#61 2007-10-31 21:08:59

Kadaj
Użytkownik
Dołączył: 2006-06-03

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

pisze w zwiazku z tym ze mój temat ,, Top 10 Romantyczne Anime Pomocy w wyborze!!! '' został zamkniety i posądzony o to że jest identyczny jak ten, nawet nie zdąrzyłem wejsc na net by cokolwiek wyjasnić a tu zamkniety temacik... naprawde niewiem co znaczy an tym forum ogólna dyskusja o anime bo jesli nie mówic o jednym konkretnym to czemu nie mozna o kilku naraz a dokładnie o jakimś gatunku konkretnie, w moim wypadku anime romansidła, to ze temat i sam post nie był idealnie sprecyzowany to nie moja wina ci co chcieli pisali swoje typy sugerowali sie moim i jak by nie było w jakis sposób sobie pomagamy bo zawsze jest szansa ze cos przeoczymy wartego obejrzenia, piszac swój temat nie miałem pojecia o tym a czytajac go stwierdzam zasadnicza róznice tutaj autor pyta wogóle o inny gatunek wiec skad te podobienstwa i czy to moja wina ze kiedys mielismy piekny czat gdzie wchodziło sie i mozna było podpytac a teraz to tylko w taki sposób to widze, w temacie napisałem wyraznie romantyczne anime by potem kolejna osoba mogła łatwo przy pomocy wyszukiwarki znalesc ten temat i pomóc sobie bez zbednych pytan lub uzupełnic liste anime romantycznych wartych obejrzenia.

tyle mam do powiedzeina

mam nadzieje ze autor tego tematu nie zdenerwuje sie na to cco napisałem...
i zeby nie było ze nie na temat ja polecam Claymore, aktualnie ogladam

Offline

#62 2007-11-01 21:50:19

Jupiter
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-10

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

ja też się podczepię pod temat.

Znacie jakiś porządny dramat? Taki na którym naprawdę można by ryczeć. Coś na poziomie Grobowca świetlików, nie koniecznie wojenne.

Offline

#63 2007-11-01 22:56:39

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Jupiter, ludzie mówią (szczególnie Suchy), że Hantsuki jest dobre smile


"Skazany na zajebistość"

Offline

#64 2007-11-01 23:39:37

LadyVampire666
Użytkownik
Skąd: z nienacka^^
Dołączył: 2007-06-22

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

A ja bym poprosiła anime podobne do Ouran High School Host Club i jakieś podobne do Nany i Para'Kiss, bo na to nikt nie odpowiedział jezor


Teraz, gdy już dorośliśmy wiemy, że wieczność nie istnieje...
|
|
Ayu taught me... there's nothing that love can't save.
For everyone... Deep Love.

Offline

#65 2007-11-09 16:06:31

kolec
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-11

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

... mozliwe ze to pytanko nie podchodzi pod ten temat...

szukam anime w ktorym : byla dziewczynka, ktora pracowala w lazni(myla jakies potworki) i miala chomika, ktory byl dzieckiem czaarownicy..
czarownica wygladala jak jedna wielka glowa...

Offline

#66 2007-11-09 16:10:30

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Spirited Away: W Krainie Bogów, mam oryginalna wersję DVD, polecam:)

Offline

#67 2007-12-04 13:05:37

Paczo
Użytkownik
Dołączył: 2007-12-04

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Witam
Jako świeży w klimatach ANIME chciałbym żebyście polecili mi parę tytułów anime godnych polecenia w stylu DEATH NOTE.
Jakieś inteligentne, psychologiczne, detektywistyczne, ale coś najbardziej w stylu powyższego tytułu.
Z góry dzięki
Wciągneło mnie to Anime i kto by pomyslał he he respekt

Offline

#68 2007-12-04 13:13:12

Tehanu
Użytkownik
Skąd: Jaworzno
Dołączył: 2007-07-16

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

z detektywistycznych i dość inteligentnych polecam Ci Darker Than Black oczkod Jeżeli spodobało Ci się DN to to tez powinno smile

Offline

#69 2007-12-04 13:55:52

Maniack
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-01-09

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Paczo napisał:

Witam
Jako świeży w klimatach ANIME chciałbym żebyście polecili mi parę tytułów anime godnych polecenia w stylu DEATH NOTE.
Jakieś inteligentne, psychologiczne, detektywistyczne, ale coś najbardziej w stylu powyższego tytułu.
Z góry dzięki
Wciągneło mnie to Anime i kto by pomyslał he he respekt

Dexter, tylko że to nie anime i najlepiej dla osób starszych (znaczy się nie dzieciaków) IMO przebija Death Note na głowę.

No dobra... z anime to Code Geass, Skull Man może i podobne znajdziesz na aniDB

Offline

#70 2007-12-04 14:39:05

wiluS
Użytkownik
Skąd: Andrychów
Dołączył: 2006-05-06

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

U mnie anime zeszło na bardzo daleki plan. Miałem ostatnio ochotę na jakieś porządne mordobicie. Warunek jest jeden, byle nie było zbyt infantylne bo nie jestem masochistą. Bardzo chętnie widziałbym supermoce i ciekawie prowadzoną fabułę(mam nadzieje, że nie jestem w tym momencie zbyt wymagający). Polecicie coś?

edit.
dzięki obi, tytuły znam oczywiście ale nie miałem przyjemności obcować:)

Ostatnio edytowany przez wiluS (2007-12-04 18:58:03)

Offline

#71 2007-12-04 16:09:47

NarutoSan
Użytkownik
Dołączył: 2006-03-01

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Szukam anime podobne do Kanon'a i Air (chociaz Air troche zwalone bylo jezor) mam juz kilka ale nie wiem czy się sprawdzą :0 więc prosze was o pomoc

Offline

#72 2007-12-04 16:26:11

Tehanu
Użytkownik
Skąd: Jaworzno
Dołączył: 2007-07-16

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Air zwalone? N/C
Podobne do tego masz wciąż wychodzące "CLANNAD", albo Kanon 2 jezor

Offline

#73 2007-12-04 16:34:36

remo_100
Użytkownik
Skąd: Nowogród Bobrzański/Warszawa
Dołączył: 2005-02-03

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Paczo jeśli chodzi o anime mniej wiecej tego typu to polecam Kino no Tabi - The Beautyful World

NarutoSan Może Umisho

Ostatnio edytowany przez remo_100 (2007-12-04 16:38:05)

Offline

#74 2007-12-04 16:35:32

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

wiluS napisał:

U mnie anime zeszło na bardzo daleki plan. Miałem ostatnio ochotę na jakieś porządne mordobicie. Warunek jest jeden, byle nie było zbyt infantylne bo nie jestem masochistą. Bardzo chętnie widziałbym supermoce i ciekawie prowadzoną fabułę(mam nadzieje, że nie jestem w tym momencie zbyt wymagający). Polecicie coś?

Gintama, Hajime no Ippo, Kenichi.

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2007-12-04 18:45:03)

Offline

#75 2007-12-04 18:13:47

NarutoSan
Użytkownik
Dołączył: 2006-03-01

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

clannad ściagam a te Kanon 2 to jest jakas nowa seria czy to jest ten Kanon Remake?

Offline

#76 2007-12-04 18:15:34

SiwyCZR
Użytkownik
Skąd: Oświęcim
Dołączył: 2004-09-19

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Naruto, Bleach, One Piece, D.Gray-Man, Gintama, Tenjou Tenge, Air Gear, Kenichi, Hunter X Hunter, Busou Renkin, Tokyo Majin, Full Metal Alchemist, Samurai Champloo, Samurai Deeper Kyo i chyba tyle jezor Poszukuję anime podobne do tych czyli chodzi mi dokładnie o shoneny z super mocami zajebdwistymi walkami itd. Tylko, że nie szukam jakiś średniaków tylko dobrego shonena z dobrymi walkami ciekawymi bohaterami i fabulą trzymająca w napięciu smile


The Hate U Give Little Infants F*ck Everybody

Offline

#77 2007-12-04 18:36:46

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

JaDaK napisał:

Naruto, Bleach, One Piece, D.Gray-Man, Gintama, Tenjou Tenge, Air Gear, Kenichi, Hunter X Hunter, Busou Renkin, Tokyo Majin, Full Metal Alchemist, Samurai Champloo, Samurai Deeper Kyo i chyba tyle jezor Poszukuję anime podobne do tych czyli chodzi mi dokładnie o shoneny z super mocami zajebdwistymi walkami itd. Tylko, że nie szukam jakiś średniaków tylko dobrego shonena z dobrymi walkami ciekawymi bohaterami i fabulą trzymająca w napięciu smile

Jeśli Gintama i Szampans dla Ciebie są shounenami, to przypuszczam, że nazywasz tak bajki, w których się ładnie nawalają. Polecam Hajime no Ippo (o boksie, genialne walki + nieprzeciętny humanizm), Escaflowne TV (nie bez wad, ale ważna dla rozwoju bajek przygodowych seria, no i łuzgają się pierwsza klasa), Scrapped Princess (studia BONES, tego od FMA), Seirei no Moribito (walczą pięknie, choć nie w każdym odcinku), Eureka seveN (też studia BONES), Kino no Tabi (hehe, biją się tam efektownie, wypada przyznać), RahXephon (zdania na temat walk w tej bajce są podzielone, jednakże dla mnie bomba, też od BONES), z tym że oglądać RahXephona przed Evangelionem nie radzę, Last Exile (przepiękny dogfight w wielkiej obfitości), Zeta Gundam (zmłócił mnie swoją głupotą, jak inne Gundamy, ale łuzgają się chwilami prawie jak w Naruto, tylko że na mechy)...

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2007-12-04 18:43:29)

Offline

#78 2007-12-04 20:03:27

Tulix
Użytkownik
Skąd: ~~Tarnów
Dołączył: 2006-12-05

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Ludzie, co jest podobne do Gantza ,lub Berserka?
Mogłoby mieć też ładną kreskę (nie dziecinną, żadnych dużych ślepiów, znudziły mi sie dawno temu:) - bardziej realistyczną)?

(btw. skąd wziąść Gantz Second Stage? - oprócz Torrentów)

Offline

#79 2007-12-04 20:13:19

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Tulix napisał:

Ludzie, co jest podobne do Gantza ,lub Berserka?
Mogłoby mieć też ładną kreskę (nie dziecinną, żadnych dużych ślepiów, znudziły mi sie dawno temu:) - bardziej realistyczną)?

Dość krwawe anime o umiarkowanie mangowym dyzajnie, z bardzo ludzkimi animacjami - Darker than Black. Bardzo krwawe anime o umiarkowanie mangowym dyzajnie z takimi sobie animacjami - Black Lagoon. Bardzo krwawa, posępna, w dodatku piękna, klasyczna kinówka Ninja Scroll (najlepiej 10th Anniversary Edition, bo wcześniejsze mogą być ocenzurowane). Serial TV Ninja Scroll bardzo krwawy, ale cenię go niżej od kinówki. Z dużą ilością rozbryzgu Basilisk...

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2007-12-04 20:15:53)

Offline

#80 2007-12-04 20:51:32

Tulix
Użytkownik
Skąd: ~~Tarnów
Dołączył: 2006-12-05

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Obiwanshinobi napisał:

Dość krwawe anime o umiarkowanie mangowym dyzajnie, z bardzo ludzkimi animacjami - Darker than Black. Bardzo krwawe anime o umiarkowanie mangowym dyzajnie z takimi sobie animacjami - Black Lagoon. Bardzo krwawa, posępna, w dodatku piękna, klasyczna kinówka Ninja Scroll (najlepiej 10th Anniversary Edition, bo wcześniejsze mogą być ocenzurowane). Serial TV Ninja Scroll bardzo krwawy, ale cenię go niżej od kinówki. Z dużą ilością rozbryzgu Basilisk...

No niekoniecznie chodziło mi o rozbryzgi smile_lol. Chciałem coś dojrzałego, z tym że gore mnie aż tak nie razi:) Ninja Scroll i Darker than Black widzialem (to ostatnie, mimo świetnego klimatu znudziło mnie tak przy 10 odcinku, ale 1 op serii jest niesamowity) zobaczę, poszukam ^ ^. Dzięki!
A skoro już tu jestem, to ma ktoś jeszcze jakieś propozycje?;)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024