#101 2007-11-06 08:50:11

madafaka
Użytkownik
Dołączył: 2007-01-04

Odp: Zero no Tsukaima

Popieram =D

Ale wpierw dokończę na spokojnie serię, jeszcze kilka epków - odczekałem te 3-4 dni żeby sobie ochoty narobić i dzisiaj się za to biorę! smile_big

Po prostu klimat tego anime jest bardzo fajny ^^ Lubimy takie klimaty - fantasy, trochę ecchi + comedy i school. Kocham takie połączenie i dla mnie fantasy > Sci-Fi smile Poza tym lekki romance i już wszystko jest cacy!

Ja tak samo nie czytam mangi i czuję piękno tego anime, ale oczywiście są pewne niedosyty, że za mało epków (obojętnie ile by ich było, jak dobre anime to ciągle chce się więcej!), nieco fabuła za mało rozszerzona a strasznie szybko brnie do przodu, czyli tak jak ktoś już powiedział warto by było poszerzyć kilka wątków i je zgłębić, a tutaj klopsik ;o Co jak co, wszystko ma swoje uroki.

Louise jest ładna i urocza, ale nie jestem loli fanem, co nie zmienia faktu, że zmagania Saito z louise wprawiają mnie w dużą ilość śmiechu ;D

Polecam i pozdrawiam ^^ (No to nowa dyskusja proszę! Odświeżony temat ;] )

Offline

#102 2007-11-06 09:11:05

bojer
Użytkownik
Skąd: Elbląg [MinO]
Dołączył: 2006-11-19

Odp: Zero no Tsukaima

Tu nie chodzi o to czy czytałem, czy nie...
W anime pozostaje zbyt wiele niedokończonych wątków i spora ilość niewiadomych.
Ogólnie cieszę się, że zakończyli tą serię w ten sposób, chociaż gdyby mieli odrobinę inwencji twórczej to by to mogli ładnie pociągnąć, bo:
1wszy sezon był powiem lepszy od nowelek, a 2gi wręcz odwrotnie. Oczywiście o porównaniu nie powinno być mowy, bo większość 2giego sezonu dzieje się pomiędzy odcinkami 1wszego XD

Wracając do character designu - nie podobało mi się "nagłe" uperwersyjnienie Saito. Rozumiem, że to w celu zgodności, etc, ale bez przesady...
Co do charakteru Louise to się niewypowiadam...

Offline

#103 2007-11-06 13:48:41

Constantine
Użytkownik
Skąd: torun
Dołączył: 2007-09-24

Odp: Zero no Tsukaima

bojer napisał:

uperwersyjnienie Saito

- czy ja wiem...?? Teraz poprosru zrobili z niego normalnego chlopaczka xD Poprzednio tez byl tylko nie bylo to tak uwydatnione, i raczej mialo to na celu podniesc humorystyke serii. Mi sie podobalo, dla mnie sa tylko dwa minusy ZNT. Raz ze malo epkow, bo musze sie przyznac ze byly momenty gdy obryzgalem sobie monitor ze smiechu jezor A dwa to ze zwalili zakonczenie! a mialobyc tak pieknie... taki happy end mmmmm i wogole kolega w chwale wraca a tu co?? cholera (nie "co?"! tylko ELF jezor )

Offline

#104 2007-11-08 00:31:15

madafaka
Użytkownik
Dołączył: 2007-01-04

Odp: Zero no Tsukaima

Właśnie obejrzałem ostatnie epki ZnT2 ^^

Zakończenie bardzo fajne, kilka łezek było w ostatnich minutach, ale okazało się, że happy end, a myślałem, że walną potem jakąś klimatyczną muzyczkę i ogółem do końca klimat nieszczęścia, które czuje się w powietrzu oczkod

A tak poza tym, bardzo mi się to wszystko podobało, ale szkoda, że ostatnie 2 minuty to znów denna piosenka, którą zawsze omijam i nie słucham, bo po co! Mogliby dać trochę przyszłości i historii, ale nie... Widać, że chcą następną serię robić! smile

Polecam anime, szczerze. Warto obejrzeć! Jak nie będzie to rewelka, to przynajmniej średnie/dobre anime i nowa pozycja w My List na AniDB! ;]

pozdrawiam

Offline

#105 2007-11-29 09:25:27

Oabli
Użytkownik
Dołączył: 2007-11-29

Odp: Zero no Tsukaima

hmmm z tego co wiem to jest juz 2 seria smile_lol ale po ang :-/ ale z tego co wiem to na tym linku zeronotsukaima.wbijam.pl
za od 2-7 dni ma powstać 2 seria z polskimi napisami :-)  aha i ja mam jeszcze pytanie smile_lol czy powstanie 3 seria ?? :-/
bo się normalnie zakochałem w tym anime smile_lol i pragnę zobaczyć więcej ';....;'

Offline

#106 2007-11-29 09:36:25

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: Zero no Tsukaima

Oabli napisał:

hmmm z tego co wiem to jest juz 2 seria smile_lol ale po ang :-/ ale z tego co wiem to na tym linku zeronotsukaima.wbijam.pl
za od 2-7 dni ma powstać 2 seria z polskimi napisami :-)

Lepiej popatrz trochę przy wyszukiwaniu napisów, bo polskie napisy do drugiej serii są już dostępne od dwóch miesięcy:P.

Offline

#107 2007-11-29 13:11:24

filippiarz
Użytkownik
Dołączył: 2006-09-07

Odp: Zero no Tsukaima

zergadis0 napisał:
Oabli napisał:

hmmm z tego co wiem to jest juz 2 seria smile_lol ale po ang :-/ ale z tego co wiem to na tym linku zeronotsukaima.wbijam.pl
za od 2-7 dni ma powstać 2 seria z polskimi napisami :-)

Lepiej popatrz trochę przy wyszukiwaniu napisów, bo polskie napisy do drugiej serii są już dostępne od dwóch miesięcy:P.

Dokładnie...
Zaręczam, że to szczera prawda, bo ja współtworzyłem te napisy smilejezor
Oabli, tu masz linka do napisów drugiej serii: link do napisów

Offline

#108 2007-11-29 16:09:28

Oabli
Użytkownik
Dołączył: 2007-11-29

Odp: Zero no Tsukaima

hehe nie chce mi sie sciagac ZnT sezon 2 bo wole se poczekac az mi na tej stronce dadza jezor aha i ponowie me pytanie czy ktos uwaza ze powstanie 3 sezon bo ja mysle ze tak smile_lol poniewaz jakis dziwny ten koniec 2 serii wiec mysle ze powstanie 3 sezon smile_lol a pozatym czy ktos wie jak dlugo robili ZnT ?? jezor sorki za pytania ale malo wiem o tym anime jezor

Offline

#109 2007-12-01 18:16:40

Oabli
Użytkownik
Dołączył: 2007-11-29

Odp: Zero no Tsukaima

a poza tym Saito nie wykonal swojej obietnicy smile_big czyli odsyskania pierscienia Advari i mam nadzieje ze ZnT powstanie juz 2008 roku cool bo tyle robili ZnT sezon 2 i czekam na wasze posty oczkod

Offline

#110 2007-12-02 01:11:24

Revan
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2007-12-01

Odp: Zero no Tsukaima

Ta, ja również czekam na następny sezon jezor Tylko powinien być conajmniej taki jak 2 poprzednie razem wzięte bo po obu czułem okropny niedosyt. Po prostu za mało odcinków smile

Offline

#111 2007-12-02 15:37:08

Oabli
Użytkownik
Dołączył: 2007-11-29

Odp: Zero no Tsukaima

hehe smile_big smile_big pozostaje tylko czekac tylko dla tych co maja malo cierpliwosci jest zle smile_big i mozliwosc jest 50% ze bedzie 3 sezon juz w 2008 roku jezor no ale co pozostaje tylko czekac jezor

Offline

#112 2007-12-02 15:46:30

bojer
Użytkownik
Skąd: Elbląg [MinO]
Dołączył: 2006-11-19

Odp: Zero no Tsukaima

50%? LoL W jakim ty świecie żyjesz? Ja daje max 35% na 3ci sezon, chodź tym 'ślubem' zaprzepaścili sobie szanse na kontynuacje. Co od motywu z pierścieniem etc... Materiału jest od groma, jednak pamiętaj, że tworzenie anime też kosztuje...

Mi zakończenie tej serii pasowało - "Wkońcu k**** to się skończyło...", bo po 1wszym sezonie można było zrobić o wiele lepszą serię...

Offline

#113 2007-12-02 16:31:27

Szafka
Użytkownik
Dołączył: 2007-12-02

Odp: Zero no Tsukaima

Nie wie ktoś czy jest  gdzieś dostępne tłumaczenie ksiązki (czy jakoś tak) na podstawie której jest ZNT? jak tak to podajcie link

Offline

#114 2007-12-02 16:31:36

Szafka
Użytkownik
Dołączył: 2007-12-02

Odp: Zero no Tsukaima

Nie wie ktoś czy jest  gdzieś dostępne tłumaczenie ksiązki (czy jakoś tak) na podstawie której jest ZNT? jak tak to podajcie link

Offline

#115 2007-12-03 16:09:03

Oabli
Użytkownik
Dołączył: 2007-11-29

Odp: Zero no Tsukaima

no bojer zgodze sie z toba ze anime kosztuje ale wkoncu trzeba wiezyc w wiecej jezor smile_lol

Offline

#116 2007-12-04 22:18:44

Sharinghan
Użytkownik
Dołączył: 2007-12-04

Odp: Zero no Tsukaima

Witam.

Na początku powiem,że to anime jest świetne ! Na początku oglądałem Naruto, potem Fate/stay night i zdawało mi sie ze nic ich nie przebije! Lecz Zero no Tsukaima ma to cos w sobie ze jest poprostu fantastyczne:D.

A teraz odpowiem na pytanie które gryzie każdego.
Czy powstanie 3 seria Zero no Tsukaima?
A otóż mam kolege który jest zaciętym fanem i postanowił tłumaczyc chińszczyzne by dowiedzieć się prawdy, i co ja sie dowiaduje?
Seria 3 powstanie na 100%! Mało? Powstanie 4 seria i 2 filmy kinowe(Zero no Tsukaima movie)

Tylko zecierac rączki i cierpliwie czekać smile_big

I mam prośbę, mógł by mi ktos polecic anime godne obejzenia? Podobne do Fate/Stay Night i Zero no Tsukaima?
Jestem ciekaw czy wyszło leprze anime od tego o którym toczy sie ta rozmowa jezor

Offline

#117 2007-12-04 23:13:20

Ichii
Użytkownik
Skąd: Dąbrowa Górnicza || SAS
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Zero no Tsukaima

~Sharinghan, jak to, co napisałeś jest absolutną prawdą, to jestem w niebie. ^_^ Naprawdę.
A co do samego ZnT... Sam miód i orzeszki. Jedno z moich ulubionych. :]


War... War never changes.

Offline

#118 2007-12-04 23:31:03

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: Zero no Tsukaima

Sharinghan napisał:

Na początku powiem,że to anime jest świetne ! Na początku oglądałem Naruto, potem Fate/stay night i zdawało mi sie ze nic ich nie przebije! Lecz Zero no Tsukaima ma to cos w sobie ze jest poprostu fantastyczne:D.

Fakt, że Naruto to przy ZnT badziew, ale że ZnT jest od Fate/stay night lepsze to się nie zgodzę (IMO F/SN jest lepsze i to pod KAŻDYM względem).

Offline

#119 2007-12-05 00:15:41

kolec
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-11

Odp: Zero no Tsukaima

... siemka !! .. znacie moze stronke gdzie moge sciagnac Zero no tsukaima (1st season) ?? znalazlem tu na forum temat " Lista anime z http ",
jednak z zadnej stronki nie moge sciagnac smutny ( wyjasnie ze nie moge sciagac z torrentow, p2p, megaupload ,rapidshare) -> czyli tylko z direct download

Offline

#120 2007-12-05 08:44:15

Sharinghan
Użytkownik
Dołączył: 2007-12-04

Odp: Zero no Tsukaima

Kolec Nic nie musisz ściągać !

Ja wszystkie odcinki obejzałem na pełnym ekranie na www.zeronotsukaima.wbijam.pl szybki serwer i dobra bajucha jezor

A to co napisałem wyzej to chyba prawda ^^ ! A jak nie to będe w prawdziwym szoku :/

A co do Fate Stay Night to myślę ze tego nie mozna poruwnac do ZNT ponieważ to całkiem inny klimat bajki i wogle;]

Ostatnio edytowany przez Sharinghan (2007-12-05 08:45:26)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024