#301 2008-01-02 19:18:30

RiXeD
Użytkownik
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Zero no Tsukaima

Arry napisał:
RiXeD napisał:

Co do żartów, nadal się nie zgodzę. Niektórzy (dzięki, 4chan, moje życie już nigdy nie będzie takie samo) śmieją się z rzeczy, z których inni w życiu by się nie śmiali. Ty też możesz śmiać się z czegoś, co innego nie śmieszy. To, czy żart staje się stary, czy nie, to kwestia gustu. Chyba że jesteś mastahem i twoje zdanie jest najtwojsze i ty masz zawsze rację, ale jeśli tak, to GTFO, bo z  takimi ludźmi nie warto gadać.

Tym ostatnim stwierdzeniem mnie rozwaliłeś, bo jak do tej pory, to ty ciagle wszystkich przekonujesz, że "Pwoinniśmy oceniać tylko Video i Audio" XD

Nie nie. Próbuję tylko przekonać, że dyskusja o charakterach jest daremna, co wyjaśniam pod spodem.

Arry napisał:

Powiedzmy szczersze, Jesteśmy ludźmi i nie ma bata, by ktokolwiek wystawił w 100% obiektywną ocenę. Dlatego zawsze będzie różnica zdań. Wszystko zależy od punktu widzenia

DO-KŁA-DNIE.

I dlatego wolę dyskutować o sprawach technicznych, które da się zmierzyć, bądź w miarę obiektywnie ocenić. Sprawy takie jak zgodność z pierwowzorem, jakość animacji (nie styl, bo to już nie zależy od gustu) czy jakość ścieżki dźwiękowej (choć to akurat od ripperów zależy... chyba że ktoś ogląda w TV). Przy dyskusji na temat postaci ZAWSZE pojawią się ludzie, którzy nie będą się z innymi zgadzali i uważali, że to oni mają rację. Przy okazji Shuffle! na forum AS powstały drużyny (KKK, AAA, SSS, NNN, PPP itp, fani kojarzą o co chodzi), które nawzajem się gnębiły. Na początku dla żartów, żeby wczuć się w rolę "grup ochronnych" (jeszcze raz, fani zrozumieją, jeśli nie oglądałeś, zignoruj), ale potem sprawa zrobiła się poważna. Spam, fałszywe linki itp.


Jeszcze raz powiem na temat ZNT: Ruizu zostanie tsundere tak długo, jak długo anime będzie adaptacją nowelki. I jak długo będzie adaptacją nowelki, będziemy mieli bicie Saita. Czy to się wam podoba czy nie, to już jest wasza sprawa. Cóż, zawsze można powiedzieć "nie podoba się, to sp****lać" i jest to jedyna opcja, bo wpływu na autorów niestety nie mamy... W przeciwieśntwie do japońskich otaku, którzy potrafią szturmować siedzibę firmy żeby coś zmienić. (Genshiken anyone?)

EDIT: EDIT EDIT EDIT EDIT EDIT

Ostatnio edytowany przez RiXeD (2008-01-02 19:22:00)

Offline

#302 2008-01-02 19:32:43

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Zero no Tsukaima

RiXeD napisał:

Cóż, w takim przypadku masz rację - ludzie, którzy po seansie sięgają sobie po browarki, palą fajki czy dają se w żyłę będą raczej dyskutować o cyckach Siesty, niż o kwestiach technicznych.

Fajnie ich zebrałeś do kupy. Pedofilów również wrzucasz do tego samego worka?

RiXeD napisał:

[/temat], bo jeśli nie widziałeś nigdy takich przypadków, dyskusja z tobą będzie bezowocna.

Nie, nie spotkałem się z takimi przypadkami, a i tak uważam, że piszesz bzdury. Kwestie techniczne zawsze są tylko tłem w produkcji, główną sprawą jest fabuła i postacie. Gdyby tak nie było, to sukcesu nie odniosłyby chociażby Blair Witch lub Higurashi. Nawet jeśli w Zombie Loan to czy tamto było schrzanione, to i tak głównie dyskutuje się o fabule.

RiXeD napisał:

A także dlatego, że fani rzuciliby się na twórców za zmienianie charakteru postaci z nowelki w jej adaptacji anime`owanej.

I to ich jakoś usprawiedliwia? Dlatego właśnie ZnT nie jest dziełem wybitnym - zero świeżego powiewu.

RiXeD napisał:

Co do tsundere, miałeś na myśli "starą", czy "nową" definicję?

Uczepiłeś się tego Tsundere, ale kogo tak w zasadzie obchodzi ten termin? Luise jest jaka jest, jakkolwiek byś jej nie nazywał. To, że twórcy wpisali ją w jakiś schemat, wcale dobrze o nich nie świadczy.

RiXeD napisał:
m_jay napisał:

A niby tworzac jakas postac kwestie techniczne nie obowiazuja? Mysle ze nie wszyscy tworcy utworow literackich i wszelkiej masci scenariuszy (pewnie znaczna mniejszosc)  to jakas awangarda. Zwykle wykorzystuje sie wypracowane przez lata metody.

I wtedy gubi się oryginalność.

Ty mówisz o oryginalności? Przecież ZnT wpisuje się w większość japońskich schematów.

Arry napisał:

Co do śmiesznosci tego, czy pierze Saita czy nie... z jednej strony moze i jest to kwestia gustu, ale skoro ona go pierze w każdym następnym odcinku, to się takie coś już niesmaczne robi i nie ma to związku z Gustami! Żart, który jest powtarzany zbyt często staje sie szybko niesmaczny, a TEN żart jest zdecydowanie zbyt często powtarzany...

Zgadzam się z Arrym w stu procentach, nie wierzę po prostu smile

RiXeD napisał:

Także na przyszłość radziłbym nie korzystać z wikipedii, bo często zamieszczone tam wyjaśnienia wcale wyjaśnieniami nie są, tylko osobistą opinią autora

Akurat bardziej wierzę Wikipedii niż twoim chorym wywodom.

RiXeD napisał:

Co do żartów, nadal się nie zgodzę. Niektórzy (dzięki, 4chan, moje życie już nigdy nie będzie takie samo) śmieją się z rzeczy, z których inni w życiu by się nie śmiali.

Bullshit. Nawet najlepszy żart, jeśli będzie odgrzewać się go tysiąc razy, stanie się nieśmieszny. Mało kogo śmieszą teraz kawały o Chucku Norrisie.

RiXeD napisał:

Chyba że jesteś mastahem i twoje zdanie jest najtwojsze i ty masz zawsze rację, ale jeśli tak, to GTFO, bo z  takimi ludźmi nie warto gadać.

A do ciebie PHI, TFU, WOW, ZOMO, PiS i EMAIL, cokolwiek to znaczy (ale jesteś mastahem skrótów i gadania o niczym, to raczej skumasz).

RiXeD napisał:

Przy dyskusji na temat postaci ZAWSZE pojawią się ludzie, którzy nie będą się z innymi zgadzali i uważali, że to oni mają rację.

Nie wiem, czy wiesz, ale na tym właśnie polega dyskusja, a właśnie do dyskusji służy forum. Tyle że niektórzy mówią swoje zdanie, popierając dowodami, a inni po prostu pieprzą o czymś, w sumie nawet nie wiadomo o czym.

Ostatnio edytowany przez Zjadacz (2008-01-02 20:03:18)


"Skazany na zajebistość"

Offline

#303 2008-01-02 19:40:56

Arry
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2005-11-02

Odp: Zero no Tsukaima

RiXeD napisał:
Arry napisał:

Powiedzmy szczersze, Jesteśmy ludźmi i nie ma bata, by ktokolwiek wystawił w 100% obiektywną ocenę. Dlatego zawsze będzie różnica zdań. Wszystko zależy od punktu widzenia

DO-KŁA-DNIE.

Dobra, tu doszliśmy do porozumienia.
[cytuj]

I dlatego wolę dyskutować o sprawach technicznych, które da się zmierzyć, bądź w miarę obiektywnie ocenić. Sprawy takie jak zgodność z pierwowzorem, jakość animacji (nie styl, bo to już nie zależy od gustu) czy jakość ścieżki dźwiękowej (choć to akurat od ripperów zależy... chyba że ktoś ogląda w TV).

Oj... żebyś sie kiedyś nie zdziwił, jak będziesz oceniał kiedyś coś, co da się "zmierzyć" jezor
Niektórzy ludze, to potrafią mieć inne zdanie o DOSŁOWNIE wszystkim baka
[cytuj] Przy dyskusji na temat postaci ZAWSZE pojawią się ludzie, którzy nie będą się z innymi zgadzali i uważali, że to oni mają rację. Przy okazji Shuffle! na forum AS powstały drużyny (KKK, AAA, SSS, NNN, PPP itp, fani kojarzą o co chodzi), które nawzajem się gnębiły. Na początku dla żartów, żeby wczuć się w rolę "grup ochronnych" (jeszcze raz, fani zrozumieją, jeśli nie oglądałeś, zignoruj), ale potem sprawa zrobiła się poważna. Spam, fałszywe linki itp.

Shuffle ogladałem, wiec wiem ocb, ale samej sytuacji jakoś nie przypominam sobie (Może w tym okresie byłem nieaktywny).
[cytuj]
Jeszcze raz powiem na temat ZNT: Ruizu zostanie tsundere tak długo, jak długo anime będzie adaptacją nowelki. I jak długo będzie adaptacją nowelki, będziemy mieli bicie Saita. Czy to się wam podoba czy nie, to już jest wasza sprawa. Cóż, zawsze można powiedzieć "nie podoba się, to sp****lać" i jest to jedyna opcja, bo wpływu na autorów niestety nie mamy... W przeciwieśntwie do japońskich otaku, którzy potrafią szturmować siedzibę firmy żeby coś zmienić. (Genshiken anyone?)

Jest jeszcze jedna możliwość na zmianę (Oprócz szturmu japońskich Otaku i odejścia od fabuły nowelki). Autorowi (Autorce - nie wiem kto to tworzy oczkod) się coś upierdasi i postanowi zrobic z Luise dobrą dziewczynkę, z drugiej jednak strony, nie sądzę, by ktoś zdecydował sie na tak odważny krok, skoro czerpie pewnie niezłą kasę z tego, co jest...

EDIT:

Zjadacz napisał:
Arry napisał:

Co do śmiesznosci tego, czy pierze Saita czy nie... z jednej strony moze i jest to kwestia gustu, ale skoro ona go pierze w każdym następnym odcinku, to się takie coś już niesmaczne robi i nie ma to związku z Gustami! Żart, który jest powtarzany zbyt często staje sie szybko niesmaczny, a TEN żart jest zdecydowanie zbyt często powtarzany...

Zgadzam się z Arrym w stu procentach, nie wierzę po prostu smile

Jeśli można zapytać... nie wierzysz w to, że się ze mną zgadzasz, czy w to, co napisałem jezor
(Pytam dla pewności, by niczego nie znad interpretować przez pomyłkę i zmęczenie los)

Ostatnio edytowany przez Arry (2008-01-02 19:46:42)


90TLh

Offline

#304 2008-01-02 20:06:45

RiXeD
Użytkownik
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Zero no Tsukaima

Zjadacz napisał:
RiXeD napisał:

Cóż, w takim przypadku masz rację - ludzie, którzy po seansie sięgają sobie po browarki, palą fajki czy dają se w żyłę będą raczej dyskutować o cyckach Siesty, niż o kwestiach technicznych.

Fajnie ich zebrałeś do kupy. Pedofilów również wrzucasz do tego samego worka?

Jeśli piją\palą\ćpają notorycznie, to tak. Alkocholik albo naarkoman jest alkocholikiem lub naarkomanem niezależnie od swojej seksualności.

Zjadacz napisał:
RiXeD napisał:

Przy dyskusji na temat postaci ZAWSZE pojawią się ludzie, którzy nie będą się z innymi zgadzali i uważali, że to oni mają rację.

Nie wiem, czy wiesz, ale na tym właśnie polega dyskusja, a właśnie do dyskusji służy forum. Tyle że niektórzy mówią swoje zdanie, popierając dowodami, a inni po prostu pieprzą o czymś, w sumie nawet nie wiadomo o czym.

Dokładnie. Ja na przykład zawsze staram się tłumaczyć i podawać dowody. W przeciwieństwie do niektórych tutaj "pieprzących o czymś, w sumie nawet nie wiadomo o czym". Przyznaj się, nadal nie możesz mi wybaczyć pedofilów, nie? I dlatego próbujesz się odgryźć.

PODPOWIEDŹ! Nie próbuj. Na twoje (bezsensowne) posty odpowiadam tylko dla zabicia czasu i dla powkurzania osoby wybitnie widzącej drzazgi w oczach innych, nie zauważającej belki w własnym.

Aha, i jeszcze jedno. Nie wysilaj się tak bardzo. To jest internet. Forum dyskusyjne. Tutaj każdy twój najbardziej wyszukany argument (ktorych nie masz, nie licząc losowych przekleństw, które wcale wyszukane nie są) może zostać zignorowany.

Dobrej zabawy, trollu.

Arry napisał:

[cytuj]

I dlatego wolę dyskutować o sprawach technicznych, które da się zmierzyć, bądź w miarę obiektywnie ocenić. Sprawy takie jak zgodność z pierwowzorem, jakość animacji (nie styl, bo to już nie zależy od gustu) czy jakość ścieżki dźwiękowej (choć to akurat od ripperów zależy... chyba że ktoś ogląda w TV).

Oj... żebyś sie kiedyś nie zdziwił, jak będziesz oceniał kiedyś coś, co da się "zmierzyć" jezor
Niektórzy ludze, to potrafią mieć inne zdanie o DOSŁOWNIE wszystkim baka

Racja. *mruga do Zjadacza*

Arry napisał:

[cytuj] Przy dyskusji na temat postaci ZAWSZE pojawią się ludzie, którzy nie będą się z innymi zgadzali i uważali, że to oni mają rację. Przy okazji Shuffle! na forum AS powstały drużyny (KKK, AAA, SSS, NNN, PPP itp, fani kojarzą o co chodzi), które nawzajem się gnębiły. Na początku dla żartów, żeby wczuć się w rolę "grup ochronnych" (jeszcze raz, fani zrozumieją, jeśli nie oglądałeś, zignoruj), ale potem sprawa zrobiła się poważna. Spam, fałszywe linki itp.

Shuffle ogladałem, wiec wiem ocb, ale samej sytuacji jakoś nie przypominam sobie (Może w tym okresie byłem nieaktywny).

Żałuj. Albo lepiej nie, w pewnym momencie było naprawdę gorąco. Posypały się banhammery. Na mnie też xD
Sytuacja ucichła po odcinku, jak Rin wybrał Asę... Czego w życiu twórcom nie wybaczę. GGHHRRWWRRR, gdzie moja chusteczka do gryzienia!?

Arry napisał:

[cytuj]
Jeszcze raz powiem na temat ZNT: Ruizu zostanie tsundere tak długo, jak długo anime będzie adaptacją nowelki. I jak długo będzie adaptacją nowelki, będziemy mieli bicie Saita. Czy to się wam podoba czy nie, to już jest wasza sprawa. Cóż, zawsze można powiedzieć "nie podoba się, to sp****lać" i jest to jedyna opcja, bo wpływu na autorów niestety nie mamy... W przeciwieśntwie do japońskich otaku, którzy potrafią szturmować siedzibę firmy żeby coś zmienić. (Genshiken anyone?)

Jest jeszcze jedna możliwość na zmianę (Oprócz szturmu japońskich Otaku i odejścia od fabuły nowelki). Autorowi (Autorce - nie wiem kto to tworzy oczkod) się coś upierdasi i postanowi zrobic z Luise dobrą dziewczynkę, z drugiej jednak strony, nie sądzę, by ktoś zdecydował sie na tak odważny krok, skoro czerpie pewnie niezłą kasę z tego, co jest...

Tu też masz rację. Cholera, trochę szkoda. Przypomina mi się Naruto xP

Ostatnio edytowany przez RiXeD (2008-01-02 20:09:30)

Offline

#305 2008-01-02 20:21:34

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Zero no Tsukaima

Arry napisał:
Zjadacz napisał:

Zgadzam się z Arrym w stu procentach, nie wierzę po prostu smile

Jeśli można zapytać... nie wierzysz w to, że się ze mną zgadzasz, czy w to, co napisałem jezor
(Pytam dla pewności, by niczego nie znad interpretować przez pomyłkę i zmęczenie los)

Po prostu nigdy się wcześniej nie zgadzaliśmy. W każdym razie to chyba dobrze, że jednak mamy jakieś wspólne zdanie smile

RiXeD napisał:

Jeśli piją\palą\ćpają notorycznie, to tak. Alkocholik albo naarkoman jest alkocholikiem lub naarkomanem niezależnie od swojej seksualności.

Człowiek, który po seansie otwiera piwo jest dla ciebie alkoholikiem? Naprawdę dziwny masz system wartości, co już zresztą było powiedziane na tym forum.

RiXeD napisał:

Przyznaj się, nadal nie możesz mi wybaczyć pedofilów, nie? I dlatego próbujesz się odgryźć.

Zwisają mi ci twoi pedofile, za przeproszeniem. Gdybym na siłę chciał się przyczepić twojego posta, tobym odpowiedział w tym temacie dopiero po tobie, a to ty odpowiedziałeś pierwszy. Sora, no bonus.

RiXeD napisał:

Aha, i jeszcze jedno. Nie wysilaj się tak bardzo. To jest internet. Forum dyskusyjne. Tutaj każdy twój najbardziej wyszukany argument (ktorych nie masz, nie licząc losowych przekleństw, które wcale wyszukane nie są) może zostać zignorowany.

Czyli co, mam nie podawać żadnych argumentów? A takbajdełej, to ty dostałeś warna za klnięcie, o ile dobrze pamiętam. Ktoś tu mówił o belkach i drzazgach?

Dobra, zbaczamy całkiem z tematu. Nie odzywam się tu już chyba, bo nie chcę sobie humoru psuć.

Ostatnio edytowany przez Zjadacz (2008-01-02 20:23:48)


"Skazany na zajebistość"

Offline

#306 2008-01-02 20:25:02

RiXeD
Użytkownik
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Zero no Tsukaima

Zjadacz napisał:
RiXeD napisał:

Przyznaj się, nadal nie możesz mi wybaczyć pedofilów, nie? I dlatego próbujesz się odgryźć.

Zwisają mi ci twoi pedofile, za przeproszeniem. Gdybym na siłę chciał się przyczepić twojego posta, tobym odpowiedział w tym temacie dopiero po tobie, a to ty odpowiedziałeś pierwszy. Sora, no bonus.

Gdyby ci zwisali, nie wspominałbyś o nich przy każdej okazji.

Zjadacz napisał:
RiXeD napisał:

Aha, i jeszcze jedno. Nie wysilaj się tak bardzo. To jest internet. Forum dyskusyjne. Tutaj każdy twój najbardziej wyszukany argument (ktorych nie masz, nie licząc losowych przekleństw, które wcale wyszukane nie są) może zostać zignorowany.

Czyli co, mam nie podawać żadnych argumentów? A takbajdełej, to ty dostałeś warna za klnięcie, o ile dobrze pamiętam

I tak nie podajesz, więc nie robi to różnicy. Owszem, dostalem warna, bo jak tu nie klnąć, jak ludzie próbują ci wmówić, że mówiłeś coś innego, kiedy widać parę centymetrów wyżej, że wcale tego nie mówiłeś... Gdybym tylko przeklinał, bez podawania argumentów (cały czas tych samych, bo ludzie nie potrafili ich przeczytać duhh), to moje posty nie miałyby po kilkadziesiąt linijek.


TEMAT ZOSTAŁ ZTROLLOWANY, DZIĘKI ZJADACZ, DOBRA ROBOTA

Ostatnio edytowany przez RiXeD (2008-01-02 20:26:10)

Offline

#307 2008-01-02 20:30:53

Przemek3
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-03-18

Odp: Zero no Tsukaima

kurde ludzie, wyluzujcie już. Jak chcecie prowadzić taką konwersację to na pw a nie na forum.
Chyba poproszę moda o lekkie czystki w tym temacie, bo tego aż się czytać nie chcę:/

Offline

#308 2008-01-02 20:41:37

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Zero no Tsukaima

RiXeD napisał:

Przyznaj się, nadal nie możesz mi wybaczyć pedofilów, nie? I dlatego próbujesz się odgryźć.

A co tu jest do wybaczania??? Ty chyba naprawdę jesteś chory.

RiXeD napisał:

PODPOWIEDŹ! Nie próbuj. Na twoje (bezsensowne) posty odpowiadam tylko dla zabicia czasu i dla powkurzania osoby wybitnie widzącej drzazgi w oczach innych, nie zauważającej belki w własnym.

Odpowiedz sobie na pytanie - głupi ten, co głupio czyni, czy ten, co go naśladuje. Potem odpowiedź porównaj z definicją "trolla" internetowego. PODPOWIEDŹ: pytanie jest retoryczne, a test - jednokrotnego wyboru.

KONIEC SPAMU

Ostatnio edytowany przez Freeman (2008-01-02 20:56:41)

Offline

#309 2008-01-04 19:05:53

Oabli
Użytkownik
Dołączył: 2007-11-29

Odp: Zero no Tsukaima

czyli co temat zawieszony ? :[

Offline

#310 2008-01-04 19:20:58

Arry
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2005-11-02

Odp: Zero no Tsukaima

Zależy jaki? Temat o ZnT nadal działa jak widać XD
A propo, co sądzicie o Henrietcie?
Według mnie jest ona sympatyczniejsza niż Luise i w dodatku ksieżniczka XD


90TLh

Offline

#311 2008-01-04 19:27:38

Nighthanter
Użytkownik
Dołączył: 2007-03-04

Odp: Zero no Tsukaima

Arry napisał:

A propo, co sądzicie o Henrietcie?
Według mnie jest ona sympatyczniejsza niż Luise i w dodatku ksieżniczka XD

Ale jest znacznie niebezpieczniejsza niż Luise, ma takie balony, że mogłaby przez przypadek udusić Saita i nieszczęście gotowe jezor.

Offline

#312 2008-01-04 19:32:07

neverar
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2007-10-06

Odp: Zero no Tsukaima

Hmm Hanrietta to moja ulubiona postać z ZnT, może nie jest zbyt oryginalna ale chyba najbardziej zjadliwa (chyba mam słabość do takich postaci, vide Tessa:D)

Offline

#313 2008-01-04 20:05:51

Oabli
Użytkownik
Dołączył: 2007-11-29

Odp: Zero no Tsukaima

hmmm Nighthanter masz racje xD ale ja jakos nie lubie Henretty :/ bo psuje zwiazek miedzy louise a saito smile_lol

Offline

#314 2008-01-04 22:17:06

Buniaka69
Użytkownik
Skąd: Rusko
Dołączył: 2007-12-22

Odp: Zero no Tsukaima

Dla mnie jest ona postacią...neutralną:)

Offline

#315 2008-01-04 22:36:21

RiXeD
Użytkownik
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Zero no Tsukaima

Oabli napisał:

hmmm Nighthanter masz racje xD ale ja jakos nie lubie Henretty :/ bo psuje zwiazek miedzy louise a saito smile_lol

A Siesta? Siesta tym bardziej psuje ich stosunki...

Offline

#316 2008-01-04 23:07:52

Buniaka69
Użytkownik
Skąd: Rusko
Dołączył: 2007-12-22

Odp: Zero no Tsukaima

I właśnie dlatego Siesty nie lubie najbardziej...[blee]

Offline

#317 2008-01-05 10:50:25

Oabli
Użytkownik
Dołączył: 2007-11-29

Odp: Zero no Tsukaima

ja tez <ble> ona najbardziej chce zeby saito sie w niej zakochal >.> ale on stara sie nie zakochac smile_lol . Cóż taka cisza? wczesniej to normalnie post po poscie xD . Ludzie moze bedzie wlasnie w poczatek wakacji czyli ktoregos lipca i bedziemy chulac XD

Ostatnio edytowany przez Oabli (2008-01-17 12:16:10)

Offline

#318 2008-01-18 22:41:24

UcheJ
Użytkownik
Skąd: Jordanów
Dołączył: 2007-05-18

Odp: Zero no Tsukaima

Chciałbym zapytać czy będzie 3 sezon... Sorry za pytanie, ale było wcześniej tyle spamu że załamuje ręce i nie mogę znaleźć, wiec jeśli ktoś wie to proszę o informację... Czy będzie kontynuacja i czy nie wiadomo kiedy?? Z góry dzięki...

Offline

#319 2008-01-18 22:51:59

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Zero no Tsukaima

Będzie trzeci sezon na 90%. Nie wiadomo jednak kiedy.

EDIT: Jor łelkam smile

Ostatnio edytowany przez Zjadacz (2008-01-18 23:54:08)


"Skazany na zajebistość"

Offline

#320 2008-01-18 23:11:09

UcheJ
Użytkownik
Skąd: Jordanów
Dołączył: 2007-05-18

Odp: Zero no Tsukaima

Wielkie dzięki to mnie uspokoiłeś ~Zjadacz... smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024