#621 2008-01-04 14:02:05

Starfox
Użytkownik
Skąd: Dobczyce
Dołączył: 2005-09-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Virus napisał:

Z moich typów to:

PERSONA - trinity soul - sie sprawdzi, wszyscy sie na to napalaja jak na gole laski na ulicy, wiec sie zobaczy, moze byc ciekawie.

To wpływ gry;D Fabularnie powinno być ok... Dobrze, że dzieje się to 10 lat po wydarzeniach z Persona3 z PS2:] Przynajmniej osoby, które przeszły grę nie będą się nudzić.

Offline

#622 2008-01-04 22:27:24

dzadzar
Użytkownik
Skąd: otw
Dołączył: 2007-12-04

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Nie wie ktoś przypadkiem czy będzie i kiedy kolejna seria school rumble?

Offline

#623 2008-01-04 22:30:09

Lala_17
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-12-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Podobno School Rumble miało byc na Jesieni;)

Offline

#624 2008-01-04 22:44:19

Supprzem
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Jeżeli tak to super. To była wspaniała seria. Ja za to czekam na Major sezon 4.


mod-vs-spam.gif

Offline

#625 2008-01-04 22:49:17

dzadzar
Użytkownik
Skąd: otw
Dołączył: 2007-12-04

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

ale na jesieni 07 czy 08??? bo jak na 07 to sie chyba spoznili a jak na 08 to sie chyba powiesze;/

Offline

#626 2008-01-04 22:50:41

Supprzem
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Virus napisał:

"H20 Rocks Your Soul!". To anime ma najlepszy trailer jaki kiedykolwiek widziałem smile_big


Co w nim jest takiego fantastycznego?


mod-vs-spam.gif

Offline

#627 2008-01-04 23:02:23

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

supprzem napisał:

Jeżeli tak to super. To była wspaniała seria. Ja za to czekam na Major sezon 4.

Dokładnie. smile Wszystkie sezony są na bardzo wysokim poziomi, a czwarty zapowiada się na najlepszy. smile

Offline

#628 2008-01-04 23:06:02

Supprzem
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Zgadzam się będzie się działo.


mod-vs-spam.gif

Offline

#629 2008-01-04 23:45:51

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

supprzem napisał:
Virus napisał:

"H20 Rocks Your Soul!". To anime ma najlepszy trailer jaki kiedykolwiek widziałem smile_big


Co w nim jest takiego fantastycznego?

Nowatorstwo panie, nowatorstwo (widziales kiedys romans gdzie klepali laske jak faceta? - swoja droga, troche jej zal smutny )... nie jest to kolejna haremowka z ciotą w roli glownej... widac sie sie tworcy nie pierd... to moze byc cos... Cod miod i orzeszki... gdybym nie mial Seto i Gifta na glowie, to sam bym to przetlumaczyl... ale dokonam wszlekich staran aby SLF sie za to zabralo.

PS. Ten tekst napisal RiXeD, nie ja xD

Ostatnio edytowany przez Virus (2008-01-04 23:47:27)

Offline

#630 2008-01-04 23:49:48

opcy
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2005-05-31

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Ze swojej strony doczekałem się w końcu tłumaczenia Macross F i musze powiedzieć że dostałem więcej niż się spodziewałem, seria fabułą nie zaskakuje, jednak łączy kilka elemantów które przykuwały mnie do poprzednich czesci Macrossa takich jak świetne przedstawienie walk powietrznych, przepiekna animacja, no i mechy(oczywiście), wydaje się tez że bedzie pozbawiona kilku denerwujących elementów (jak np gość grający na gitarze w czasie walki bitwy).

Poza tym w końcu przetłumaczono dwa pierwsze epki Armoured Trooper Votoms Pailsen Files, pierwsza scena nie może nie wywoływać skojarzeń z szeregowcem Ryanem (u tych co go widzieli), seria zapowiada się naprawdę całkiem ciekawie.

Trzecia pozycja jest tylko dla mocno wtajemniczonych, chodzi mianowicie o Starship Troopers, od razu mówie, że anime bardziej podobne jest do książkowego orginału, niż film o tym samym tytule (znany u nas jako "Zołnierze Kosmosu"), anime jest dośc leciwe, ale az do teraz nie doczekało się tłumaczenia.

Przyznam się że będę musiał śledzić ten temat dość uważnie, ostatnio skonczyłem kilka serii i nie mam pomysłu na ich zastąpienie. A 5 Killers jeszcze daleko.

Virus napisał:

Nowatorstwo panie, nowatorstwo (widziales kiedys romans gdzie klepali laske jak faceta?

Soul Link, i cała masa hentaiów... ale nie moge stwierdzić by były to pozycje wybitne, no cóż było tez co prawda Elfen Lied (nawet pod haremówke mozna podciągnąć), ale H20 raczej będzie smętną opowieśią o chłopcu i zgrai dziewczynek, czasem przerywaną jakaś akcją.

Ostatnio edytowany przez opcy (2008-01-05 00:04:17)


To nieprawda że nie ma ze mnie porzytku... zawsze moge służyć jako zły przykład smile

Offline

#631 2008-01-04 23:57:05

RiXeD
Użytkownik
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Virus napisał:
supprzem napisał:
Virus napisał:

"H20 Rocks Your Soul!". To anime ma najlepszy trailer jaki kiedykolwiek widziałem smile_big


Co w nim jest takiego fantastycznego?

Nowatorstwo panie, nowatorstwo (widziales kiedys romans gdzie klepali laske jak faceta? - swoja droga, troche jej zal smutny )... nie jest to kolejna haremowka z ciotą w roli glownej... widac sie sie tworcy nie pierd... to moze byc cos... Cod miod i orzeszki... gdybym nie mial Seto i Gifta na glowie, to sam bym to przetlumaczyl... ale dokonam wszlekich staran aby SLF sie za to zabralo.

PS. Ten tekst napisal RiXeD, nie ja xD

Ale ja miałem trailer na myśli, nie anime...

Offline

#632 2008-01-04 23:59:51

turunks
Użytkownik
Skąd: Silesia
Dołączył: 2004-11-26

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

przeciez po trailerze ocenił to anime...wiec o so chozi ?

Offline

#633 2008-01-05 00:21:11

Maniack
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-01-09

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Lala_17 napisał:

Podobno School Rumble miało byc na Jesieni;)

Nic pewnego. Nie pojawiła się żadna oficjalna informacja i na razie nie ma co się szykować na chlanie z tego powodu smile Nie wiadomo co tam w głowach producentów się kryje, ale jakby zaskoczyli w wakacje czy jesieni to smile_big

Offline

#634 2008-01-05 00:34:57

Psychopata
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2005-05-27

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Ahhhh tego się nie spodziewałem...xxxHolic 2 sezon

Offline

#635 2008-01-05 01:27:08

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

[cytuj]Trzecia pozycja jest tylko dla mocno wtajemniczonych, chodzi mianowicie o Starship Troopers, od razu mówie, że anime bardziej podobne jest do książkowego orginału, niż film o tym samym tytule (znany u nas jako "Zołnierze Kosmosu"), anime jest dośc leciwe, ale az do teraz nie doczekało się tłumaczenia. [/quote]

sciagnalem pierwszy ep od Yoroshiku... i sie zawiodlem smutny . Jak nie ma Arachnid, to nie ma Starship Troopers... gdzie wojna z robalami? Mechy? WTF?

Offline

#636 2008-01-05 01:47:39

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Virus napisał:

[cytuj]Trzecia pozycja jest tylko dla mocno wtajemniczonych, chodzi mianowicie o Starship Troopers, od razu mówie, że anime bardziej podobne jest do książkowego orginału, niż film o tym samym tytule (znany u nas jako "Zołnierze Kosmosu"), anime jest dośc leciwe, ale az do teraz nie doczekało się tłumaczenia.

sciagnalem pierwszy ep od Yoroshiku... i sie zawiodlem smutny . Jak nie ma Arachnid, to nie ma Starship Troopers... gdzie wojna z robalami? Mechy? WTF?

Przecież było napisane, że do książkowego oryginału.

Offline

#637 2008-01-05 02:06:08

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Freeman napisał:
Virus napisał:

[cytuj]Trzecia pozycja jest tylko dla mocno wtajemniczonych, chodzi mianowicie o Starship Troopers, od razu mówie, że anime bardziej podobne jest do książkowego orginału, niż film o tym samym tytule (znany u nas jako "Zołnierze Kosmosu"), anime jest dośc leciwe, ale az do teraz nie doczekało się tłumaczenia.

sciagnalem pierwszy ep od Yoroshiku... i sie zawiodlem smutny . Jak nie ma Arachnid, to nie ma Starship Troopers... gdzie wojna z robalami? Mechy? WTF?

Przecież było napisane, że do książkowego oryginału.

Nie znam tresci ksiazki... a skoro nie ma w niej robali to musi byc denna.

Offline

#638 2008-01-05 02:17:36

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Virus napisał:
Freeman napisał:
Virus napisał:

[cytuj]Trzecia pozycja jest tylko dla mocno wtajemniczonych, chodzi mianowicie o Starship Troopers, od razu mówie, że anime bardziej podobne jest do książkowego orginału, niż film o tym samym tytule (znany u nas jako "Zołnierze Kosmosu"), anime jest dośc leciwe, ale az do teraz nie doczekało się tłumaczenia.

sciagnalem pierwszy ep od Yoroshiku... i sie zawiodlem smutny . Jak nie ma Arachnid, to nie ma Starship Troopers... gdzie wojna z robalami? Mechy? WTF?

Przecież było napisane, że do książkowego oryginału.

Nie znam tresci ksiazki... a skoro nie ma w niej robali to musi byc denna.

Zapewne ona to samo myśli o tobie.

Anyway, Armoured Trooper Votoms Pailsen Files, o którym wspominał opcy (na razie te dwa epki), ma zadatki na coś naprawdę dobrego. Zanosi się tylko, że będzie to anime śmiertelnie poważne, co dla niektórych może być barierą nie do przebicia oczkod

Offline

#639 2008-01-05 03:40:31

darko
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2005-06-04

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Virus napisał:
Freeman napisał:
Virus napisał:

[cytuj]Trzecia pozycja jest tylko dla mocno wtajemniczonych, chodzi mianowicie o Starship Troopers, od razu mówie, że anime bardziej podobne jest do książkowego orginału, niż film o tym samym tytule (znany u nas jako "Zołnierze Kosmosu"), anime jest dośc leciwe, ale az do teraz nie doczekało się tłumaczenia.

sciagnalem pierwszy ep od Yoroshiku... i sie zawiodlem smutny . Jak nie ma Arachnid, to nie ma Starship Troopers... gdzie wojna z robalami? Mechy? WTF?

Przecież było napisane, że do książkowego oryginału.

Nie znam tresci ksiazki... a skoro nie ma w niej robali to musi byc denna.

Dziwne czytalem ksiazkę Robert A. Heinlein - Starship Troopers co prawda wiele lat temu jeszcze kiedy byla tylko w obiegu kserówka:D I o ile pamietam byly robale - mechów nie było:D

Offline

#640 2008-01-05 19:38:30

opcy
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2005-05-31

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Virus napisał:

Nie znam tresci ksiazki... a skoro nie ma w niej robali to musi byc denna.

zauważ że to tylko pierwszy odcinek, robale na pewno będą, film Verhovena podobno własnie dlatego nie podobał się fanom ksiązki że stawiał na akcje i "gore" a nie na to co było meritum książki czyli drogę jaką żołnierz musi przejść od surowego rekruta do "ostrzelanego" wojaka.

co do mechów, nie sa to mechy tylko skafandry kosmiczne... fakt wyglądaja jak mechy

Ostatnio edytowany przez opcy (2008-01-05 19:41:17)


To nieprawda że nie ma ze mnie porzytku... zawsze moge służyć jako zły przykład smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024