#3781 2008-01-15 17:17:12

Rastaevolution
Użytkownik
Dołączył: 2006-12-29

Odp: Coś wesołego

Offline

#3782 2008-01-15 19:53:48

Shinma86
Użytkownik
Skąd: Poland, England
Dołączył: 2007-04-09

Offline

#3783 2008-01-15 19:59:37

parara
Użytkownik
Skąd: Białystok
Dołączył: 2006-02-28

Odp: Coś wesołego

Shinma86 napisał:

nie ma to jak karaoke hehe


KDE4 ssie

Offline

#3784 2008-01-15 20:44:00

Celes
Użytkownik
Skąd: Szczecinek
Dołączył: 2007-06-18

Odp: Coś wesołego

Każdego można pocieszyć:D:D
pocieszyciel_a44bd.jpg

Offline

#3785 2008-01-15 23:30:57

parara
Użytkownik
Skąd: Białystok
Dołączył: 2006-02-28

Odp: Coś wesołego

Mały chłopczyk wraz z tatusiem znaleźli w lesie małego jeżyka.
Leżał pod kępką trawy i drżał z zimna. Chłopczykowi zrobiło się żal jeżyka i poprosił tatusia, żeby zabrali jeżyka do domu.
Tata się zgodził, i tak jeżyk zamieszkał u nich. Chłopczyk bardzo dbał o jeżyka, poił go mleczkiem i dawał mu najlepsze owoce.
Jeżyk zajadał ze smakiem i nieraz - ku zdziwieniu chłopca - pomrukiwał z zadowoleniem.
Na zimę jeżyk - jak przystało na wszystkie porządne jeżyki - zapadł w zimowy sen. A na wiosnę jeżykowi urosły skrzydła, na czole wyrósł róg i odleciał przez niedomknięte okno.
Wtedy stało się jasne, że chłopczyk z tatusiem nie przynieśli z lasu jeżyka, tylko jakieś c**j wie co.


KDE4 ssie

Offline

#3786 2008-01-15 23:35:26

mariodreamer
Użytkownik
Dołączył: 2006-08-03

Odp: Coś wesołego

reklama wilkinson'a

mistrzostwo okej
[roftl][roftl]

Offline

#3787 2008-01-15 23:38:40

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Coś wesołego

parara napisał:

Mały chłopczyk wraz z tatusiem znaleźli w lesie małego jeżyka.
Leżał pod kępką trawy i drżał z zimna. Chłopczykowi zrobiło się żal jeżyka i poprosił tatusia, żeby zabrali jeżyka do domu.
Tata się zgodził, i tak jeżyk zamieszkał u nich. Chłopczyk bardzo dbał o jeżyka, poił go mleczkiem i dawał mu najlepsze owoce.
Jeżyk zajadał ze smakiem i nieraz - ku zdziwieniu chłopca - pomrukiwał z zadowoleniem.
Na zimę jeżyk - jak przystało na wszystkie porządne jeżyki - zapadł w zimowy sen. A na wiosnę jeżykowi urosły skrzydła, na czole wyrósł róg i odleciał przez niedomknięte okno.
Wtedy stało się jasne, że chłopczyk z tatusiem nie przynieśli z lasu jeżyka, tylko jakieś c**j wie co.

ROTFL XD


"Skazany na zajebistość"

Offline

#3788 2008-01-15 23:45:11

lb333
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-30

Odp: Coś wesołego

Zjadacz napisał:
parara napisał:

Mały chłopczyk wraz z tatusiem znaleźli w lesie małego jeżyka.
Leżał pod kępką trawy i drżał z zimna. Chłopczykowi zrobiło się żal jeżyka i poprosił tatusia, żeby zabrali jeżyka do domu.
Tata się zgodził, i tak jeżyk zamieszkał u nich. Chłopczyk bardzo dbał o jeżyka, poił go mleczkiem i dawał mu najlepsze owoce.
Jeżyk zajadał ze smakiem i nieraz - ku zdziwieniu chłopca - pomrukiwał z zadowoleniem.
Na zimę jeżyk - jak przystało na wszystkie porządne jeżyki - zapadł w zimowy sen. A na wiosnę jeżykowi urosły skrzydła, na czole wyrósł róg i odleciał przez niedomknięte okno.
Wtedy stało się jasne, że chłopczyk z tatusiem nie przynieśli z lasu jeżyka, tylko jakieś c**j wie co.

ROTFL XD

Leżę! [roftl]

Offline

#3789 2008-01-15 23:49:41

DUDi
Użytkownik
Dołączył: 2006-06-01

Odp: Coś wesołego

[cytuj]To: All Polish Speaking Staff
Subject: Improper Language Usage
Importance: High

It has been brought to our attention by several managers and also officials visiting our offices that polish language is commonly used by our polish speaking staff.  Such behaviour is violating our policy, is highly unprofessional and offensive to both visitors and staff.  All personnel will immediately adhere to the following rules:

1. Words like je*ał go pies, ku*ewska robota, ch*j, ku*wa and other such expressions will not be tolerated or used for emphasis or dramatic effect, no matter how heated a discussion may become.
2. You will not say spie*dolił when someone makes a simple mistake, or pocałujcie mnie w dupę if you see someone being reprehended.  Also, all forms and derivations of the verb srać and je*ać are utterly inappropriate and unacceptable in our environment.
3. No manager, section head administrator, supervisor or member of staff under any circumstances will be referred to as ch*j, or pie*dolony debil.
4. People with a lack of determination will not be referred as pedał.
5. Creative ideas offered by management are not to be referred to as poje*ane pomysły.
6. Do not say idź się je*ać if somebody is persistent.  Furthermore, you must not say zje*aliśmy to (refer to item 2) nor wyje*iemy się na tym when a matter becomes excessively complicated.
7. You must never never ever substitute "May I help you?" with "Czego ku*wa chcesz!?".
8. Do not say idźcie do pi*dy z tym ch*jem when a relevant project is presented to you, nor should you ever answer odpie*dolcie się ode mnie when your assistance is required.
9. Last but not least, after reading this note, please do not say mogą sobie wsadzić to w dupę!

Please keep hard copy for your records and information.

Thank you and best regards

The Managing Director aka Ten poje*any ch*j[/quote]

Offline

#3790 2008-01-15 23:59:02

Sobol15x
Użytkownik
Skąd: Zielonka
Dołączył: 2007-01-19

Odp: Coś wesołego

lb333 napisał:
Zjadacz napisał:
parara napisał:

Mały chłopczyk wraz z tatusiem znaleźli w lesie małego jeżyka.
Leżał pod kępką trawy i drżał z zimna. Chłopczykowi zrobiło się żal jeżyka i poprosił tatusia, żeby zabrali jeżyka do domu.
Tata się zgodził, i tak jeżyk zamieszkał u nich. Chłopczyk bardzo dbał o jeżyka, poił go mleczkiem i dawał mu najlepsze owoce.
Jeżyk zajadał ze smakiem i nieraz - ku zdziwieniu chłopca - pomrukiwał z zadowoleniem.
Na zimę jeżyk - jak przystało na wszystkie porządne jeżyki - zapadł w zimowy sen. A na wiosnę jeżykowi urosły skrzydła, na czole wyrósł róg i odleciał przez niedomknięte okno.
Wtedy stało się jasne, że chłopczyk z tatusiem nie przynieśli z lasu jeżyka, tylko jakieś c**j wie co.

ROTFL XD

Leżę! [roftl]

PWNED smile_big


Kogucik zesrał się na wietrze. Opryskał Zbysława na swetrze.
Za x - pocałujcie w dupe nas
Za x - pocałujcie w trąbke nas
Za x - pocałujcie Tadzia w Tadzia
W Tadzia nie wypadzia!

Offline

#3791 2008-01-16 00:10:35

luki349
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Coś wesołego

Sobol15x napisał:
lb333 napisał:
Zjadacz napisał:
parara napisał:

Mały chłopczyk wraz z tatusiem znaleźli w lesie małego jeżyka.
Leżał pod kępką trawy i drżał z zimna. Chłopczykowi zrobiło się żal jeżyka i poprosił tatusia, żeby zabrali jeżyka do domu.
Tata się zgodził, i tak jeżyk zamieszkał u nich. Chłopczyk bardzo dbał o jeżyka, poił go mleczkiem i dawał mu najlepsze owoce.
Jeżyk zajadał ze smakiem i nieraz - ku zdziwieniu chłopca - pomrukiwał z zadowoleniem.
Na zimę jeżyk - jak przystało na wszystkie porządne jeżyki - zapadł w zimowy sen. A na wiosnę jeżykowi urosły skrzydła, na czole wyrósł róg i odleciał przez niedomknięte okno.
Wtedy stało się jasne, że chłopczyk z tatusiem nie przynieśli z lasu jeżyka, tylko jakieś c**j wie co.

ROTFL XD

Leżę! [roftl]

PWNED smile_big

Zostałem zniszczony respekt

Offline

#3792 2008-01-16 00:23:09

Rekid
Użytkownik
Skąd: Ełk
Dołączył: 2005-10-04

Odp: Coś wesołego

luki349 napisał:
Sobol15x napisał:
lb333 napisał:

Leżę! [roftl]

PWNED smile_big

Zostałem zniszczony respekt

[respekt]rozwalilo mnie to respekt

PS: Piramidke budujemy smile_big


SZUKASZ INNYCH SPOSOBÓW ZARABIANIA PIENIĘDZY, ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE !


rekid.gif >>> ANIME I KOMIKSY

Offline

#3793 2008-01-16 00:33:37

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Coś wesołego

Rekid napisał:
luki349 napisał:
Sobol15x napisał:

PWNED smile_big

Zostałem zniszczony respekt

[respekt]rozwalilo mnie to respekt

PS: Piramidke budujemy smile_big

To ja też się do niej dołączę hehe:)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#3794 2008-01-16 00:40:10

parara
Użytkownik
Skąd: Białystok
Dołączył: 2006-02-28

Odp: Coś wesołego

Jubei napisał:
Rekid napisał:
luki349 napisał:

Zostałem zniszczony respekt

[respekt]rozwalilo mnie to respekt

PS: Piramidke budujemy smile_big

To ja też się do niej dołączę hehe:)

akurat jadłem jak mi kumpel to wysłał hehe widok monitor po przeczytaniu - bezcenne hehe
gorzej jak mod się przyłączy los


KDE4 ssie

Offline

#3795 2008-01-16 00:44:30

B4RT3K
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-08-17

Odp: Coś wesołego

parara napisał:
Jubei napisał:
Rekid napisał:

[respekt]rozwalilo mnie to respekt

PS: Piramidke budujemy smile_big

To ja też się do niej dołączę hehe:)

akurat jadłem jak mi kumpel to wysłał hehe widok monitor po przeczytaniu - bezcenne hehe
gorzej jak mod się przyłączy los

Śmiechowe jezor

Offline

#3796 2008-01-16 01:00:08

budyn
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2004-10-24

Offline

#3797 2008-01-16 01:24:50

Beavis
Zbanowany
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Coś wesołego

B4RT3K napisał:
parara napisał:
Jubei napisał:

To ja też się do niej dołączę hehe:)

akurat jadłem jak mi kumpel to wysłał hehe widok monitor po przeczytaniu - bezcenne hehe
gorzej jak mod się przyłączy los

Śmiechowe jezor

Świetne! smile_big Poszło do znajomych smile

Offline

#3798 2008-01-16 01:30:55

Maniack
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-01-09

Odp: Coś wesołego

Garść dowcipów o studentach:

Na egzamin "wtacza się" wyraźnie pijany student:
- Ppanie ppprofesorze, czy przyjmie Pan pijanego ?
- Proszę wyjść i wrócić trzeźwy !
- Aaale ja bardzo Pana proszę...
- Bez dyskusji ! Proszę wyjść !
- Ale Panie profesorze... To naprawdę ostatni raz...
- Nie. Wynocha stąd !
- Ale naprawdę, niech się Pan zgodzi...
- No dobrze ale żeby mi to było po raz ostatni...
Na to student otwiera drzwi i krzyczy:
- Chłopaki, Wnieście go !


Przechodzą dwaj studenci koło budki telefonicznej, zobaczyli książkę telefoniczną, to weszli i zaczęli czytać. Za chwile jeden mówi do drugiego:
-Rozumiesz coś?
-Nie.
-No to kujemy!


Student zdaje egzamin. Profesor chce odesłać go na inny termin z pala. Delikwent prosi o ostatnia szansę:
- Jeśli przejdę po ścianie i suficie, dostanę trojkę?
Profesor z niedowierzaniem zgadza się. Student przechodzi po ścianie i suficie. Słowo się rzekło, już chce wpisywać 3 ale student dalej marudzi:
- Jeśli zacznę fruwać po pokoju, dostane 4?
Profesor z zaciekawieniem zgadza się. Student zaczyna fruwać po pokoju. Profesor już chce wpisywać 4 ale student wciąż nie daje mu spokoju:
- Jeśli nasikam na pana, a pan pozostanie suchy, dostane 5?
Profesor z jeszcze większym zaciekawieniem zgadza się. Student staje na biurku i sika na profesora. Ten krzyczy cały mokry:
- Panie, co pan???!!!
- Dobra, niech będzie 4...


Na egzamin z logiki studentka przyszła bardzo wydekoltowana i w mini. Myślała,że pójdzie jej jak z płatka. Weszła do sali, profesor zadał jej kolejno trzy pytania, na które nie znała oczywiście odpowiedzi. Wdzięczyła się za to strasznie,więc w końcu zdenerwowany profesor wpisał jej dwóję i wywalił za drzwi. Na korytarzu kumple od razu pytają jak poszło. Ona na to:
- Ten alfons wpisał mi dwóję !
Profesor usłyszał to przez uchylone drzwi, wybiegł na korytarz i poprosił ją o indeks. Przepisał ocenę na trzy i powiedział:
- Może i ja jestem alfons, ale o swoje k*** dbam !


- Co powinien wiedzieć student?
- Wszystko!
- Co powinien wiedzieć asystent?
- Prawie to wszystko, co student.
- A adiunkt?
- W jakiej książce jest to, co powinien wiedzieć student.
- Docent?
- Gdzie jest ta książka.
- A co powinien wiedzieć profesor?
- Gdzie jest docent...


Profesor biologii mówi do studentów:
- Zaraz pokażę państwu żabę. Będzie ona tematem dzisiejszego wykładu.
Zaczyna szukać w teczce. Po chwili wyciąga z niej bułkę z kiełbasą.
- A wydawało mi się - mówi zdziwiony - że śniadanie już jadłem...


Studenci wybrali się na egzamin. Czekają pod drzwiami sali, nudziło im się wiec zaczęli się bawić indeksami. Tak jak to się kiedyś grało monetami w podstawówce - czyj indeks zatrzyma się bliżej ściany. Tylko że jednemu to nie wyszło zbyt dobrze, bo zamiast w ścianę trafił indeksem pod drzwi, i do sali w której siedział egzaminator. Przeraził się okrutnie, ale za chwile indeks wyleciał z powrotem. Otwiera, patrzy, a tu ocena z egzaminu: 4.0 Ucieszył się, no więc koledzy postanowili wrzucać dalej. Kolejny dostał 3.5, następny 3.0. W tym momencie zaczęli się zastanawiać... Kolejna ocena wydawała się dosyć jednoznaczna (2.5 nie wchodziło w grę). Wreszcie jeden postanowił zaryzykować. Wrzuca indeks... Czeka... Nagle otwierają się drzwi, staje w nich egzaminator:
- Piątka za odwagę!


Egzamin z prawa konstytucyjnego. Po serii rutynowych pytań egzaminujący profesor postanawia sprawdzić tzw. wiedzę ogolną studentki:
- Proszę wymienić wszystkich wicemarszałków Sejmu RP.
- ... (cisza)
- Proszę się zastanowić.
- ...
- A o wicemarszałku Lepperze pani nie słyszała ?!
- ...
- Nie mam słów... A może o prezydencie Kwaśniewskim też pani nie słyszała ?!
- ...
- A skąd pani w ogóle pochodzi, proszę pani ?!
- Z Koscierzyny.
Profesor wstał zza biurka, podszedł do okna i zamyślił się:
- A może rzucić to wszystko w diabły i też pojechać do Kościerzyny ?


Przychodzi student na egzamin z historii transportu.
- Proszę podać ile wynosiła długość linii kolejowych w Polsce ?
Student zdębiał ale pyta:
- A w którym roku?
- Wie Pan co, jest mi to obojętne...
- Rok 1493, zero kilometrów !


O czwartej nad ranem u profesora dzwoni telefon. Profesor odbiera i słyszy:- Śpisz?
- Śpię - odpowiada zaspany profesor.
- A my się k*** jeszcze uczymy!


Idzie dwóch studentów ulicą. Nagle jeden zauważa na chodniku jakąś kartke papieru i pyta drugiego:
- Ej, stary, co to jest?
Na to drugi:
- Nie wiem, ale ja kseruję!!!


Redaktor gazety pyta się profesora, docenta i studenta: ile czasu trzeba żeby opanować język chiński?
- Pięć lat - odpowiada profesor.
- Myślę, że trzy lata przy intensywnym uczeniu się - mówi docent.
- A na kiedy potrzeba? - pyta student.


Na pewnej uczelni student podchodzi do egzaminu, a że wcześniej nie przygotował się zbyt dokładnie profesor zdegustowany wiedzą młodego człowieka otwiera drzwi i krzyczy do innych studentów:
- Przynieście siana dla osła!
- A dla mnie herbatę! - dodaje student.


Przychodzi pijany student na egzamin z matematyki i pyta się, czy może zdawać jeżeli jest pijany. Egzaminator był litościwy, więc stwierdził, że nie ma sprawy. Na rozgrzewke kazał studentowi narysować sinusoidę. Student podniósł kredę, podszedł do tablicy i narysował piękną sinusoidę. Egzaminator powiedział:
- No widzi Pan, jednak Pan umie.
Na to student:
- Niech Pan poczeka, to dopiero układ współrzędnych!

Offline

#3799 2008-01-16 01:58:19

postmaster
Zbanowany
Skąd: gdynia
Dołączył: 2008-01-06

Odp: Coś wesołego

Beavis napisał:
B4RT3K napisał:
parara napisał:

akurat jadłem jak mi kumpel to wysłał hehe widok monitor po przeczytaniu - bezcenne hehe
gorzej jak mod się przyłączy los

Śmiechowe jezor

Świetne! smile_big Poszło do znajomych smile

To jest straszne ,a nie śmieszne,10/10[okej][okej]

Offline

#3800 2008-01-16 16:26:42

K9999
Użytkownik
Dołączył: 2005-12-02

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024