#661 2008-01-19 22:38:15

Wróbel
Użytkownik
Skąd: Zakopane
Dołączył: 2006-04-14

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Chciałem tylko powiedzieć, że drugi odcinek Zoku Sayonara Zetsubou Sensei powala na łopatki smile

Offline

#662 2008-01-24 16:47:06

mariodreamer
Użytkownik
Dołączył: 2006-08-03

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Jestem ciekaw co sobą zaprezentuje anime Nijuu-Mensou no Musume.
Utworek z promo wpadł mi w ucho smile

Ostatnio edytowany przez mariodreamer (2008-01-24 16:47:23)

Offline

#663 2008-02-02 18:16:03

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Anime 02.08[cytuj]Kodai Ouja Kyouryuu King D-Kids Adventure Yokuryuu Densetsu - brak tłumaczenia
Yes! Pretty Cure 5 Go Go! - brak tłumaczenia
Mnemosyne: Mnemosyne no Musume-tachi
{{Shitsurakuen}} - brak tłumaczenia
Kara no Kyoukai: Dai san Shou Tsuukaku Zanryuu - w kinach - trzecia część Kara no Kyoukai
Mai-Otome 0: Cipher
{{Ai no Katachi: Ecchi na Onna no ko wa Kirai... Desuka?}} - brak tłumaczenia
Yotsunoha - brak tłumaczenia
{{Alignment You! You! The Animation}} - brak tłumaczenia
{{Ryoujoku Guerilla Kari}} - brak tłumaczenia[/quote]

Ostatnio edytowany przez FAiM (2008-03-01 22:59:56)


K5Cqyo6.png?1

Offline

#664 2008-02-02 20:16:32

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Mnemosyne: Mnemosyne no Musume-tach - tylko to. Reszta to badziewie. :] Anime zapowiada się super, bo będzie sporo krwi, no i przemoc. ^^ Wiem, wiem... mam dziwny gust. xD

Offline

#665 2008-02-02 20:35:18

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

cieslak nie rób z siebie wyjątkowego osobnika na tym forum dużo ludków ma taki gust smile

Offline

#666 2008-02-02 20:49:02

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Wiesz, ostatnimi czasy wychodzą same gówniane romanse. Mają tak słabą fabułę, że głowa mała. Do tego słaba muza, kreska i na dodatek słabe ang. przekłady. Nie mówię, że reszta tytułów jest super. Po prostu ostatnio trudno znaleźć coś bardzo fajnego. Nie wiem jak wy, ale ja szukam czegoś dobrego w starszych tytułach, a nowe serie mam... xD Z tych nowych zwróciłem uwagę na trzy tytuły, a dokładnie Major 4th season, Hakaba Kitaro i Armored Trooper Votoms. oczkod

Ostatnio edytowany przez cieslak (2008-02-02 20:51:54)

Offline

#667 2008-02-02 21:20:18

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

~cieślak ma rację, co do nowych tytułów. Sam zwolennikiem romansideł nie jestem, więc mało co ciekawego się trafia.
Faktem jest, że ciekawą pozycją jest Hakaba Kitaro. Obejrzeliśmy z Hiki dwa epki i chcemy jeszcze smile_big Na 90% bierzemy to pod skrzydła AG oczkod

Właśnie jestem na świeżo po batalii z KATem o Mnemosyne smile_big Wciąż jest moje, bo byłem pierwszy i mam więcej czasu. Projekt będzie miał wysoki priorytet, więc jak tylko ukaże się sensowne tłumaczenie, to biorę się do roboty oczkod


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#668 2008-02-02 21:25:25

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

cieslak napisał:

Wiesz, ostatnimi czasy wychodzą same gówniane romanse. Mają tak słabą fabułę, że głowa mała. Do tego słaba muza, kreska i na dodatek słabe ang. przekłady.

Kurde, wychodzi na to, że należysz do tych siedmiu osób, które nie odpadły po pierwszym epie Kemonozume. Reszta ślini się chyba na powiewające spódniczki i mają w nosie kreskę i muzykę. Jak się ktoś ośliniony obraził właśnie na mnie za te słowa, to sam sobie jest winien:P Ale w sumie to kilka dobrych pozycji na kwartał wystarczy, żeby i potłumaczyć, i obejrzeć, i śmietnika sobie we łbie nie robić.

Offline

#669 2008-02-02 22:17:25

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

A tak się tylko zapytam - wiadomo coś o 'The Five Killers'? Bo zapowiadało się świetnie, a nic nowego nie widać/słychać.

Offline

#670 2008-02-03 00:39:06

turunks
Użytkownik
Skąd: Silesia
Dołączył: 2004-11-26

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

wg mnie jest pare dobrych anime ze stycznia smile

Offline

#671 2008-02-03 00:50:38

Przemek3
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-03-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

ja z nowych tytułów to oglądam jedynie Rosario+Vampire ze względu na sentyment do mangi i Spice and Wolf za prześliczną kreskę i ogólnie za całokształt:)

Offline

#672 2008-02-03 01:02:27

justynapl
Użytkownik
Skąd: Kraków [SAS] [KA]
Dołączył: 2006-10-13

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Niestety muszę przyznać, że z interesującymi nowościami jest ciężko na razie... ja oglądam tylko True Tears [piękne rysunki, ciekawa muzyka i ciekawe postacie]; H2O - Footprints in the Sand [ze względu na to, że jest nieprzewidywalne i jest sporo tajemnic do rozwiązania]... i to by było na tyle smile może niedługo pojawi się jeszcze coś ciekawego...

Offline

#673 2008-02-03 01:06:42

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Sir_Ace napisał:

A tak się tylko zapytam - wiadomo coś o 'The Five Killers'? Bo zapowiadało się świetnie, a nic nowego nie widać/słychać.

Niestety, dalej nic więcej nie wiadomo. Ostatni news na oficjalnej stronie został dodany 10 sierpnia...


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#674 2008-02-03 01:31:39

Maniack
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-01-09

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Z nowych to nic, nic, nic nic... nie dość że ma się mnóstwo nieobejrzanych anime to na dodatek piąty raz ogląda się Ghost in the Shell...

Offline

#675 2008-02-03 02:13:40

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Quithe napisał:

~cieślak ma rację, co do nowych tytułów. Sam zwolennikiem romansideł nie jestem, więc mało co ciekawego się trafia.
Faktem jest, że ciekawą pozycją jest Hakaba Kitaro. Obejrzeliśmy z Hiki dwa epki i chcemy jeszcze smile_big Na 90% bierzemy to pod skrzydła AG oczkod

Good. ^^ Bo ja miałem się już za to brać.

hikikomori napisał:

Kurde, wychodzi na to, że należysz do tych siedmiu osób, które nie odpadły po pierwszym epie Kemonozume. Reszta ślini się chyba na powiewające spódniczki i mają w nosie kreskę i muzykę. Jak się ktoś ośliniony obraził właśnie na mnie za te słowa, to sam sobie jest winien:P Ale w sumie to kilka dobrych pozycji na kwartał wystarczy, żeby i potłumaczyć, i obejrzeć, i śmietnika sobie we łbie nie robić.

Wiedz, że jeszcze nie obejrzałem ani jednego epa. ^^

Offline

#676 2008-02-03 02:45:17

budyn
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2004-10-24

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Ja z kolei zapytam, czy ma ktoś jakieś info odnośnie First Squad? Czy to w końcu wyjdzie, czy zostanie na zawsze w formie trailer?

Offline

#677 2008-02-03 11:42:06

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

cieslak napisał:
hikikomori napisał:

Kurde, wychodzi na to, że należysz do tych siedmiu osób, które nie odpadły po pierwszym epie Kemonozume.

Wiedz, że jeszcze nie obejrzałem ani jednego epa. ^^

Weź nie żartuj.[brakslow] To nawet nie wiesz, o czym faktycznie gadaliśmy:P W takim razie sam sobie jesteś winien i nie powinieneś narzekać, że nie ma co oglądać;)
Co do Mnemosyne, to myślę, że nie ma się co asekurować - bierzemy to na 100%. Już się nie mogę doczekać:D

Offline

#678 2008-02-03 12:27:48

Nanami
Użytkownik
Skąd: małośląskie
Dołączył: 2005-06-19

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Jak dla mnie z zimowego sezonu zdecydowanie prowadzi Spice and Wolf, swietne po prostu! A ciekawe jest też o wiele lżejsze i bardziej rozrywkowe zdaje sie Hatenkou Yugi.

Offline

#679 2008-02-03 12:40:47

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

hikikomori napisał:
cieslak napisał:
hikikomori napisał:

Kurde, wychodzi na to, że należysz do tych siedmiu osób, które nie odpadły po pierwszym epie Kemonozume.

Wiedz, że jeszcze nie obejrzałem ani jednego epa. ^^

Weź nie żartuj.[brakslow] To nawet nie wiesz, o czym faktycznie gadaliśmy:P W takim razie sam sobie jesteś winien i nie powinieneś narzekać, że nie ma co oglądać;)
Co do Mnemosyne, to myślę, że nie ma się co asekurować - bierzemy to na 100%. Już się nie mogę doczekać:D

Nie wiem, przekonam się, jak obejrzę pierwszy odcinek. jezor No i znowu jesteśmy świadkami tej pewności siebie, gdy wybieracie jakiś projekt. jezor
Można wprost wyczytać z waszych postów, że nikogo się nie boicie się i macie gdzieś, co ludzie napiszą. xD Można powiedzieć, że tryskacie optymizmem jak woda z jednych włoskich fontann. xD Co ja napisałem. cool

Offline

#680 2008-02-03 12:58:53

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

cieslak napisał:

No i znowu jesteśmy świadkami tej pewności siebie, gdy wybieracie jakiś projekt. jezor
Można wprost wyczytać z waszych postów, że nikogo się nie boicie się i macie gdzieś, co ludzie napiszą. xD Można powiedzieć, że tryskacie optymizmem jak woda z jednych włoskich fontann. xD Co ja napisałem. cool

Hmmm... chyba jesteśmy trochę zarozumiali:) Ale to pewnie dlatego, że zawsze podchodzimy do roboty z tym samym nastawieniem: nic po łebkach, damy z siebie wszystko, co najlepsze. No i robimy takie napisy, żeby anime na tym nie traciło, przynajmniej tak się staramy je robić. A poza tym : mamy Damtrixa[ukryty]

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024