#4041 2008-02-04 11:11:45

buba2222
Użytkownik
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Coś wesołego

coś dla fanów cs
300 counter strike

Ostatnio edytowany przez buba2222 (2008-02-04 11:11:57)

Offline

#4042 2008-02-04 18:20:03

qnop1989
Użytkownik
Skąd: Opoczno
Dołączył: 2006-01-03

Odp: Coś wesołego

Jasiu poszedł do cyrku. W pewnej chwili na arenę wychodzi KLOWN SZYDERCA. Patrzy po widowni i pyta, które dziecko chce się zabawić. Żadne nie chce. KLOWN SZYDERCA podchodzi więc do... Jasia i pyta:
- Czy ty jestes głowa krowy?
- Nie- odpowiada Jaś
- To ty może jestes tułów krowy?
- Nie- mówi Jaś
Na to KLOWN SZYDERCA:
- To ty jestes DUPA WOŁOWA - hahahahahnhihi. Cały cyrk sie smieje. Jaś uciekł z cyrku.
Po powrocie do domu Jaś powiedział wszystko tacie. Ojciec powiedział mu żeby poszedł jutro jeszcze raz do cyrku i siadł w pierwszym rzędzie.
- Tym razem jednak pójdzie z tobą WUJEK STASZEK MISTRZ CIĘTEJ RIPOSTY - mówi tata Jasi. Jaś się zgodził.
Następnego dnia sytuacja sie powtarza. KLOWN SZYDERCA pyta Jasia:
- Czy ty jestes głowa krowy?
Na co odpowiada mu WUJEK STASZEK MISTRZ CIĘTEJ RIPOSTY:

- S******laj!!!

Offline

#4043 2008-02-04 18:34:22

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: Coś wesołego

qnop1989 napisał:

Jasiu poszedł do cyrku. W pewnej chwili na arenę wychodzi KLOWN SZYDERCA. Patrzy po widowni i pyta, które dziecko chce się zabawić. Żadne nie chce. KLOWN SZYDERCA podchodzi więc do... Jasia i pyta:
- Czy ty jestes głowa krowy?
- Nie- odpowiada Jaś
- To ty może jestes tułów krowy?
- Nie- mówi Jaś
Na to KLOWN SZYDERCA:
- To ty jestes DUPA WOŁOWA - hahahahahnhihi. Cały cyrk sie smieje. Jaś uciekł z cyrku.
Po powrocie do domu Jaś powiedział wszystko tacie. Ojciec powiedział mu żeby poszedł jutro jeszcze raz do cyrku i siadł w pierwszym rzędzie.
- Tym razem jednak pójdzie z tobą WUJEK STASZEK MISTRZ CIĘTEJ RIPOSTY - mówi tata Jasi. Jaś się zgodził.
Następnego dnia sytuacja sie powtarza. KLOWN SZYDERCA pyta Jasia:
- Czy ty jestes głowa krowy?
Na co odpowiada mu WUJEK STASZEK MISTRZ CIĘTEJ RIPOSTY:

- S******laj!!!

Yyy...[brakslow]

Offline

#4044 2008-02-04 18:40:28

dareios
Użytkownik
Skąd: Świętochłowice
Dołączył: 2006-03-16

Odp: Coś wesołego

Offline

#4045 2008-02-04 18:48:25

Michaello
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-19

Odp: Coś wesołego

Offline

#4046 2008-02-04 18:52:33

Rammstein
Użytkownik
Skąd: Częstochowa
Dołączył: 2005-10-09

Odp: Coś wesołego

+18 !!!!!!!!!!


Wchodzi facet do domu i widzi, jak pakuje się jego dziewczyna. - Co robisz kochanie? - Odchodzę od ciebie. - Ale dlaczego????? - Bo jesteś pedofilem!!!! - Mocne słowa jak na ośmiolatkę.


Po długiej upojnej nocy on zauważył na jej stoliku przy nocnej lampie zdjęcie faceta. Zaczął się niepokoić. - Czy to jest twój mąż? - nerwowo zapytał. - Nie głuptasie - odpowiedziała przytulając się do niego. - Czy to twój chłopak? - kontynuował. - Nie, coś ty - odpowiedziała. - Czy to twój ojciec lub brat? - pytał. - Nie, nie, nie - odpowiedziała delikatnie gryząc go w ucho. - A więc kto to jest? - nalegał. - To ja przed zabiegiem chirurgicznym.


Kowalski poszedł z żoną na imprezę, a tam okazało się że jest to seks grupowy. Zgasło światło .... mija 10 ... 15 ... 20 minut. W końcu Kowalski zapala światło i mówi: - Stop, kurwa, stop! Trzeba ustalić jakieś zasady, trzeci raz pod rząd robię loda!!!


Idą trzy Tampaxy drogą i śpiewają "Było nas trzech, w każdym znas inna krew.."


Juhas widzi bacę prowadzacego duże stado owiec. - Dokąd je prowadzicie? - Do domu. Bedę je hodował. - Przecie nie macie obory, ani zagrody! Gdzie będziecie je trzymać? - W mojej izbie. - Toż to straszny smród! - Cóż, będą się musiały przyzwyczaić.


Na ostry dyżur przywożą górala ciężko pobitego, a ten na noszach zwija się ze śmiechu. Lekarz pyta: - I z czego się pan tak śmieje? Szczęka złamana, cztery żebra też, oko wybite? Góral na to: - Ja to nic, ale Jontek ma dzisiaj noc poślubną a ja mam jego jaja w kieszeni!


Bacowa budzi swojego męża w rodku nocy. - Anto, pchła mi chodzi po plecach, złap ja i zabij. - Zapal światlo - doradza zaspany baca. - Jak cię zobaczy, to sama zdechnie ze strachu.


Baca zatrudnił się w kopalni. Już pierwszego dnia miał pecha, bo wpadł do starego, zapomnianego szybu. Zbiegli się koledzy i mówią: - Franek, jesteś tam? - Jo. - Nic ci się nie stało? - Ni. - To wyłaź stamtąd. - Kaj nie mogę, bo jeszcze lecę...


Policja podejrzewała bacę o pędzenie bimbru. Baca oczywiście się nie przyznawał lecz Policja przeprowadziła przeszukanie jego chaty i na strychu znaleziono sprzęt do pędzenia bimbru. - I co Baco teraz też się nie przyznajecie? - pyta policjant - To moze posondzicie mnie tyz o gwołt? Sprzynt do tego tyz mom. - odpowiedział baca :-)


- Baco, czym zabiliście sąsiada? - A synecką, Wysoki Sądzie... - Wieprzową, czy wołową? - Kolejową...


Turysta w Zakopanem wchodzi do baru, siada przy barze i pyta: - Barman, co polecisz do picia? Barman na to: - Ano, panocku drink "Góra cy"! Turysta: - Jak to "Góra cy"?! Barman: - Widzicie, bierzemy sklanecke wina... no dwie... góra cy i wlewamy do garnka. Poźniej bierzemy sklanecke piwa... no dwie... góra cy i wlewamy do tego samego garnka. Następnie sklanecke wódecki... dwie... no góra cy i wlewamy to do tego samego garnecka. Na koniec bierzemy sklanecke koniacku... no dwie... góra cy i wlewamy do garnka. Garnek stawiamy na ogniu i miesając gzejemy cas jakiś. Poźniej nalewamy i pijemy sklanecke... dwie... no góra cy. Po wypiciu wstajemy... robimy krocek... dwa... no góra cy!


Egzaltowana turystka mówi do bacy: - Ależ pan musi być szczęśliwy... patrzy pan na zaślubiny górskich szczytów z obłokami, widuje pan zachodzące słońce wypijające czar niknącego tajemniczego dnia... - Oj widywałem ja, widywałem - przerywa baca - ale już teraz nie piję.

Ciąg dalszy nastąpi smile_big

Offline

#4047 2008-02-04 21:38:20

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Coś wesołego

Szczesliwe dziecko Pokemonow.

Chłopak potrafi okazywać radość oczkod

Offline

#4048 2008-02-04 21:47:43

budyn
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2004-10-24

Odp: Coś wesołego

skanuj0001yj9.jpg

To jest mocno absurdalne.

sad_puppy.jpg

Ostatnio edytowany przez budyn (2008-02-04 21:48:51)

Offline

#4049 2008-02-04 21:59:03

Sobol15x
Użytkownik
Skąd: Zielonka
Dołączył: 2007-01-19

Odp: Coś wesołego

I bardzo dobrze smile. IMHO nie powinni obrażać Katolików, czy też innych Chrześcijan. Jakby kto Torę zaczął palić na koncercie to cały świat, by go rozszarpał, ale jak palą Katolicką biblię to nic.
Czuję, że spłonę, a to nie temat na ewentualne obrzucanie mnie 'flejmem'. Jak coś to PW.


Kogucik zesrał się na wietrze. Opryskał Zbysława na swetrze.
Za x - pocałujcie w dupe nas
Za x - pocałujcie w trąbke nas
Za x - pocałujcie Tadzia w Tadzia
W Tadzia nie wypadzia!

Offline

#4050 2008-02-04 22:17:30

Psychopata
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2005-05-27

Odp: Coś wesołego

Sobol15x napisał:

I bardzo dobrze smile. IMHO nie powinni obrażać Katolików, czy też innych Chrześcijan. Jakby kto Torę zaczął palić na koncercie to cały świat, by go rozszarpał, ale jak palą Katolicką biblię to nic.
Czuję, że spłonę, a to nie temat na ewentualne obrzucanie mnie 'flejmem'. Jak coś to PW.

Ci co ich słuchają i chodzą na koncerty, to wiedzą w co się pchają. Wątpię, żeby któryś z widzów został obrażony.

300 w CSie

Ostatnio edytowany przez Psychopata (2008-02-04 22:19:41)

Offline

#4051 2008-02-04 22:25:14

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: Coś wesołego

No, ale tam dalej pisze, że przyjechała z Chin i ma polskie obywatelstwo:D

Offline

#4052 2008-02-04 22:26:30

sajdak
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2007-02-22

Odp: Coś wesołego

Sobol15x napisał:

I bardzo dobrze smile. IMHO nie powinni obrażać Katolików, czy też innych Chrześcijan. Jakby kto Torę zaczął palić na koncercie to cały świat, by go rozszarpał, ale jak palą Katolicką biblię to nic.
Czuję, że spłonę, a to nie temat na ewentualne obrzucanie mnie 'flejmem'. Jak coś to PW.

Zgadzam się, powinni ich zamknąć tak ja zamykają za palenie Tory, czy Marihuany smile_big

Offline

#4053 2008-02-04 22:43:35

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: Coś wesołego

sajdak napisał:
Sobol15x napisał:

I bardzo dobrze smile. IMHO nie powinni obrażać Katolików, czy też innych Chrześcijan. Jakby kto Torę zaczął palić na koncercie to cały świat, by go rozszarpał, ale jak palą Katolicką biblię to nic.
Czuję, że spłonę, a to nie temat na ewentualne obrzucanie mnie 'flejmem'. Jak coś to PW.

Zgadzam się, powinni ich zamknąć tak ja zamykają za palenie Tory, czy Marihuany smile_big

Jakie obrażanie odczuć religijnych? nie podoba sie?? nie oglądaj/słuchaj:)

Offline

#4054 2008-02-04 22:45:47

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Odp: Coś wesołego

No po prostu pieknie. Grozic komus sadem za... potarganie ksiazki smile_big.

Pozatym jak ktos idzie na taki koncert to chyba jest swiadomy ze rozanca tam raczej odmawiac nie bedzie, wiec o obrazie czyich uczuc religijnych mowa? jezor


WoodenJesus.png

Offline

#4055 2008-02-04 23:09:50

Rekid
Użytkownik
Skąd: Ełk
Dołączył: 2005-10-04

Odp: Coś wesołego

Co do artykułu i związanych z nim róznych rzeczy pisać nie będę choć IMHO to jest śmieszne zresztą prezes tej organizajci już pare razy robił podobne wybryki (znaczy sie oskarżał o satanizm i takie tam.)

A ta polska chinka rozwalila mnie


SZUKASZ INNYCH SPOSOBÓW ZARABIANIA PIENIĘDZY, ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE !


rekid.gif >>> ANIME I KOMIKSY

Offline

#4056 2008-02-04 23:11:26

parara
Użytkownik
Skąd: Białystok
Dołączył: 2006-02-28

Odp: Coś wesołego

no jak już jesteśmy w tych klimatach hehe
link


KDE4 ssie

Offline

#4057 2008-02-05 00:19:38

Spirit of Wonder
Użytkownik
Skąd: Wrocław/Ostrów Wlkp
Dołączył: 2006-10-01

Odp: Coś wesołego

Hehe dlaczego to kobiety reklamują samochody:D KLIK!

Offline

#4058 2008-02-05 01:48:08

skam123
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2006-02-12

Odp: Coś wesołego

parara napisał:

no jak już jesteśmy w tych klimatach hehe
link

szczerze powiedziawszy skoro oni nie wierzą w boga to na h** biblie niszczyli ?? że ci zacofani ludzie nie widzą że ten cały metal to komercha a ci ich idole mają ich głęboko w d*** i to niby chrześcijanie są tępi smile_big


8e91e6824c8563f6m.jpg

Offline

#4059 2008-02-05 02:58:58

snow_wolf
Użytkownik
Skąd: Głuchołazy, Wrocław
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Coś wesołego

Psychopata napisał:

THIS IS SPARTAAAAA!
>> Link <<

Offline

#4060 2008-02-05 03:11:16

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Coś wesołego

khadzad napisał:
sajdak napisał:
Sobol15x napisał:

I bardzo dobrze smile. IMHO nie powinni obrażać Katolików, czy też innych Chrześcijan. Jakby kto Torę zaczął palić na koncercie to cały świat, by go rozszarpał, ale jak palą Katolicką biblię to nic.
Czuję, że spłonę, a to nie temat na ewentualne obrzucanie mnie 'flejmem'. Jak coś to PW.

Zgadzam się, powinni ich zamknąć tak ja zamykają za palenie Tory, czy Marihuany smile_big

Jakie obrażanie odczuć religijnych? nie podoba sie?? nie oglądaj/słuchaj:)

Taa, sranie w banie. To, że Ciebie to nie razi, nie znaczy wcale, że nie razi innych. Argument "nie oglądaj" nie ma tu nic do rzeczy, jakieś poszanowanie czegoś, w co inni wierzą, musi być. Można wyprawiać różne rzeczy, ale wszystko w ramach pewnych granic. Zresztą jest tak, jak ktoś tu już powiedział - metal się komercjalizuje i tyle.


"Skazany na zajebistość"

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024