#81 2008-03-04 21:37:07

Pisak
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-01-03

Odp: mmoRPG , co polecicie ?...

[cytuj]Ja osobiście polecam Cabla Online jest fajna grafika dużo polaków gra i skill jakich jeszcze nie widzieliście popatrzcie soebie na youtubie
Polecam[/quote]
Popieram smile_big Sam w to gram. Mam 111 lvl i naprawdę zajefajna gierka.


Pisak.png

Offline

#82 2008-03-04 21:40:29

skam123
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2006-02-12

Odp: mmoRPG , co polecicie ?...

cabal jest zbyt monotonny jak dla mnie
ale i tak gram sobie na marsie od czasu do czasu smile_big


8e91e6824c8563f6m.jpg

Offline

#83 2008-03-04 22:13:35

lukio
Użytkownik
Skąd: Zgierz
Dołączył: 2006-04-19

Odp: mmoRPG , co polecicie ?...

postmaster napisał:

Jak powiedzmy kupię grę,to tam będą kody instalacyjne,czy można mieć pirata smile_big

niestety, sytuacja podobna jak w d2, trzeba miec orginal

Starfox napisał:

Jak to właściwie funkcjonuje, jako mmorpg, skoro nie ma lvl?:] Przybliż temat, bo wydaje mi się warte uwagi i chętnie bym zakupił;D

nie mowilem ze nie ma lvli smile chodzilo mi o to ze nie odczuwa sie tak bardzo potrzeby expienia. robiac questy jestes zmuszony do wybicia jakis mobow, ale napewno nie w tak drastyczny sposob jak w silkroad smile
gra przeznaczona dla ludzi lubiacych d2(duzo buildow jednej postaci), swiat jest podobnie skonstruowany jak w gw: ludzi sie spotyka tylko w miastach, po wyjsciu masz plansze dla siebie. ja juz sie nagralem w typowe mmorpg i mam zdecydowanie dosc ks'ow, pk'erow, czy czekania na bossa 3 dni smile

zdecydowanym plusem gry jest element zrecznosciowy, jak np w l2 nie szlo pokonac przeciwnika o 15lvl wyzej tak w hellgate jest to bardzo mozliwe smile     

Kilgur napisał:

gra jest srednia, moze nawet kiepska jezor

no ta, ultima wypas a reszta do piachu...

Offline

#84 2008-03-04 22:36:09

Starfox
Użytkownik
Skąd: Dobczyce
Dołączył: 2005-09-12

Odp: mmoRPG , co polecicie ?...

Hm... Sam nie wiem:/ Ściągnę z sieci i zobaczę, jak w to się gra;D Bo nie uśmiecha mi się wydawać w ciemno na Hallgate ponad 100zł, skoro są tak rozbieżne opinie na temat tej gry xD Na filmikach wygląda ciekawie, zobaczymy jak w praniu;)

Offline

#85 2008-03-04 22:46:46

Drizzt DoUrden
Użytkownik
Dołączył: 2007-04-06

Odp: mmoRPG , co polecicie ?...

World of WarCraft
i wszystko jasne...

Offline

#86 2008-03-04 23:30:18

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: mmoRPG , co polecicie ?...

Starfox napisał:

Hm... Sam nie wiem:/ Ściągnę z sieci i zobaczę, jak w to się gra;D Bo nie uśmiecha mi się wydawać w ciemno na Hallgate ponad 100zł, skoro są tak rozbieżne opinie na temat tej gry xD Na filmikach wygląda ciekawie, zobaczymy jak w praniu;)

Poczytaj na necie, sciagnij demko singla, ktory jak w diablo chyba praktycznie nieczym sie nie rozni od multi jezor Ogolnie oczekiwania byly wielkie i gra ich nie spelnila, kilka osob narzekalo ze szybko sie nudzi smile coz mnie osobiscie gry diablo podobne sie podobaja, ale bardzo szybko mnie nudza smile

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2008-03-04 23:30:41)


ara ara...

Offline

#87 2008-03-04 23:32:58

Psychopata
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2005-05-27

Odp: mmoRPG , co polecicie ?...

Nie ważna jest gra, ważni są ludzie, z którymi się gra. Jeśli grasz z dobraną paczką takich samych świrków, to wszystko staje się piękne.

Offline

#88 2008-03-05 00:14:58

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: mmoRPG , co polecicie ?...

W Diablo różnica między singlem a multi jest kolosalna, jeśli chodzi o wrażenia z gry - o ile gra się w dobrym towarzystwie. Dotyczy to zresztą, jak mniemam, każdego multiplayera w dowolnej grze. Najważniejsi w tym wszystkim są żywi ludzie.

Offline

#89 2008-03-05 02:16:19

rabit
Użytkownik
Skąd: Częstochowa / Łazy
Dołączył: 2007-12-15

Odp: mmoRPG , co polecicie ?...

Polecam z mojej strony Project Entropia - MMORPG w S-F
Ponadto jest to najdroższa darmowa gra w sieci to znaczy można grać za darmo lub wpłacić sobie kase na uzbrojenie np. porządny zestaw dobra broń, zbroja  kosztują w przeliczeni na USD około 60.000 $ nie jest to gra tania dla tych co chcą się liczyć w starciach PvP.


Życie ludzkie jest delikatne niczym płomień świecy równie łatwo gaśnie i równie szybko się wypala, więc ceń każdą chwile swojego życia bo jest tak krótkie.

Offline

#90 2008-03-05 02:35:22

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: mmoRPG , co polecicie ?...

Psychopata napisał:

Nie ważna jest gra, ważni są ludzie, z którymi się gra. Jeśli grasz z dobraną paczką takich samych świrków, to wszystko staje się piękne.

ah nie zawsze, bo czasem mechanika gry jak np w WoW jest nastawiona na masy jezor zeby sie liczyc w PvP trzeba byc nolajfem, wiekszosc sprzetu jest nie do zdobycia dla kogos kto che sobie pograc, raz na jakis czas z kilkoma osobami smile WoW smierdzi poza tym niemilosiernie jezor Ja czekam az wkoncu Warhammer online wyjdzie bo moze byc to ciekawa gra smile

Obiwanshinobi napisał:

W Diablo różnica między singlem a multi jest kolosalna, jeśli chodzi o wrażenia z gry - o ile gra się w dobrym towarzystwie. Dotyczy to zresztą, jak mniemam, każdego multiplayera w dowolnej grze. Najważniejsi w tym wszystkim są żywi ludzie.

Chodzilo mi o sam scenariusz gry, wiadomo w multi wiecej przyjemnosci jest, ale generalnie robi sie to samo co w single tylko jest wiecej osob smile Diablo, GW, Hellgate, i pare innych podobnych gier to nie sa mmoRPG, sa to, nie znam skrotu, cooperative oRPG, maja pewne elementy mmorpg, ale zalozenia gry sa calkiem inne smile Znam ludzi ktorzy do dzis w D2 graja na bnet, mi osobiscie znudzilo sie granie po jakis 3 miesiacach smile

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2008-03-05 02:42:23)


ara ara...

Offline

#91 2008-03-18 22:47:25

diesvindu
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-08

Odp: mmoRPG , co polecicie ?...

Czy gra ktoś z ANSI w World Of Warcraft? Znalazłem bardzo ciekawy serwer: http://www.wow-polska.com smile Miał ktoś styczność z privami w WOW'a ? Podobno ten serwer jest BARDZO rozbudowany smile

Offline

#92 2008-03-18 23:22:34

Farfarello
Użytkownik
Skąd: Tczew
Dołączył: 2005-03-23

Odp: mmoRPG , co polecicie ?...

z darmowych to chyba perfect world jest niezła; prawie jak wow. smile

Offline

#93 2008-03-18 23:40:13

neverar
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2007-10-06

Odp: mmoRPG , co polecicie ?...

prawie robi WIELKĄ (TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKĄ) różnice

ps. zauważyłem kursywę;p

Ostatnio edytowany przez neverar (2008-03-18 23:40:40)

Offline

#94 2008-03-18 23:42:47

endrju6
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2006-12-17

Odp: mmoRPG , co polecicie ?...

Głównie taką, ze oszczędzasz dzięki temu sporo kasy miesięcznie ;p

A tak ogólnie nie ma lepszego MMORPG niż WoW ;]
I nie ma nic bardziej uzależniającego niż WoW (z gier) ;]

Offline

#95 2008-03-18 23:51:14

Krolowiec_Mazik
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2007-01-22

Odp: mmoRPG , co polecicie ?...

wow uzależnia to prawda ale tylko oryginał bo na piratach co chwile jakieś błędy są ;p. Ale jeżeli bardzo chcesz zagrać i masz trochę kasy na kupienie wowa to zapraszam Serwer The Maelstrom, frakcja sojusz. Watro!

Offline

#96 2008-03-19 02:15:26

endrju6
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2006-12-17

Odp: mmoRPG , co polecicie ?...

No mówiłem o oryginale - skradł mi wiele miechów życia ;p
Ale na szczęście rzuciłem to draństwo ;p (ale kusi cały czas ;p)

Na prywatnych ciężko jest trafić w dobry klimat ;]

Offline

#97 2008-03-19 02:39:09

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: mmoRPG , co polecicie ?...

JA nie rozumie fenomenu WoW, kupiłem jak wyszła i to najgorzej wydane 200zł (nie licząc abonamentu) w moim życiu. Kupiłem grę bo dałem się nabrać na to ze blizzard tworzy super dzieła, ale spartolił. Wyszedł fakt duży świat ale nafaszerowany trollami noobami Dziećmi i całym irytującym szajsem ilość poprawek która wychodzi do tej gry też przytłacza gra wyszła tak zabugowana że to masakra. Najzabawniejsze jest to ze questy mogły być interesujące bo Świat warcrafta daje tą możliwość a tu po prostu to spieprzono. Teraz to leży na półce i mogę się chwalić że mam smile

Zaś bardziej od WoW'a uzależnia EVE online, może i trochę bule ale jak siądę to nastawiam sobie zegarek by wiedzieć ze mam zejść tak bym padł.
Cabl Online tez fajny zaczełem grać w tą sobote Warkiem 30lvl na razie łądna i przyjemna gierka polecam.
Lunia jest roche archaiczna ale nie taka zła
GW jest swetny a z każdym dodatkiem bardziej a jak sobie pomyślę żę dwujka niedługo XD
A I GORĄCO POLECAM "Rising Force Online" tym bardziej ze zniesiono abonament smile Gra wypas Techno fantasty z mechami
Jednak najgorsze jest to że większość mmo jest produkcji Azjatyckiej i nie wszytko jeszcze dotarło smutny

Offline

#98 2008-03-19 09:45:59

Polish_Spider
Użytkownik
Dołączył: 2008-01-22

Odp: mmoRPG , co polecicie ?...

Ultima online jezor Wbrew pozorom ma sie ona bardzo dobrze. W polsce istnieja 2 lub 3 wieksze serwery, ktore ciagle sie rozwijaja. Oczywiscie nie ma ona szans z WoWem w ktorym jest kilka tysiecy online, ale moim zdaniem UO jest duzo ciekawsza  niz pozostale mmo jezor Jesli kogos interesuje to zapraszam: http://dm-uo.pl/

Ostatnio edytowany przez Polish_Spider (2008-03-19 09:47:10)

Offline

#99 2008-03-19 09:56:38

neverar
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2007-10-06

Odp: mmoRPG , co polecicie ?...

endrju6 napisał:

No mówiłem o oryginale - skradł mi wiele miechów życia ;p
Ale na szczęście rzuciłem to draństwo ;p (ale kusi cały czas ;p)

Na prywatnych ciężko jest trafić w dobry klimat ;]

Hehe miałem to samo, straciłem 205 dni przez tego Wowa (205 dni played)rzuciłem parę miesięcy temu ale dalej kusi, może jestem dziwny ale palenie mi się łatwiej rzucało niż Wowa

Offline

#100 2008-03-19 11:46:03

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: mmoRPG , co polecicie ?...

A znacie tę gierkę ? (nie znam; nie grałem)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024