#21 2008-07-10 16:53:06

KKnD
Zbanowany
Skąd: Dystrykt Wschodni <=> D.G.
Dołączył: 2008-04-11

Odp: Komórka

Łał !
Dzięki za odp.
Teraz rozumiem że Symbian to coś dla mnie.
FLV xD
Jeszcze tylko rm i suby i więcej od życia nic nie chce :p.
Tak się właśnie zastawiałem też na jak droższym i spylić, ale rodzicielka pewnie się by nie zgodziła

Co do pytania Pana ~lb333
Specjalnie mam 3 varny, aby w razie konieczności mój ulubiony moderator/władca Pan F.
nie przemęczył się klikanie warn, warn, warn, warn i BAN
(btw nie zrobię nowego konta bo to by się mijało z celem, a zawsze mogę poprosić siostrę aby się o coś zapytała)
Wiem że mu wiele przykrości sprawiłem, iż musiał się ze mną męczyć !xD
Więc kiedy gram w otwarte karty, i będę się kontrolował w nocy, to:
Nie ma bata
na (je)BAN'a xD

ale mi się rymło
Pozdro 600 dla Wszystkich


fontani32678yp1.gif

Offline

#22 2008-07-10 17:53:50

Deviant
Użytkownik
Skąd: 沖縄本島
Dołączył: 2008-05-08

Odp: Komórka

Jak ogladanie anime wyglada umnie, plik .FLV

screenshot0006wx7.jpg

i fullscreen
screenshot0007yh6.jpg

odcinek, nie byl konwertowany, czyste 640x480, plik mial ponad 100MiB,
jakbym gokonwertowal do natywnej 320x240, pewnie by wygladajjescze lepiej smile
nic nie cielo, ME dodatkowa ma do tego zema glosniki stereo , plus pare dodatkowych rzeczy jak dziwek 3D, rozszerzenie stereo, głośność ktore bardzo poprawiaja i wzmacniaja dzwiek

Ostatnio edytowany przez Deviant (2008-07-10 17:58:18)


or2yv7gv3.gif

Offline

#23 2008-07-10 18:17:48

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Komórka

... te forum nigdy sie nie zmieni... Jak toś zdubluje temat jest noobem frajerem i chu wie co jeszcze nadającym sie tylko na bana! Ale 90 % odpowiedzi w tym temacie to zwykly spam ktory znacznie bardziej niszczy pożądek na forum ;/
KKnD bierz N73 może demonem wydajności pod względem hardware nie jest ale napewno jest lepszym wyborem niz k800.
Ale jeśli masz do wyboru inne modele to pomyśl nad E51 lub N82 pozdrawiam

Deviant napisał:

ME dodatkowa ma do tego zema glosniki stereo , plus pare dodatkowych rzeczy jak dziwek 3D, rozszerzenie stereo, głośność ktore bardzo poprawiaja i wzmacniaja dzwiek

zwykła wersja też to ma

Ostatnio edytowany przez DiamondBack (2008-07-10 18:19:49)


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#24 2008-07-10 19:15:50

Deviant
Użytkownik
Skąd: 沖縄本島
Dołączył: 2008-05-08

Odp: Komórka

Czy ma zwykla czy nie, nie wiem,
Bo ma to ME i to mi wystarczy  ^_^

Ostatnio edytowany przez Deviant (2008-07-10 19:44:14)


or2yv7gv3.gif

Offline

#25 2008-07-10 19:22:14

KKnD
Zbanowany
Skąd: Dystrykt Wschodni <=> D.G.
Dołączył: 2008-04-11

Odp: Komórka

Jak by kogoś interesowało to tu jest cennik z PLAY'a
Więc zdecydowane, dzieki bardzo ~Deviant ORAZ ~DiamondBack za miłe i konstruktywne odpowiedzi

Ostatnio edytowany przez KKnD (2008-07-10 19:23:19)


fontani32678yp1.gif

Offline

#26 2008-07-10 20:27:35

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: Komórka

207s64z.jpg

PS.

KKnD napisał:

Specjalnie mam 3 varny, aby w razie konieczności mój ulubiony moderator/władca Pan F. nie przemęczył się klikanie warn, warn, warn, warn i BAN

Już za to powinieneś dostać warna - może nauczyłbyś się nieco szacunku.

Ostatnio edytowany przez marcin2 (2008-07-10 20:35:22)

Offline

#27 2008-07-10 22:37:08

postmaster
Zbanowany
Skąd: gdynia
Dołączył: 2008-01-06

Odp: Komórka

Zniszczcie wkpńcu tentemat i go!

Offline

#28 2008-07-10 22:38:21

postmaster
Zbanowany
Skąd: gdynia
Dołączył: 2008-01-06

Odp: Komórka

Zniszczcie wkpńcu tentemat i go!Moje fajen teamty śa usuwane po 3-4 minutach a jego caly dzien!

Offline

#29 2008-07-10 22:52:40

turunks
Użytkownik
Skąd: Silesia
Dołączył: 2004-11-26

Odp: Komórka

[cytuj]Moje fajen teamty śa usuwane po 3-4 minutach a jego caly dzien![/quote]
zazdrość to nieładna cecha oczkod

Offline

#30 2008-07-10 23:02:24

KKnD
Zbanowany
Skąd: Dystrykt Wschodni <=> D.G.
Dołączył: 2008-04-11

Odp: Komórka

Prawdopodobnie jest to zasługa przeoczenia,
lub wykazać którzy stali bywalcy powinni się pożegnać z forum, za urąganie młodszym i nie doświadczonym.
Jak ja staram się poprawić, probuję stracić trochę dialektu, nie pisać OT oraz nie zakładać durnych tematów!
Ale jak widać użytkownikom takim jak:
~marcin2
~DUDi
Nie podoba się moja chęć poprawy, i chcą mnie doprowadzić do sytuacji gdy Pan #F. zmuszony będzie mi dać BAN'a
Jak piszę z prośbą o pomocą to wyjeżdżają z badziewiem godnym Mareczka65 lub TomXXX.
Bo tym wstawianiem obrazków to Panu ~Z. do pięt nie dorastają
A co do pytania ~postmaster, to zacznij od ortografii i FF xD

Ostatnio edytowany przez KKnD (2008-07-10 23:06:23)


fontani32678yp1.gif

Offline

#31 2008-07-10 23:04:21

Barti
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec\Gliwice
Dołączył: 2006-11-16

Odp: Komórka

marcin2 napisał:

[PS.

KKnD napisał:

Specjalnie mam 3 varny, aby w razie konieczności mój ulubiony moderator/władca Pan F. nie przemęczył się klikanie warn, warn, warn, warn i BAN

Już za to powinieneś dostać warna - może nauczyłbyś się nieco szacunku.

Wiesz co... bardziej wkurzający niż ludzie, którzy zakładają takie pytania, są ludzie tacy jak Ty i DUDI. Wchodzicie na forum, żeby pokazać swoją wyższość? Umiecie zachować, netykietę... albo znaleźć coś w wyszukiwarce. Oczekujecie nagrody, albo pochwały za to? Może i popełnił jakieś wykroczenie, ale nie powinni mu zwracać uwagi ludzie, którzy wklejają obrazki bo nie umieją wyrazić swojej opinii pisemnie.

Offline

#32 2008-07-10 23:09:14

KKnD
Zbanowany
Skąd: Dystrykt Wschodni <=> D.G.
Dołączył: 2008-04-11

Odp: Komórka

Szczerze to ja się tym nie przejmuje, niech sobie gadają zdrów, (Może to jest test mojej wiary i chęci poprawy?)
W końcu jest jeszcze paru prawdziwych użytkowników tego forum, czego dowodem jest to że zdecydowałem się na n73

edit:
A co do szacunku,~marcin2, to na niego trzeba wcześniej zasłużyć, no chyba że ty go kupujesz na targu za wszy i drobny łupież,

Ostatnio edytowany przez KKnD (2008-07-10 23:13:44)


fontani32678yp1.gif

Offline

#33 2008-07-10 23:23:04

DUDi
Użytkownik
Dołączył: 2006-06-01

Odp: Komórka

KKnD napisał:

Jak ja staram się poprawić, probuję stracić trochę dialektu, nie pisać OT oraz nie zakładać durnych tematów!

No tak, a ten temat jest tego przykładem. Świecisz po prostu.

Barti napisał:
marcin2 napisał:

[PS.

KKnD napisał:

Specjalnie mam 3 varny, aby w razie konieczności mój ulubiony moderator/władca Pan F. nie przemęczył się klikanie warn, warn, warn, warn i BAN

Już za to powinieneś dostać warna - może nauczyłbyś się nieco szacunku.

Wiesz co... bardziej wkurzający niż ludzie, którzy zakładają takie pytania, są ludzie tacy jak Ty i DUDI. Wchodzicie na forum, żeby pokazać swoją wyższość? Umiecie zachować, netykietę... albo znaleźć coś w wyszukiwarce. Oczekujecie nagrody, albo pochwały za to?

Nie. Ale skoro my możemy, to czemu inni mieliby tego nie potrafić? Czemu nie chce im się poświęcić kilku minut na znalezienie odpowiedzi w odpowiednim miejscu, a zamiast tego walą głupimi pytaniami na prawo i lewo?

Barti napisał:

Może i popełnił jakieś wykroczenie, ale nie powinni mu zwracać uwagi ludzie, którzy wklejają obrazki bo nie umieją wyrazić swojej opinii pisemnie.

Widzę, że nie zrozumiałeś pewnie też reklamy "Rafaello, wyraża więcej niż tysiąc słów". Trochę mi Cię szkoda - miałbyś weselsze życie, jak byś potrafił czytać między wierszami i znał (w praktyce) znaczenie takich wyrazów jak ironia czy sarkazm.

Ostatnio edytowany przez DUDi (2008-07-10 23:25:42)

Offline

#34 2008-07-10 23:30:05

Barti
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec\Gliwice
Dołączył: 2006-11-16

Odp: Komórka

DUDi napisał:
Barti napisał:
marcin2 napisał:

[PS.

KKnD napisał:

Specjalnie mam 3 varny, aby w razie konieczności mój ulubiony moderator/władca Pan F. nie przemęczył się klikanie warn, warn, warn, warn i BAN

Już za to powinieneś dostać warna - może nauczyłbyś się nieco szacunku.

Wiesz co... bardziej wkurzający niż ludzie, którzy zakładają takie pytania, są ludzie tacy jak Ty i DUDI. Wchodzicie na forum, żeby pokazać swoją wyższość? Umiecie zachować, netykietę... albo znaleźć coś w wyszukiwarce. Oczekujecie nagrody, albo pochwały za to?

Nie. Ale skoro my możemy, to czemu inni mieliby tego nie potrafić? Czemu nie chce im się poświęcić kilku minut na znalezienie odpowiedzi w odpowiednim miejscu, a zamiast tego walą głupimi pytaniami na prawo i lewo?

Barti napisał:

Może i popełnił jakieś wykroczenie, ale nie powinni mu zwracać uwagi ludzie, którzy wklejają obrazki bo nie umieją wyrazić swojej opinii pisemnie.

Widzę, że nie zrozumiałeś pewnie też reklamy "Rafaello, wyraża więcej niż tysiąc słów". Trochę mi Cię szkoda - miałbyś weselsze życie, jak byś potrafił czytać między wierszami i znał (w praktyce) znaczenie takich wyrazów jak ironia czy sarkazm.

Znam, ale nie posądziłem Cię o o posiadanie na tyle inteligencji, że użyłeś tego świadomie. Wiesz co... dalsza dyskusja z Tobą jest zbędna... bo aż ociekasz chęcią podniesienia sobie poczucia własnej wartości, a takiemu nie ważne co powiesz to i tak pomyśli, że mądrzejszy. Współczuje tylko, że musisz to robić na forum. ;] Dobranoc wszystkim.

Offline

#35 2008-07-10 23:49:34

DUDi
Użytkownik
Dołączył: 2006-06-01

Odp: Komórka

Barti napisał:
DUDi napisał:
Barti napisał:
marcin2 napisał:

[PS.

KKnD napisał:

Specjalnie mam 3 varny, aby w razie konieczności mój ulubiony moderator/władca Pan F. nie przemęczył się klikanie warn, warn, warn, warn i BAN

Już za to powinieneś dostać warna - może nauczyłbyś się nieco szacunku.

Wiesz co... bardziej wkurzający niż ludzie, którzy zakładają takie pytania, są ludzie tacy jak Ty i DUDI. Wchodzicie na forum, żeby pokazać swoją wyższość? Umiecie zachować, netykietę... albo znaleźć coś w wyszukiwarce. Oczekujecie nagrody, albo pochwały za to?

Nie. Ale skoro my możemy, to czemu inni mieliby tego nie potrafić? Czemu nie chce im się poświęcić kilku minut na znalezienie odpowiedzi w odpowiednim miejscu, a zamiast tego walą głupimi pytaniami na prawo i lewo?

Barti napisał:

Może i popełnił jakieś wykroczenie, ale nie powinni mu zwracać uwagi ludzie, którzy wklejają obrazki bo nie umieją wyrazić swojej opinii pisemnie.

Widzę, że nie zrozumiałeś pewnie też reklamy "Rafaello, wyraża więcej niż tysiąc słów". Trochę mi Cię szkoda - miałbyś weselsze życie, jak byś potrafił czytać między wierszami i znał (w praktyce) znaczenie takich wyrazów jak ironia czy sarkazm.

Znam, ale nie posądziłem Cię o o posiadanie na tyle inteligencji, że użyłeś tego świadomie.

Oj, człowieku małej wiary...

Barti napisał:

Wiesz co... dalsza dyskusja z Tobą jest zbędna... bo aż ociekasz chęcią podniesienia sobie poczucia własnej wartości, a takiemu nie ważne co powiesz to i tak pomyśli, że mądrzejszy.

Na szczęście nie muszę nic sobie sztucznie podnosić.

Barti napisał:

Współczuje tylko, że musisz to robić na forum. ;] Dobranoc wszystkim.

Odpowiadam tylko na Twoje zaczepki. Ale skoro aż tak bardzo jesteś zmęczony, że nie masz ochoty na dalsze dyskusje i nie potrafisz odpowiedzieć na postawione przeze mnie pytania (po prostu je zignorowałeś), to śpij dobrze.

Offline

#36 2008-07-11 00:07:14

KKnD
Zbanowany
Skąd: Dystrykt Wschodni <=> D.G.
Dołączył: 2008-04-11

Odp: Komórka

To ja Ci odpowiem :p
Dlaczego tu pyta się a nie np w google? bo che się poznać obiekcje ludzi którzy siedzą w podobnych hobby w różnych sprawach.
Po to właśnie powstało FORUM
Na FORUM (na głos z greckiego) PYTAJĄ SIĘ n00by, czyli osoby nie zagłębione w danym temacie oraz odpowiadają osoby które coś wiedzą.
Tak jest przynajniej w tym wypadku
Czasem zdarzają sie frajerzy którzy,myśląc że pozjadali wszystkie rozumy, wypierzają nie potrzebne nikomu dezinformacje, zaciemniając całą sytuacje zbędnym OT.
I tu człowiek który coś na ten temat, musi przeczytać bazgroły jakiegoś Lalusia Ważniaka, aby w końcu dociec o co Ci chodzi.
Wtedy zamiast mi odpiwedzieć, niestety mysi dopatrywać się w obrazkach bez sensu jakiś znaczeń, czytać miedzy wierszami, szukać drugiego dna, a na koniec tworzyć konstruktywną odpowiedź.\
Zamiast mi odpowiedzieć, odpowiada tobie


fontani32678yp1.gif

Offline

#37 2008-07-11 00:19:50

DUDi
Użytkownik
Dołączył: 2006-06-01

Odp: Komórka

To jeszcze odpowiedz sobie na pytanie: "Po co powstały fora TEMATYCZNE?"
Nie musisz dzielić się tą wiedzą z osobami, dla których to jest oczywiste, wystarczy, że sam to sobie uświadomisz.

Offline

#38 2008-07-11 00:28:42

KKnD
Zbanowany
Skąd: Dystrykt Wschodni <=> D.G.
Dołączył: 2008-04-11

Odp: Komórka

pewnie że wiem, dlatego napisałem że chodzi mi odpowiedź osób o podobnym hobby.
Teraz wiem że spokojnie moge miec nokie, gdyż wejde sobie na jakąś stronke z polskimi hardami jak wrzuta czy inne badziewie i zessam.
notabene pewnie z kradzionymi subami jezor


fontani32678yp1.gif

Offline

#39 2008-07-11 10:33:51

Barti
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec\Gliwice
Dołączył: 2006-11-16

Odp: Komórka

@DUDi. Zignorowałem pytanie, czyli zrobiłem dokładnie to samo co Ty. Temat był o komórce, a Ty wywalasz swoje mądrości.

Jednak teraz na nie odpowiem.

Wiesz czemu powinniśmy odpowiadać?
Podam to na przykładzie Ubuntu.
Nie pamiętam czego szukałem, ale po wpisaniu zapytania na google pierwsze 10 wyników to było dokładnie to czego szukałem. Niestety zamiast odpowiedzi na to pytanie w każdym z tematów były odpowiedzi typu "poszukaj", "masz google".
Wniosek? Bardziej zaśmiecają fora, tacy cwaniacy co myślą, że wszystko wiedzą i mogą każdemu powiedzieć, że spamuje, że jest "noobem". Poza tym to nie Ty jesteś od stwierdzania,  czy temat nadaje się do kosza. Od tego są moderatorzy i administratorzy. Czyżbyś nie czytał FAQ? A jeśli czytałeś to wiesz, że poza zgłoszeniem twój komentarz jest całkowicie zbędny, jedyne co wnosi to twoje poczucie wyższości nad autorem tematu.

Offline

#40 2008-07-11 11:41:33

postmaster
Zbanowany
Skąd: gdynia
Dołączył: 2008-01-06

Odp: Komórka

KKnD napisał:

To ja Ci odpowiem :p
Dlaczego tu pyta się a nie np w google? bo che się poznać obiekcje ludzi którzy siedzą w podobnych hobby w różnych sprawach.
Po to właśnie powstało FORUM
Na FORUM (na głos z greckiego) PYTAJĄ SIĘ n00by, czyli osoby nie zagłębione w danym temacie oraz odpowiadają osoby które coś wiedzą.
Tak jest przynajniej w tym wypadku
Czasem zdarzają sie frajerzy którzy,myśląc że pozjadali wszystkie rozumy, wypierzają nie potrzebne nikomu dezinformacje, zaciemniając całą sytuacje zbędnym OT.
I tu człowiek który coś na ten temat, musi przeczytać bazgroły jakiegoś Lalusia Ważniaka, aby w końcu dociec o co Ci chodzi.
Wtedy zamiast mi odpiwedzieć, niestety mysi dopatrywać się w obrazkach bez sensu jakiś znaczeń, czytać miedzy wierszami, szukać drugiego dna, a na koniec tworzyć konstruktywną odpowiedź.\
Zamiast mi odpowiedzieć, odpowiada tobie


Masz racje,ale to forum o japońskiej subkulturze.Idź sovie na forum o tej tematyce.(ghijn

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024