#21 2008-07-11 13:36:09

Dżibril
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-11

Odp: Nowe forum...

Hmmm... zobaczmy jak wyglądam w niebieskim smile_big.

A tak na serio mi wszystko się podoba itd i kolorki i wygląd , ogółem git. Tylko za cholere nie moge sie na głównej stronie zalogować.

EDIT.
Tak jak myślałem , niebieski idealnie mi pod Ava pasuje.

Ostatnio edytowany przez Dżibril (2008-07-11 13:36:58)

Offline

#22 2008-07-11 14:05:45

ShAd0w
Użytkownik
Skąd: Piła
Dołączył: 2007-04-06

Odp: Nowe forum...

Dla mnie forum to forum. Co prawda wygląd troszkę inny, ale to się może zmienić, nie Suchy? Ważne, że działa szybciej przecież to było priorytetem smile_big.

Ostatnio edytowany przez ShAd0w (2008-07-11 14:09:06)


hachiroku.gif

Offline

#23 2008-07-11 15:24:45

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowe forum...

mi sie podoba, jest lepsze od poprzedniego smile


ara ara...

Offline

#24 2008-07-11 15:30:26

LWish
Użytkownik
Dołączył: 2008-03-29

Odp: Nowe forum...

Suchy napisał:
LWish napisał:
kiczowatykoles napisał:

chujowe to forum

Zgadzam się.

Skoro forum jest duże, to ciężko było wydać 370zł na vBulletin lub 310zł na IPB?

Żeby sie o czymś wypowiadać, trzeba mieć o tym pojęcie, a nie pogląd zaczerpnięty z "nagłówków gazet". Forum ma prawo wam się niepodobać, ale wasza argumentacja powala na kolana, bardziej niż głupota Kaczyńskiego.

Rotfl! Kurde, serwisy ze śmiesznymi rzeczami to przeżytek, twoja wypowiedź jest znacznie lepsza xDDD A co do "nagłówków gazet" to skąd takie przypuszczenie? Chyba dlatego, że sam tak robisz...

Offline

#25 2008-07-11 17:16:55

RiNa
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2008-06-19

Odp: Nowe forum...

Nowe forum spoko tylko szkoda, że już nie ma na stronie głównej "ostatnio na forum" co jak co ale to było bardzo wygodne jak dla mnie:)

Offline

#26 2008-07-11 17:26:49

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowe forum...

MasterPLASTER napisał:

lilith_ gratulujemy awansu

Lilith już od daaawna jest modem i to oficjalnie smile_big

ShAd0w napisał:

Co prawda wygląd troszkę inny, ale to się może zmienić, nie Suchy?

Tak, jeszcze ulegnie zmianie. Przynajmniej w kwesti kolorystyki, jeśli nie układu.
Ale to dopiero po ustabilizowaniu się struktury szablonów (skrypt tego forum będzie miał jeszcze zmienianą strukturę templatek, więc by zachowac zgodność z przyszłymi aktyualizacjami, wygląd zmienimy gdy struktura będzie już stabilna)

Offline

#27 2008-07-11 17:44:27

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Nowe forum...

Jak pisał suchy, wygląd forum jest tylko tymczasowy.


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#28 2008-07-11 18:43:11

Rafcik_PL
Użytkownik
Skąd: Lubartów
Dołączył: 2006-02-13

Odp: Nowe forum...

A ja jestem wniebowzięty, bo w końcu można jakoś po ludzku oznaczać spoilery:

~ Spoiler o x (tekst jest na biało, wystarczy go zaznaczyć, aby był widoczny) ~
A o to całkiem krótkawy spoilerowy tekst. Szkoda tylko, że nie mogę wstawić tego do podpisu aby inni widzieli jak to zrobić, bo znacznik code jest tam zablokowany.
~ Koniec spoilera ~

A gdy w nowym stylu będzie inne tło cytatów
To nawet jak będzie różowe to nie będzie problemu

Gorzej, jeśli będzie do wyboru kilka styli, ale nie będzie to problemem jeśli będzie ten sam kolor tła w cytatach we wszystkich

Ostatnio edytowany przez Rafcik_PL (2008-07-11 19:03:28)

Offline

#29 2008-07-11 19:27:27

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Nowe forum...

Wychodziłem do pracy - stronka nie działała; wracam - już jest nowe forum (co podejrzewałem z rana) smile_big Pięknie, oby tak dalej.

BTW: Suchy, avek wreszcie zmieniony na większy, taki jak na stronie GTW.

LWish napisał:

Rotfl! Kurde, serwisy ze śmiesznymi rzeczami to przeżytek, twoja wypowiedź jest znacznie lepsza xDDD A co do "nagłówków gazet" to skąd takie przypuszczenie? Chyba dlatego, że sam tak robisz...

Dobra, skończ, bo nudzisz. Ktoś Ci coś powiedział (i nie było to wcale śmieszne, najwyraźniej masz spaczone poczucie humoru albo skłonności masochistyczne, skoro śmiejesz się, jak ktoś Ci dosadniej na posta odpowie), to już się pultasz, a argumentów ciągle brak.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#30 2008-07-11 20:09:12

LWish
Użytkownik
Dołączył: 2008-03-29

Odp: Nowe forum...

Zjadacz napisał:

Wychodziłem do pracy - stronka nie działała; wracam - już jest nowe forum (co podejrzewałem z rana) smile_big Pięknie, oby tak dalej.

BTW: Suchy, avek wreszcie zmieniony na większy, taki jak na stronie GTW.

LWish napisał:

Rotfl! Kurde, serwisy ze śmiesznymi rzeczami to przeżytek, twoja wypowiedź jest znacznie lepsza xDDD A co do "nagłówków gazet" to skąd takie przypuszczenie? Chyba dlatego, że sam tak robisz...

Dobra, skończ, bo nudzisz. Ktoś Ci coś powiedział (i nie było to wcale śmieszne, najwyraźniej masz spaczone poczucie humoru albo skłonności masochistyczne, skoro śmiejesz się, jak ktoś Ci dosadniej na posta odpowie), to już się pultasz, a argumentów ciągle brak.

Ja nudzę? On wysunął pierwszy takie bezpodstawne przypuszczenia...

Offline

#31 2008-07-11 20:12:45

lb333
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-30

Odp: Nowe forum...

Rafcik_PL napisał:

A ja jestem wniebowzięty, bo w końcu można jakoś po ludzku oznaczać spoilery:

~ Spoiler o x (tekst jest na biało, wystarczy go zaznaczyć, aby był widoczny) ~
A o to całkiem krótkawy spoilerowy tekst. Szkoda tylko, że nie mogę wstawić tego do podpisu aby inni widzieli jak to zrobić, bo znacznik code jest tam zablokowany.
~ Koniec spoilera ~

A gdy w nowym stylu będzie inne tło cytatów
To nawet jak będzie różowe to nie będzie problemu

Gorzej, jeśli będzie do wyboru kilka styli, ale nie będzie to problemem jeśli będzie ten sam kolor tła w cytatach we wszystkich

Z tego, co napisał mi Kane w innym temacie, spoilery można zaznaczać tagiem "spoil" (oczywiście w kwadratowych nawiasach) i wygląda to tak:

Pokaż spoiler
Naruto umrze



LWish napisał:

Ja nudzę? On wysunął pierwszy takie bezpodstawne przypuszczenia...

Nie napisałeś, dlaczego użyć vbulletin czy tam IPB, więc wcale nie bezpodstawne.

Ostatnio edytowany przez lb333 (2008-07-11 20:15:04)

Offline

#32 2008-07-11 21:31:56

LWish
Użytkownik
Dołączył: 2008-03-29

Odp: Nowe forum...

lb333 napisał:
LWish napisał:

Ja nudzę? On wysunął pierwszy takie bezpodstawne przypuszczenia...

Nie napisałeś, dlaczego użyć vbulletin czy tam IPB, więc wcale nie bezpodstawne.

Stwierdzasz sensowne oskarżenie z takiego powodu? Idiota...

Dobra, lepiej to skończyć, bo znając to forum zaraz się na banie skończy...

Ostatnio edytowany przez LWish (2008-07-11 21:34:22)

Offline

#33 2008-07-11 21:52:02

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Nowe forum...

LWish napisał:
lb333 napisał:
LWish napisał:

Ja nudzę? On wysunął pierwszy takie bezpodstawne przypuszczenia...

Nie napisałeś, dlaczego użyć vbulletin czy tam IPB, więc wcale nie bezpodstawne.

Stwierdzasz sensowne oskarżenie z takiego powodu? Idiota...

Dobra, lepiej to skończyć, bo znając to forum zaraz się na banie skończy...

Idiotą to sobie nazywaj kolegów z podwórka, a nie ludzi na publicznym forum. Narzekasz na forum, to sam się zachowuj najpierw. Prezentujesz typowy przykład "oblężonej twierdzy" - coś nie po Twojej myśli, to już się burzysz. Nie dziw się więc, że mało kto traktuje Cię tu poważnie.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#34 2008-07-11 22:13:59

KKnD
Zbanowany
Skąd: Dystrykt Wschodni <=> D.G.
Dołączył: 2008-04-11

Odp: Nowe forum...

w ogóle mi sie nie podoba
Stalowo-Krwisty był the best!
Teraz rozplanowanie forum wygląda jak kto napłakał!
Czy będzie skin przypominający poprzednie forum?
Chodzi mi o to że nie fajne jest przewijanie forum w dół.
Kiedy będzie integracja ze stronką www?


fontani32678yp1.gif

Offline

#35 2008-07-11 22:16:32

lb333
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-30

Odp: Nowe forum...

LWish napisał:
lb333 napisał:
LWish napisał:

Ja nudzę? On wysunął pierwszy takie bezpodstawne przypuszczenia...

Nie napisałeś, dlaczego użyć vbulletin czy tam IPB, więc wcale nie bezpodstawne.

Stwierdzasz sensowne oskarżenie z takiego powodu? Idiota...
Dobra, lepiej to skończyć, bo znając to forum zaraz się na banie skończy...

Fakt, nie wiem, gdzie przesiadujesz, ale tu nie można innych obrażać. hehe
Kolejny post i nadal brak argumentów, a wyzwiska lecą. Ale pamiętaj świadczysz tylko sam o sobie zachwalając coś, o czym nie masz pojęcia. A może masz? Nie wiem, bo jakoś tego nie udowadniasz.

KKnD napisał:

w ogóle mi sie nie podoba
Stalowo-Krwisty był the best!
Teraz rozplanowanie forum wygląda jak kto napłakał!
Czy będzie skin przypominający poprzednie forum?
Chodzi mi o to że nie fajne jest przewijanie forum w dół.
Kiedy będzie integracja ze stronką www?

Było już wiele razy pisane, że jak forum będzie skończone, to wygląd zostanie upodobniony do starego. Integracja też na pewno będzie, przecież prace wciąż trwają. oczkod

Ostatnio edytowany przez lb333 (2008-07-11 22:18:27)

Offline

#36 2008-07-11 22:17:13

hades 36
Użytkownik
Skąd: Augustów
Dołączył: 2005-09-15

Odp: Nowe forum...

Weszliśmy w nową erę smile_lol
Ładne te forum i przejrzyste. Przynajmniej śmiga jak ta lala.


1a35b97f0d5e1bdb.jpg

Offline

#37 2008-07-11 23:11:14

LWish
Użytkownik
Dołączył: 2008-03-29

Odp: Nowe forum...

lb333 napisał:

Ale pamiętaj świadczysz tylko sam o sobie zachwalając coś, o czym nie masz pojęcia. A może masz? Nie wiem, bo jakoś tego nie udowadniasz.

Nie rozśmieszaj mnie koleś. Syp dalej takie idiotyczne teksty ku chwale ANSI. Proponowałem fora które są znacznie bardziej funkcjonalne, dla których powstają dobre modyfikacje (ale tu minus - forum odziaływuje trochę bardziej na bazę, niż te opensource'owe) oraz te, które przynajmniej jakoś wyglądają, nie jak to.

A jeżeli zamierzasz mnie dalej w ten sposób oskarżać, to proszę, skończ, gdyż mam w tych sprawach więcej doświadczenia, niż Ci się wydaje. Tak więc skończ, wtedy ja również skończę.

Jeżeli zaś ANSI chodzi o całkowitą prostotę to zwracam honor...

Ostatnio edytowany przez LWish (2008-07-11 23:21:37)

Offline

#38 2008-07-12 01:25:54

Natanael
Użytkownik
Skąd: Miejska Górka/Poznań
Dołączył: 2006-09-03

Odp: Nowe forum...

A mi sie jakoś to forum nie podoba... pewnie kwestia przyzwyczajenia do starego smile_big Jednak jeśli to ma odciążyć ANSI to się przyzwyczaję już xD

BTW ta emotikonka jest fajna evil jakoś jej nie kojarze z poprzedniego forum oczkod


bartholomewvz3.png

Offline

#39 2008-07-12 04:09:34

lb333
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-30

Odp: Nowe forum...

LWish napisał:

A jeżeli zamierzasz mnie dalej w ten sposób oskarżać, to proszę, skończ, gdyż mam w tych sprawach więcej doświadczenia, niż Ci się wydaje. Tak więc skończ, wtedy ja również skończę

Dżizas, jesteś jakiś przewrażliwiony na swoim punkcie (i swojego doświadczenia). Ja Cię mogę oceniać w taki sposób, w jaki się prezentujesz na forum, a mimo że kilka razy Ci na to zwracano uwagę, argumenty (też nieco ogólnikowe pewnie) przedstawiasz dopiero teraz, więc co można było o Tobie myśleć? Że się nie znasz. I miej o to do siebie pretensje, nie do mnie. smile_big

W zasadzie forum i tak jest bardziej funkcjonalne niż poprzednie, a wygląd będzie zmieniany, więc po co dopłacać do innego forum?

Ostatnio edytowany przez lb333 (2008-07-12 04:17:23)

Offline

#40 2008-07-12 09:56:18

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Nowe forum...

lb333 napisał:
KKnD napisał:

w ogóle mi sie nie podoba
Stalowo-Krwisty był the best!
Teraz rozplanowanie forum wygląda jak kto napłakał!
Czy będzie skin przypominający poprzednie forum?
Chodzi mi o to że nie fajne jest przewijanie forum w dół.
Kiedy będzie integracja ze stronką www?

Było już wiele razy pisane, że jak forum będzie skończone, to wygląd zostanie upodobniony do starego. Integracja też na pewno będzie, przecież prace wciąż trwają. oczkod

Potwierdzam smile

lb333 napisał:

W zasadzie forum i tak jest bardziej funkcjonalne niż poprzednie, a wygląd będzie zmieniany, więc po co dopłacać do innego forum?

smile


LWish napisał:

Jeżeli zaś ANSI chodzi o całkowitą prostotę to zwracam honor...

ANSI chodzi przede wszystkim o szybkość, nie wiem czy zauważyłeś, ale w godzinach szczytu (wieczorem) nierzadko na stronę/forum nie dało się wejść, albo trzeba było czekać po kilka minut na odp. serwera jezor
Zdecydowałem się na FluxBB, bo jest szybkie i ma otwarte źródła. Popracujemy nad wyglądem, kilkoma funkcjonalnościami i myślę niemal wszyscy będą zadowoleni.


Natanael napisał:

BTW ta emotikonka jest fajna evil jakoś jej nie kojarze z poprzedniego forum oczkod

Jest kilka nowych :-) i 2 czy 3 stare wyleciały (były prawie nie używane).


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024