#1 2008-01-28 16:05:38

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Dokuro-chan 2 by Hayate

Pomyślałem, że nie każdy zagląda na anfo, a ktoś z ansi również może być zainteresowany, więc temat zakładam xP.
Niedawno na stronce Hayate (Hayate) pojawił się subek pierwszego odcinka drugiego sezony Dokuro-chan. Co prawda subek był już prawie gotowy parę miechów temu, ale nie miałem za bardzo jak zakodować (tj. kodowałem dwukrotnie i się udało, ale później próbowałem kolejne dwa razy i mi prąd na chwilkę padał więc się odechciało - to jednak jest parenaście godzin ^^").
Torrent powinien się ściągać w miarę szybko (są dobre seedy xP), ale osobiście polecam do ściągania uTorrenta - wówczas można osiągnąć najwyższe prędkości (jakiś amerykaniec ściągał z prędkością ponad 600kb/s, a można pewnie i szybciej ^^).
Tutaj stronka projektu na Hayate - Stronka projektu Dokuro-chan 2 (można zobaczyć screeny ^^), a tu link do torka - http://hayate.pl/download2.php5?id=2&source=torrent (aczkolwiek chyba lepiej będzie najpierw obejrzeć screeny ^^).
Nom, to życzę miłego oglądania, o ile dobrze pójdzie to za jakiś czas pojawi się subek drugiego odcinka (znowu kodowanie :/ - robię je u kumpla, który ma kompa ponad 10 razy bardziej wydajnego niż mój, tylko rzadko ma czas je zrobić, no i muszę wszystko własnoręcznie ustawić i to pomimo istnienia skryptu avisynth ^^", tj. skrypt avs, który napisałem do Dokuro ^^).
Aha do pierwszego epka (właściwie podwójnego epka 01-02 ^_-) pojawił się patch (dodający czcionki, bo dodałem je przez mkvmerge, ale najwidoczniej pojawił się jakiś błąd i puff - nie ma xD):
PATCH
No, teraz to już chyba faktycznie wszystko xD.

Ostatnio edytowany przez Smoczek (2008-01-28 21:48:41)

Offline

#2 2008-01-28 19:25:05

MasterPLASTER
Użytkownik
Dołączył: 2007-07-26

Odp: Dokuro-chan 2 by Hayate

No fajnie, fajnie, a skoro już jesteśmy przy temacie Dokuro, to:
Uno: to jest z cenzurą, czy bez?
Secundo: [tu już taki mały "łof tłop"] Druga seria kończy się po 4 odcinkach, czy zamierzają wydać tego więcej?

Ostatnio edytowany przez MasterPLASTER (2008-01-28 20:56:57)

Offline

#3 2008-01-28 20:44:28

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Dokuro-chan 2 by Hayate

2 serie po osiem odcinkow, z tym ze jeden odcinek trwa 12 minut.

Offline

#4 2008-01-28 21:46:14

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Dokuro-chan 2 by Hayate

Dokladnie tak jak Virus napisal (chyba, ze zmienia plany).
Jest bez cenzury.

Offline

#5 2008-07-16 23:03:12

MasterPLASTER
Użytkownik
Dołączył: 2007-07-26

Odp: Dokuro-chan 2 by Hayate

2 serie po osiem odcinkow, z tym ze jeden odcinek trwa 12 minut.

Linkując kumplowi to anime przypadkiem zauważyłem, że została wklepana data końca wydania na anidb. Czy to znaczy, że ni chu-chu więcej już definitywnie nie będzie? Szkoda byłoby nie zobaczyć więcej Dokuro-chan placze.

Offline

#6 2008-07-16 23:17:25

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: Dokuro-chan 2 by Hayate

W sumie to nie wiadomo. Epki wychodziły co 6 miechów. Może anibd uznało sobie, że już więcej epków nie będzie, skoro nie wychodzi nic od jakiegoś czasu. Inne strony wciąż mają "??". Poszperam trochę tu i tam. Może znajdzie się jakieś info... Ale nie dzisiaj. Idę w kimono jezor
A swoją drogą, anibd czasami wypisuje głupoty >.>

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024