#21 2007-11-29 22:43:05

Beavis
Zbanowany
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: System WL

Do listy wydań DVD dorzuciłbym jeszcze polskiego dystrybutora.

papa

Offline

#22 2007-11-30 09:53:46

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: System WL

Tzn. ?

W tej chwili mam nst. wizję:
Tytuły anime - typ - wydanie (DVD/SVCD/itd) - dystrybutor - data wydania


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#23 2007-11-30 11:30:22

Beavis
Zbanowany
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: System WL

Kane napisał:

Tzn. ?

W tej chwili mam nst. wizję:
Tytuły anime - typ - wydanie (DVD/SVCD/itd) - dystrybutor - data wydania

No i OK - o to mi chodziło. A może dodać też coś w stylu informacji o aktualnym stanie, tzn. wykupiona licencja albo wydano 3 z 5 płyt?

papa

Offline

#24 2007-11-30 12:57:36

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: System WL

Automatyczne zawieszanie projektu może się nie sprawdzić w części projektów. Przykładem niech będę ja i tłumaczenie Bartendera, które zajęło mi około 13 miesięcy, a seria miała 11 epków. Projekt przez cały ten czas nie miał u mnie żadnego statusu zawieszony, czy tym podobne. Był aktywny, tyle że na swój sposób związany z brakiem czasu (tak, w końcu obroniłem tego cholernego licencjata smile_big). Do tego w między czasie doszło przetłumaczenie Afro i 3 epów NHG.
Może lepszym rozwiązaniem byłoby powiadamianie na PW i maila (lepiej jednocześnie) osób, które się wpisały na listę, że upłynęło ileś tam czasu od wrzucenia ostatnich napisów i czy chcą wykonać którąś z możliwych czynności (zawieszenie, porzucenie, itp.). Niestety na pamięć ludu nie ma co liczyć w takich wypadkach xD

EDIT:
Szlag by to, nie zauważyłem, że Hiki jest zalogowana smile_big @Kane, idzie zmienić autora posta na ~Quithe? smile_big

Ostatnio edytowany przez hikikomori (2007-11-30 12:58:46)

Offline

#25 2007-11-30 15:51:40

krzykr
Użytkownik
Skąd: Słubice
Dołączył: 2006-12-18

Odp: System WL

Kane napisał:

Tzn. ?

W tej chwili mam nst. wizję:
Tytuły anime - typ - wydanie (DVD/SVCD/itd) - dystrybutor - data wydania

Dodał bym jeszcze czerwoną czcionke i brak możliwości oddania na dany zlicencjonowany projekt głosów (jak rozumiem jeśli ma licencje to i tak nikt nie będzie robił napisów).

Offline

#26 2007-11-30 17:12:25

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: System WL

Kane napisał:

w ciągu doby można wykonać 3 akcje, pod pojęciem akcji rozumiemy:
- dodanie pozycji do listy
- oddanie głosu na jakąś pozycję na liście

radziłbym, aby dodane pozycje były sprawdzane przez moderatorów i dopiero gdy je zaakceptują zostaną dodane do systemu, bo prędzej czy później będzie tak jak w starym systemie, czyli 15 mutacji jednego tytułu...

Kane napisał:

Szukam kilku osób które mają choć min. doświadczenie z tworzeniem stron internetowych i miałyby chęć zostać BETA testerami systemu.

a mógłbym potestować, tylko nie wiem czy będę miał aż tyle czasu[baka]


K5Cqyo6.png?1

Offline

#27 2007-11-30 17:21:19

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: System WL

Mój test już dostałeś. Daj znać,jak będą wprowadzone zmiany w kodzie, to potestuję dalej.
Odnośnie userów, to conajmniej trza będzie zrobić import, a najlepiej sprzężyć rejestracje obustronnie (logowanie juz niekoniecznie).

Offline

#28 2007-11-30 18:47:50

Beavis
Zbanowany
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: System WL

krzykr napisał:

Dodał bym jeszcze czerwoną czcionke i brak możliwości oddania na dany zlicencjonowany projekt głosów (jak rozumiem jeśli ma licencje to i tak nikt nie będzie robił napisów).

Jak coś ma polską licencję to nie ma prawa bytu na liście Poszukiwanych... pewnie będzie do tego jakiś skrypcik albo sprawdzanie przed modka.

FAiM napisał:

radziłbym, aby dodane pozycje były sprawdzane przez moderatorów i dopiero gdy je zaakceptują zostaną dodane do systemu, bo prędzej czy później będzie tak jak w starym systemie, czyli 15 mutacji jednego tytułu...

Teraz to ma być inna bajka jezor ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu i może trzeba będzie skorzystać z twojej rady.

papa

Offline

#29 2007-11-30 19:24:21

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: System WL

O zawieszaniu projektów itd. to jeszcze nie czas rozprawiać, na razie zróbmy dobrze i do końca WishListę - potem będziemy się głowić nad listą tłumaczonych Anime.

hikikomori napisał:

@Kane, idzie zmienić autora posta na ~Quithe? smile_big

Da się smile

Suchy napisał:

Mój test już dostałeś. Daj znać,jak będą wprowadzone zmiany w kodzie, to potestuję dalej.
Odnośnie userów, to conajmniej trza będzie zrobić import, a najlepiej sprzężyć rejestracje obustronnie (logowanie juz niekoniecznie).

Dzięki, drugą Beta przygotuję najwcześniej na niedzielę wieczorem (mam zjazd w ten weekend). Co to rejestracji... W trzeciej Beta przy rejestracji na WL będzie sprawdzane czy dany user już istnieje w bazie ANSI - jeśli tak, będzie trzeba podać jego hasło aby się zarejestrować. Mówiąc prościej, aby zarejestrować użytkownika "Suchy" na WL trzeba będzie dodatkowo podać jego hasło z ANSI.

Beavis napisał:
krzykr napisał:

Dodał bym jeszcze czerwoną czcionke i brak możliwości oddania na dany zlicencjonowany projekt głosów (jak rozumiem jeśli ma licencje to i tak nikt nie będzie robił napisów).

Jak coś ma polską licencję to nie ma prawa bytu na liście Poszukiwanych... pewnie będzie do tego jakiś skrypcik albo sprawdzanie przed modka.

Przy próbie dodania anime do WL będzie sprawdzane czy takiego tytułu nie ma już na liście anime z licencją i pojawi się stosowny komunikat.

Beavis napisał:
FAiM napisał:

radziłbym, aby dodane pozycje były sprawdzane przez moderatorów i dopiero gdy je zaakceptują zostaną dodane do systemu, bo prędzej czy później będzie tak jak w starym systemie, czyli 15 mutacji jednego tytułu...

Teraz to ma być inna bajka jezor ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu i może trzeba będzie skorzystać z twojej rady.

IMHO Beavis sobie z tym poradzi, nie sądzę aby WL był aż tak oblegany by z pomocą kilku 'moderatorskich' skryptów nie można było utrzymać na niej porządku. W razie potrzeby WL doczeka się drugiego moda smile

Ostatnio edytowany przez Kane (2007-11-30 19:25:05)


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#30 2007-11-30 21:12:39

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: System WL

Kane napisał:
hikikomori napisał:

@Kane, idzie zmienić autora posta na ~Quithe? smile_big

Da się smile

Z jednej strony można by zmienić, z drugiej wciąż mnie to bawi smile_big Dobrze wiedzieć na przyszłość, a to niech już zostanie xD

Cały dział WL nieźle się zapowiada, zostaje czekać na wprowadzenie oczkod (tak, żeby nie zaśmiecać xP)


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#31 2008-08-02 01:20:06

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: System WL

Świetna propozycja tylko co się z tym włąsciwie dzieje... minęło... zaraz *stara sie zmusić do myślenia przez chociaż chwilkę, co w obecnym stanie jest ciężkie*... ... ... ... hmm... no ponad pół roku xP, więc IMO przydałaby się jakaś informacja what's up... ja wiem, że takie rzeczy troszkę czasu zajmują... ale nie aż tyle xD!

Offline

#32 2008-08-02 01:43:44

LWish
Użytkownik
Dołączył: 2008-03-29

Odp: System WL

Kolejny archeolog na forum...

Offline

#33 2008-08-02 01:48:10

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: System WL

Kolejny niczemu nieprzydatny post xD?... o i kolejny xD?
LWish... po kiego to napisałeś xD? (i po co ja to napisałem? xD)
Oba posty najlepiej do śmietnika dać xD.

edit:
Moderacje przepraszam xP...
Na przyszłość - nie wchodzić na forum o takiej porzei w takim stanie... rotfl xD.

Ostatnio edytowany przez Smoczek (2008-08-02 01:54:39)

Offline

#34 2008-08-02 04:41:13

KKnD
Zbanowany
Skąd: Dystrykt Wschodni <=> D.G.
Dołączył: 2008-04-11

Odp: System WL

na razie jest praca na stabilnością strony ANSI, gdy forum prawie już jest (notabene dali dział dla modków:P)

Ostatnio edytowany przez KKnD (2008-08-02 04:44:37)


fontani32678yp1.gif

Offline

#35 2008-08-02 07:49:23

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: System WL

prace są w toku, więc nie narzekać...


K5Cqyo6.png?1

Offline

#36 2008-08-02 12:48:56

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: System WL

FAiM - haha... czemu mam skojarzenia z blizzardem...? No ale jeżeli faktycznie miałoby to być zrobione po blizzardowsku... to można nawet poczekać xD. A ja nie narzekam, mówię jak jest... coś się obiecuje, a później przez ponad pół roku nie ma żadnej informacji o tym... to coś chyba nie halo... a jak jest informacja gdzieś indziej, to po co ten temat, mówiłem - bałagan jak się patrzy xD.

Offline

#37 2008-08-02 20:52:21

detalite
Użytkownik
Skąd: ToMAsZów
Dołączył: 2005-08-11

Odp: System WL

Z Blizzaardem jak z Blizzardem, ale lepiej żeby ci się czasem nie skojażyło z 3D Realms.


Raise the flag of piracy, sing the song of victory
Glorious in battle are we
We've never known defeat, we never will retreat.
We live to hear the cannon roar,
And terror is our sempahore

Offline

#38 2008-08-02 21:02:02

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: System WL

Wow, ktoś sobie o WL przypomniał smile

System jest zamrożony od kilku miesięcy i nadał w wersji beta. Forum i przeciążenie serwera ANSI było i nadal jest priorytetem.


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#39 2008-08-02 21:37:34

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: System WL

Detalite - hehe... ach ten Duke xD.
Ano przypomniał... cóż, miałem zamiar się zabrać za tłumaczenie czegoś (tak dla rozrywki ^^)... a jest taki bałagan, że zupełnie nie mam pomysłu za co (tj. co by się mogło przydać większej liczbie osób xD), a ten system by w tym  momencie bardzo się przydał ^^.
A o co chodzi z tym przeciążeniem o.o? Pamiętam, że jak jeszcze trochę częściej zaglądałem na ANSI, to nie było żadnych tego typu problemów o.o...

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024