#1 2008-08-11 21:12:18

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Apel o zdjęcie bana na IP ;/

Wchodzę sobie dziś na forum i proszę co mnie zastało.
wtfrw1.th.jpg
Po małym "ustalaniu" Kane'a okazało się, że gracol który już podobno nie jest modem zbanował IP na konto Zajdacz założone X wieków temu (w wiadomym celu - a jeśli nie wiesz to nie ważne)
Kane umywa ręcę

Hmm... jak udało mi się ustalić, ban był dla Zajdacz'a, dał go Gracol, a ty dostałeś takie samo IP jak zbanowany Zjadacz. Co ciekawe tylko ty i ten Zajdacz pisaliście z tego IP.

W razie jakiś kolejnych pytań pisz proszę bezpośrednio do Gracol'a.

Pozdrawiam,
/Kane,

Nie wiem dlaczego akurat teraz tamte konto zostalo zbanowane skoro nikt sie od chu czasu na nie nie logowal ale prosze o odblokowanie mojego IP do jasnej ;/

Jeśli teraz chcesz mi gracol pisać coś w stylu "trzeba bylo nie zakładać drugiego konta" to pocałuj się serdecznie w D. Nigdzie nie ma napisane, że nie można posiadać więcej jak jedno konto a tamte "Zajdacz" NIE ZLAMALO ANI JEDNEGO PUNKTU W REGULAMINIE!! Więc tym bardziej moje wienie tą sprawą ;/


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#2 2008-08-11 22:15:42

KKnD
Zbanowany
Skąd: Dystrykt Wschodni <=> D.G.
Dołączył: 2008-04-11

Odp: Apel o zdjęcie bana na IP ;/

Z własnych doświadczeń wiem że ostatnio są czystki na forum.
Tj. jest takie samo ip.
Sam ban na IP nie jest taki zły, tylko głupi(nie sprawdza się).
Szkoda tylko konta, obejść można BAN'a na 101 sposobów
Tym bardziej mnie dziwi że dają BAN'y jak leci
Nie patrząc czy użytkownik porzucił stary nick, zmienił swoje postępowanie, czy ludzie są w jednej sieci albo nawet dostali ip po kimś innym.

#[...] (30-07-2008 14:10)
gracol to moderator który jakiś czas był na urlopie
#[...]  (30-07-2008 14:10)
wiecej nie mogę gadać


#SUCHY 14:17:12
masz konto KKnD
masz też kilka starych kont założonych kiedyś tam
i chłopaki przy przeglądaniu archiwaliów blokują też i te stare duble
#SUCHY 14:18:03
ba, nawet prościej by było jakbyś podał "stare" konta które pamiętasz, to się je usunie/zbanuje w jednym m/w czasie, zostawiając działające KKnD i wtedy już wsio będzie jasne


fontani32678yp1.gif

Offline

#3 2008-08-11 22:33:08

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Apel o zdjęcie bana na IP ;/

1# Kto powiedział, że nie jestem już modem?

2# Podwójne konta zawsze były banowane, po kilku akcjach z boomerkiem i jemu podobnymi. Po prostu głośno się o tym nie mówiło. A i zwykłe porządki czasem są robione.

3# Najważniejsze: Wystarczyło napisać do mnie i byłoby po sprawie. Konto oczywiście odblokuję, ale sposobu w jaki próbujesz to wszystko załatwić i jaki poziom tym reprezentujesz po prostu nie skomentuję. Kultura ostatnio widać jest w cenie. EOT.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024