#21 2008-10-19 20:51:37

Maniack
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-01-09

Odp: czemu zadko kto robi napisy w sek ?

lutor23 napisał:

Słchaj panie Zjadaczu niewszyscy wiedza co jak działa a wyjasnienia pomagaja wiec co za problem napisac kilka słow ? Pozatym pisze tego posta mimo ze juz był taki temat ale wypowiadam sie tak jak ja to widze. a co masz na mysli poziom wypowiedzi ? byki ? co jest nietak ?

Nietak jest nietakt z twojej strony. Podane przez Ciebie argumenty za, do nikogo nie przemawiają, poza tym nawołujesz do przestarzałego formatu, podczas gdy ludzie idą naprzód i wolą coś lepszego (mDVD też zbyt nowy nie jest, ale przecież w tym temacie nie piszemy o ass czy srt). Nieporozumieniem by było, gdyby ludzie z nowszego formatu przeszli na przestarzały, to jak zamiana ludzi w małpy, wszystko podlega ewolucji mój drogi Sherlocku, nie sądzisz?

Offline

#22 2008-10-19 20:53:24

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: czemu zadko kto robi napisy w sek ?

lutor23 napisał:

A zadko kto robi napisy w sek, bo strasznie do zadka one są.

Gdzie ja tak napisałem ?

Człon "zadko kto robi napisy w sek" skopiowałem z nazwy tematu. Resztę podyktowało mi natchnienie smile_big

Offline

#23 2008-10-19 20:55:52

Hitsuga
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-02

Odp: czemu zadko kto robi napisy w sek ?

Nie karmic trola oczkod Jesli ktos nie umie uzyc nawet google, zeby dowiedziec sie jak zmienic timing (chociaz w SE to 2 klikniecia, wiec nie trzeba nawet google), to nie ma po co rozmawiac z nim o wyzszosci mdvd i ass nad tmp ;p

Offline

#24 2008-10-19 21:25:14

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: czemu zadko kto robi napisy w sek ?

lutor23 napisał:

No napewno ortografia (zadko zwracam na nia uwage chyba ze pisze jakies podanie czy cos podobnego) ale wkoncu ja niepisze tu postow zeby ładnie wygladały, pisze bo potrzebuje informacji. A nie zeby mi ktos kazanie prawił ze ja to ze ja tamto zle napisałm czy niepoprawnie, nie to moim celem...

6e7261a867b01506.jpg

Jeśli ty nie szanujesz rozmówców (a taka ortografia jest tego najlepszym dowodem), to nie spodziewaj się, ze ktoś będzie szanował Ciebie.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#25 2008-10-19 22:00:39

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: czemu zadko kto robi napisy w sek ?

robocopresizebi3.jpg

A jakbyś chciał znowu przyjść, to najpierw zapoznaj się z wyszukiwarką.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024