#1 2008-11-22 21:58:20

KaoriChan
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-08-04

DIO-Distraught Overlord koncert

^^ kto idzie na koncert i nie pogardzi moim towarzystwem?
Nie mam z kim iść a wiadomo że w grupie raźniej:P


ciam cia ram cia ciam

Offline

#2 2008-11-22 22:18:06

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: DIO-Distraught Overlord koncert

Na koncert niestety nie idę - kasa przeznaczona na niego poszła na zakup Uroborosa jezor, ale będę na pokoncertowym RitD smile_big.

Offline

#3 2008-11-23 17:04:27

KaoriChan
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-08-04

Odp: DIO-Distraught Overlord koncert

OWWW a jak nowa płytka Dira podoba się?Ja się trochę zawiodłam ale i tak jest git^^


ciam cia ram cia ciam

Offline

#4 2008-11-23 17:58:29

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: DIO-Distraught Overlord koncert

Nowa płytka Diru jest IMO najlepszym albumem w ich karierze smile_big. Zarówno najlepszy jak dotychczas wokal Kyo (w końcu mamy prawdziwy death metalowy growling), jak i najbardziej rozbudowana jak dotychczas linia melodyjna z miejsca mnie zachwyciły (choć nie ukrywam, że aby na dobre się "zadomowić" w płycie musiałem odsłuchać jej ładne parę razy). Ogólnie jak dotychczas uznawałem DeGa za zespół dobry, i nic więcej, tak teraz uważam, że wydali najlepszy metalowy album tego roku.

PS. Inna sprawa, że... albo mp3 dostępne na necie są marnej jakości, albo znany z totalnego schrzanienia Death Magnetic Ted Jensen tym razem nie popisał się przy masteringu Uroborosa (np. Gaika, Chinmoku Ga Nemuru Koro na porządnym sprzęcie grającym brzmi... no, jakoś tam brzmi, ale mogło być dużo lepiej)... no cóż, miejmy nadzieję, że to wina tego pierwszego, i normalnie album brzmi porządnie (bo jeszcze oryginał do mnie nie dotarł).

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024