#141 2008-12-27 04:30:30

Invi
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2008-12-26

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

Hatake napisał:

Ledwo przyszedł i już offtopi i spami. smile_big

No przepraszam no... W innych tematach będę grzeczny, ale w tym wyjątkowym i radosnym temacie po porostu muszę... Właściwie to sam temat mnie zobowiązuje do takich, a nie innych postów.

Mam nadzieje, że jest to zrozumiałe i nie muszę tego tłumaczyć.

EDIT:
Po za tym, widzę tu kilka innych osób, które widywałem na anfo i one też w mniejszym lub większym stopniu odbiegają do wesołego tematu wątku :>

Ostatnio edytowany przez Invi (2008-12-27 04:49:45)

Offline

#142 2008-12-27 05:39:10

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

No dobra, wybaczam ci. :> Daj buzi na zgodę :*
Szczerze, jedynym powodem, dla którego cieszę się, że nie ma anfo (bo mogłoby być, lubiłem, jako stronę internetową oczywiście, nie treści na forum), to to, że skończyły się rządy szanownej pani Izumi. Nic do niej nie mam, ale "zabawa w Boga" słabo jej wychodziła. jezor

Sousuke_PL napisał:
Hatake napisał:

Czyżby wyjątek potwierdzał regułę? XD

Wyjątek nie może potwierdzać reguły, może ją co najwyżej zaprzeczać.

Odwrotny tok myślenia. Nawet nie: raczej ironia.

Ostatnio edytowany przez Hatake (2008-12-27 05:43:03)

Offline

#143 2008-12-27 05:40:49

Sousuke_PL
Użytkownik
Skąd: Częstochowa
Dołączył: 2006-08-26

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

Hatake napisał:

Czyżby wyjątek potwierdzał regułę? XD

Wyjątek nie może potwierdzać reguły, może ją co najwyżej zaprzeczać.


firmapucca2lu8.jpg

Offline

#144 2008-12-27 12:00:24

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

http://www.sendspace.com/file/01at6d

Lista anime na MU i RS z forum anfo wyciągnięta z google cache. Jak ktoś chce jezor

Ostatnio edytowany przez qwig (2008-12-27 12:00:38)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#145 2008-12-27 12:52:03

kiczowatykoles
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Dołączył: 2007-07-23

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

qwig napisał:

http://www.sendspace.com/file/01at6d

Lista anime na MU i RS z forum anfo wyciągnięta z google cache. Jak ktoś chce jezor

dzięki, na pewno się przyda

Offline

#146 2008-12-27 13:44:23

Qnix
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-26

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

Quithe napisał:

A mnie dalej rozwalają posty Qnixa xD Weź ty sobie chłopie daruj te patetyczne gadki o czynie społecznym i zostaw robotę osobom, które w tym już siedzą od dłuższego czasu. A siedzą dobrzy. No, przynajmniej dwóch xD

Kolego sympatyczny, jeśli takie osobniki jak Ty, siedzą nad tym projektem to nie wróżę mu przyszłości. Zważaj na to co mówisz bo bynajmniej nie rozmawiasz ze swoim kolegą. Wiekowo podejrzewam również dzieli nas nie mała granica.  Co do doświadczenia... z zawodu jestem informatykiem z szerokim wachlarzem specjalizacji. Pracuję w jednej z lubelskich firm hostingowych.  Dlatego też oferowałem swoja pomoc.
Tak więc... nie tym tonem.   ( i zeby było jasne, nie napisałem tego aby się pochwalić, twoje słowa wyjątkowo mnie zirytowały )

Jesteś kolejnym przykładem chłoptasia, który pozjadał wszystkie rozumy. Po słowach kolegi "bodzia" myślałem, iż nad projektem siedzi sztab doświadczonych ludzi. Niestety, myliłem się. Dlatego też, swój projekt zrealizuję.


Ps. Mam wielką nadzieję, że nie wszyscy rezydenci ANSI prezentują Twój poziom ;]

Ostatnio edytowany przez Qnix (2008-12-27 13:55:08)

Offline

#147 2008-12-27 13:57:24

Rein
Moderator
Skąd: Sława
Dołączył: 2006-12-08

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

Z reguły rzadko zabieram głos. Raczej mnie nie było widać. xD
Nie rzucam się w oczy, ale czasem sobie myślę, napisać coś tam trzeba. smile
Coś się skończyło, coś się zaczęło. Imo trochę szkoda, że w taki sposób, a nie inny, poszedł do grobu bądź co bądź "czasem" przydatny serwis.
W każdym razie natura próżni nie znosi i wierzę w to, że
niebawem będziemy mieć coś lepszego. oczkod A wszelkie przesłanki na ziemi i niebie na to wskazują. ^^

Ps: Dzięki qwig. ;P

Offline

#148 2008-12-27 14:18:37

alfista
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

nie ma co sie tak bulwersowac Qnix. A teraz popelniasz/dublujesz zachowanie bodzia. Oceniajac nie majac ku temu podstaw.

Jak zawsze.. zgoda buduje, nie zgoda rujnuje. A jezeli pracuejsz w formie hostingowej... to nawet jeszcze lepiej smile

Offline

#149 2008-12-27 14:23:05

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

Qnix napisał:

Jesteś kolejnym przykładem chłoptasia, który pozjadał wszystkie rozumy. Po słowach kolegi "bodzia" myślałem, iż nad projektem siedzi sztab doświadczonych ludzi. Niestety, myliłem się. Dlatego też, swój projekt zrealizuję.


Ps. Mam wielką nadzieję, że nie wszyscy rezydenci ANSI prezentują Twój poziom ;]

Funny thing to say, bo to forum ANFO słynęło z chamstwa i kłótni oraz userów, którzy mieli się za nie wiadomo kogo, co summa summarum doprowadziło do tego, że forum padło. Odrobina pokory przyda się każdemu, jeśli mógłbym coś zasugerować (choć ani wiekiem, ani doświadczeniem zapewne również ci nie dorównuję).

Offline

#150 2008-12-27 14:36:45

Invi
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2008-12-26

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

Qnix, weź się tak nie bulwersuj i nie staraj się wszystkiego podsumowywać tak żeby było ci wygodniej.
To że spora część osób wypowiadająca się w tym temacie wie o jednym projekcie nad którym prace trwają już od jakiegoś czasu, to nie znaczy, że wszyscy oni nad nim pracują czy będą tam mieli jakieś funkcje... Więcej luzu ziooom

BTW
Tauri is that you??

@Freeman, forum anfo to powinno słynąć z nieudolnej moderacji, a nie tylko userów jezor

Offline

#151 2008-12-27 14:51:05

Starfox
Użytkownik
Skąd: Dobczyce
Dołączył: 2005-09-12

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

Qnix napisał:

Ps. Mam wielką nadzieję, że nie wszyscy rezydenci ANSI prezentują Twój poziom ;]

Nie wszyscy ^_^ Choć kilku by się znalazło:) Jednak jeśli chodzi o kłótnie, to ansi(forum, komenty) i tak ich miało więcej:]

Offline

#152 2008-12-27 14:59:04

Qnix
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-26

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

Freeman napisał:

Funny thing to say, bo to forum ANFO słynęło z chamstwa i kłótni oraz userów, którzy mieli się za nie wiadomo kogo, co summa summarum doprowadziło do tego, że forum padło. Odrobina pokory przyda się każdemu, jeśli mógłbym coś zasugerować (choć ani wiekiem, ani doświadczeniem zapewne również ci nie dorównuję).

Zdziwisz się ale doskonale rozumiem o czym mówisz. Nie powiedziałem, iż na forum Anfo było miło i kulturalnie. Wprost przeciwnie. Nie udzielałem się tam, jedynie biernie obserwowałem. I wyszło mi to tylko na dobre.

Invi napisał:

Qnix, weź się tak nie bulwersuj i nie staraj się wszystkiego podsumowywać tak żeby było ci wygodniej.
To że spora część osób wypowiadająca się w tym temacie wie o jednym projekcie nad którym prace trwają już od jakiegoś czasu, to nie znaczy, że wszyscy oni nad nim pracują czy będą tam mieli jakieś funkcje... Więcej luzu ziooom

Wiesz na pewno o czym piszesz ? oczkod Bynajmniej nie mi jest wygodnie wypowiadać się w takiej a nie innej formie. I na pewno nie robię tego co starasz mi się tutaj zarzucić.

Ja o powstającym projekcie nic nie wiedziałem. Dostając zapewnienie, iż pracują nad tym kompetentni ludzie, bardzo mnie to ucieszyło. Wisi mi  ile osób nad tym pracuje i podział fukncji. To wasza sprawa. Nie o to się tutaj rozchodzi.
Zaproponowałem pomoc i zamiast usłyszeć grzeczne " Nie, dziękujemy.Damy sobie radę" , zostałem zmieszany z błotem i usłyszałem jakąś szczeniacką gadkę o czynie społecznym.
Osobiście jestem poważnym człowiekiem i tak też rozmawiam z innymi. Tego samego również wymagam od innych. Niestety, niektórzy tutaj nie umieją rozmawiać na odpowiednim poziomie.

Ps. Invi, nie...  nie jestem Tauri'm. Z tego co zdążyłem zaobserwować, on by się tak spokojnie nie wypowiadał oczkod

Ostatnio edytowany przez Qnix (2008-12-27 15:01:34)

Offline

#153 2008-12-27 15:05:23

rafaelpl
Użytkownik
Skąd: Pszczyna
Dołączył: 2007-08-24

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

Invi napisał:

To że spora część osób wypowiadająca się w tym temacie wie o jednym projekcie nad którym prace trwają już od jakiegoś czasu [..]

Może zostaną ujawnione jakieś bliższe informacje na temat tego projektu?
Jeśli tak wiele osób o nim wie, to raczej nie powinno stanowić problemu napisanie kilku zdań o tym szczytnym przedsięwzięciu?

~Qnix
Ależ drążysz ten temat... Z niektórymi osobami nie warto dyskutować, ponieważ nigdy nie uznają prawdy, która jest sprzeczna z ich tokiem myślenia. Dlatego czasem warto schować swoją dumę i pośmiać się z niektórych odpowiedzi oczkod Więcej luzu papa

-------------

Hatake napisał:

Życie.

Pokaż spoiler
Nie? Jedno słowo, a jak potrafi zdenerwować. smile_big

Hmm, myślę, że samo słowo nikogo nie zdenerwuje... Ale taki post, który nic nie wnosi do tematu pewnie zdenerwuje moderację oczkod

Ostatnio edytowany przez rafaelpl (2008-12-27 15:15:56)

Offline

#154 2008-12-27 15:11:43

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

Życie.

Pokaż spoiler
Nie? Jedno słowo, a jak potrafi zdenerwować. smile_big

Ostatnio edytowany przez Hatake (2008-12-27 15:12:15)

Offline

#155 2008-12-27 15:21:54

Qnix
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-26

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

rafaelpl napisał:

~Qnix
Ależ drążysz ten temat... Z niektórymi osobami nie warto dyskutować, ponieważ nigdy nie uznają prawdy, która jest sprzeczna z ich tokiem myślenia. Dlatego czasem warto schować swoją dumę i pośmiać się z niektórych odpowiedzi oczkod Więcej luzu papa

No tak, zauważyłem że nie warto. A szkoda.
Co do tego luzu.... oczkod ..... człowiek w moim wieku z natłokiem tylu obowiązków... szybko się unosi. Nie lubię chamstwa.

Pozdrawiam

Offline

#156 2008-12-27 15:30:47

alfista
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

Qnix napisał:

Ja o powstającym projekcie nic nie wiedziałem. Dostając zapewnienie, iż pracują nad tym kompetentni ludzie, bardzo mnie to ucieszyło. Wisi mi  ile osób nad tym pracuje i podział fukncji. To wasza sprawa. Nie o to się tutaj rozchodzi.
Zaproponowałem pomoc i zamiast usłyszeć grzeczne " Nie, dziękujemy.Damy sobie radę" , zostałem zmieszany z błotem i usłyszałem jakąś szczeniacką gadkę o czynie społecznym.
Osobiście jestem poważnym człowiekiem i tak też rozmawiam z innymi. Tego samego również wymagam od innych. Niestety, niektórzy tutaj nie umieją rozmawiać na odpowiednim poziomie.

zerknij dobry czlowieku na PW smile. Bo wydaje mi sie ze piszac wiadomosc, nie uzywalem obrazliwego jezyka i nie zmieszalem cie z blotem.

rafaelpl napisał:

Może zostaną ujawnione jakieś bliższe informacje na temat tego projektu?
Jeśli tak wiele osób o nim wie, to raczej nie powinno stanowić problemu napisanie kilku zdań o tym szczytnym przedsięwzięciu?

troche sie tu zapedzili ludzie.. piszac o nowym projekcie. Ale.. mleko sie rozlalo, wiec "oficjalne" stanowisko jest nastepujące:

"trwaja prace nad serwisem, jeszcze nie wszystko dziala jak powinno, wiec narazie nazwijmy to umownie, projekt jest w troche bardziej zaawansowanej alfie, jak beda gotowe podstawowe elementy serwisu, przejdziemy do publicznej bety - kiedy to nastapi, nie jestem w stanie powiedziec, ale raczej szybciej, niz pozniej. A najzwyklej w swiecie, nie chcemy robic falstartu. Serwis to nie bedzie tylko baza subow, ale rowniez beda dostepne inne narzedzia, aplikacje i uslugi. Zamkniecie anfo nas zaskoczylo i być moze spowoduje przyśpieszenie prac nad serwisem."

W zasadzie podsumowanie tego co juz zostało napisane w tym watku i propowalbym narazie na tym poprzestać, dokładniejsze informacje - w krótce smile.

Ostatnio edytowany przez alfista (2008-12-27 15:32:11)

Offline

#157 2008-12-27 15:38:10

Invi
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2008-12-26

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

Qnix napisał:

Ja o powstającym projekcie nic nie wiedziałem. Dostając zapewnienie, iż pracują nad tym kompetentni ludzie, bardzo mnie to ucieszyło.

No i git

Qnix napisał:

Zaproponowałem pomoc i zamiast usłyszeć grzeczne " Nie, dziękujemy.Damy sobie radę" , zostałem zmieszany z błotem i usłyszałem jakąś szczeniacką gadkę o czynie społecznym.

Nie przesadzasz trochę? Po za tym z tego co widzę to pijesz do postów Quithe, który być może też coś tam wie, ale z projektem to raczej powiązany nie jest.(nie żebym ja był, po porostu też coś tam wiem jezor)

Qnix napisał:

Osobiście jestem poważnym człowiekiem i tak też rozmawiam z innymi. Tego samego również wymagam od innych. Niestety, niektórzy tutaj nie umieją rozmawiać na odpowiednim poziomie.

Ten temat to nie miejsce na powagę, poważnym to można być w poważnej pracy, albo na pogrzebie kogoś z bliskich czy znajomego. W innych wypadkach, ciągła powaga to śmiertelna wada smile_big

Qnix napisał:

Ps. Invi, nie...  nie jestem Tauri'm. Z tego co zdążyłem zaobserwować, on by się tak spokojnie nie wypowiadał oczkod

Na pewno? Wiesz, ludzie potrafią się kamuflować jak czegoś chcą smile_big

Offline

#158 2008-12-27 15:53:44

Qnix
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-26

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

alfista napisał:

zerknij dobry czlowieku na PW smile. Bo wydaje mi sie ze piszac wiadomosc, nie uzywalem obrazliwego jezyka i nie zmieszalem cie z blotem.


Wybacz oczkod  Nie zwróciłem uwagi, że mam jakieś wiadomości PW.

Offline

#159 2008-12-27 15:58:49

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

Qnix napisał:

Zdziwisz się ale doskonale rozumiem o czym mówisz. Nie powiedziałem, iż na forum Anfo było miło i kulturalnie. Wprost przeciwnie. Nie udzielałem się tam, jedynie biernie obserwowałem. I wyszło mi to tylko na dobre.

Nie zdziwiłem się smile_big
W każdym razie nadal uważam, że prezentujesz trochę dziwną postawę. Być może zaglądałeś sobie tutaj wcześniej, być może nie - nie wiem. Jesteś tu jednak od kilku postów, a już zasadniczo oceniłeś ogół userów (i te hasła w stylu "Nie warto z niektórymi dyskutować. A szkoda" - no c'mon), bo mieli inne zdanie od twojego. Przyznaję - dla mnie twoje posty zabrzmiały jak zakaz. "Róbcie nowe anfo ze mną, bo jak nie, to jesteście frajerami i na niczym się nie znacie. A ponieważ jestem starszy, to mam rację". Nie przeczę, że wina leży po mojej stronie, ale najwyraźniej kilka osób pomyślało podobnie, więc może coś w tym jest. Fakt pozostaje taki, że zjawiłeś się tutaj dopiero po upadku ANFO (żeby nie było: witamy), i choć się tam nie udzielałeś z wiadomych przyczyn, to nie próbowałeś wcześniej nic robić w kierunku nowego serwisu (w każdym razie o niczym nie słyszałem). Jak mówiłem - moim zdaniem deczko pokory jeszcze nikogo nie zabiło (chyba:). Podejrzewam, że inicjatywa pojawi się niejedna, więc taka postawa po kilku postach i w dodatku w tym temacie nie jest imo potrzebna.

Offline

#160 2008-12-27 16:15:50

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

Boże... Dosłownie wystarczyło kilka godzin, by zapanował burdel... Na pewno już każdy zauważył, że jakiś troll z Anfo kryje się za nickiem Qnix. Do tego inne trolle, patrz, Kami Squad. Nie pamiętam czy to było tutaj, czy na Anfo, ale ktoś z trolli powiedział, że nie wypowiada się na Ansi, bo tam ludzie nie na poziomie. Prosiłbym was, żeby tak dalej było. Bo my nie lubimy prowadzić tak bardzo głębokich w głupotę dyskusji.

Freeman, zamknij ten temat, bo właśnie jesteśmy świadkami tego, co było tam. Głupie posty, których celem jest tylko głupia gadka. Ludzie, już przez to przechodziliśmy. BTM napisał, co i jak. Ktoś tam jeszcze napisał, że powstaje nowe "anfo". Wszystko, co potrzebujemy, już wiemy. Nie ma sensu nabijać sobie tylko postów.

Mam tylko nadzieję, że administracja nie pozwoli na to, by i tutaj rozwijał się debilizm.

Ostatnio edytowany przez cieslak (2008-12-27 16:17:10)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024