#21 2009-04-10 22:17:55

Piter666
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: 2005-03-15

Odp: Wybory nowych moderatorów

rezor1991 napisał:

(...) postawmy jakies wymagania typu: osoba ktora


Wg. mnie podstawa to częste logowanie + kultura osobista jezor No i musi to być osoba, która zna to forum.

Offline

#22 2009-04-10 22:21:08

rezor1991
Użytkownik
Skąd: wziąć na piwo?
Dołączył: 2008-03-11

Odp: Wybory nowych moderatorów

zjadlo mi czesc posta...

nie to ze mam cos do zjadacza bo w sumie jestem za xD ale z doswiadczenia wiem, ze wybieranie popularnej osoby niczego dobrego nie daje :PP postawmy jakies wymagania typu: osoba ktora ma doswiadczenie w administrowaniu, jakies pojecie na temat tego co dzieje sie na forum, apolityczny, agnostyk albo ateista (jesli wpadne w szpony zagorzalego katolika to bedzie przesrane ;|) i takie tam xD. Po za tym ktoś wie co sie dzieje z animesub?! któryś raz z kolei zrywalo mi polaczenie z serwerem albo serwer nie odpowiadal... U was tez sie tak dzialo?


100x100

Offline

#23 2009-04-10 22:23:47

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Wybory nowych moderatorów

(a tak poza tym ciekawy pomysł porównywać forum do państwa)

Nie tylko forum. Niektóre grupy się porównują do czegoś takiego, zaś władzę w nich sprawuje sejm (ot takie mró z pół roku temu, za co lwia część grupy poleciała na zbity pysk xD , ale to stare dzieje i każdy o tym wie, więc nie ma co wywlekać xD) - w sumie ja jestem za wyborem demokratycznym, no ale to nie na tym forum. Co do zjadka - nie mam nic przeciwko, będzie wesoło, no ale wtedy musiałby jęzor ograniczyć, gdyż mogliby go szybko zdegradować xD .

PS. na zdechłym już anfo za taki topic miałoby się perm bana xD

Offline

#24 2009-04-10 22:50:06

sokolb
Użytkownik
Skąd: Newcastle upon Tyne
Dołączył: 2007-10-27

Odp: Wybory nowych moderatorów

rezor1991 napisał:

Po za tym ktoś wie co sie dzieje z animesub?! któryś raz z kolei zrywalo mi polaczenie z serwerem albo serwer nie odpowiadal... U was tez sie tak dzialo?

U mnie też się coś ostatnio tak dzieje najczęściej w nocy i nie mam pojęcia co to może być.


sokolb.jpg

Offline

#25 2009-04-10 23:02:20

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Wybory nowych moderatorów

sokolb napisał:
rezor1991 napisał:

Po za tym ktoś wie co sie dzieje z animesub?! któryś raz z kolei zrywalo mi polaczenie z serwerem albo serwer nie odpowiadal... U was tez sie tak dzialo?

U mnie też się coś ostatnio tak dzieje najczęściej w nocy i nie mam pojęcia co to może być.

Potwierdzam, coś takiego ma miejsce. Również o 5 rano (człowiek wstaje do szkoły i nie może zobaczyć, co ludziska po 22 wypisywali na forum ^^). Koło 5.20 sytuacja się normuje (miałem tak 3 razy, ale czy jest to regułą, nie wiem).
Ja tam nie mam żadnych 'ale' do obecnych moderatorów, dobrze im szło wywiązywanie się z obowiązków. Ale użyłem czasu przeszłego, bo Freeman to od początku roku niemalże nie daje znaku życia, jak i Suchy (co nie znaczy, że nic nie robili, po prostu nie rzucali się w oczy). Jednak ostatnie najazdy znanych nam utracjuszy, jak i bajzel w napisach i komentarzach (tam to chyba nikt nie zagląda, o ile ktoś czegoś nie zgłosi, a i tak czas reakcji jest bardzo wolny) sprawia, że raczej patrzę z trwogą w to, co się jeszcze może dziać.
Wiadomo, moderator też człowiek, ale jeśli nie ma się czasu, daje się miejsce innym i po kłopocie.

I duże 'nie' dla wyboru demokratycznego. Do tej pory wybierano dobrze, więc i tuszę, że dalej, ewentualnie, byłoby tak samo.


wladza1.png

Offline

#26 2009-04-10 23:06:23

rezor1991
Użytkownik
Skąd: wziąć na piwo?
Dołączył: 2008-03-11

Odp: Wybory nowych moderatorów

A moze animesub zamienilo sie w 'The World" Freeman nie moze sie wylogowac Suchy unosi sie nad lozkiem, a lilith ma postac kota. Z tego wszystkiego powstaja bugi i pojawiaja sie bledy na serwerze... To tylko moje spekulacje ale w "nie do wiary" nie takie rzeczy sie widzialo

.hack//animesub.info evil

Ostatnio edytowany przez rezor1991 (2009-04-10 23:14:32)


100x100

Offline

#27 2009-04-10 23:08:21

skam123
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2006-02-12

Odp: Wybory nowych moderatorów

_KiRA napisał:

(a tak poza tym ciekawy pomysł porównywać forum do państwa)

Nie tylko forum. Niektóre grupy się porównują do czegoś takiego, zaś władzę w nich sprawuje sejm (ot takie mró z pół roku temu, za co lwia część grupy poleciała na zbity pysk xD , ale to stare dzieje i każdy o tym wie, więc nie ma co wywlekać xD) - w sumie ja jestem za wyborem demokratycznym, no ale to nie na tym forum. Co do zjadka - nie mam nic przeciwko, będzie wesoło, no ale wtedy musiałby jęzor ograniczyć, gdyż mogliby go szybko zdegradować xD .

PS. na zdechłym już anfo za taki topic miałoby się perm bana xD

widać źle się wyraziłem, cały ten pomysł uważam za głupi i dziecinny,
forum to nie państwo i nie wiem jak może ta sytuacja być dla was aż tak normalna.


8e91e6824c8563f6m.jpg

Offline

#28 2009-04-10 23:15:35

wizard2000
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2007-12-11

Odp: Wybory nowych moderatorów

jesli chodzi o chodzenie forum to mi smiga caly czas i nie mam zadnych problemow i to obojetnie o ktorej wchodze czy w srodku dnia czy w nocy jedynie czasem mi wyskakuje blad przy pobieraniu napisow jakis taki smieszny komunikat o bezpieczenstwie ale wystarczy odsiwezyc stronke i jest ok


a co do tematu to gadac to sobie mozna i wybory robic ale jak ktorys z adminow i modow nie da uprawnien to na tym sie skonczy i to glownie do nich nalezy decyzja czy daja sobie rade czy nie


nie wiem jak wy ale ja teskniem za starym wygladem forum smile


wizard2000.jpg

Offline

#29 2009-04-10 23:15:56

Pyuuu
Użytkownik
Dołączył: 2009-03-08

Odp: Wybory nowych moderatorów

Bodzio - te problemy z serwerem zdarzają się niestety również w dzień, parę godzinek temu też miałem zwiechę :/... wszystko inne działało, a ansi nie... W ogóle gdzie stoi ansi? Na jakimś dedydku?
A co do komentarzy - zauważyłem, że Lilith w miarę sobie jeszcze radzi, ale też nie ze wszystkim. Nowy mod, albo nawet paru, by się przydało, ale to jest sprawa administracji i nam w sumie niewiele do tego ^^, zresztą już parokrotnie zostało to napisane.
Rezor1991 - może więc zostaniesz Helbą albo Aurą i rozwiążesz ten problem xD?

Offline

#30 2009-04-10 23:37:12

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Wybory nowych moderatorów

zjadacz modem O.o ciekawe co wam takiego obiecał?
Ale te zmiany nie są potrzebne. Zamiast modów wolał był ładniejsze forum bo na te patrzeć się nie chce. Choć fakt za mało banów leci dla nowych nieczytających FAQ lub głupie tematy są zbyt późno usuwane ( ja bym to robił od zaraz, strzelał warnami i banami jak karabin xD)

Offline

#31 2009-04-10 23:39:21

Pyuuu
Użytkownik
Dołączył: 2009-03-08

Odp: Wybory nowych moderatorów

Zgrzyt, chcesz moda xD?
I zgadzam się z jednym - wygląd forum nie jest za ciekawy, a i funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia... dobra... to teraz mod by się przydał, żeby ładny porządek zrobić xD... ach ci modzi xD!

Offline

#32 2009-04-10 23:41:03

kiczowatykoles
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Dołączył: 2007-07-23

Odp: Wybory nowych moderatorów

sokolb napisał:
rezor1991 napisał:

Po za tym ktoś wie co sie dzieje z animesub?! któryś raz z kolei zrywalo mi polaczenie z serwerem albo serwer nie odpowiadal... U was tez sie tak dzialo?

U mnie też się coś ostatnio tak dzieje najczęściej w nocy i nie mam pojęcia co to może być.

Myślałem, że moderacja próbuje nas zagłuszyć.

_KiRA napisał:

Co do zjadka - nie mam nic przeciwko, będzie wesoło, no ale wtedy musiałby jęzor ograniczyć, gdyż mogliby go szybko zdegradować xD .

Niby dlaczego? Zjadacz nigdy nikogo nie obraził, jeśli ten sobie na to nie zasłużył. Przynajmniej pozbylibyśmy się troli raz na zawsze.

Offline

#33 2009-04-10 23:44:13

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Wybory nowych moderatorów

widać źle się wyraziłem, cały ten pomysł uważam za głupi i dziecinny,
forum to nie państwo i nie wiem jak może ta sytuacja być dla was aż tak normalna.

Normalna owszem, ale czy tolerowana? No niepowiedziałbym. Robienie z forum czy grupy czegoś na miarę państwa jest glupotą i totalnym kretynizmem.

Jednak ostatnie najazdy znanych nam utracjuszy, jak i bajzel w napisach i komentarzach (tam to chyba nikt nie zagląda, o ile ktoś czegoś nie zgłosi, a i tak czas reakcji jest bardzo wolny) sprawia, że raczej patrzę z trwogą w to, co się jeszcze może dziać.

Myślisz że każdy mod ma czas wszystkie komentarze i wszystkie posty na forum? No bez przesady, to nie fansubs.pl gdzie pojawiają się dwa posty na dzień.

Offline

#34 2009-04-10 23:52:09

Aurius
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-16

Odp: Wybory nowych moderatorów

Jestem jak najbardziej za nowym moderatorem, ale przeciwny wybieraniu go przez użytkowników ANSI. Z demokratycznych wyborów jeszcze nic dobrego się nie urodziło. oczkod

Offline

#35 2009-04-10 23:55:29

sokolb
Użytkownik
Skąd: Newcastle upon Tyne
Dołączył: 2007-10-27

Odp: Wybory nowych moderatorów

Modowie mogli by się zgadać i dać komuś szansę się wykazać jako tymczasowy moderator i zależnie od działań przyznać mu stałego moda, albo znów mianować go na normalnego użytkownika.


sokolb.jpg

Offline

#36 2009-04-10 23:56:10

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Wybory nowych moderatorów

Zgrzyt na prezydenta!


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#37 2009-04-10 23:57:24

Pyuuu
Użytkownik
Dołączył: 2009-03-08

Odp: Wybory nowych moderatorów

Sokolb, albo przy nadmiernym wykorzystywaniu funkcji zbanować xD?

Offline

#38 2009-04-10 23:59:23

Kurisu
Użytkownik
Skąd: Goniądz
Dołączył: 2005-05-24

Odp: Wybory nowych moderatorów

jak dla mnie to po raz kolejny odzywaja sie zbyteczni obrońcy porządku, sprawa jest dosyc powazna, a wypowiadaja sie osoby, ktore wiedza co administracja mysi jezor

nie siedze tutaj tyle czasu zeby miec jakąś kandydaturę na moda, ale ktoś jeszcze by się przydał - im więcej kompetentnych osob by sie tym zajmowalo tym sprawniej wszystko by sie krecilo i tym samym "zew reala" u ktoregos z modow nie wplywalby negatywnie na ogol oczkod

Offline

#39 2009-04-11 00:02:33

sokolb
Użytkownik
Skąd: Newcastle upon Tyne
Dołączył: 2007-10-27

Odp: Wybory nowych moderatorów

Pyuuu napisał:

Sokolb, albo przy nadmiernym wykorzystywaniu funkcji zbanować xD?

Nadmiernym wykorzystywaniu funkcji oczkod ? Przecież, nie wezmą pierwszej lepszej łajzy z brzegu tylko dobrze by się zastanowili kogo wziąć. Kogoś kto wystarczająco długo siedzi na forum i odznacza się jako taką inteligencją, a wtedy raczej nie powinno być takich problemów jak nadmierne wykorzystywanie pozycji smile_big

edit: ale to wszystko czyste gdybanie i nie ma raczej żadnego wpływu na dalsze losy. Chyba, że chociaż trochę zmotywuje modów do jakichś działań.

Ostatnio edytowany przez sokolb (2009-04-11 00:03:46)


sokolb.jpg

Offline

#40 2009-04-11 00:04:34

KKnD
Zbanowany
Skąd: Dystrykt Wschodni <=> D.G.
Dołączył: 2008-04-11

Odp: Wybory nowych moderatorów

Racja, przydali by się ostrzejsi modkowie i w wzięli za spamerów typu
~kiczowatykoles
Czy
~DiamonBlack


fontani32678yp1.gif

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024