#1 2009-04-18 20:25:15

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Moderator poszukiwany

Witam smile

W związku z tym, iż część naszych moderatorów zmuszona jest wziąć urlop (praca/rodzina/życie...), Redakcja Animesub.info poszukuje jednej-dwóch osób na stanowisko moderatora.

Kandydować można na jedno (lub kilka) z poniższych stanowisk:

Moderator napisów
Zadania:
Obsługa zgłoszeń nadsyłanych przez użytkowników, sprawdzanie czy dodawane napisy są zgodne z naszym regulaminem (np: czy nie są plagiatem), mają poprawnie wpisane tytuły itp.
Wymagania:
Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem napisów (jak, w czym i dlaczego się je robi) smile.

Moderator forum
Zadania:
Obsługa zgłoszeń nadesłanych przez użytkowników, pilnowanie porządku w tematach (spam, przenoszenie tematów do odpowiednich działów, sprawdzanie czy ktoś za bardzo nie nagina regulaminu itp.)
Wymagania:
Umiejętność poprawnego, pisemnego wysławiania się w języku polskim smile_big

Moderator komentarzy do napisów
Zadania:
Obsługa zgłoszeń nadesłanych przez użytkowników, pilnowanie porządku w komentarzach (spam, regulamin etc.)
Wymagania:
Takie jak moderator napisów i forum.

Moderator poszukiwanych napisów (aka WL)
Zadania:
Sprawdzanie zgłoszeń dotyczących WL (temat na forum), dodawanych pozycji do listy (np: czy mają poprawne tytuły i są dobrze podlinkowane)
Wymagania:
Brak szczególnych wymagań smile


Dodatkowo każdy kandydat, na każde z powyższych stanowisk musi spełniać następujące wymagania:
- musi być związany z ANSI co najmniej pół roku (przejawiać jakąś aktywność na forum/w komentarzach)
- posiadać tzw. zdrowy rozsądek (być możliwie obiektywnym)
- posiadać kulturę osobistą na akceptowalnym poziomie smile
- dysponować minimum piętnastoma minutami dziennie, które mógłby poświęcić moderacji

Swoje kandydatury prosimy zgłaszać w tym temacie.
Konkurs będzie trwał do niedzieli 26 kwietnia, wtedy temat zostanie zamknięty po czym Redakcja w ciągu tygodnia ogłosi wynik.

PS. Redakcja zastrzega sobie prawo do zmiany/edycji tego posta smile


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#2 2009-04-18 20:35:37

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Moderator poszukiwany

Kane napisał:

Moderator forum
Zadania:
Obsługa zgłoszeń nadesłanych przez użytkowników, pilnowanie porządku w tematach (spam, przenoszenie tematów do odpowiednich działów, sprawdzanie czy ktoś za bardzo nie nagina regulaminu itp.)
Wymagania:
Umiejętność poprawnego, pisemnego wysławiania się w języku polskim smile_big

Moderator komentarzy do napisów
Zadania:
Obsługa zgłoszeń nadesłanych przez użytkowników, pilnowanie porządku w komentarzach (spam, regulamin etc.)
Wymagania:
Takie jak moderator napisów i forum.

Zgłaszam się na te dwa stanowiska jakby co.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#3 2009-04-18 20:41:18

koni
Użytkownik
Skąd: EPWA [SAS][KA][Sró-chan]
Dołączył: 2006-09-10

Odp: Moderator poszukiwany

Ja zgłaszam się do komentarzy.
Choć z tym: posiadać tzw. zdrowy rozsądek (być możliwie obiektywnym)
może być ciężko XD

Popieram tego nade mną okej

Ostatnio edytowany przez koni (2009-04-18 23:49:34)


Anime makes you stupid

Offline

#4 2009-04-18 20:42:05

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Moderator poszukiwany

@__@ Ja chce!
Mógłbym zostać :

Moderatorem forum
lub
Moderator komentarzy do napisów

Wymagania spełniam
- Jestem na ansi hmm ponad 3 lata
- Dysponuje więcej niż 15 minutami dziennie (15 razy dziennie to ja na forum zaglądam xD)
- Język polski znam ( osoby piszące wraz zemną na gg się nie zgodzą xD jednak to chyba się nie liczy? )
- Zagadnienia z zakresu fan subingu itd. hmmm z tym też spoko i dodatkowo wiedza się powiększa ^^
- Kultura osobista na poziomie światowym \(^_^)/ 
+ chyba jestem rozpoznawalny na forum (dostaje czasami na pw pogróżki xD)

Będzie rozmowa kwalifikacyjna itd. ? Bo to stresujące xD

Offline

#5 2009-04-18 20:46:35

rezor1991
Użytkownik
Skąd: wziąć na piwo?
Dołączył: 2008-03-11

Odp: Moderator poszukiwany

Kane napisał:

Moderator forum
Zadania:
Obsługa zgłoszeń nadesłanych przez użytkowników, pilnowanie porządku w tematach (spam, przenoszenie tematów do odpowiednich działów, sprawdzanie czy ktoś za bardzo nie nagina regulaminu itp.)
Wymagania:
Umiejętność poprawnego, pisemnego wysławiania się w języku polskim smile_big

Moderator poszukiwanych napisów (aka WL)
Zadania:
Sprawdzanie zgłoszeń dotyczących WL (temat na forum), dodawanych pozycji do listy (np: czy mają poprawne tytuły i są dobrze podlinkowane)
Wymagania:
Brak szczególnych wymagań smile

chętny ;] ~Zjadacz to ma chyba stanowisko zapewnione xD


100x100

Offline

#6 2009-04-18 20:46:43

Toua
Użytkownik
Skąd: Działdowo
Dołączył: 2009-01-29

Odp: Moderator poszukiwany

O ile da się nagiąć tę zasadę:

- musi być związany z ANSI co najmniej pół roku (przejawiać jakąś aktywność na forum/w komentarzach)

To zgłaszam się na:

Moderator poszukiwanych napisów (aka WL)
Zadania:
Sprawdzanie zgłoszeń dotyczących WL (temat na forum), dodawanych pozycji do listy (np: czy mają poprawne tytuły i są dobrze podlinkowane)
Wymagania:
Brak szczególnych wymagań smile


70867201.jpg

Offline

#7 2009-04-18 20:47:01

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Moderator poszukiwany

Zgłaszam się na Moderatora napisów.

Toua napisał:

O ile da się nagiąć tę zasadę:

Nie da się, więc się nie kwalifikujesz jezor

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2009-04-18 20:48:44)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#8 2009-04-18 20:50:27

kappuchu
Użytkownik
Skąd: Łódź [free shooter]
Dołączył: 2008-04-07

Odp: Moderator poszukiwany

Kane napisał:

Moderator napisów
Zadania:
Obsługa zgłoszeń nadsyłanych przez użytkowników, sprawdzanie czy dodawane napisy są zgodne z naszym regulaminem (np: czy nie są plagiatem), mają poprawnie wpisane tytuły itp.
Wymagania:
Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem napisów (jak, w czym i dlaczego się je robi) smile.

Moderator forum
Zadania:
Obsługa zgłoszeń nadesłanych przez użytkowników, pilnowanie porządku w tematach (spam, przenoszenie tematów do odpowiednich działów, sprawdzanie czy ktoś za bardzo nie nagina regulaminu itp.)
Wymagania:
Umiejętność poprawnego, pisemnego wysławiania się w języku polskim smile_big

Moderator komentarzy do napisów
Zadania:
Obsługa zgłoszeń nadesłanych przez użytkowników, pilnowanie porządku w komentarzach (spam, regulamin etc.)
Wymagania:
Takie jak moderator napisów i forum.


Ja się chętnie zgłoszę na te 3 stanowiska :]


Dzień dobry. Kocham cię. Ten zapyziały świat niech o tym wie.

Offline

#9 2009-04-18 20:55:45

lb333
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-30

Odp: Moderator poszukiwany

Popieram kandydaturę Zjadacza i nie popieram Jubeia (za to, co napisał o piłce nożnej - tak, zapamiętałem ci to evil).

Ostatnio edytowany przez lb333 (2009-04-18 20:56:55)

Offline

#10 2009-04-18 21:10:33

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Moderator poszukiwany

~Zjadacz może być, chyba nie będzie akcji typu: telefon i rzeczony ktoś ma bana na kilka dni ot tak sobie.

Sam mógłbym się zgłosić do jako "Moderator napisów" bo nie wszedłbym w konflikt z nikim xD Tu trzeba tylko czy "dodawane napisy są zgodne z  regulaminem (np: czy nie są plagiatem), mają poprawnie wpisane tytuły itp." i odchylenia zachowań nie mają większego znaczenia jezor
[Dobra, a teraz na pal ze mną xD]


wladza1.png

Offline

#11 2009-04-18 21:15:22

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Moderator poszukiwany

I nastaną rządy ortofaszystowskie smile_big Nareszcie!

[edit]
Tyle narodu się zgłasza. Pozostaje mi tylko życzyć co poniektórym kandydatom powodzenia i samokrytycyzmu...

Ostatnio edytowany przez Sir_Ace (2009-04-18 21:25:22)

Offline

#12 2009-04-18 21:19:23

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Moderator poszukiwany

Zgłaszam się na: Moderatora napisówModeratora komentarzy do napisów.

Ostatnio edytowany przez KieR (2009-04-18 21:41:17)


tumblr_static_bug.gif

Offline

#13 2009-04-18 21:23:22

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Moderator poszukiwany

Moderator Forum
Nie, to nie jest prowokacja jezor


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#14 2009-04-18 21:29:40

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: Moderator poszukiwany

Kane napisał:

Moderator napisów
Zadania:
Obsługa zgłoszeń nadsyłanych przez użytkowników, sprawdzanie czy dodawane napisy są zgodne z naszym regulaminem (np: czy nie są plagiatem), mają poprawnie wpisane tytuły itp.
Wymagania:
Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem napisów (jak, w czym i dlaczego się je robi) smile.

Moderator forum
Zadania:
Obsługa zgłoszeń nadesłanych przez użytkowników, pilnowanie porządku w tematach (spam, przenoszenie tematów do odpowiednich działów, sprawdzanie czy ktoś za bardzo nie nagina regulaminu itp.)
Wymagania:
Umiejętność poprawnego, pisemnego wysławiania się w języku polskim smile_big

Moderator komentarzy do napisów
Zadania:
Obsługa zgłoszeń nadesłanych przez użytkowników, pilnowanie porządku w komentarzach (spam, regulamin etc.)
Wymagania:
Takie jak moderator napisów i forum.

Zgłaszam się na te trzy stanowiska smile.

Co do wymagań:
-Związany z ANSI jestem od ponad 3 lat.
-Zdrowy rozsądek... chyba posiadam, nikt mi na jego brak nie narzekał jezor.
-Z kulturą jest raczej dobrze, nie przypominam sobie abym kogokolwiek jakoś mocniej uraził.
-15 minut - i tak niemal codziennie zaglądam tutaj po kilka(naście) razy, więc z tym nie ma problemu.
-Na tworzeniu napisów raczej się znam, wprawdzie przy ass jestem trochę w tyle (karaoke itp.) ale to chyba nie jest przy funkcji moderatora napisów takie potrzebne (a jak jest to idzie się douczyć smile).
-Umiejętność poprawnego, pisemnego wysławiania się w języku polskim - wciąż nad tym pracuję, ale chyba nie jest źle, prawda smile_big?

Offline

#15 2009-04-18 21:53:43

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Moderator poszukiwany

Kane napisał:

Moderator napisów
Zadania:
Obsługa zgłoszeń nadsyłanych przez użytkowników, sprawdzanie czy dodawane napisy są zgodne z naszym regulaminem (np: czy nie są plagiatem), mają poprawnie wpisane tytuły itp.
Wymagania:
Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem napisów (jak, w czym i dlaczego się je robi) smile.

Moderator forum
Zadania:
Obsługa zgłoszeń nadesłanych przez użytkowników, pilnowanie porządku w tematach (spam, przenoszenie tematów do odpowiednich działów, sprawdzanie czy ktoś za bardzo nie nagina regulaminu itp.)
Wymagania:
Umiejętność poprawnego, pisemnego wysławiania się w języku polskim smile_big

Moderator komentarzy do napisów
Zadania:
Obsługa zgłoszeń nadesłanych przez użytkowników, pilnowanie porządku w komentarzach (spam, regulamin etc.)
Wymagania:
Takie jak moderator napisów i forum.

Zgłaszam się na te stanowiska lub ja jedno z nich. Wedle upodobań osób rekrutujących.
Czasu w tygodniu na takie zajęcie znajdę. Pracowałem już z napisami... Nawet byłem w pewnej grupie fansuberskiej... Lecz pewien pan, chciał z niej zrobić obóz koncentracyjny, no to ja ładnie podziękowałem. Szczególnie zależy mi na tym pierwszym "Modek od napisów" smile
Zajmowałem się już wieloma rzeczami z anime... np. Upload anime na AOI, pomagałem tej stronie gdy się rodziła. Byłem już modem na paru forach, więc jakieś doświadczenie mam. Potrafię pisać po polsku, nie piszę po polskiemó. Kulturę osobistą mam taką, jaka na daną okazję jest odpowiednia. Zazwyczaj chciałem zostać modem, z tego powodu że nie toleruję skrajnej głupoty... Mam uczulenie na debilizm, idiotyzm i kretynizm wszelkiego rodzaju i gatunku.

Ostatnio edytowany przez Luk4S (2009-04-18 21:56:35)


FluxBB bbcode test

Offline

#16 2009-04-18 22:01:44

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Moderator poszukiwany

Będzie może jakaś opcja wypowiedzenia się ludzi o kandydaturach? Czy na bieżąco można pisać, a może nie mamy nic do powiedzenia? :> Bo np. Luk4sa w ogóle nie kojarzę, a siedzę tu jakieś 4 lata oczkod Zgłoszenie się DiamondBacka to czysta kpina. rezor1991 jako mod forum nie bardzo mi się widzi, kappuchu jeszcze mniej. bodzio, o ile nie grzebałby przy niczym innym oprócz napisów, jeszcze ujdzie jezor W ogóle jak na razie najsensowniejszy jest Wuja Zjadacz.

A Tandem się nie zgłasza, bo po pijaku nie jesteśmy kompetentni i mamy głupie pomysły na spamowanie ANSI (jeszcze 9 postów i osiągnę 2000 wpisów na forum) xD

Ostatnio edytowany przez Quithe (2009-04-18 22:03:07)


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#17 2009-04-18 22:09:01

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Moderator poszukiwany

Quithe
Jesteś niczym ten obecny (taa... z wyjątkiem Polski) Kryzys Gospodarczy... Zabierasz ludziom wszelką nadzieję... Uważaj, bo wiesz co on robi z ludźmi.

IMO Moderator powinien być jak ninja... Atakować z zaskoczenia i pozostać niewidzialnym smile_big

Ostatnio edytowany przez Luk4S (2009-04-18 22:21:33)


FluxBB bbcode test

Offline

#18 2009-04-18 22:09:25

DARK_SAN
Użytkownik
Skąd: Przemyśl [Fr33l4nc3r]
Dołączył: 2005-01-26

Odp: Moderator poszukiwany

Może jakaś ankieta (kilku kandydatów i jazda)?

Quithe, jak już będziesz miał 2k postów, to będę zwał cię tatom.

Ostatnio edytowany przez DARK_SAN (2009-04-18 22:17:26)

Offline

#19 2009-04-18 22:14:42

Aurius
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-16

Odp: Moderator poszukiwany

A może na temat kandydatur wypowiadać się w oddzielnym temacie, a ten pozostawić tylko do zgłoszeń?

~Luk4S - u nas kryzysu nie ma. oczkod

Ostatnio edytowany przez Aurius (2009-04-18 22:15:20)

Offline

#20 2009-04-18 22:15:25

luki349
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Moderator poszukiwany

Kane napisał:

Moderator forum
Zadania:
Obsługa zgłoszeń nadesłanych przez użytkowników, pilnowanie porządku w tematach (spam, przenoszenie tematów do odpowiednich działów, sprawdzanie czy ktoś za bardzo nie nagina regulaminu itp.)
Wymagania:
Umiejętność poprawnego, pisemnego wysławiania się w języku polskim smile_big

no z tym polskim może być problem gwizdze , ale FireFoxa mam smile_big
de facto zgłaszam moją kandydaturę.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024