#61 2009-04-18 18:03:46

Pyuuu
Użytkownik
Dołączył: 2009-03-08

Odp: LUDZIE potrzebna kasa na ANSI

Takie wysyłanie też by obciążyło serwer

Jak masz np. 1000 klikaczy, którzy co 5 sekund odświeżają stronę, to myślę, że mniej obciążenia by było przy wysyłaniu powiadomień xD.
Ale ja nie wiem ile takich osób jest i jak często odświeżają xD.

Offline

#62 2009-04-18 18:40:49

luki349
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-11-18

Odp: LUDZIE potrzebna kasa na ANSI

Boomerek napisał:

A tak btw, to jak patrze na rodzeństwo i na to jak wydają kasę...  brr.. aż ciarki przechodzą, zresztą ... ja za młodu inny nie byłem jezor taka dziecinna filozofia, dlatego pamiętajcie dzieciaki ! Zamiast lecieć do sklepu po czipsy ! lub (dla tych co skończyli 5 klasę podstawówki) po fajki !
Wpłać na ansi. Po co sobie truć żołądek lub płuca ? Z taki biegiem rzeczy za kilka lat młodzież będzie albo 150cmtrowa albo szeroka...

A wiesz, że to właśnie palenie fajek nauczyło mnie oszczędności, bo jak kiedyś miałem 10zł to chwila moment do sklepu i nie było kasy, a jak zacząłem palić to było tak: mam 10zł to są 2 paczki fajek (wtedy tak było), a mam w chwili obecnej... 7 fajek to na 2 dni starczy, to 5zł odłożę na fajki (starsi nie wiedzieli, że pale więc trzymanie 2 paczek naraz było ryzykowne - trudniej schować), a 5zł mogę wydać... ale cholera wie kiedy znowu będę miał te 5zł więc chyba se całą dychę zostawię...
To jedyny plus palenia.... a jak bym miał zacząć minusy wypisywać, to mógł bym zapchać serwer jezor

Offline

#63 2009-04-18 18:46:52

Pyuuu
Użytkownik
Dołączył: 2009-03-08

Odp: LUDZIE potrzebna kasa na ANSI

Luki349 - niektórzy całe życie jadą na sępa (jak mój brat... którego nie widziałem od ponad roku xD), podobno w parenaście minut spokojnie paczkę można zebrać. Ja nie palę, więc się nie znam ^^.
btw. ten temat też pochłania zasoby serwera, wiecie xD?

Offline

#64 2009-04-18 19:20:12

rezor1991
Użytkownik
Skąd: wziąć na piwo?
Dołączył: 2008-03-11

Odp: LUDZIE potrzebna kasa na ANSI

ale to sa nasze slusznie wywalczone zasoby! O tym wlasnie mowilem xD zaraz wyjdzie na to ze musimy zrezygnowac z forum. Tak mysle ze pzydaloby sie cos takiego jak na rapidzie ;] jakies limity dla niezarejstrowanych, dla zarejestrowanyh i specjalne zarezerwowane zasoby serwera dla wspomagajacych serwis. Jesli komus naprawde zalezy zeby serwis byl funkcjonalny nie bedzie przeszkadzac te pare zl. A Ci ktorzy potrzebuja sciagac tylko napisy, moga to zrobic wieczorkiem jak serwer nie bedzie przeciazony


100x100

Offline

#65 2009-04-18 19:47:34

Envie
Użytkownik
Skąd: Częstochowa
Dołączył: 2008-12-21

Odp: LUDZIE potrzebna kasa na ANSI

Tak mysle ze pzydaloby sie cos takiego jak na rapidzie ;] jakies limity dla niezarejstrowanych, dla zarejestrowanyh i specjalne zarezerwowane zasoby serwera dla wspomagajacych serwis. Jesli komus naprawde zalezy zeby serwis byl funkcjonalny nie bedzie przeszkadzac te pare zl. A Ci ktorzy potrzebuja sciagac tylko napisy, moga to zrobic wieczorkiem jak serwer nie bedzie przeciazony

Jesteś pomysłowy, ale wszystkie te możliwości są do bani. Nie można robić podziału na tych dobrych i tych złych. Ansi potrzebuje kasy i wszystko na temat. Najlepiej byłoby tak, aby wortal zmienił trochę swoją politykę i spróbował zarabiać sam na siebie, poprzez reklamy czy dotacje, które będą opłacać serwer i adminów.

Offline

#66 2009-04-19 10:13:56

waski_jestem
Użytkownik
Skąd: wawa
Dołączył: 2005-03-20

Odp: LUDZIE potrzebna kasa na ANSI

envie, ale wlasnie caly urok w ansi, ze zadne walone reklamy mi sie nie pojawiaja, a niestety jak zycie pokazalo w reklamy googla nikt nie klika [sam sie przyznaje ze pamietam w 60%].


gdyby tylko czlowiek mial troche wiecej czasu i lepiej znak angielski [z 2 mozna cos zrobic, z 1?]

Offline

#67 2009-04-19 11:02:02

Marakore
Użytkownik
Dołączył: 2008-06-24

Odp: LUDZIE potrzebna kasa na ANSI

waski_jestem napisał:

envie, ale wlasnie caly urok w ansi, ze zadne walone reklamy mi sie nie pojawiaja, a niestety jak zycie pokazalo w reklamy googla nikt nie klika [sam sie przyznaje ze pamietam w 60%].

Rzadko wypowiadam się na ANSI, jednak lubię tu zaglądać między innymi dlatego, że nie biją mi po oczach żadne natrętne "domeny za 0 zł" czy banki ze swoimi kredytami. Dlatego też chętnie dorzucę to moje kilka groszy na poprawę stronki. smile_big
I zgadzam się z Envie, że nie ma co robić podziału na "zapłacił-nie zapłacił". Jak komuś zależy to się dołoży do sprawy, jeśli nie, to czymś takim większości się i tak nie skusi. A myślę, że dla wielu osób (w tym i dla mnie) działałoby to tylko na nerwy.

Offline

#68 2009-04-19 11:31:11

Beavis
Zbanowany
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: LUDZIE potrzebna kasa na ANSI

Jeszcze jakiś czas temu byłem przeciwny oddawania ANSI w ręcę pro, ale widać że sami problemu nie możemy rozwiązać. Tak więc to co napisał waski jest jak najbardziej uzasadnione. Inaczej serwis czeka albo ciągła stagnacja albo zamknięcie/dogorywanie.

Dalej jednak nie wprowadzałbym podziału na darczyńców. Jak ktoś chce to zrobi to bezinteresownie i tyle. Wystraczy nam już pozerów smile

papa

Offline

#69 2009-04-19 21:22:53

wizard2000
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2007-12-11

Odp: LUDZIE potrzebna kasa na ANSI

mozna zrobic oplate jednorazowa tak jak jest przy torrenty.org placisz raz przy rejestracji i sprawa zalatwiona albo jak widzialem na innym serwisie z torrentami kazdy moze sciagnac 5 torrentow na 24h a jak wyslales jednorazowo sms to miales nie ograniczona mozliwosc sciagania torrentow


ja i tak sie dozuce tak czy inaczej jak bedzie czeba bo skad bede bral napisy do anime?? smile


wizard2000.jpg

Offline

#70 2009-04-19 21:33:32

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: LUDZIE potrzebna kasa na ANSI

Tak i na jednym koncie pół miasta wchodzi, gdzie i tak torrenty.org mulą bardziej niż ansi kiedykolwiek ;p
smsy to zło, tak samo jak jakiekolwiek opłaty za serwis.


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#71 2009-04-19 21:36:44

geass
Użytkownik
Skąd: Słopnice/Limanowa
Dołączył: 2008-04-28

Odp: LUDZIE potrzebna kasa na ANSI

Nie taka opłata będzie błędna w końcu serwis istnieje od fanów dla fanów, ci którzy mają zamiar wspomóż animesub niech to zrobią i wszyscy będą cieszyć się z dalszego istnienia serwisu który jest tworzony dla i przez użytkowników polskiej sceny anime.


KILLTECH.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024