#61 2009-04-19 23:50:50

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Moderator poszukiwany

Fakt, nie chodzi o wybranie osoby popularnej a kompetentnej. Dlatego życzenia ludu są drugoplanowe ^^ (staram się napisać ten post 10 raz, jak wywali błąd oszaleje)

Ostatnio edytowany przez Zgrzyt (2009-04-19 23:51:08)

Offline

#62 2009-04-19 23:51:45

rezor1991
Użytkownik
Skąd: wziąć na piwo?
Dołączył: 2008-03-11

Odp: Moderator poszukiwany

MasterPLASTER napisał:
Kane napisał:
lilith_ napisał:

poszukuje się max 2 osób i to na konkretne stanowisko a nie od wszystkiego smile

smile

Jakoś to wcześniej uszło mojej uwadze. Skoro tak jest to po co my się w zasadzie jeszcze w to bawimy? Zjadacza bach, (a jakby czasem się opierał to go bach razy dwa) do tego dokooptować jeszcze kogoś, kto by mu pot z czoła ocierał (a najlepiej to jakąś niewiastę) i po zawodach. Ten konkurs był już rozstrzygnięty zanim się rozpoczął. smile_big

o ile dobrze zrozumialem Kane'a to opinia ludu bedzie wzieta pod uwage ale decydujacy glos nalezy do "tych z gory" wiec rownie dobrze mozemy sie zdziwic, ze Zjadacz nie dostanie posadki(chociaz sam w to watpie baka )


100x100

Offline

#63 2009-04-20 00:21:50

Beavis
Zbanowany
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Moderator poszukiwany

rezor1991 napisał:

o ile dobrze zrozumialem Kane'a to opinia ludu bedzie wzieta pod uwage ale decydujacy glos nalezy do "tych z gory" wiec rownie dobrze mozemy sie zdziwic, ze Zjadacz nie dostanie posadki(chociaz sam w to watpie baka )

Sikorski też już prawie był Sekretarzem Generalnym NATO baka

Jedna ważna rada (również dla tych co zgłosili swoją kandydaturę) - napiszcie coś więcej o sobie, swojej działalności, umiejętnościach i predyspozycjach czyniących was najlepszą osobą. Czy zgłoszenie typu OK ja chce być modem brzmi poważnie? ej Nie chodzi bynajmniej o przechwalanie się ale zaprezentowanie się osobom podejmującym decyzje, tj. członkom ANSI. W staraniu o pracę odpadlibyście na etapie "pani sekretarki". Niektórzy podeszli do tematu jak należy smile

papa

Offline

#64 2009-04-20 00:27:04

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Moderator poszukiwany

Moje CV Kane ma na pw(wysłane jakiś czas temu), nie będę się powtarzał, bo to nie ma sensu(bronię się;P).

Offline

#65 2009-04-20 00:39:25

rezor1991
Użytkownik
Skąd: wziąć na piwo?
Dołączył: 2008-03-11

Odp: Moderator poszukiwany

o ile dobrze widze Kane spytal kto jest chetny i zeby sie zglaszac. Podal wymagania i jesli ktos czuje sie na silach zglaszal sie. Jesli to cos zmieni:
jako, ze ksztalce sie na informatyka na kompie jestem niemal ciagle. Do niedawna jak posiadalem PPC nawet na chwile nie mialem spokoju od neta ;]. Na ANSI, a dokladniej na forum jestem od ponad poltora roku xD(to moje 2 konto jezor, nie pamietam co sie stalo ale wiem ze podpadlem i glupio bylo wiec zalorzylem nowe konto xD). Mam doswiadczenie moderatora i admina z kilku poprzednich forow. Jakos niezbyt sie wyrozniam ale zdziwilo mnie, ze Quithe ma o mnie jakas opinie xD. Jesli chodzi o pare slow o sobie: Jestem ekscentrykiem, indywidualista, marzycielem, nie lubie sie klucic ale jeszcze bardziej nie lubie jak ktos ma jakies bezpodstawne pretensje co do mnie ;] to by bylo na tyle xD

edit[dół]: potrafię używać polskich znaków ale kiedyś miałem zmieniony język na kompie co skutkowało wykrzaczaniem wszystkiego i jakoś się odzwyczaiłem ;] a jeśli chodzi o te "antyreklamę" to miało to pokazać, że jestem ucziwy i takie tam... baka

Ostatnio edytowany przez rezor1991 (2009-04-20 01:53:29)


100x100

Offline

#66 2009-04-20 01:18:15

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: Moderator poszukiwany

rezor1991 napisał:

(to moje 2 konto jezor, nie pamietam co sie stalo ale wiem ze podpadlem i glupio bylo wiec zalorzylem nowe konto xD).

No, właśnie zrobiłeś sobie antyreklamę;] Nie wiem, dlaczego Quithe ma o tobie jakąś opinię, ale może jakimś cudem (telepatycznie oczkod) pamięta twoją wpadkę jezor Napisz, czy potrafisz używać alta (ewentualnie FF2), bo jednym z wymogów jest poprawna polska pisownia;]

Brakuje dziewczyn chętnych porządzić na forum;] Chętnie bym się zgłosiła, żeby ocierać pot Zjadaczowi, ale obawiam się, czy potrafiłabym zachować zimną krew wobec męskich szowinistów jezor

Hehe, jeszcze jeden post i będę miała szatana smile_big

Ostatnio edytowany przez hikikomori (2009-04-20 01:20:47)

Offline

#67 2009-04-20 01:20:03

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Moderator poszukiwany

Beavis napisał:

Jedna ważna rada (również dla tych co zgłosili swoją kandydaturę) - napiszcie coś więcej o sobie, swojej działalności, umiejętnościach i predyspozycjach czyniących was najlepszą osobą. Czy zgłoszenie typu OK ja chce być modem brzmi poważnie?

Nie rozumiem. Raz: po co się rozpisywać o sobie? Przecież każdy, kto siedzi na forum, widzi, jak się kandydaci dotąd zachowywali. Po to chyba jest ten wymóg półrocznej aktywności w serwisie, żeby ludzie o kandydatach już jakąś opinię mieli. Inna sprawa, że Kane w swoim poście kazał się tylko zgłaszać, nie mówił nic o pisaniu własnej charakterystyki. Nienawidzę opisywać samego siebie, ale spoko, oto moje "CV", głównie w liczbach:

Na ansi jestem już ponad trzy lata, w ciągu których spędziłem na czytaniu kilkaset (albo nawet kilka tysięcy) godzin i spłodziłem ponad 2500 postów i 300 komentarzy. Działam w fansubingu, bawię się w korektę z małą przerwą od dwóch lat, byłem w czterech grupach, na swoim koncie mam ponad dwieście wykonanych korekt dla kilkunastu różnych osób i grup. Jestem ortofaszystą, jaki poziom polszczyzny prezentuję, każdy widzi. Byłem moderatorem na trzech różnych forach i nie było chyba ze mną jakiegoś strasznego problemu - kilku ludzi z ansi bywało w moderowanych przeze mnie miejscach, niech oni się na ten temat wypowiedzą. Zdecydowana większość aktywnych userów mnie zna lub przynajmniej kojarzy i wie, jaki poziom sobą reprezentuję. Nie wiem, czy ten poziom jest wystarczający, nie mnie to już oceniać. Dobra, koniec tego żałosnego opisu.

Ostatnio edytowany przez Zjadacz (2009-04-20 02:54:28)


"Skazany na zajebistość"

Offline

#68 2009-04-20 09:54:50

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Moderator poszukiwany

Wuja, dlatego też napisałem, jak napisałem, nie ma się co rozpisywać. Dwie osoby z komisji miały ze mną styczność w realu, więc nie ma już co pisać xD Właśnie, mamy szatański pomysł na Twój przyjazd, może to zwiększyć lub zmniejszyć Twoje szanse, moje zresztą też smile_big
A doświadczenie moda też mam, w sumie głównie ja zajmuję się forum AG i są to rządy twardej łopaty (co jest nie tak, dostaje w łeb, a potem do ziemi, dzięki temu upadła pewna szlachetne idea Lisa) jezor


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#69 2009-04-20 11:07:51

luki349
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Moderator poszukiwany

"puff i tak Zjadacz został moderatorem smile_big" - dobra jak znam życie to tak będzie, bo tak naprawdę to chyba tylko wuja Zjadacz jest jedynym najbardziej nadającym się do tej roboty, w sumie i tak co niektórzy go traktują jak moda (chodzi mi o jego opinie na dany temat)...
Jedyny minus (mój też), że to jest leń patentowy ! smile_big:D

Offline

#70 2009-04-20 15:57:08

Maniack
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-01-09

Odp: Moderator poszukiwany

Jak bym miał więcej czasu to pewnie też bym się zgłosił na jakieś stanowisko, ale 15 minut dziennie to dla mnie zbyt duże poświęcenie xD a poza tym, jakoś mnie moderowanie forum nie interesuje.

Teraz na poważnie, popieram 3 kandydatury:
- Zjadacz - bo się z nim dobrze pije ;]
- Quithe - bo jest sobą na forum i pisze to co mysli
- DiamondBack - bo ożywia dyskusje i jest bezpośredni.

Offline

#71 2009-04-25 20:44:21

Nighthanter
Użytkownik
Dołączył: 2007-03-04

Odp: Moderator poszukiwany

Cóż, może i ja zgłoszę swoją kandydaturę na stanowisko moderatora WL.

Na ANSI jestem już od ponad dwóch lat i tyle samo zajmuję się fansubingiem. Nie wiem jak bardzo widoczny byłem na forum, czy w komentarzach, raczej staram się nie robić niepotrzebnego szumu wokół siebie. Myślę, że zdrowy rozsądek mam, a i kulturę osobistą na odpowiednim poziomie także, lecz to zostawiam już waszej ocenie. Co do 15 minut dziennie, sądzę, że tyle spokojnie znajdę.

Cóż, swoją kandydaturę zgłosiłem, od was zależy, kogo wybierzecie.

Ostatnio edytowany przez Nighthanter (2009-04-25 22:16:38)

Offline

#72 2009-04-25 21:58:00

Ariakis
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-11-19

Odp: Moderator poszukiwany

Bym się zgłosił, bo ponoć już nawet nie opłaca się napisów zgłaszać i a nuż bym komuś tym dobrze zrobił, ale poziom kultury mi niestety szwankuje, w wyniku nieodwracalnych wypaczeń charakteru. ^^

A tak poważnie to tylko dorzucę, że to nie konkurs popularności, tylko konkurs umiejętności. Właściwie to nawet lepiej by było, gdyby moderator był nielubiany - byleby kompetentny. ;]


Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.

Offline

#73 2009-04-26 16:07:02

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Moderator poszukiwany

Minął tydzień, więc tak jak mam nadzieję wspomniałem w pierwszym poście zamykam temat by Redakcja mogła przedyskutować kogo i do jakiej roboty będziemy chcieli zagonić smile
Kto chciał na pewno już swoją osobę zgłosił, proszę więc nie nadsyłać już swoich "cv" smile_big


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024