#41 2009-05-09 11:25:52

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Nowi moderatorzy :-)

To tyle w temacie jakichś argumentów...

cieslak napisał:

Jednak wiedz, że wówczas nie byłeś jeszcze taki, jaki teraz jesteś. Odnoszę wrażenie, że nieoficjalny tytuł "najlepszego korektora na ANSI" trochę ci namieszał w głowie, przez co stałeś się "podły i złośliwy".

Pytałeś mnie o przecinki jeszcze dłuuugo po dostaniu tego jakże zaszczytnego tytułu, który naszyłem sobie na każda koszulkę - na rękawy i na piersi, żeby było dobrze widać. Podasz mi oczywiście jakieś moje wypowiedzi tutaj czy coś? Rzucasz oskarżeniami, to je uzasadnij. Ciężko mi się bronić w tej sytuacji. Możesz nawet na priv albo GG, coby nie zaśmiecać.

cieslak napisał:

Co do uciekania... Nie lubię być w centrum zainteresowanie jak ty.

Dlatego nie odpowiedziałeś mi na PW? Sprytnie.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#42 2009-05-09 11:43:36

Deshirey
Użytkownik
Skąd: Wągrowiec | Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-08-28

Odp: Nowi moderatorzy :-)

cieslak napisał:

Hehe, teraz się uśmiałem. Jasne, zapraszałem cię do KA, jak i pytałem się odnośnie paru przecinków, ponieważ wiesz, co to "korekta". Pisałem nawet kilka razy na forum, że jesteś jednym z lepszych, jeśli chodzi o zabawę w te klocki. Jednak wiedz, że wówczas nie byłeś jeszcze taki, jaki teraz jesteś. Odnoszę wrażenie, że nieoficjalny tytuł "najlepszego korektora na ANSI" trochę ci namieszał w głowie, przez co stałeś się "podły i złośliwy". Pisałeś, że bodzio się zmienił, spójrz na siebie. Prawda boli i to bardzo...

Co do uciekania... Nie lubię być w centrum zainteresowania jak ty.

Cieslak, z całym szacunkiem, znam Zjadacza osobiście, nie tylko przez neta i poznałem go na długo przed tym zanim otrzymał tytuł najlepszego korektora w plebiscycie ANSI. Dlatego mogę Ci powiedzieć, że przez cały okres naszej znajomości Zjadacz nie zmienił się ani trochę. Jeżeli naprawdę twierdzisz, że Zjadacz za bardzo obrósł w piórka, przytocz stosowne argumenty.

A co do nowych moderatorów, to gratuluję objęcia tak ważnych stanowisk, choć uważam, że do moderacji forum przydałaby się jeszcze jedna osoba.

Offline

#43 2009-05-09 12:09:14

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Nowi moderatorzy :-)

Ja piszę tylko o jego zachowaniu na forum, a nie o momentach z jego życia prywatnego. Nie znam go osobiście, więc nie ośmielam się pisać, jaki on jest w rzeczywistości.

Co do argumentów, Deshi, Zjadacz kiedyś tam napisał ostre słowa na temat bodzio - jeden z lepszych przykładów.

Ostatnio edytowany przez cieslak (2009-05-09 12:10:32)

Offline

#44 2009-05-09 12:27:38

Deshirey
Użytkownik
Skąd: Wągrowiec | Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-08-28

Odp: Nowi moderatorzy :-)

cieslak napisał:

Ja piszę tylko o jego zachowaniu na forum, a nie o momentach z jego życia prywatnego. Nie znam go osobiście, więc nie ośmielam się pisać, jaki on jest w rzeczywistości.

W tym momencie tylko odwracasz kota ogonem. Może ostatnimi czasy nie bywam na ansi za często, ale w tematach, w których wypowiada się Zjadacz nie zauważyłem szczególnej zmiany w jego postawie.

No offence: Cieslak i Zjadacz smile

cieslak napisał:

Co do argumentów, Deshi, Zjadacz kiedyś tam napisał ostre słowa na temat bodzio - jeden z lepszych przykładów.

Jeśli myślimy o tym samym temacie i o tym samym poście to w tym wypadku mam to samo zdanie co Zjadacz. Mi też wydawało się co najmniej dziwne, że Bodzio co chwilę odchodził i potem wracał do grupy. Rozumiem, że ktoś jeden raz może zmienić zdanie po podjętej decyzji, ale nie dziesięć albo więcej razy.

Offline

#45 2009-05-09 12:30:03

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Nowi moderatorzy :-)

Dlaczego nie może zmieniać zdania, co? o.O Poza tym on mu tam pojechał, że ma jakieś problemy w rodzinie - jeśli dobrze pamiętam (czy tam stwierdził, że coś w rodzienie), więc dla mnie to już lekkie przegięcie pały.

Ostatnio edytowany przez cieslak (2009-05-09 12:30:31)

Offline

#46 2009-05-09 12:30:39

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Nowi moderatorzy :-)

cieslak napisał:

Dlaczego nie może zmieniać zdania, co? o.O Poza tym on mu tam pojechał, że ma jakieś problemy w rodzinie - jeśli dobrze pamiętam, więc dla mnie to już lekkie przegięcie pały.

Źle pamiętasz.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#47 2009-05-09 12:37:36

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Nowi moderatorzy :-)

Możliwe, nawet to napisałem, ale cóż, to nie zmienia faktu, że cała tamta twoja wypowiedz prezentowała bardzo niski poziom, którego, przynajmniej moim zdaniem, nie powinien prezentować mod, który powinien być wzorem dla innych. To moje zdania, mam prawo do wyrażania swoich opinii. Jeśli ci one nie pasują, olej je i będzie spokój.

Ostatnio edytowany przez cieslak (2009-05-09 12:38:57)

Offline

#48 2009-05-09 12:44:42

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Nowi moderatorzy :-)

cieslak napisał:

Hiki, liczy się również podejście kandydata do zwykłych użytkowników. smile

Wyprzedzę twoje zapytanie...

hikikomori napisał:

bo Zjadacz to tak naprawdę podły i złośliwy typ, ukrywający się pod maską opanowania i kultury osobistej;]

Tutaj masz odpowiedz.

Podły i złośliwy ale nie jest głupi. Serio wole 100x bardziej Zjadacza jako moda niż kogokolwiek innego. Nie musiał bym się bać, że ktoś sobie weźmie coś do serca i da mi bana, bo tak, bo ch?j.

cieslak napisał:

Możliwe, nawet to napisałem, ale cóż, to nie zmienia faktu, że cała tamta twoja wypowiedz prezentowała bardzo niski poziom, którego, przynajmniej moim zdaniem, nie powinien prezentować mod, który powinien być wzorem dla innych. To moje zdania, mam prawo do wyrażania swoich opinii. Jeśli ci one nie pasują, olej je i będzie spokój.

A mnie się szczerze rzygać chciało od tej frajerskiego wysokiego poziomu co prezentował tu freeman.

Ostatnio edytowany przez DiamondBack (2009-05-09 13:39:34)


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#49 2009-05-09 12:50:43

DUDi
Użytkownik
Dołączył: 2006-06-01

Odp: Nowi moderatorzy :-)

Przydałby się w tym temacie jakiś moderator...

Offline

#50 2009-05-09 12:52:06

Deshirey
Użytkownik
Skąd: Wągrowiec | Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-08-28

Odp: Nowi moderatorzy :-)

cieslak napisał:

Dlaczego nie może zmieniać zdania, co? o.O Poza tym on mu tam pojechał, że ma jakieś problemy w rodzinie - jeśli dobrze pamiętam (czy tam stwierdził, że coś w rodzienie), więc dla mnie to już lekkie przegięcie pały.

Owszem może, nikt mu tego nie zabrania i ja tym bardziej nie mam zamiaru. Jedynie osobiście wydawało mi się to nieco dziwne. Czasami wynikało z tego tylko niepotrzebne zamieszanie, bo co się stanie z projektami itp. Co do powodów jego odejść, to się nie wypowiadam. Moim zdaniem nie musiał w ogóle ich podawać, a co dopiero się z nich tłumaczyć. To jego prywatne sprawy i w nie nie wnikam i też nie sądzę, by Zjadacz miał coś jego rodziny. Niestety wymienił taki przykład, który mógł zostać nieco źle odebrany.

W porządku, peace smile

Offline

#51 2009-05-09 12:58:22

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Nowi moderatorzy :-)

Co ja, jako nowy mod, mogę rzec, pewnie nic, bo ja nigdy nic mądrego do powiedzenia nie miałem.

ivelios napisał:

Sądzę, że o wyborze nowych modków zadecydowały znajomości i nic więcej! smile

Z lilith bardzo przyjemnie się rozmawia, ale w pmach nigdy nie padło nawet słowo "mod".:P
Nie wiem jak z Q, ale ja tak dobrze redakcji jeszcze nie znam.:)

Offline

#52 2009-05-09 13:03:22

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: Nowi moderatorzy :-)

Cieślak, to ja ci przypomnę, co napisał Zjadacz:
"Nie udzielasz się, bo po 298392839 raz kończysz z fansubingiem, odchodzisz z ansi, robisz tylko hardsuby, komp Ci się zepsuł, rodzina się sypie, na uczelni masakra, wolisz pisać jako kuzyn, ale gdy przychodzi co do czego, to wydajesz normalnie napisy, piszesz na forum itd."

Nie podoba wam się, jakie ma poglądy osobiste na temat niektórych, ale to wcale nie znaczy, że odgrywałby się na nich moderując forum. dam sobie grzywkę obciąć, że byłby obiektywny, i to nie dlatego, że z nim wódkę piłam.

Ivelios dobrze napisał, prywatne animozje wzięły chyba górę, bo jak widać nie brano pod uwagę "woli ludu"

DiamondBack, nie bój się, Quithe ma swoje poglądy i nie ma zagrożenia, że jakaś szara eminencja będzie nim sterować jezor Jeśli nie chcesz mieć problemów, będzie lepiej jeśli wyostrzysz nieco swój dowcip i intelekt, żeby nie miał się czego czepiać. Zresztą już sam napisał, że w "tamtym" przypadku nie podjąłby żadnych kroków bez konsultacji z innym modem.

Offline

#53 2009-05-09 13:08:58

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Nowi moderatorzy :-)

DiamondBack napisał:

A teraz zgadnijcie ile głosów ludu miał Qiuthe? 1 (słownie JEDEN).
Serio czasem warto posłuchać ludu a nie brać pierwszego lepszego. I nie gadaj mi lilith tutaj, że zawsze można zgłosić się do admina - bo gdy zostałem bezpodstawnie zbanowany Kane mnie bardzo sympatycznie olał. A gdy założyłem temat "Apel o zdjęcie bana" gracol jeszcze ładniej mnie zmieszał z błotem , że bóg wie jak niski poziom sobą prezentuję po czym zamknął temat nie dając mi szansy do obrony. Tak sie zachowuje władza? - to pytanie retoryczne w momencie gdy są wybierani moderatorzy z ulicy

W całym temacie to mnie jako jedyne zabiło xD
Forum to nie demokratyczne państwo ^^ A tobie to warna za każde zdanie powinno się dać xD Na tym forum bana za friko nie dostaniesz .... chyba że spora liczba użytkowników ma cie dość i nastąpi pospolite ruszenie.

A ogólnie ja do nowych modków nic nie mam Q jest spoko a Dulu <,< hmmm pożyjemy zobaczymy. Najwyżej ANSI się uszczupli o iluś tam użytkowników i serwis będzie mógł odsapnąć

DiamondBack napisał:

A mnie się szczerze rzygać chciało od tej frajerskiego wysokiego poziomu co prezentował tu freeman.

Za to ban też powinien ci się należeć O.o

Ostatnio edytowany przez Zgrzyt (2009-05-09 13:18:16)

Offline

#54 2009-05-09 13:29:36

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Nowi moderatorzy :-)

Dodatkowa moderacja moim zdaniem nic nie zmieni. smile Mimo wszystko gratuluję Wybranym i powodzenia w pracy.


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#55 2009-05-09 13:38:38

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Nowi moderatorzy :-)

hikikomori napisał:

DiamondBack, nie bój się, Quithe ma swoje poglądy i nie ma zagrożenia, że jakaś szara eminencja będzie nim sterować jezor Jeśli nie chcesz mieć problemów, będzie lepiej jeśli wyostrzysz nieco swój dowcip i intelekt, żeby nie miał się czego czepiać. Zresztą już sam napisał, że w "tamtym" przypadku nie podjąłby żadnych kroków bez konsultacji z innym modem.

Gdzie ja sugerowałem, że niby będę się bał sterowanego Q? A takie ambitne sugestie sobie zachowaj dla siebie.

Jas. Nie no żart bym zaczynał ostrzyć swój dowcip a nawet sugerowanie bym poćwiczył nad "intelektem" pod nowego moda wręcz trafił idealnie w mój gust. Zwłaszcza, że pisze to osoba która sama często gubi się w tym co pisze.

Ostatnio edytowany przez DiamondBack (2009-05-09 15:33:48)


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#56 2009-05-09 13:39:12

rezor1991
Użytkownik
Skąd: wziąć na piwo?
Dołączył: 2008-03-11

Odp: Nowi moderatorzy :-)

a zaczęło sie bo komuś było mało jezor w sumie przy dłuższym zastanowieniu sam nie wiem po co nowe modki skoro tak strasznie na forum nie jest ;] owszem zdarzają sie offtopy itp. ale forum służy głównie do komunikowania sie i często podczas rozmów rozjeżdża sie człowiek na inne tematy (przykład=>patrz ten topic xD)


100x100

Offline

#57 2009-05-09 13:53:15

Jasmine
Użytkownik
Dołączył: 2006-02-01

Odp: Nowi moderatorzy :-)

DiamondBack napisał:
hikikomori napisał:

DiamondBack, nie bój się, Quithe ma swoje poglądy i nie ma zagrożenia, że jakaś szara eminencja będzie nim sterować jezor Jeśli nie chcesz mieć problemów, będzie lepiej jeśli wyostrzysz nieco swój dowcip i intelekt, żeby nie miał się czego czepiać. Zresztą już sam napisał, że w "tamtym" przypadku nie podjąłby żadnych kroków bez konsultacji z innym modem.

Gdzie ja sugerowałem, że niby będę się bał sterowanego Q? A takie ambitne sugestie sobie zachowaj dla siebie.

Czyżby dowcip Ci się nie spodobał? No patrz, to tak jak niektórym dowcip o laniu kobiet.

Gratki i powodzenia modom oczkod Q będzie miał wymówkę, czemu korekty wolno robi jezor

Offline

#58 2009-05-09 14:14:29

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: Nowi moderatorzy :-)

DiamondBack napisał:

Gdzie ja sugerowałem, że niby będę się bał sterowanego Q? A takie ambitne sugestie sobie zachowaj dla siebie.

Widzisz, a powinieneś, bo mnie kusiło, żeby posterować Q, żeby ci życie pouprzykrzał jezor Ale napisałam, że nie będzie sterowany, to przepadło. Będę mu musiała zrobić pranie mózgu w takim razie;]

Co do sugestii, to równie dobrze mógłbyś zachować dla siebie swój wyrafinowany dowcip. Jak ktoś tu przypomniał, forum służy do wymiany poglądów, więc jak zechcę, to schowam, a jak nie zechcę, to napiszę. Zwłaszcza, że mod w szkole sie nudzi i nie może przywołać mnie do porządku;]

Dobra, już będę cicho, "przypomniało" mi się, że mam korekty do odwalenia;]

Offline

#59 2009-05-09 14:25:21

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Nowi moderatorzy :-)

Ale moderator powinien być podły, złośliwy i o nieczułym sercu na dodatek. Ścinać nieodpowiednie posty, dezintegrować niepotrzebne tematy, chlastać warnami za  offtop, karcić userów za nieczytelne posty i braki w kulturze. Swój czy nie swój, zawinił -> na krzyż! Jeśli Q będzie się tak sprawował, nie mam zastrzeżeń, w przeciwnym wypadku można pomyśleć o zatrudnieniu jakiegoś 'złego gliny' jezor

Offline

#60 2009-05-09 14:50:41

SethZero
Użytkownik
Skąd: Jastrzebie-Zdrój
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowi moderatorzy :-)

Weźcie dajcie sobie po szlagu i będzie spokój. Po co wyciągacie brudy na wierzch?
Człowiek jest jaki jest i nic tego nie zmieni, są rożni ludzie, źli, podli, głupi, niewychowani itp.
Ale takich trzeba traktować z przymrużeniem oka i nie dawać się prowokować i tyle.
Modkom nie gratuluje bo czasem modowanie to nie jest przyjemność, a bagno bez dna.
Ja bym nie miał nerwów do was, no i za dużo przeklinam jezor.
Pozdrawiam.


gotowy.gif
Nie chwale sie tym, ze pisze poprawnie po polsku.
Nie uzywam polskich znakow, bo to pedalskie - prawdziwi mezczyzni nie musza malowac ogonkow.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024