#61 2009-05-09 16:06:56

Kurisu
Użytkownik
Skąd: Goniądz
Dołączył: 2005-05-24

Odp: Nowi moderatorzy :-)

gratki nowym modom, mam nadzieje ze poradzicie sobie z ogarnianiem tego bajzlu smile

Offline

#62 2009-05-09 16:26:33

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: Nowi moderatorzy :-)

SethZero napisał:

Weźcie dajcie sobie po szlagu i będzie spokój. Po co wyciągacie brudy na wierzch?
Człowiek jest jaki jest i nic tego nie zmieni, są rożni ludzie, źli, podli, głupi, niewychowani itp.
Ale takich trzeba traktować z przymrużeniem oka i nie dawać się prowokować i tyle.

"Ludzie, skąd w was tyle jadu?"

Nie mogłam się powstrzymać smile_big

Offline

#63 2009-05-09 19:47:29

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Nowi moderatorzy :-)

Sweeto, jestem w centrum zainteresowania smile_big

Gdy już dostanę moda, ostrzeżenia zaklepuję dla Cieslaka, Zjadacza i Hiki za offtopa i flame'a oczkod A Diamondback jest pretendentem do bana, a przynajmniej dwóch ostów za masowe obrażanie różnych użytkowników forum i nakręcanie spirali nienawiści. Ile w tych słowach żartu nie wiem, od 6 rano jestem na nogach.

Proponuję zamknąć temat. Info obwieszczone, gratulacji nie trzeba słać, bo nie ma czego gratulować jezor A jak się sprawdzę ja i dulunia to się okaże w praniu brudów produkowanych przez userów.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#64 2009-05-09 19:59:11

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Nowi moderatorzy :-)

Nooo i takiego moda nam trzeba (^_^)\/

Offline

#65 2009-05-09 21:09:49

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Nowi moderatorzy :-)

Nooo i moja przepowiednia się sprawdza...

Quithe napisał:

Sweeto, jestem w centrum zainteresowania smile_big

haha.. to nie znaczy, że ktoś Cię lubi smile_big Taki... Giertych też był w centrum zainteresowania... a nikt go nie lubił. Taki Ojciec Dyrektor też jest... a lubią go tylko Moherowe Berety jezor


FluxBB bbcode test

Offline

#66 2009-05-09 21:18:48

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Nowi moderatorzy :-)

Ależ tu emocji jezor

hikikomori napisał:

Jakoś trudno mi uwierzyć, że wszyscy zgodnie czuliście, że Zjadacz nie może zostać modem,

Ale my wcale zgodni nie byliśmy i chyba już wspominałem, że Zjadaczowi zbrakło tylko jednej kreski by wyprzedzić Quithe.


DiamondBack napisał:

A ile osób idzie na wybory i zaznacza tych których niechce u władzy?

W tych wyborach można było wyrażać swoje poglądy na temat kandydatów o czym pisałem.

DiamondBack napisał:

Pamięć to ty masz dobrą, ale cholera krótką. I jak dla mnie to właśnie jej ci zabrakło.

Nikt nie jest doskonały.

DiamondBack napisał:

Odpisałeś mi dość szybko wtedy ale raczyłeś mi tylko powiedzieć kto mnie zbanował nie interesując się resztą. Sprawa "wyszła na moje" a gracol pokazał klasę.

Poinformowałem cię, od kogo dostałeś bana, abyś wiedział gdzie zgłaszać reklamację - co zdaje się zrobiłeś. Następnie dostałem od ciebie PW z epitetem powszechnie uważanym za obraźliwy pod adresem Gracola i że sprawa jest zakończona. Nie rozumiem więc w czym problem.


rezor1991 napisał:

w sumie przy dłuższym zastanowieniu sam nie wiem po co nowe modki skoro tak strasznie na forum nie jest ;]

Doszliśmy do wniosku, że na forum powinno być co najmniej dwóch aktywnych moderatorów. Gracol poszedł na emeryturę, Freemanowi zdarza się zniknąć, Suchy na urlopie i nie można wszystkiego zwalać na lilith jezor


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024