#1101 2009-05-14 21:19:55

Aurius
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-16

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Uważam NGE za tak słabe anime, że porównałem go do naruciaka

Jak dla mnie jawna prowokacja.

Wybacz, ale nie mam ochoty płakać.

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem i przypomnij sobie temat, w którym pisałeś o NGE.

A... Powiedź mi, co w Ty widzisz w NGE, może czegoś nie dostrzegam, bo wiesz jako człowiek mogę się mylić.

Zaczniesz nagle lubić NGE, bo powiem co ja widzę w tej serii? Czy ja gdzieś napisałem, że czymś złym jest brak uwielbienia dla niej? Jeśli tak, to zacytuj gdzie. Uderza mnie to, że najwidoczniej obrałeś sobie za cel przekonanie całego świata, że Evangelion jest zły i gdzie tylko możesz przyczepiasz się do niego.

Ostatnio edytowany przez Aurius (2009-05-14 21:20:49)

Offline

#1102 2009-05-14 21:20:32

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

To nie topik o NGE jako takim, tylko o tym, co wyjdzie, więc sobie darujcie dyskusję na ten temat. Właściwy dla tego animca pewnie już istnieje. Jeśli ktoś napisze, że coś mu się nie podoba, to nie trzeba od razu pytać dlaczego albo wychwalać pod niebiosa. EOT

A co będę oglądał, nie wiem. Wiem, że Dogsów na pewno, jeszcze tylko 5 dni i będę miał co tłumaczyć (przeczucia mnie nie mylą) smile_big

PS. Też nie lubię NGE i nie mam zamiaru się tłumaczyć jezor


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#1103 2009-05-14 21:26:56

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Ja również nie wiem, co będę oglądał smile_big Ale pewnie skończy się tak jak w sezonie wiosennym(aktualnym), że będę oglądać 80% serii, które wychodzą ^.^ Aktualnie np. nie oglądam tylko: Dragon Ball Kai, Genji Monogatari Sennenki, Shin Mazinger Shougeki!, Souten Kouro, Queen's Blade(czekam na DVD, chociaż ciekawe czym się będzie różnić od wersji TV ^.^), Saki(majoh, czy jako to się pisze, to nie dla mnie), Cross Game.

Ostatnio edytowany przez KieR (2009-05-14 21:30:11)


tumblr_static_bug.gif

Offline

#1104 2009-05-14 21:29:27

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Aurius napisał:

Uważam NGE za tak słabe anime, że porównałem go do naruciaka

Jak dla mnie jawna prowokacja.

Wybacz, ale nie mam ochoty płakać.

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem i przypomnij sobie temat, w którym pisałeś o NGE.

A... Powiedź mi, co w Ty widzisz w NGE, może czegoś nie dostrzegam, bo wiesz jako człowiek mogę się mylić.

Zaczniesz nagle lubić NGE, bo powiem co ja widzę w tej serii? Czy ja gdzieś napisałem, że czymś złym jest brak uwielbienia dla niej? Jeśli tak, to zacytuj gdzie. Uderza mnie to, że najwidoczniej obrałeś sobie za cel przekonanie całego świata, że Evangelion jest zły i gdzie tylko możesz przyczepiasz się do niego.

Bo lubię się czepiać, kocham, uwielbiam. Nie zacznę lubić, chcę wiedzieć dlaczego inni lubią, nikogo nie chcę przekonywać, po prostu czepiam się tego anime, bo jest słabe i tyle.

A co do topicu...
Jak myślicie, jakby wyglądał Dragon Ball Kai, jakby go tak narysowali od początku, na takiej kresce jak jest w OP'ie?


FluxBB bbcode test

Offline

#1105 2009-05-14 21:30:17

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Winter Sonata ma być przełożona na koniec roku...


Quithe napisał:

PS. Też nie lubię NGE i nie mam zamiaru się tłumaczyć jezor

Nie lubisz NGE? Ale to takie fajne anime.... NGE wielkim anime było.

Ostatnio edytowany przez qwig (2009-05-14 22:16:39)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#1106 2009-05-14 22:01:55

Qashqai
Użytkownik
Skąd: Józefów
Dołączył: 2008-01-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

qwig napisał:

Winter Sonata ma być przełożona na koniec roku...

Bez jaj xD ja chcę to obejrzeć xDD


Qashqai.png

Offline

#1107 2009-05-14 22:18:52

rafcio_21
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2009-04-03

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Dobra, nvm xD znalazłem co chciałem. Do usunięcia.

Ostatnio edytowany przez rafcio_21 (2009-05-14 22:19:56)


userbar2.png

Offline

#1108 2009-05-14 22:24:59

Issina
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2008-08-09

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Winter Sonata ma być przełożona na koniec roku...

No to mnie pocieszyles.. -.-'
czekam na to od tamtego roku...


Issina.png

Offline

#1109 2009-05-15 09:38:16

shoogeer
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2008-04-15

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Można sobie mówić wiele rzeczy jednak NGE jest anime KultowyM w szerokim tego słowa znaczeniu - uważam jednak  że gdyby przed nim wyszedł RahXephon to on byłby uważany za tak wielką i szanowaną animację z kkw ;P


"Gdy Ci smutno gdy Ci źle walnij format dysku C"

Offline

#1110 2009-05-17 22:39:29

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

To tylko lekko poprawione V1, zamiast smutnego anime gdzie wszyscy by umierali wrzucono jakiś nowy (s)hit?
Pewnie i tak nikt tego nawet nie obejrzy. oczkod

rb4578_1242588105478.jpg

Offline

#1111 2009-05-17 22:48:07

Krzyżu
Użytkownik
Skąd: Tychy
Dołączył: 2007-05-20

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Eee, w moich oczach to jakiś bidny ten sezon się zapowiada. Póki co to tylko Spice & Wolf II.

brakslow


lastfmbuttonbykiokuh.png

Offline

#1112 2009-05-17 23:10:24

turunks
Użytkownik
Skąd: Silesia
Dołączył: 2004-11-26

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

wygląda niezle - bedzie lekko i przyjemnie, czyli tak, jak powinno byc na wakacje ! oczkod

Offline

#1113 2009-05-17 23:26:32

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Hehe.... Ciekawe czy tym razem będzie coś godnego Code Geass lub Tengen Toppa Gurren Lagann, Death Note, GTO. Bo obecny sezon jest dobry, ale nie ma serii która by dorównała takim hitom. Bo ja widzę znowu to samo...

Princess Lover (cycate)
Kanamemo (j/w tyle że w drugą stronę)

Może KANAAN, to chyba tak żywcem na przemian, jeden sezon dobry, drugi zUo, trzeci dobry, czwarty zUo itd. Przydała by się jakaś rzeźnia o mechach, czy anime które zaskoczy fabułą w każdym momencie...


FluxBB bbcode test

Offline

#1114 2009-05-18 00:01:03

Sidorf
Użytkownik
Skąd: Tuszyn
Dołączył: 2008-05-04

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

co obejrze(chyba jezor):
taishou yakyuu musume - major w spódnicy może wyjść fajnie
sora no manimani - powrót w rodzinne strony + "zabawy" w klubie astronomicznym też mogą wyjść fajnie
needles - bo ładna babka na obrazku
spice and wolf II - dla zasady
canaan - może mieć klimacik

Ostatnio edytowany przez Sidorf (2009-05-18 00:01:58)


"I spend my time by looking out the window
Ignoring everything that the teacher is saying"

Offline

#1115 2009-05-18 00:02:31

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Obecny sezon jest cudny smile_big, drugi sezon Hayate no Gotoku dużo lepszy od pierwszego (który już był b. dobry), K-ON! to najlepsza produkcja KyoAni od czasów Kanona (a być może nawet Haruhi smile_big), Higashi no Eden jest niewiele słabsze, Guin Saga i Hatsukoi Limited też dają radę... tylko nowe FMA trochę zawodzi, ale i tak przyjemnie się ogląda.

A co do następnego sezonu - na pewno będę oglądał:
Spice and Wolf II
Tokyo Magnitude 8.0
CANAAN
Umineko no Naku Koro ni
Zan Sayonara Zetsubou Sensei
Bakemonogatari

Sprawdzę również (może będę kontynuował, może nie):
Yoku Wakaru Gendai Mahou
Umi Monogatari
Seitokai no Ichizon

EDIT:
WOW Jeżeli to prawda (a biorąc pod uwagę ile jest wokół tego zamieszania istnieje dość spore prawdopodobieństwo że to ściema) to już mamy hit sezonu yahoo!

Ostatnio edytowany przez zergadis0 (2009-05-18 00:09:13)

Offline

#1116 2009-05-18 02:23:30

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Luk4S napisał:

Hehe.... Ciekawe czy tym razem będzie coś godnego Code Geass lub Tengen Toppa Gurren Lagann, Death Note, GTO. Bo obecny sezon jest dobry, ale nie ma serii która by dorównała takim hitom. Bo ja widzę znowu to samo...

Oczekujesz jazdy niczym w Gurren Lagann i nie oglądasz Shin Mazingera? To naprawdę duży błąd z twojej strony.

zergadis0 napisał:

EDIT:
WOW Jeżeli to prawda (a biorąc pod uwagę ile jest wokół tego zamieszania istnieje dość spore prawdopodobieństwo że to ściema) to już mamy hit sezonu yahoo!

Studio Kyoto Animation to najwięksi trolle ze wszystkich, miał być S2 i dali fanom jakieś Haruhi-chan, teraz pewnie fanów znowu wydymają. Co by nie nastąpiło i tak będę miał z tego ubaw. oczkod

Dopiero co w TV widziałem jakiś program o trzęsieniu ziemi w Kobe, praktycznie całe miasto było rozwalone. Anime Tokyo Magnitude 8.0, które ma podjąć wątek tego typu kataklizmu ma naprawdę ogromny potencjał. Studio je tworzące jest całkiem solidne, moim zdaniem może być z tego spory hit.

Offline

#1117 2009-05-18 06:37:10

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Zarathustra napisał:

Oczekujesz jazdy niczym w Gurren Lagann i nie oglądasz Shin Mazingera? To naprawdę duży błąd z twojej strony.

Ach... Mój błąd. No, ale jestem tylko człowiekiem... W najbliższym czasie, zabieram się za naprawę tego błędu ;P


FluxBB bbcode test

Offline

#1118 2009-05-18 10:21:15

ivelios
Użytkownik
Skąd: BB
Dołączył: 2006-02-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Zarathustra napisał:

Oczekujesz jazdy niczym w Gurren Lagann i nie oglądasz Shin Mazingera? To naprawdę duży błąd z twojej strony.

Chwila, chwila, jaki Shin Mazinger?! Dobre to jest? Na ANIDB prawie nic o tym nie piszą, ale coś tam napisali na ANN, a na ANSI nie ma napisów. I teraz najważniejsze pytanie: Ile to anime ma w sobie jazdy w stylu Gurren Lagann? smile

Ostatnio edytowany przez ivelios (2009-05-18 10:22:26)


I found an island in your arms
Country in your eyes
Arms that chain, Eyes that lie
Break on through to the other side

Offline

#1119 2009-05-18 11:50:42

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

ivelios napisał:

Chwila, chwila, jaki Shin Mazinger?! Dobre to jest? Na ANIDB prawie nic o tym nie piszą, ale coś tam napisali na ANN, a na ANSI nie ma napisów.

Nie wiem czy zauważyłeś Ivelios, ale o dobrych anime rzadko kiedy się mówi, więc nie licz na jakieś ANN (ostatnio czytałem tam przegląd DVD/BD Shigurui napisany przez jakiegoś oszołoma, powinni tego recenzenta wywalić na zbity pysk) czy aniDB.
Miałem nawet 1/4 pierwszego odcinka przetłumaczone, ale moja leniwość zwyciężyła i plik poleciał do kosza. oczkod

ivelios napisał:

I teraz najważniejsze pytanie: Ile to anime ma w sobie jazdy w stylu Gurren Lagann? smile

Pokaż spoiler
ib3054_FFFFFFFFFF.jpg

Shin Mazinger to taki Gurren Lagann osadzony w latach 70-tych, większość ludu i tak odpadnie widząc archaiczną kreskę i projekty robotów, ale to już ich strata.
Byłem co do tego anime sceptyczny, ściągnięty odcinek leżał z 5 dni zanim go załączyłem, ale kiedy to już nastąpiło miałem niezłą frajdę z oglądania.

Nie liczcie na jakikolwiek sens, to anime o super robotach i tyle, niektórzy pamiętam oczekiwali od Valkyria Chronicles realnych zmagań wojennych, więc różnie to może być. smile_big

Ostatnio edytowany przez Zarathustra (2009-05-18 11:51:22)

Offline

#1120 2009-05-18 12:14:06

Qashqai
Użytkownik
Skąd: Józefów
Dołączył: 2008-01-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Też muszę rzucić okiem na tego Shin Mazingera... *ściąga*

Z letniego sezonu widzi mi się Bakemonogatari (studio SHAFT, yay XD), Spice and Wolf II i kolejna seria zrozpaczonego. A reszta... Cóż, jak będą dobre oceny to się rzuci okiem xD


Qashqai.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024