#1 2009-07-02 16:13:49

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

[Mró-chan] Seto no Hanayome [W toku/Ślimacze tempo]

ac5dfdc950a91339.png

Przeciętny nastolatek Nagasumi Michishio przyjechał wraz z rodzicami nad Seto Naikai (przestrzeń wodną oddzielającą od siebie trzy główne wyspy Japonii), gdzie spędzić mają wakacje u babci. Jednak niedługo po przyjeździe, kąpiącego się z dala od brzegu chłopaka łapie kurcz i po chwili nawoływania o pomoc, traci siły i idzie na dno jak kamień. Zanim traci przytomność widzi podpływającą do niego syrenę...

O projekcie:
Lider Projektu: KiRA
Tłumaczenie: KiRA
Korekta: Hatake (1-26), Rambo (1-5), Zgrzyt (6-26), koni (1-26)
Timing: Vincent
Typesetting: KiRA
Karaoke: KiRA, Kappuchu
Efekty: KiRA (1-2), Bakura (3-26)
Kodowanie: KiRA
Quality Check: zergu, damian2075, koni

Wersje openingu: OP#1 (ep1-6), OP#2 (ep 7-26)

Dane Techniczne:
Video: 848x480, x264, 1500kbps
Audio: AAC+, 128 kbps, 2.0
Źródło: DVD-ISO

Kilka sprostowań odnośnie projektu:
1. Czemu tak długo?
- Dlatego, że nie mogę znaleść stałej ekipy do projektu. Korekta się opierdziela (1 i 4), timingowca brak (Vincent się zgłosił ale nie odpowiada na PWy), Karaoke miał zrobić kappu, ale non toper mnie zwodzi, ze "da następnym razem" a to trwa już miesiące, więc chyba będę musiał poszukać kogo innego.
2. Kiedy wydacie coś?
Jak zrobię przynajmniej połowę serii, wcześniej nie ma mowy o jakimkolwiek wydaniu.
3. Jak mogę pomóc przy powstawaniu projektu?
Jak masz odpowiednie skille to się zgłoś tutaj, albo na f.pl, jeśli zaś nie, to męcz osoby odpowiedzialne za opóźnienia ;]

Tyle ode mnie.

Offline

#2 2009-07-02 17:27:29

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: [Mró-chan] Seto no Hanayome [W toku/Ślimacze tempo]

Vir, jeśli potrzebujesz pomocy, chętnie walnę korektę. Do końca przyszłego tygodnia kończę wszystkie swoje zaległości, więc będę miał sporo czasu smile


"Skazany na zajebistość"

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024