#501 2009-06-06 10:47:24

rafaelpl
Użytkownik
Skąd: Pszczyna
Dołączył: 2007-08-24

Odp: Dyskusja o mandze Bleach [Spoilers]

Psychopata napisał:

I tak Aizen wszystkich rozpierniczy, filary padną i wtedy zobaczymy Zarakiego, Byakuye, Urahare, ojca Ichigo i innych jak będą na niego czekali. Szczerze powiedziawszy jak nie zobaczę w tej walce Zarakiego to się mocno zawiodę. ^.-

Przecież Zaraki siedzi uwięziony w Hueco Mundo ^^ Jego wyjście oznacza wtargnięcie całej ekipy, z Ichigo na czele, na pole walki w Karakurze oczkod Jeszcze przecież autor musi gdzieś upchnąć Vizardów ;p

Offline

#502 2009-06-06 10:54:35

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Dyskusja o mandze Bleach [Spoilers]

Ja powiem tak, że ten rozdział bardzo, a to bardzo nudny był. A to co pisze ~rafaelpl, to pewie właśnie tak będzie, przynajmniej Vizardowie będą mogli się zemścić za to, co zrobił z nimi Aizen.


tumblr_static_bug.gif

Offline

#503 2009-06-06 11:53:19

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Dyskusja o mandze Bleach [Spoilers]

Vizardowie pewnie szykują jakąś zasadzkę, albo może nawet współpracują potajemnie z Soul Society. Mam przeczucie, że zanim manga się skończy pojawi się coś jakby Bankai 2. Skoro Arancarowie mogą osiągnąć jakby 2 poziom, to pewnie i 3 też. Ciekawe czy jak skończy się saga z Aizenem pojawi się jakiś nowy wróg. Chcę zobaczyć bankai Soifon. No i najbardziej co bym chciał, a pewnie tego nie da się zrobić to bankai Zarakiego. Chociaż pewnie by wtedy znikło z 3/4 Japonii, tak xD No i bankai staruszka smile_big


FluxBB bbcode test

Offline

#504 2009-06-06 12:27:48

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Dyskusja o mandze Bleach [Spoilers]

Ciekawe czy jak skończy się saga z Aizenem pojawi się jakiś nowy wróg.

Założę się, że wątek z Aizenem (Królem itp) będzie ostatni.


Chcę zobaczyć bankai Soifon.

Przecież był pokazany w 360 chapku

Vizardowie pewnie szykują jakąś zasadzkę, albo może nawet współpracują potajemnie z Soul Society.

Vaizardzi na 90% będą walczyć z nową Espadą, która będzie składała się z przemienionych w Arrancarów Vasto Roude


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#505 2009-06-06 12:53:32

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Dyskusja o mandze Bleach [Spoilers]

Sado napisał:

Ciekawe czy jak skończy się saga z Aizenem pojawi się jakiś nowy wróg.

Założę się, że wątek z Aizenem (Królem itp) będzie ostatni.


Chcę zobaczyć bankai Soifon.

Przecież był pokazany w 360 chapku

Vizardowie pewnie szykują jakąś zasadzkę, albo może nawet współpracują potajemnie z Soul Society.

Vaizardzi na 90% będą walczyć z nową Espadą, która będzie składała się z przemienionych w Arrancarów Vasto Roude

Ja byłem na 359 jezor

Edit:
Jestem po 360... eee... zawiodłem się na tym Bankai... Myślałem że to będzie coś bardziej ciekawego... ech... A szkoda.

Ostatnio edytowany przez Luk4S (2009-06-06 13:01:46)


FluxBB bbcode test

Offline

#506 2009-06-13 10:39:01

Zwierz
Użytkownik
Skąd: Ustronie
Dołączył: 2006-07-29

Odp: Dyskusja o mandze Bleach [Spoilers]

Bk soi wyrzutnia rakiet Beznadzieja a tego espady pistolety


DZIECIĘ NEO

PC king >ps3>x360>ds>psp(subiektywna opinia posiadacza wszystkiego)
http://myanimelist.net/animelist/Zwierz

Offline

#507 2009-06-13 11:58:37

rafaelpl
Użytkownik
Skąd: Pszczyna
Dołączył: 2007-08-24

Odp: Dyskusja o mandze Bleach [Spoilers]

Luk4S napisał:

Mam przeczucie, że zanim manga się skończy pojawi się coś jakby Bankai 2. Skoro Arancarowie mogą osiągnąć jakby 2 poziom, to pewnie i 3 też.

To byłoby już za bardzo naciągane ^^ Przypuszczalnie Bleach się już kończy, wykończenie się wątku Aizena będzie równoznaczne z końcem serii oczkod Przecież ile razy Ichigo może dostawać cudownego powerupa, gdy jest już jedną nogą w grobie? ^^

Luk4S napisał:

Ciekawe czy jak skończy się saga z Aizenem pojawi się jakiś nowy wróg.

Co za dużo to niezdrowo oczkod Już teraz przemiany Arrancarów wyglądają zbyt fantastycznie oczkod

Luk4S napisał:

No i najbardziej co bym chciał, a pewnie tego nie da się zrobić to bankai Zarakiego. Chociaż pewnie by wtedy znikło z 3/4 Japonii, tak xD

W poprzednich odcinkach była mowa, że Zaraki nie potrafi nawet osiągnąć shikai, a co dopiero bankai oczkod

Offline

#508 2009-06-13 12:30:05

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Dyskusja o mandze Bleach [Spoilers]

rafaelpl napisał:

To byłoby już za bardzo naciągane ^^ Przypuszczalnie Bleach się już kończy, wykończenie się wątku Aizena będzie równoznaczne z końcem serii  Przecież ile razy Ichigo może dostawać cudownego powerupa, gdy jest już jedną nogą w grobie? ^^

Spójrz ile razy w Dragon Ballu dostawali power up oczkod A seria będzie tyle wychodzić ile będzie na nią zbyt, tak myślę ;] Jakoś takie anime, tasiemce, ciągną ile wlezie np. Naruto, Hitman Reborn i główny bohater cały czas dostaje power upa, nawet w anime tego typu już przeważnie zaczyna mnie ciekawić jakich następnych wrogów wymyślą smile_big A co do nowego rozdziału, to przynajmniej zobaczyliśmy kolejne BANKAI, kolejnego kapitana i członka Espady.


tumblr_static_bug.gif

Offline

#509 2009-06-13 12:52:28

tornadoretkinia
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2007-12-07

Odp: Dyskusja o mandze Bleach [Spoilers]

rafaelpl napisał:

W poprzednich odcinkach była mowa, że Zaraki nie potrafi nawet osiągnąć shikai, a co dopiero bankai oczkod

Zaraki cały czas ma formę shikai, on tylko nie zna imienia swojej katany.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

crwr1.jpg

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#510 2009-06-13 12:55:44

Qashqai
Użytkownik
Skąd: Józefów
Dołączył: 2008-01-10

Odp: Dyskusja o mandze Bleach [Spoilers]

tornadoretkinia napisał:
rafaelpl napisał:

W poprzednich odcinkach była mowa, że Zaraki nie potrafi nawet osiągnąć shikai, a co dopiero bankai oczkod

Zaraki cały czas ma formę shikai, on tylko nie zna imienia swojej katany.

Taa, kiedyś była o tym dyskusja |D

{12842}{12896}Mój zabójca dusz nie ma imienia.
{12900}{12949}To ostrze to jego prawdziwa forma.

39 ep ^_^

Hmm... co tam było w tym chapterze... aa
Kyouraku vs Stark, czekałam na to ^___^

[btw, kiedy ktoś wreszcie zmieni to "Dyskucja" na "Dyskusja"? drażniące jest |DD]


Qashqai.png

Offline

#511 2009-06-13 13:37:54

Thebassa
Użytkownik
Skąd: Damian
Dołączył: 2007-12-19

Odp: Dyskusja o mandze Bleach [Spoilers]

Oj nie sądzę by pojawiło się coś w rodzaju drugiego bankai, ewentualnie ktoś pokaże swoją super tajemną technikę, której to nie lubi używać.
Założę się, że wszystkie postacie, które pokazały już swój bankai zostaną unieszkodliwione w jakiś niesamowity sposób i wejdą te które jeszcze nie pokazały swojej siły.
Jakby tak się zastanowić, to została czwórka z espady i trójka zdrajców,a autor ma do dyspozycji jeszcze wiele "dobrych" postaci, wątpię aby zamiast tego "stare" postacie zostały dopakowane.

Och, dla takiego zwykłego miecza(bez imienia) prawdziwa forma też jest zawsze aktywna. Czyli, że każdy kto nie zna imienia swojego miecza i tak ma shikai i to cały czas?

Ostatnio edytowany przez Thebassa (2009-06-13 13:38:50)


<KieR> robotic notes bylo niezle

Offline

#512 2009-06-13 13:56:29

rafaelpl
Użytkownik
Skąd: Pszczyna
Dołączył: 2007-08-24

Odp: Dyskusja o mandze Bleach [Spoilers]

tornadoretkinia napisał:

Zaraki cały czas ma formę shikai, on tylko nie zna imienia swojej katany.

Nie ma formy shikai, ponieważ do niej potrzebne jest imię Zabójcy Dusz, którego Zaraki nie zna oczkod

Offline

#513 2009-06-13 13:59:53

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Dyskusja o mandze Bleach [Spoilers]

rafaelpl napisał:
tornadoretkinia napisał:

Zaraki cały czas ma formę shikai, on tylko nie zna imienia swojej katany.

Nie ma formy shikai, ponieważ do niej potrzebne jest imię Zabójcy Dusz, którego Zaraki nie zna oczkod

Z tego co pamiętam zostało oficjalnie potwierdzone, że jego Zan jest w shikai.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#514 2009-06-14 18:52:21

Zwierz
Użytkownik
Skąd: Ustronie
Dołączył: 2006-07-29

Odp: Dyskusja o mandze Bleach [Spoilers]

to ja juz sam sie pogubiłem a skąd masy te info ze zostalo oficjalnie potwierdzone


DZIECIĘ NEO

PC king >ps3>x360>ds>psp(subiektywna opinia posiadacza wszystkiego)
http://myanimelist.net/animelist/Zwierz

Offline

#515 2009-06-14 18:56:19

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Dyskusja o mandze Bleach [Spoilers]

Zwierz napisał:

to ja juz sam sie pogubiłem a skąd masy te info ze zostalo oficjalnie potwierdzone

Jak to gdzie? I w mandze i w anime, wystarczy tylko uważnie czytać lub oglądać. A dokładnie to sam Zaraki tak powiedział jak walczył z Ichigo.


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#516 2009-07-02 01:39:15

Atabis
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2007-07-23

Odp: Dyskusja o mandze Bleach [Spoilers]

Dziś zdumiewająco szybko nowy chap

Pokaż spoiler
Nie powiem jeden z lepszych ostatnio, świetnie będzie to wyglądało w anime. Co do jednak treści albo raczej postaci jestem bardzo ciekawy jak wysoko stoi ten autystyczny arancar, wydaje się wyjątkowo silny (cholera i nie ujrzeliśmy kilku bankai najstarszych kapitanów :/), climax ładnie pokazany, choć nadal mam wrażenie, że nadal mocno po dupie dostaną shinigami/vaizardzi, jest zbyt nie równo, pomimo że doszło aż 4 byłych kapitanów SS i reszta po włożeniu masek też wchodzi na poziom kapitański, to jednak nadal mnie to jakoś nie przekonuje o przewadze tych dobrych ;p

Offline

#517 2009-07-02 06:46:27

Infern
Użytkownik
Skąd: Glenrothes/Częstochowa
Dołączył: 2005-06-24

Odp: Dyskusja o mandze Bleach [Spoilers]

A ja napisze tylko jedno: NARESZCIE! smile_big

Offline

#518 2009-07-02 10:02:05

pawello86
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2006-02-14

Odp: Dyskusja o mandze Bleach [Spoilers]

W końcu. Po roku czekania.

Offline

#519 2009-07-02 12:30:23

Spirit of Wonder
Użytkownik
Skąd: Wrocław/Ostrów Wlkp
Dołączył: 2006-10-01

Odp: Dyskusja o mandze Bleach [Spoilers]

hehe akcja nieźle się rozkręca:)

Pokaż spoiler
Od początku byłem ciekaw co to było za wielkie oko jak Aizen odlatywał a Wonderwiess hehe wiedziałem ze odegra jakąś znaczącą role hehe wg mnie on nie ma autyzmu tylko jest oszalaly na punkcie swojej siły (Vastolorde?)

Offline

#520 2009-07-10 22:26:45

Zwierz
Użytkownik
Skąd: Ustronie
Dołączył: 2006-07-29

Odp: Dyskusja o mandze Bleach [Spoilers]

Nareszcie zobaczyłem zaskoczenie na twarzy Yamamoto. To jak zgrabnie powiedziane ze nie sa po stronie 13 i są wrogami aizena i stoją po stronie truskawy. ja chce nastepnu ch który pewnie będzie  świecie aracarów


DZIECIĘ NEO

PC king >ps3>x360>ds>psp(subiektywna opinia posiadacza wszystkiego)
http://myanimelist.net/animelist/Zwierz

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024