#1 2009-07-20 14:36:30

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Wkurza cię że modek podczas ciekawych dyskusji robi wejście smoka do hasioka?
Wiec ten temat jest dla ciebie!
Ostatnio coraz częściej bywa tak że ciekawe dyskusje rodzą się w tematach do tego nieodpowiednich. Np. ostatnia dyskusja na temat Uzależnień w temacie "Ciekawostki" oraz podobne sytuacje. W tym celu zakładam ten temat. Gdzie można będzie zanurzyć się w pełnych jadu, powagi lub wzajemnej niechęci dyskusjach/kłótniach.

Szanowny modek by mógł posty z takich tematów gdzie narodziła się dyskusja na temat nie związany z tematem przewodnim przenieść właśnie tu. A Userzy mogli by odetchnąć.

Spis (prawie) zasad :
- Wszytko nie nieuwzględnione poniżej jest Dozwolone
- Śledziux/Ledziux itd. ma zakaz wypowiadania się >.< 
- Obrażanie uczuć religijnych, poglądów (Dozwolone)
- Obrażanie ludzi bez użycia wulgaryzmów (Dozwolone)
- Chaos w temacie (Dozwolony)
- Dyskusja na różne tematy (Dozwolone)
- Spamowanie i nabijanie postów (Karane śmiercią)
- Propagowanie pedofilii (czyt. loli), zoofilii itd. (Karane śmiercią)
- Przestrzeganie powyższych bzdur (Karane śmiercią, ale czy na pewno cojest )

beznazwy2mgs.jpg
Mam nadzieje ze temat nie poleci, bo gdzieś człowiek kłócić się musi
a na gg i PW to nie jest tak zabawne >.>


Instrukcja obsługi.
luki349 dal genialna propozycje :

Odnośnie ewentualnego syfu -- jak sie będzie gadać na 3 tematy to proponuje pisać w pogrubionym na jaki temat piszemy a w spojlerze treść, w ten sposób łatwiej się będzie temat przeglądać, bo będę w stanie czytać wypowiedzi tylko odnośnie interesującego mnie tematu

Ostatnio edytowany przez Zgrzyt (2010-07-28 03:48:40)

Offline

#2 2009-07-20 15:04:58

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Zgrzyt napisał:

Np. ostatnia dyskusja na temat Uzależnień w temacie "Ciekawostki"

Tak nawiasem: wie ktoś, gdzie jest ten topic?


"Skazany na zajebistość"

Offline

#3 2009-07-20 15:08:42

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Chyba poddany kastracji :/ czyli skasowany, albo tak wyczyszczony ze gdzieś zaginął .

Offline

#4 2009-07-20 15:10:32

Krzyżu
Użytkownik
Skąd: Tychy
Dołączył: 2007-05-20

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Zjadacz napisał:
Zgrzyt napisał:

Np. ostatnia dyskusja na temat Uzależnień w temacie "Ciekawostki"

Tak nawiasem: wie ktoś, gdzie jest ten topic?

Ciekawostki.


lastfmbuttonbykiokuh.png

Offline

#5 2009-07-20 15:22:43

rezor1991
Użytkownik
Skąd: wziąć na piwo?
Dołączył: 2008-03-11

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

a jednak smile_big temat chyba poleci już sie o coś takiego pytałem administracji. Kurde wywalilo mi wiadomość od lilith, musze tak powierzchownie napisać ocb. otóż wątpie, że każdy będzie teraz specjalnie przechodził do tego tematu (lenistwo) a po za tym wyobraźcie sobie, że w tej samej chwili powstają 2 dyskusie albo co zgrozo 3 i więcej jezor czat gwarantowany smile do takich rzeczy przydałby sie shoutbox

Ostatnio edytowany przez rezor1991 (2009-07-20 15:23:10)


100x100

Offline

#6 2009-07-20 15:44:52

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Krzyżu napisał:
Zjadacz napisał:
Zgrzyt napisał:

Np. ostatnia dyskusja na temat Uzależnień w temacie "Ciekawostki"

Tak nawiasem: wie ktoś, gdzie jest ten topic?

Ciekawostki.

Czyli całą dyskusję szlag trafił...


"Skazany na zajebistość"

Offline

#7 2009-07-20 15:47:06

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

No baa smile_big była zbyt ciekawa i zbyt wysokim poziom miała... dla dobra userów poszła... a tak by przeniesiono by ją tu ^^

Offline

#8 2009-07-20 15:48:45

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Niestety szlag trafił. Jak już mówiłam, nie ma na razie opcji wydzielenia postów i przeniesienia do innego tematu. Q miał wybór albo każdy post ręcznie cytować albo wykasować. Widać co zostało wybrane.
I tak jak napisał rezor1991, temat się nie sprawdzi bo nie będzie wiadomo potem który post jest do której dyskusji. Dodać też trzeba, że raczej mało kto będzie się tu przenosił skoro gdzie indziej będzie zaczęta dyskusja smile


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#9 2009-07-20 15:50:33

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

A nie można było poprosić o koniec dyskusji/zamknąć temat do czasu dodania opcji przenoszenia?

Ostatnio edytowany przez Zjadacz (2009-07-20 15:53:59)


"Skazany na zajebistość"

Offline

#10 2009-07-20 15:52:27

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Zjadak: na takiej zasadzie to trzeba by pozamykać wszystkie tematy. A co w sytuacji kiedy ktoś chce coś dopisać coś w temacie a ten jest zamknięty z powodu innej ciekawej dyskusji, jednak nie na temat?
Dodatkowo nie umiem Ci powiedzieć kiedy taka opcja będzie dostępna. Kane raczej tego też nie powie.


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#11 2009-07-20 15:55:54

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

>.> jak mało wiary w ludzi się tu pokłada, zazwyczaj ludzie prowadza jedną dyskusje naraz lub używaj opcji "cytuj by było wiadomo na jaki temat odpowiadają. W takim razie na ciekawe dyskusje niema co liczyć bo w ciągu 12h zostaną usunięte, a to że się rodzą w tematach nieodpowiednich do tego.. hmm bywa >.>

Offline

#12 2009-07-20 15:59:19

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Dodatkowo nie umiem Ci powiedzieć kiedy taka opcja będzie dostępna. Kane raczej tego też nie powie.

Dlatego chybionym pomysłem było zakładanie/pchanie się w forum w jakimś FluxBB...
Już durnowata 'phpbb przemo' jest o niebo przyjaźniejsze dla użytkownika nie wspominając o 'IPBoard' ew. SMF... oczkod

Offline

#13 2009-07-20 15:59:46

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

lilith_ napisał:

Zjadak: na takiej zasadzie to trzeba by pozamykać wszystkie tematy. A co w sytuacji kiedy ktoś chce coś dopisać coś w temacie a ten jest zamknięty z powodu innej ciekawej dyskusji, jednak nie na temat?
Dodatkowo nie umiem Ci powiedzieć kiedy taka opcja będzie dostępna. Kane raczej tego też nie powie.

A więc dlaczego po prostu nie pozwolić takim offtopom trwać? Przecież nie było żadnych świństw ani  bluzgów, a jak ktoś chciał napisać coś na pierwotny temat, mógł to zrobić. Jak Zgrzyt zauważył, najciekawsze rozmowy najczęściej zaczynają się od offtopów. Jeśli każdy temat będzie tak pacyfikowany, to za niedługo o niczym już się nie będzie mówić poza prośbami o napisy. Poza tym dalej nie wiem, dlaczego moderator nie zakończył tylko dyskusji lub nie zostawił choćby własnego posta, że usuwał ten offtop. Dziś szukałem tego topicu i znaleźć nie mogłem, także wchodząc w listę ostatnio napisanych przeze mnie postów. Forumowej szukajki z zasady nie tykam, coby nerwów nie psuć. Mamy takie forum, jakie mamy, więc po co jeszcze na siłę utrudniać?

Nie no, rly, nie mam nic przeciwko temu, w jaki sposób Q moderuje, bo nie widziałem nic złego, ale to, co się ostatnio z tymi postami dzieje, woła o pomstę do nieba.

BTW: Wreszcie dobra wariacja mojego nicka smile


"Skazany na zajebistość"

Offline

#14 2009-07-20 16:01:11

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

A co za problem wydzielić działkę na forum a ten wykorzystać jako przyklejony informujący. Każdy offtop by się wydzielało do osobnego tematu, a zbiór byłby w pewnym podforum. Jak niegdyś na anfo.pl, czy teraz na f.pl.

Offline

#15 2009-07-20 16:02:39

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

_KiRA napisał:

Każdy offtop by się wydzielało do osobnego tematu, a zbiór byłby w pewnym podforum.

Czytaj ze zrozumieniem: nie da się wydzielać postów przy obecnym forum.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#16 2009-07-20 16:05:03

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Nie czepiaj się viruska widać słońce mu nie służy ^^
Podstawą powinna być wymiana tego pseudo forum na inne bardziej przyjazne... userom, modom... smile

Ostatnio edytowany przez Isao (2009-07-20 16:05:41)

Offline

#17 2009-07-20 16:09:14

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Offtopy są kasowane od razu, bo potem będzie za duży bałagan by to ogarnąć. Też nas wkurza brak opcji wydzielania ciekawych tematów, ale na to nic nie poradzimy na razie.
Można ew postarać się, że kiedy zaczyna się ciekawa dyskusja, to osoby biorące w niej udział zakładają nowy temat, przeklejają tam swoje posty i dalej ciągną dyskusję, a tamte zgłaszają do kasacji.
Innego pomysłu na to na razie nie ma.

Z: ja zawsze tak na Ciebie mówię smile_big Jakoś tak hm pieszczotliwie to brzmi smile_big

Is: to już wiadomo, że wymiany nie będzie smile Przynajmniej na razie.


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#18 2009-07-20 17:39:29

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

lilith_ napisał:

Można ew postarać się, że kiedy zaczyna się ciekawa dyskusja, to osoby biorące w niej udział zakładają nowy temat, przeklejają tam swoje posty i dalej ciągną dyskusję, a tamte zgłaszają do kasacji.

Ta, pospolite ruszenie...


Forum musi być przyjazne dla zwykłych użytkowników, a moderatorom kłody pod nogi, piach w oczy i nóż w plecy.


FluxBB bbcode test

Offline

#19 2009-07-20 18:27:43

ODIN
Użytkownik
Skąd: Malbork
Dołączył: 2009-05-13

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

No to zacznijmy dyskusje o wyższości Bożego Narodzenia nad Wielkanocą jezor


Moje życzenia są piękne jak marzenia lecz moje marzenia są nie do spełnienia...

Offline

#20 2009-07-20 18:32:24

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

ODIN napisał:

No to zacznijmy dyskusje o wyższości Bożego Narodzenia nad Wielkanocą jezor

W sumie czemu nie, w końcu to odpowiedni temat smile_big


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024