#161 2009-07-23 16:51:10

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

ledziux napisał:

Oczywiście jest wiele dziewczyn co liczą na (...) kalendarzyk(...) czy inne bzdury.

To akurat nie jest bzdura ^^ a piękna rzecz powalająca bawić się bez ogumienia. I działa, w przeciągu roku nie zostałem ojcem smile

Ale są leprze bzdury jak plemnikobójczy ocet, ludwik powiększający przyrodzenie itd. xD młodzież ma tego pełno... np. dziewica nie może zajść w ciąże przy pierwszym stosunku xD

Offline

#162 2009-07-23 17:05:28

Tristan
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-07

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Dodatkowo jak się pije colę podczas pierwszego razu to nie zajdzie się w ciażę. Taa, pełno jest tego typu dziadostw. Ty człowieku się ciesz bo znajoma zaszła w ciążę w dni niepłodne.

Dżibril napisał:

Wydaje mi sie ze dziecko jest tu najbardziej pokrzywdzone , bo to jemu grozi sie smiercia.

Dziecko w żadnym wypadku nie jest pokrzywdzone, bo jemu nic nie grozi. Aborcji dokonuje się na zarodku lub płodzie.


- No to wchodzę do Jakuba na podwórze - ciągnął opowieść Semen - A on coś opieka na ognisku. Na rożnie znaczy się...Ja go pytam: “Jakub, gdzie upolowałeś taką żółtą wiewiórkę? “, a on mi na to: “Powiedziało, że nazywa się Pikaczu”...

Offline

#163 2009-07-23 18:02:47

rezor1991
Użytkownik
Skąd: wziąć na piwo?
Dołączył: 2008-03-11

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Dżibril napisał:

"Dlatego aborcja ma więcej zalet bo zawsze trzeba patrzeć z perspektywy tych biedniejszych i pokrzywdzonych."
Wydaje mi sie ze dziecko jest tu najbardziej pokrzywdzone , bo to jemu grozi sie smiercia.

Nie dziecku ale płodowi. Płód to tylko kilka komórek nic więcej jezor prosty przykład: gdyby płód był uznawany za człowieka to czemu nie wpisywać daty urodzin tylko date poczęcia do metryki? jezor

a jeśli chodzi o moje odczucia wobec tego syfu który sie gromadzi i totalitaryzmu to są moje odczucia i to co sie dzieje nie podoba mi sie i już tak więc zalegalizujcie chociaż eutanazje bo nie widzi mi sie "wegetować" w takiej przyszlości oczkod


100x100

Offline

#164 2009-07-23 18:14:14

Dżibril
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-11

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Bez różnicy , płód , dziecko , człowiek. Nie możecie udowodnic wyższość dzieci poczętych od nie , bo ciezko zdefiniowac samego czlowieka. Jezeli przyjmiemy kryteria biologiczne ( imo jedyne rozsadne i do przyjecia przez wiekszosc ) , uznajemy plod za czlowieka.

"Nie dziecku ale płodowi. Płód to tylko kilka komórek nic więcej jezor prosty przykład: gdyby płód był uznawany za człowieka to czemu nie wpisywać daty urodzin tylko date poczęcia do metryki? jezor"

człowiek to też tylko kilka komorek.
Urodziny w Europie sa od swietowania rocznicy przyjscia na swiat.

Offline

#165 2009-07-23 18:26:40

rezor1991
Użytkownik
Skąd: wziąć na piwo?
Dołączył: 2008-03-11

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Dżibril napisał:

Urodziny w Europie sa od swietowania rocznicy przyjscia na swiat.

to samo mówiłem 3 lata temu w monopolowym. Za cholere nie sprzedali mi tej soplicy

Ostatnio edytowany przez rezor1991 (2009-07-23 18:27:01)


100x100

Offline

#166 2009-07-23 19:35:58

luki349
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-11-18

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Zgrzyt napisał:

tylko ze ilość kobiet poddających się nielegalnie aborcji liczy się w milionach ^^
Spora część ląduje w szpitalu bo jakiś rybak źle dokonał skrobanki ^^
A tak te miliony miały by zapewnioną pomoc lekarską i psychologa... I zmniejszyło by to skale procederu przestępczego. I co z tego że zakaże się aborcji jak i tak będą jej dokonywać? jedyna różnica będzie w warunkach i ilości kobiet które przeżyją po powikłaniach. No chyba ze dobrze im tak, i mają to na co zasłużyły.. ale wtedy gryzie się to z tym "wielbieniem i ratowaniem życia"

a kto im kazał, aj to bym je po wyjściu ze szpitala jeszcze za kratki dał!! i to z miejsca 3 lata pierdla dla jednej, drugiej, ósmej i od razu zmaleje liczba nielegalnych aborcji.

A co do tego czy płód jest człowiekiem zacytuje pewnego naukowca "to nie my mamy określać granice moralne, ale ludzie, my w tych granicach tylko pracujemy" (no może nie do końca tak powiedział, ale sens zachowałem). Więc z biologicznego pkt widzenia, jak nikt nie ma zastrzeżeń to robimy eksperymenty na ludziach smile_big wiek nie ma dla nas znaczenia szpan

skoro płód nie jest dzieckiem to nikt się nie obrazi jak będziemy płody klonować, produkować i cholera wie co jeszcze, bo to nie człowiek tak yahoo  no to w takim razie mogę być za aborcją. I w ten sposób kiedyś zobaczę:
testowane na płodach
Pies sąsiada co mnie obudził o 6:41 też nie jest człowiekiem, więc powie mi ktoś z was mądrale dlaczego nie mogę go zatłuc butem ? co? w końcu to nie jest człowiek.

Offline

#167 2009-07-23 19:46:00

Tristan
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-07

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Bo raczej Twojemu sąsiadowi by to się nie spodobało? I obrońcy praw zwierząt, czy jak to się zwie, by się mogli przyczepić.


- No to wchodzę do Jakuba na podwórze - ciągnął opowieść Semen - A on coś opieka na ognisku. Na rożnie znaczy się...Ja go pytam: “Jakub, gdzie upolowałeś taką żółtą wiewiórkę? “, a on mi na to: “Powiedziało, że nazywa się Pikaczu”...

Offline

#168 2009-07-23 19:49:45

luki349
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-11-18

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

no właśnie, ale do płodów się nikt nie przyczepia (to znaczy na szczęście w Polsce aborcja jest nielegalna).

Offline

#169 2009-07-23 19:52:59

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

luki349 napisał:

no właśnie, ale do płodów się nikt nie przyczepia (to znaczy na szczęście w Polsce aborcja jest nielegalna).

W Polsce jest aborcja częściowo dozwolona.

Offline

#170 2009-07-23 19:54:28

rezor1991
Użytkownik
Skąd: wziąć na piwo?
Dołączył: 2008-03-11

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

luki349 napisał:

Więc z biologicznego pkt widzenia, jak nikt nie ma zastrzeżeń to robimy eksperymenty na ludziach smile_big wiek nie ma dla nas znaczenia szpan

skoro płód nie jest dzieckiem to nikt się nie obrazi jak będziemy płody klonować, produkować i cholera wie co jeszcze, bo to nie człowiek tak yahoo  no to w takim razie mogę być za aborcją. I w ten sposób kiedyś zobaczę:
testowane na płodach

chciałbym kiedyś dożyć czasów kiedy Tworzymy hybrydy różnych gatunków ^^ niestety za takie ograniczenia w dużej mierze odpowiada kościół >.> "bo tworzenie należy sie tylko bogu "BUUU!"" a ja chcaiałbym, zeby ktoś sie pobawił moim DNA i np zrobił ze mnie aniołka^^


100x100

Offline

#171 2009-07-23 19:57:01

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

rezor1991 napisał:

chciałbym kiedyś dożyć czasów kiedy Tworzymy hybrydy różnych gatunków ^^ niestety za takie ograniczenia w dużej mierze odpowiada kościół >.> "bo tworzenie należy sie tylko bogu "BUUU!"" a ja chcaiałbym, zeby ktoś sie pobawił moim DNA i np zrobił ze mnie aniołka^^

Spełnienie marzeń otaku, kobieta-kot.... Czy co poniektórych Kobieta-wilk... Horo, horo... horo...


FluxBB bbcode test

Offline

#172 2009-07-23 19:59:09

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

A mnie sie marzy cyborgizacja w stylu GITSa. Jedna globalna wojna i badania w tej dziedzinie posuna sie o dekady.


WoodenJesus.png

Offline

#173 2009-07-23 19:59:18

rezor1991
Użytkownik
Skąd: wziąć na piwo?
Dołączył: 2008-03-11

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Luk4S napisał:

Spełnienie marzeń otaku, kobieta-kot.... Czy co poniektórych Kobieta-wilk... Horo, horo... horo...

a żebyś wiedział ^^ tylko bez tych kocich ust yahoo coś jak w inukami taka na smyczy okej

m_jay napisał:

A mnie sie marzy cyborgizacja w stylu GITSa. Jedna globalna wojna i badania w tej dziedzinie posuna sie o dekady.

tego akurat to sie boje...weź tu teraz wyładuj swój testoseron...
już widze rozmowy miedzy laskami: "a mojego blaszak ma 20cm! i jeszcze z funkcją regulowania wibracji"
"mój zainwestował w pancerz tytanowy i uwarza, że na takie bajery go nie stac a po za tym są zbędne"

Ostatnio edytowany przez rezor1991 (2009-07-23 20:02:39)


100x100

Offline

#174 2009-07-23 19:59:46

Tristan
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-07

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Kościół stara się ograniczać wiele rzeczy, m.in. antykoncepcje, i na siłę umoralniać.

Luk4S napisał:

Spełnienie marzeń otaku, kobieta-kot.... Czy co poniektórych Kobieta-wilk... Horo, horo... horo...

Mniejsza z tym że Horo wygląda bardziej jak lis smile_big


- No to wchodzę do Jakuba na podwórze - ciągnął opowieść Semen - A on coś opieka na ognisku. Na rożnie znaczy się...Ja go pytam: “Jakub, gdzie upolowałeś taką żółtą wiewiórkę? “, a on mi na to: “Powiedziało, że nazywa się Pikaczu”...

Offline

#175 2009-07-23 20:15:20

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

rezor1991 napisał:

coś jak w inukami taka na smyczy

Ta w Inukami to dosyć niebezpieczna była bo rozbierała głównego bohatera.

Offline

#176 2009-07-23 20:17:15

ODIN
Użytkownik
Skąd: Malbork
Dołączył: 2009-05-13

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Pomarzyć dobra rzecz smile


Moje życzenia są piękne jak marzenia lecz moje marzenia są nie do spełnienia...

Offline

#177 2009-07-23 21:15:20

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

luki349 napisał:

Pies sąsiada co mnie obudził o 6:41 też nie jest człowiekiem, więc powie mi ktoś z was mądrale dlaczego nie mogę go zatłuc butem ? co? w końcu to nie jest człowiek.

u mnie była taka akcja... pies sąsiada polubił kwiatki pod mym oknem a ja tylko wziąłem starego buta i w psa rzuciłem... Jak właściciel zaczął się stawiać powiedziałem ze mam jeszcze drugiego buta do pary i czy mam go nim poczęstować. Rezultat = koleś z psem chodzi gdzie indziej na spacery

Co do hybryd...itd.

Pokaż spoiler
Pies mówiący ludzkim głosem i na dodatek inteligentny = ma kto chodzić po piwo i kompan do gry na konsoli ^^
Inteligentny kot = jako ze mam jednego, i jak by mówił ciągle byśmy się wyzywali. >.> bo to kocia menda
Kobieta z cechami wilczycy = @__@ czuł bym się rozdarty... bo czy to było by normalne tak z dziewczyną z ogonem ? a okres godowy? xD
Nafaszerowanie człowieka elektroniką = dostęp do neta wszędzie, tak jakoś mi nie pasi... wolał bym rozwinięta genetykę i trochę się ulepszyć tym sposobem niż uważać na poziom bateryjek xD

Ostatnio edytowany przez Zgrzyt (2009-07-23 21:15:59)

Offline

#178 2009-07-23 21:18:22

Tristan
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-07

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Czyli wolał byś coś w stylu koordynatorów z Gundam Seed? smile


- No to wchodzę do Jakuba na podwórze - ciągnął opowieść Semen - A on coś opieka na ognisku. Na rożnie znaczy się...Ja go pytam: “Jakub, gdzie upolowałeś taką żółtą wiewiórkę? “, a on mi na to: “Powiedziało, że nazywa się Pikaczu”...

Offline

#179 2009-07-23 21:24:23

luki349
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-11-18

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

hybrydyzacja ? A na cholerę mi to?
300% mocy mięśni, 10x szybszy układ nerwowy, 20x bardziej penerski układ immunologiczny, średnia IQ 260, 300% większa szybkość (znowu mięśnie).
A blaszaki są fajne, ale same w sobie są chu** warte, bio-techniczne rozwinięcie człowieka, tak owszem, ale przed tym trzeba stworzyć od podstaw sztuczną bakterię o określonych cechach (tz od węgla, wodoru i tlenu do bakterii), a przed tym prędzej osiągniemy nanotechnologie na poziomie atomowym (zdolną do przetwarzania dowolnej materii w inną dowolną materię - taka technologia praktycznie rzecz biorąc nie miała by jakichkolwiek ograniczeń).

Ostatnio edytowany przez luki349 (2009-07-23 21:25:58)

Offline

#180 2009-07-23 21:29:16

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

luki349 napisał:

taka technologia praktycznie rzecz biorąc nie miała by jakichkolwiek ograniczeń).

A ONZ? Kościół? Unia Europejska? Ekoterroryści? Prawicowcy? RYDZYK!!?? TWOJA MAMA? itd.

Ostatnio edytowany przez Zgrzyt (2009-07-23 21:29:54)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024