#261 2009-08-14 00:54:22

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Można pomyśleć nad czymś większym, ale najbliższy i najlepszy czas to chyba będą następne wakacje. Przynajmniej dla mnie, będę po magisterce. Jeśli miałoby się to odbyć w Wawie, mógłbym rozważyć organizację oczkod

A tak ogólnie to chyba mogę przypomnieć, że jeśli ktoś ma ochotę wpaść do stolicy na tutejsze spotkania, to miejsce się znajdzie oczkod Najbliższy spęd być może pod koniec sierpnia.

PS. Tylko bez przesady z chlaniem (za każdym razem to powtarzamy jezor).


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#262 2009-08-14 00:57:06

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Wujaszku Z 'w razie w' propozycja moja jeszcze aktualna odnośnie tego 20~24 :d

Offline

#263 2009-08-14 01:21:29

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Quithe napisał:

PS. Tylko bez przesady z chlaniem (za każdym razem to powtarzamy jezor).

To brzmi tak, jakbyś sugerował, żebym nie przyjeżdżał smutny

Isao napisał:

Wujaszku Z 'w razie w' propozycja moja jeszcze aktualna odnośnie tego 20~24 :d

Pamiętam. A dużą chatę masz? smile_big


"Skazany na zajebistość"

Offline

#264 2009-08-14 01:21:48

rezor1991
Użytkownik
Skąd: wziąć na piwo?
Dołączył: 2008-03-11

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

ja sie moge pisać nawet do orgowania ^^ poświęce sie i troche $ z 18ki przeznaczę na powstanie konwentu jezor z etgo co widze to w różnych zakątkach oranizowane są regularne zloty ANSI jezor można dorwać mapę, wybrać miejsce gdzie każdemy było by całkiem blisko połączyć te zloty w jeden większy i do tego jakieś atrakcje itp i mamy konwent yahoo. Teraz tak bez śmiecu i na poważnie: kto chętny do pomocy w projekcie "ANSIcon"? Można potem sie spotkać albo wystarczy jakiś irc czy zwykła konferencja na gg i przechodzimy do konkretów jezor jakby ktoś mi marudził, że to czy tamto niemożliwe to zatłuke smile
w kupa siła i nie ma rzeczy niemożliwych


100x100

Offline

#265 2009-08-14 01:27:01

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Pamiętam. A dużą chatę masz?

ty tu już nie kombinuj ^_^ nie, nie jest duża i nie jest moja ;d

Offline

#266 2009-08-14 01:35:56

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

rezor1991 napisał:

Teraz tak bez śmiecu i na poważnie: kto chętny do pomocy w projekcie "ANSIcon"?

A ja tylko powiem, że nie widzę ewentualnego spotkania jako konwent, ale jako zlot. Czyli nie bawimy się w jakieś wynajmowanie dużej miejscówy czy cokolwiek, bo jesteśmy dorośli i wiemy, że to nie wypali, ale można by zorganizować zlot, czyli jakiś skrawek miejsca do spania i ogólna popijawa smile_big Tak wyglądają moje wyjazdy na konwenty - zaliczam tylko główne atrakcje, a tak naprawdę jadę się spotkać z dobrymi kumplami, by pośmiać się przy piwie. Z niektórymi fansuberami spiknąłem się na tyle, że byli u mnie na Sylwka, Is na pewno na długo to zapamięta smile_big

Is - damn... smile_lol


"Skazany na zajebistość"

Offline

#267 2009-08-14 01:47:59

rezor1991
Użytkownik
Skąd: wziąć na piwo?
Dołączył: 2008-03-11

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Zjadacz napisał:

Czyli nie bawimy się w jakieś wynajmowanie dużej miejscówy czy cokolwiek, bo jesteśmy dorośli i wiemy, że to nie wypali

wystarczyły by dobre chęci kilku osób i dało by rade uwierz oczkod taki zlot jakby sprzecza sie po części z celem jezor spotykając sie tylko na zlotach ANSI utworzy hermetyczne środowisko. W sumie plus bo idzie bliżej sie poznać itp ale przydało by sie pokazać ludzią, że tu też panuje życie i jakaś zabawa ^^ jak nie własny konwent to można by sie ugadać z organizatorami innego i zorganizować własne panele, konkursy itp żeby ludzi przyciągnąć i spróbować zmienić pijawkowate podejście co niektórych


100x100

Offline

#268 2009-08-14 01:52:28

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Z niektórymi fansuberami spiknąłem się na tyle, że byli u mnie na Sylwka, Is na pewno na długo to zapamięta

Moje policzki z pewnością :d zły dotyk boli do końca życia xD
A imprezkę/zlot/spotkanie u mnie w mieszkaniu beze mnie pamiętasz xD
z relacji obecnych podobno świetna impreza mnie ominęła we własnym domu smile_big

Offline

#269 2009-08-14 02:04:40

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Rezor, ja wiem, ale mimo wszystko wolałbym pijacki zlot jezor

Isao napisał:

A imprezkę/zlot/spotkanie u mnie w mieszkaniu beze mnie pamiętasz xD
z relacji obecnych podobno świetna impreza mnie ominęła we własnym domu smile_big

Raczej! Najlepiej pamiętam z niej garnek z wodą i makaronem, którym przez okno w łazience rzucili we mnie Lilith z Wajchą smile_big


"Skazany na zajebistość"

Offline

#270 2009-08-14 02:40:41

rezor1991
Użytkownik
Skąd: wziąć na piwo?
Dołączył: 2008-03-11

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Zjadacz napisał:

Rezor, ja wiem, ale mimo wszystko wolałbym pijacki zlot jezor

a to swoją drogą smile_big Sylwester z subberami, hmmm... jakby coś takiego sie działo to jestem chętny jezor

PS. nieoficjalnie chcialbym ogłosić, że od września przestaje być pijawą i biore sie za tłumaczenie SakuraWars OVA I kombinuje narazie musze komisa zaliczyć smutny


100x100

Offline

#271 2009-08-14 09:12:56

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Chciałabym przypomnieć, że w zeszłym roku chcieliśmy się podpiąć pod Ecchikon bodajże i jakoś "rozeszło się po kościach" oczkod Trzeba by wybrać główny cel, któremu Ansikon miałby służyć. Czy to ma być "wyjście do pijawek" i zainteresowanie ich działalnością funsuberów, czy integracja użytkowników, która ostatecznie wpłynęłaby na zmianę klimatu w światku. W sumie to wydaje mi się, że najpierw musiałoby dojść do integracji, na forum na przykład, żeby wyjść z akcją do ludu. Na razie nie zaobserwowałam dobrych chęci (poza obecnymi wypowiedziami kilku osób w tym temacie oraz radosnym pospolitym ruszeniem w formie zaspamowania wątku Butazaru oczkod), a ożywiona wymiana postów zdarza się jedynie wtedy, gdy kilka osób wjeżdża na siebie nawzajem, a nie dlatego, że pojawił się fajny temat do dyskusji. Może faktycznie Ansi umiera, śmierć jest naturalnym procesem jak by nie patrzeć. Zawsze można potem jednak wypić na stypie z tymi, z którymi można jednocześnie sensownie pogadać;]

Offline

#272 2009-08-14 09:43:10

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Sensowne rozmowy na spotkaniach... Tak, pamiętam (w większości)... :|

Co do ogólnonarodowego wjazdu na moją chatę - do jutra postaram się skombinować numer konta, na który będzie można (trzeba!) wpłacić zaliczki (co łaska, ale nie mniej niż 15zł) i należność za bilety VIPowskie (w końcu nie wszyscy chcą nocować w piwnicy), równowartość pięciu flaszek. Normalne bilety za dwie flaszki/kszynkę piwa (ceny mogą ulec zmianie).

Rzekłem.

A taki ogólnopolski zjazd (choćby jakieś zapadłe domki albo pole namiotowe + ognisko) bez paneli i takich tam... Jestem za smile_big

Ostatnio edytowany przez Sir_Ace (2009-08-14 09:44:42)

Offline

#273 2009-08-14 10:32:24

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

No właśnie coś takiego miałem na myśli, czyli znaleźć miejsce noclegowe, może jeszcze jakieś małe atrakcje w pobliżu dla urozmaicenia, ale tak ogólnie to byłby zlot. Mnie tam nie interesuje wychodzenie do nikogo, jak chcą, to niech sami przyjdą, jeśli jest okazja smile_big


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#274 2009-08-14 11:29:06

ODIN
Użytkownik
Skąd: Malbork
Dołączył: 2009-05-13

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Sir_Ace napisał:

Sensowne rozmowy na spotkaniach... Tak, pamiętam (w większości)... :|

Co do ogólnonarodowego wjazdu na moją chatę - do jutra postaram się skombinować numer konta, na który będzie można (trzeba!) wpłacić zaliczki (co łaska, ale nie mniej niż 15zł) i należność za bilety VIPowskie (w końcu nie wszyscy chcą nocować w piwnicy), równowartość pięciu flaszek. Normalne bilety za dwie flaszki/kszynkę piwa (ceny mogą ulec zmianie).

Rzekłem.

A taki ogólnopolski zjazd (choćby jakieś zapadłe domki albo pole namiotowe + ognisko) bez paneli i takich tam... Jestem za smile_big

Ceny jak w Madrycie beznadzieja


Moje życzenia są piękne jak marzenia lecz moje marzenia są nie do spełnienia...

Offline

#275 2009-08-14 11:37:39

luki349
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-11-18

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

jak to ma być zlot to wpadnie te 30-40 osób (to jest ten wariant optymistyczny). Jak to by miał być konwent, na którym byśmy chcieli coś tam pokazać to... zapewne wpadnie dużo więcej ludzi, którzy są w temacie fansubingu.
Pytanie do jakiego grona odbiorców chcemy trafić (użytkowników ANSI, czy suberów i ludzi zainteresowanych fansubingiem).

Offline

#276 2009-08-14 12:13:55

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Jak dla mnie, użytkowników ANSI, którzy chcą się spotkać z innymi użytkownikami ANSI. A jeśli ktoś się będzie czegoś chciał dowiedzieć, na pewno dowie oczkod


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#277 2009-08-14 12:18:32

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Po krótkim namyśle, wisi mi, czy się komuś Ansi podoba, czy nie;] Popieram zjazd wewnętrzny z wolnym wstępem dla świeżaków (no może jakieś "wpisowe";))

Offline

#278 2009-08-14 13:42:22

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

ODIN napisał:

Ceny jak w Madrycie beznadzieja

Nie mów, że to na poważnie wziąłeś smile_big

A teraz śmiertelnie poważnie jezor To jak, Ejs, u ciebie? Nie martw się, i tak przyjedzie max. 20 osób smile_big


"Skazany na zajebistość"

Offline

#279 2009-08-14 13:49:30

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Kurna, akurat w ten weekend jesteśmy w Chełmie ;/


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#280 2009-08-14 13:51:00

ODIN
Użytkownik
Skąd: Malbork
Dołączył: 2009-05-13

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

hikikomori napisał:

Po krótkim namyśle, wisi mi, czy się komuś Ansi podoba, czy nie;] Popieram zjazd wewnętrzny z wolnym wstępem dla świeżaków (no może jakieś "wpisowe";))


Wstęp wolny dla świeżaków okej  Wpisowe dla stałych bywalców okej


Moje życzenia są piękne jak marzenia lecz moje marzenia są nie do spełnienia...

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024