#1 2009-10-10 02:20:35

Souyan
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-15

Miasto Fantastyki

'sup people. Trza mi to powiedzieć - wbijajcie, oglądajcie, dajcie znać co się podoba, a co nie. www.miastofantastyki.pl to młoda strona poświęcona (a to niespodzianka) fantastyce. Książki, filmy, gry, tak komputerowe, jak i fabularne, a nawet anime i manga to to, co nas rusza. Jest to od fanów dla fanów, a więc dzielimy się tym, co nas zainteresowało, zaciekawiło, pobudziło, zniesmaszczyło, bla, bla, bla, porwało nasze serca. Każdy zarejestrowany użytkownik może napisać artykuł i, po uprzednim sprawdzeniu, zostanie on umieszczony na stronie.

Dla zainteresowanych - zostań człowiekiem stale dodającym artykuły (a co tam, nazwę Cię nawet "redaktorem"). Na gwałt potrzebujemy korektorów (raczej w przenośni, niż dosłownie, ale kto wie). Przede wszystkim zaś - czytelników wypowiadających się na forach (jak można coś poprawiać, skoro obecnie nieborami piszą jedynie komenty w niektórych artykułach).

Ps. To nie spam, nie będziemy Ci nic powiększać, ani proponować milionów dolarów z krajów o nazwach, które ciężko wymówić. Wejdź, powiedz co jest ciekawe, a co nie, lub po prostu przeklnij osobę piszącą tego posta oczkod

Ps2. Prywata - kumpel zaprosił mnie do www.lokerz.com, strona i jej przesłanie wydaje się ciekawe, choć jak rzeczywiste - nie mam pojęcia. Jeśli ktoś potrzebuje/chce zaproszenia wyślijcie pm.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024