#1361 2009-11-14 19:00:53

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Amibitne czy nie to bez znaczenia bo ważne żeby była mordercza loli wampirzyca.
Ogólnie anime o wampirach są najlepsze i zazwyczaj świetnie wychodzą więc mam nadzieję, że Dance in the Vampire Bund również takie będzie. Po okładce wygląda bardzo ładnie. Duża szansa na arcydzieło.
Najbardziej nie lubię takich pseudowampirów jak w Tsukuyomi bo to najgorsze co widziałem w takich anime.

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2009-11-14 19:02:06)

Offline

#1362 2009-11-14 19:08:31

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

DitVB - Tytuł zaiste ciekawy, aczkolwiek mam mieszane uczucia co do samego anime. Bo ile razy przyjdzie nam jeszcze oglądać kalki serii o wampirach? Dobrych serii o nietoperkach jest kilka.

Ostatnio edytowany przez Quithe (2009-11-14 19:20:45)


FluxBB bbcode test

Offline

#1363 2009-11-14 19:11:12

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Jedyna rzeczą, na którą czekam z niecierpliwością to Mobile Suit Gundam Unicorn. Biorąc pod uwagę, że będzie to OVA jakość animacji powinna wymiatać. Dodatkowo postacie są rysowane w stylu z lat osiemdziesiątych, jak dla mnie murowany hit się szykuje.

Offline

#1364 2009-11-14 19:15:59

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Luk4S napisał:

DitVB - Tytuł zaiste ciekawy, aczkolwiek mam mieszane uczucia co do samego anime. Bo ile razy przyjdzie nam jeszcze oglądać kalki serii o wampirach? Dobrych serii o nietoperkach jest kilka.

Jakoś nie przypominam sobie podobnego anime o wampirach. Z tych o wampirach to VK, vampire miyu, tsukihime to jedne z najlepszych.

Mnie w nowym sezonie najbardziej interesują kontynuacje tego co widziałem wcześniej, a poza tym liczę na jakieś anime wyższej klasy jak choćby coś w stylu Kurokami.

EDIT BY Q
Załóżcie sobie topik o anime z wampirami i tam dyskutujcie.

Ostatnio edytowany przez Quithe (2009-11-14 19:21:44)

Offline

#1365 2009-11-15 13:21:50

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Zwiastun 10 fimu One Piece

Nie mogę się doczekać. Kinówki One Piece zawsze miały wysoki poziom, mam nadzieje że tym razem też się nie zawiodę.

Co do nowego sezonu to sprawdzę:
Black Rock Shooter
Dance in the Vampire Bund
Dyurarara!!
Ladies versus Butlers!
Alive - Last Evolutionary Boy
Seikon No Qwaser
Gekijouban Fate/stay night: Unlimited Blade Works


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#1366 2009-11-15 22:16:16

Jupiter
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Nie wie ktoś co się dzieje z remake'iem  Rose of Versailles? Miała wyjść w tym roku, ale cisza. Ten film wgl powstaje?

Offline

#1367 2009-11-28 21:12:32

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

To dla tych co śledzą co będzie w następnym sezonie (zimowym) http://animan.com.pl/news.php?readmore=104

Offline

#1368 2009-11-28 21:40:38

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

So Ra No Wo To

Obejrzałem trailer i poziom moe mnie wykończył. Te główne bohaterki to kalki najlepszych żeńskich postaci z innych anime. Najlepszych w sensie popularnych.

Durarara

Po pierwszym trailerze jestem w szoku. Wspaniale się prezentuje. Widzę tu moje #1 jeśli chodzi o sezon zimowy.


FluxBB bbcode test

Offline

#1369 2009-12-03 03:12:00

opcy
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2005-05-31

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Obawiam się że czeka mnie kolejny nudny sezon, ostatnim powazniejszym anime które jako tako mi się podobało było Requiem for the Phantom i to też chyba dlatego że nic lepszego nie znalazłem (wyjątek stanowi Bakemonogatari ale własciwie to po części komedia)

obejrze napewno:
Dance in the Vampire Bund
Bo wygląda na gore, lolitki i wampiry jezor ale jeśli dadzą akcje typu superdeformed to wykituje

drugi mój typ to:
Dyurarara!!

poza tym jeszcze:
Alive - Last Evolutionary Boy
Seikon No Qwaser
Hidden God
ale nie spodziewam się fajerwerków

Ktoś słyszał coś o kontynuacji, innej wersji First Squad? To co obejrzalem delikatnie mówiąc różniło się od tego co widziałem w trailerze.


To nieprawda że nie ma ze mnie porzytku... zawsze moge służyć jako zły przykład smile

Offline

#1370 2009-12-03 14:56:56

kralewna
Użytkownik
Skąd: Kwaczała
Dołączył: 2007-11-01

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Żadnych ciekawych kontynuacji, samo badziewie w tym zimowym sezonie. Szok Totalny (a marzyłby mi się taki sezonik Znt4, Rosario To Vampyre 3, Skip Beat 2 i Bakemonogatari 2 plus kilka innych kontynuacji... cóż, dobrze, że można chociaż pomarzyć) !!!!

Offline

#1371 2009-12-03 15:33:42

Roval
Użytkownik
Skąd: Biecz
Dołączył: 2008-09-14

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

A jak się ma sprawa z kontynuacją Kuroshitsuji? Na MAL-u ciągle jest na styczeń 2010. Stare dane?


Roval.png

Offline

#1372 2009-12-05 19:18:42

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

V2 prosto od chartfaga, który wrzucił to niedawno na /a/ (Wielkie fucki dla tych dekli przez, których ISP Neostrady dostało bana we wszystkich działach na 4chan.) beznadzieja
1260030977723.th.jpg

Offline

#1373 2009-12-12 21:50:06

Wszczebrzeszyn
Użytkownik
Dołączył: 2006-02-16

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Obejrzałem sobie trailer tej wampirzycy i już widzę te nagłówki: "następca Elfen Lied". Zapowiada się na kolejną, prymitywną serię dla małolatów i zboczeńców, chcących oglądać gołe lolitki. Kaszanka jak się patrzy, ale pewnie i zwycięzca w kategorii popularności jak to było w przypadku Elfen Lied. W zapowiedzi najbardziej jednak rozwaliło mnie to, że ta siksa jest królową wampirów, lol. Spadłem z krzesła normalnie jak to przeczytałem. Kijem tego nie tknę.

W razie gdyby kogoś interesowało czemu trailer mnie tak rozśmieszył podaję linki do zasysu:
MU | ZOMG Upload
i do komentarzy.

Kompletnie nic mnie nie interesuje z zapowiedzi i tak jest sezon w sezon ostatnimi czasy. Z w miarę nowych anime jedyne, które mi się spodobały to Cross Game i Kemono no Souja Erin, ale one są sprzed roku... Wolę jednak zostać przy starych, sprawdzonych animcach zamiast karmić się tą papką, którą wydają co kwartał.


9 na 10 otaku zaleca oglądanie Kemono no Souja Erin.

Offline

#1374 2009-12-12 22:09:34

Pisak
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-01-03

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Niektórzy ludzie wolą nudę przez 50 odcinków, jak w przypadku Kemono no Souja Erin, niektórzy lubią akcje, niektórzy gołe lolitki, nikt nic na to się nie poradzi.


Pisak.png

Offline

#1375 2009-12-12 22:21:22

Wszczebrzeszyn
Użytkownik
Dołączył: 2006-02-16

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Chcesz powiedzieć, że obejrzałeś 50 odcinków? smile_big
Poza tym, już lepsza taka nuda niż nuda gapienia się na wyżynanie w pień animowanych ludzików przy zalanym czerwoną posoką ekranie. Tego rodzaju przejaskrawione animce wzbudzają we mnie politowanie lub uśmiech. Z oka wypłynie 40 litrów krwi, taa... Że niby co to ma być, straszne? lol
Co do gołych lolitek/nastolatek, jeśli ktoś dla nich ogląda takie gnioty jak Elfen Lied to znaczy, że coś jest z nim nie tak.

Ostatnio edytowany przez Wszczebrzeszyn (2009-12-12 22:26:46)


9 na 10 otaku zaleca oglądanie Kemono no Souja Erin.

Offline

#1376 2009-12-12 22:37:47

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Wszczebrzeszyn napisał:

Poza tym, już lepsza taka nuda niż nuda gapienia się na wyżynanie w pień animowanych ludzików przy zalanym czerwoną posoką ekranie. Tego rodzaju przejaskrawione animce wzbudzają we mnie politowanie lub uśmiech. Z oka wypłynie 40 litrów krwi, taa... Że niby co to ma być, straszne? lol
Co do gołych lolitek/nastolatek, jeśli ktoś dla nich ogląda takie gnioty jak Elfen Lied to znaczy, że coś jest z nim nie tak.

Wszczebrzeszyn uważam, że piszesz bzdury mimo, że to tylko twoja opinia.
Poza tym powtarzasz się bo to samo napisałeś na gildii (czyżby prowokacja).

Anime wygląda ciekawie choć uważam, że mała jest szansa na osiągnięcie popularności podobnej do Elfen Lied.

Najgorsze są nudne anime gdzie nic się nie dzieje takie jak Pandora Hearts. To dopiero gniot.

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2009-12-12 22:38:31)

Offline

#1377 2009-12-12 22:49:11

DevilMC
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Wszczebrzeszyn napisał:

Obejrzałem sobie trailer tej wampirzycy i już widzę te nagłówki: "następca Elfen Lied". Zapowiada się na kolejną, prymitywną serię dla małolatów i zboczeńców, chcących oglądać gołe lolitki. Kaszanka jak się patrzy, ale pewnie i zwycięzca w kategorii popularności jak to było w przypadku Elfen Lied.

Jeśli ty myślisz że Elfen Lied to anime o kilku dziewczynkach z rogami, które chodzą po świecie i wyżynają ludzi dla zabawy, to znaczy że tym matołem jesteś ty!! To że twórcy użyli takiego a nie innego środka przekazu to nie znaczy od razu że to jakiś głupi nie straszny horror z gołymi lolitami. Jeśli nie rozumiesz serii tego typu, trudno nikt ci nie każe ich oglądać, ale nie wygaduj takich głupot!! To, że np. w Code Geass są mechy to wcale nie znaczy, że to anime o nich właśnie jest, jak by zamiast machów dali czogłi i samoloty to co powiedział byś, że że jest o militariach?? Tak jak w CG mechy są formą urozmaicenia walki, tak w EL te dziewczyny są formą pokazania jak ludzie potrafią być nie tolerancyjni i sceptycznie nastawieni do rzeczy których nie znają i jak potrafią tym ranić innych. Co, bardziej by ci się podbiało jak ludzie w białych czapkach latali by za murzynami??

Co do nowego sezonu to jak zwykle zapoznam się z większością anime, dopiero później bede oceniał co nadaje się do oglądania.

Ostatnio edytowany przez DevilMC (2009-12-12 22:58:28)


devilMC.jpg

Offline

#1378 2009-12-12 22:49:41

Pisak
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-01-03

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Wszczebrzeszyn napisał:

Chcesz powiedzieć, że obejrzałeś 50 odcinków? smile_big
Poza tym, już lepsza taka nuda niż nuda gapienia się na wyżynanie w pień animowanych ludzików przy zalanym czerwoną posoką ekranie. Tego rodzaju przejaskrawione animce wzbudzają we mnie politowanie lub uśmiech. Z oka wypłynie 40 litrów krwi, taa... Że niby co to ma być, straszne? lol
Co do gołych lolitek/nastolatek, jeśli ktoś dla nich ogląda takie gnioty jak Elfen Lied to znaczy, że coś jest z nim nie tak.

Obejrzałem 6 odcinków i to było moje najdłużesze 6 odcinków w życiu. Jak dowiedziałem się, że seria będzie miała ich 50, to odrazu poleciała do kosza, bo nie dałbym rady. Szczerze powiedziawszy nigdy nie lubiłem anime typu fantasy, wolę właśnie anime tego typu jak EL, możliwe, że ze mna jest coś nie tak. Z ostatnich sezonów najbardziej mi się podobało Bakemonogatari. Sorry jeśli Cię czymś uraziłem, ale są gusta, a moim jest taki, który Ty uważasz za dziwny.


Pisak.png

Offline

#1379 2009-12-12 23:14:54

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

KnsE to anime do obejrzenia jednego odcinka tygodniowo. Seria jest całkiem dobra, ale jak kogoś mierzi ilość odcinków i spokojny przez większość czasu klimat to trudno. 3/5 tej serii jest w sumie nudne, ale pozostałe 2/5 to rewelacja. EL można obejrzeć ep za epem (dużo głupot się dzieje na ekranie, raz zobaczysz cycka czasem komuś urwie łeb) co nie zmienia ostatecznie tego, że anime jest shitem dla dzieciarni/szpiegów/Ędwarda Ąckiego (niepotrzebne skreślić), która się tym jara bo jest krew i "ukryty przekaz o nietolerancji" lulz...

tl:dr - anime generalnie ssie, idźcie do teatru.


Ja tam o nowy sezon jestem spokojny, Durara będzie super. Poczekam jedynie, czy coś nie okaże się jakimś fajnym tytułem jak Bantorra, którą olałem a po obejrzeniu wymiatała akcją i klimatem (co prawda jest strasznie durna, ale whatever). oczkod

Offline

#1380 2009-12-12 23:24:55

Wszczebrzeszyn
Użytkownik
Dołączył: 2006-02-16

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

ledziux napisał:

Wszczebrzeszyn uważam, że piszesz bzdury mimo, że to tylko twoja opinia.
Poza tym powtarzasz się bo to samo napisałeś na gildii (czyżby prowokacja). (...)

Na Gildii napisałem też uzasadnienie czemu Elfen Lied to gniot. Poza tym nie powtarzam się, a jedynie skopiowałem moją wypowiedź z innego forum (jakbym pisał na tym forum już nt. tego trailera to bym się powtarzał), to że ty ją już przeczytałeś nie znaczy, że inni to zrobili (a po co człowiek produkuje się na forum? Żeby zostać zauważonym, jak ktoś gada do siebie to znaczy, że ma coś z deklem).

lol @ DevilMC
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, szkoda nawet tobie odpowiadać.

Ostatnio edytowany przez Wszczebrzeszyn (2009-12-12 23:26:38)


9 na 10 otaku zaleca oglądanie Kemono no Souja Erin.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024