#21 2009-12-25 15:18:01

SethZero
Użytkownik
Skąd: Jastrzebie-Zdrój
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Cabal Online

Jubei jak nie grałeś to nie mów. To jakbyś powiedział że manadrynki są niedobre nie próbując ich.
-exp jest w sam raz bo jest podniesiony max lv do 190 (nie wbijesz go tak szybko i łatwo jak myślisz)
-skill exp jest moze troche za duzy
-craft za duzy?
-drop jest chyba z 5% bo np crafty b. żadko dropią
-premium i warpy są dla wygody, nigdy nie chciales na globie premki kupić?
-honor rank 9 jest po to by uniknąć hackowania przez stackowanie brackami itp.
-crapowate force moze i często dropią, ale eox+8 nd jest tylko jeden na serwie z bosa co go bije 20 osób (i nie dzie kupić, chyba ze wydasz 30zł smsami to masz na miech)
Wiec powtarzam nie grałeś? Nie gadaj.


gotowy.gif
Nie chwale sie tym, ze pisze poprawnie po polsku.
Nie uzywam polskich znakow, bo to pedalskie - prawdziwi mezczyzni nie musza malowac ogonkow.

Offline

#22 2009-12-25 15:36:51

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Cabal Online

Hidu napisał:

I tak nie mam Cabala na dysku jezor

Linka ci dałem do pełnego klienta, tzn. jest w pierwszym poście jakby co xD.
A dokładniej jest w nim link do oficjalnej strony cabala, gdzie jest link do  tego downloadu: http://www.gamershell.com/download_51354.shtml

SethZero napisał:

Jubei jak nie grałeś to nie mów. To jakbyś powiedział że manadrynki są niedobre nie próbując ich.
-exp jest w sam raz bo jest podniesiony max lv do 190 (nie wbijesz go tak szybko i łatwo jak myślisz)
-skill exp jest moze troche za duzy
-craft za duzy?
-drop jest chyba z 5% bo np crafty b. żadko dropią
-premium i warpy są dla wygody, nigdy nie chciales na globie premki kupić?
-honor rank 9 jest po to by uniknąć hackowania przez stackowanie brackami itp.
-crapowate force moze i często dropią, ale eox+8 nd jest tylko jeden na serwie z bosa co go bije 20 osób (i nie dzie kupić, chyba ze wydasz 30zł smsami to masz na miech)
Wiec powtarzam nie grałeś? Nie gadaj.

Owszem ja nie grałem, ale kumpel grał i mi opowiadał, jak to łatwo wpił max lvl i jaka prosciżna była, a nie mam powodu by mu nie wieżyc.
Co do tego honuru i tych hacków to chyba tylko na tym twoim prywatnym serwerze używają hacki, bo na globalu to za nie zbanują każdego bez wyjątku, i dlatego tn poziom honoru to kolejna tandeta.
Ale kurde nie będe sie kłucił z tobą bo mi się nie chce, i każdy ma swoje zdanie, a ja już swoje przedstawiłem że serwerr jest imo dla leszczy i tyle,

To koniec dyskusji na temat tego serweru xD


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#23 2009-12-25 15:52:09

SethZero
Użytkownik
Skąd: Jastrzebie-Zdrój
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Cabal Online

I tu sie nie zgodze, bo na globie uzywalem 3 roznych hackow i czasem bota i od 2 lat nie mam bana. No ok tez nie chce sie kłucic kończe z tym jezor.


gotowy.gif
Nie chwale sie tym, ze pisze poprawnie po polsku.
Nie uzywam polskich znakow, bo to pedalskie - prawdziwi mezczyzni nie musza malowac ogonkow.

Offline

#24 2009-12-25 15:59:53

Hidu
Użytkownik
Skąd: Inowrocław/Toruń
Dołączył: 2008-11-20

Odp: Cabal Online

Seth od tego czasu dużo się na serwie zmieniło xD Na boty wymyślili kody weryfikacyjne wpisywane co godzinę, a admini są że tak powiem nad-aktywni , bany się sypią co chwilę

Offline

#25 2009-12-25 16:27:31

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Cabal Online

Hidu napisał:

Seth od tego czasu dużo się na serwie zmieniło xD Na boty wymyślili kody weryfikacyjne wpisywane co godzinę, a admini są że tak powiem nad-aktywni , bany się sypią co chwilę

Nie tylko te weryfikacje wymyślili, bo na forum GM, powierdział że kontrolują postać czy używa bota czy nie, też w taki sposób, że jak jakiś gracz zgłosi osobę co niby urzywa bota, to potem oni sprawdzają czy rzeczywiście, tak jest i wtedy banują. (takie rozwiązania pasuje, bo sam jak widzę jakiegoś bota to nieprzechodzę obok niego obojętnie i go zgłaszam, wystarczy ze zrobie filmik gdzie do takiego bota zagaduje, itp. i wtedy wiadomo że to bot) dobrze że wiara nie wie przez kogo dostają bana, bo by mi najazd na chate zrobili smile_big


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#26 2009-12-25 17:17:54

Fari
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-02

Odp: Cabal Online

Ehh... Stary dobry Cabal... smile
Gram od początków Marsa- chyba już z 3 lata (ot troche pogram, potem przerwa tydzień-miech, wprowadzają coś nowego i znowu gram jezor)

W sumie 4 postacie:
Fa128 (moja pierwsza :p ) PROCYON
Fa99 PROCYON
BL142 (moja perełka ;]) PROCYON
FB 118 (robię bo mi się nudzi) CAPELLA

Co mogę o samej grze powiedzieć?
Przede wszystkim masa questów, na które najpierw chce się aż rzygać, a potem jest płacz bo niema (gdzieś koło 100lvla się kończą) ^^'
Mnóstwo Dungeonów/Misji, na które są podstawowym sposobem na zdobycie kasy. Różne przedziały lvlowe więc napewno każdy znajdzie coś dla siebie :]
Dynamika i efektowność skili to zdecydowany plus tej gry. Nie ma wysokich wymagań (nawet na laptopach w szkole mogliśmy spokojnie pograć), a grafika jest jak za darmochę naprawdę ładna.
Aby grać płynnie na średnich detalach (nawet na wojnach, gdzie jest niezła zadyma) wystarczał mi poczciwy GF7600GT i Athlon 3800+ z 1-2GB ramu oczkod Warunek to zmniejszenie efektów "wody" np: odbijania się otoczenia od wypolerowanej podłogi.

Pokaż spoiler
Jak ktoś chcę mogę podesłać filmik który nagrywałem na wojnie właśnie na takim sprzęcie.

Level idzie szybko. Doświadczeni spokojnie zrobią chara na 100+ lvlu (wyskilowanego do completera) w ciągu miesiąca. Dalej już trochę gorzej.
Obecnie skille można albo kupić u npc za dość spore sumy, albo wydropić.

Co do prywatnych serwerów... Nie zgadzam się z opinią że są do niczego. Moim zdaniem są świetną opcją, aby np: potestować postacie, buildy, sety, bronie czy najważniejsze- dungeony.

Kasa na europejskim serwerze nie jest łatwa do zdobycia, a kupienie dość drogiej wejściówki i stracenie kasy (bo np: nie zna się questów w dungeonie, albo jest zbyt ciężko) nie jest ciekawą opcją...

Osobiście polecam i zapraszam :p
Nick w grze Anill albo Minisari. oczkod

PS: dałeś trochę lipny filmik jako promujący grę- nagrywanie filmów z gier hypercamem to trochę jak sadomaso jezor

/Edit
Boty coraz rzadziej idzie spotkać. Dawniej co chwilę gdzieś stał taki boter, a na TG było zatrzęsienie. Teraz raczej rzadkość (nie licząc spamerów- ci stoją zawsze w BlodyIce na każdym serwie. Na szczęście wystarczy blocklist i jest spokój na kilka dni ;]

Ostatnio edytowany przez Fari (2009-12-25 17:44:09)

Offline

#27 2009-12-25 20:44:35

SethZero
Użytkownik
Skąd: Jastrzebie-Zdrój
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Cabal Online

Nie gralem na globie od kiedy wprowadzili update ze skilami dla FS i tym czyms dla FB.
Może sie zmieniło nie wiem, nie mam instalki. A tak bdw czy jak nie wchodze na konto przez powiedzmy rok, to mi blokują/kasują konto?


gotowy.gif
Nie chwale sie tym, ze pisze poprawnie po polsku.
Nie uzywam polskich znakow, bo to pedalskie - prawdziwi mezczyzni nie musza malowac ogonkow.

Offline

#28 2009-12-25 21:00:17

Harz
Użytkownik
Skąd: Słupsk
Dołączył: 2007-04-24

Odp: Cabal Online

Też się grało w Cabala, ale mam postać na Jupiterze :s Chociaż, jakby było z kim, mógłbym od nowa na Marsie zacząć. ^^
@up
Nie banują/kasują kont. Z kasowaniem kont spotkałem się jedynie na prywatnych serwerach.


Temee-0.png
"Why? Because Trolling is a Art!"
                                    ~Pablo Picasso

Offline

#29 2009-12-25 21:17:49

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Cabal Online

Fari napisał:

PS: dałeś trochę lipny filmik jako promujący grę- nagrywanie filmów z gier hypercamem to trochę jak sadomaso jezor

Dałem takiego jakiego znalazłem jako pierwszego w wyszukiwarce xD Bo nie będe się przecież bawił w szukanie odpowiedniego trailera, jeśli kogoś ta gra zainteresuje to i bez niego.

SethZero napisał:

Nie gralem na globie od kiedy wprowadzili update ze skilami dla FS i tym czyms dla FB.
Może sie zmieniło nie wiem, nie mam instalki. A tak bdw czy jak nie wchodze na konto przez powiedzmy rok, to mi blokują/kasują konto?

Od tamtego czasu już trochę wprowadzili xD
A instalke pełną masz w pierwszym poście oczkod
A co do kont, to tak jak powiedział przedmówca.

Harz napisał:

Też się grało w Cabala, ale mam postać na Jupiterze :s Chociaż, jakby było z kim, mógłbym od nowa na Marsie zacząć. ^^

No to może by zrobić tu jakąś wypiskę, kto byłby chętny pograć i ustalić początek gry na jakiś konkretny dzień i godzinę, tak aby wszyscy z ansi byli jednocześnie na serwerze xd

Edit: jeszcze 28 skilli i nową range wbije xD

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2009-12-25 21:19:24)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#30 2009-12-25 21:58:44

Hidu
Użytkownik
Skąd: Inowrocław/Toruń
Dołączył: 2008-11-20

Odp: Cabal Online

Ja zacznę grać dopiero po nowym roku, na razie przygotowuję się do egzaminu na prawko x_x

Offline

#31 2009-12-25 22:25:07

pawgaara
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2004-09-25

Odp: Cabal Online

Fajna gra, godna polecenia ale... nudna na dluzsza mete. Fakt, potrafi przyciagnac na kilka godzin dziennie, ale dla mnie to juz strata czasu. Duzo zalezy takze od ludzi, z ktorymi sie gra itp itd. Najlepiej wspominam ep1 w tej grze, gdy nie bylo jakis wypasionych buffow (skillow tez), mozolnie i dlugo wbijalo sie kazda range (osobno sword i magic), a do tego bylo ciezko przejsc niektore dungeony, ktore sa teraz zbyt latwe. Gdy dojdzie sie do 120lvl to jest juz nudno, monotonnie i 'ubogo'. Gralem na mercurym, po wbiciu powiedzmy 130lvlu nie robilem juz nic poza duelami i zadymami w BI lub DS. Fajny byl tez war chanell ale po wejsciu tych smiesznie mocarnych buffow odwidzialo sie i to (FS vs reszta swiata to ciekawy widok).
Tak wiec gra ktorej mozna poswiecic troche czasu, ale trzeba na nia uwazac, zeby zbytnio sie nie wciagnac ;]

Ostatnio edytowany przez pawgaara (2009-12-25 22:26:03)

Offline

#32 2009-12-25 23:36:55

Fari
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-02

Odp: Cabal Online

Na wszystko są sposoby. FS może i jest wtedy niezniszczalny, ale zawsze można odbiec i poczekać kilka te sekund oczkod

Co prawda to prawda- 120-140 jest nudno. Exp idzie bardzo powoli, a żeby chodzić ekipą na hilg lvlowe dungi / solować FT, potrezba minimum 140-150lv zly

Ale jak to się mówi... Na początku gra się dla przyjemności. Potem dla przyjaciół oczkod

Pokaż spoiler
Dla mnie najgorsza opcja to było spotkać wrogiego FB. Mana freez i już nie możesz używać Dasha. Do tego unmove i zwyczajnie stoisz i patrzysz jak cię łomocze ;p

O ile na BL miałem opcję ratunku (anty skill na te stanie w miejscu+ deska i chodu) o tyle nie wiem jak inne klasy sobie z nim radzą.

Dochodzi też na warach Wizard - upierd*** niczym mucha. Będąc na 2 hity ucieknie, uleczy się i wróci by znowu cię gnębić. A o gonieniu można zapomnieć- dzięki blink+dash nie masz szans na złapanie go, chyba że sam przyśpi ;p.

Ostatnio edytowany przez Fari (2009-12-25 23:37:14)

Offline

#33 2009-12-26 00:31:33

pawgaara
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2004-09-25

Odp: Cabal Online

Na 163lvlu tez jest nudno ;] Nawet bardziej niz wczesniej, bo juz nikt nie chce walczyc w duelu, gdy pozna level.

Offline

#34 2009-12-26 01:13:20

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Cabal Online

heh ... teraz nawet ludzie nie muszą poznawać lveli, bo po ostatnim updacie, wystarczy ze klikniesz na dowolną postać i widzisz jaki ma lvl xD.
A co do tego nietykalnego FS na duelu to nie jest on znów taki świetny, bo jest niepisana zasada, że nie wolno używać w duelu jego skilii na defa i absorb dmg, tak samo jak wizzard nie moze urzywać swojego teleporta, który niweluje każde combo, a jesli je urzyjesz podczas duela to zostaniesz zjechany od nooba itp. po prostu ich nie można urzywać. xD

A co do lvl to powyżej 120 nie ma co grać, bo to już jest czysty bazsens... lepiej sobie zrobić drugą postać i nia nawalać xD

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2009-12-26 01:14:11)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#35 2009-12-26 12:47:01

Fari
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-02

Odp: Cabal Online

A co do lvl to powyżej 120 nie ma co grać, bo to już jest czysty bazsens...

W takim razie nie poznasz ani MF ani PF. Nie zobaczysz na własne oczy kilku nowych dungeonów, a na tych cięższych będziesz padać jak mucha. Na 120 solo nie szedłbym na eoda b2, ale na 140+ przechodzę 2/3cie. FT też nie zsolujesz na tym poziomie, a w party nie opłaca się iść.

lepiej sobie zrobić drugą postać i nia nawalać xD

A kasę na eq tych wszystkich postaci to skąd weźmiesz?;p

Offline

#36 2009-12-26 12:56:29

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Cabal Online

Fari napisał:

A co do lvl to powyżej 120 nie ma co grać, bo to już jest czysty bazsens...

W takim razie nie poznasz ani MF ani PF. Nie zobaczysz na własne oczy kilku nowych dungeonów, a na tych cięższych będziesz padać jak mucha. Na 120 solo nie szedłbym na eoda b2, ale na 140+ przechodzę 2/3cie. FT też nie zsolujesz na tym poziomie, a w party nie opłaca się iść.

Walić kurde 2 mapy, nie byłem na nich nigdy, zresztą tak jak na kilku dungach, i nie będe bo nie mam zamiaru siedziec kilka miechów i wbijac lvl, wole sbie pograc nawą postacia z nowymi skillami.

Fari napisał:

lepiej sobie zrobić drugą postać i nia nawalać xD

A kasę na eq tych wszystkich postaci to skąd weźmiesz?;p

Lol, a jak grasz a pierwszym razem to skąd masz? Zdobywasz podczas gry... To tak samo z nowymi postaciami...


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024