#1 2010-01-14 02:33:22

Kensai
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-15

Powiadomienia na maila

Hello. Chciałem się zapytać, czy istnieje możliwość wyłączenia wysyłania na maila informacji o zmianie danych w profilu na www? Może jestem ślepy, ale nie zauważyłem nic takiego w ustawieniach profilu. Bezpieczeństwo bezpieczeństwem, ale w przypadku aktualizowania w opisie profilu danych o swoich projektach, na skrzynce mailowej powstaje niezły spam...

Offline

#2 2010-01-14 03:12:59

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Powiadomienia na maila

Nie ma takiej możliwości obecnie. Jak do tej pory nikt na te maile nie narzekał, a na pewno znajdą się osoby, które aktualizują profil częściej niż Ty oczkod


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#3 2010-01-14 03:15:02

Kensai
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-15

Odp: Powiadomienia na maila

W takim razie można zamknąć. Jakoś przeżyję oczkod

Offline

#4 2010-01-14 04:50:29

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: Powiadomienia na maila

Lekki ot :d Q nie bij smile
Tak z ciekawości w profil zajrzałem i dostrzegłem coś takiego:
"Czy wyświetlać w menu bocznym rubrykę "Najczęściej ściągane napisy"?  nie  tak".
Jakoś tak hmm z tego co pamiętam to owa rubryczka zniknęła jakieś hm 3 lata temu,
przy okazji afery z napisy.org, jak i również menu z uploaderami/czy tam userów z największą liczbą udostępnionych napisów ^_^ (forum wtedy też bodaj miało stary wygląd)

Tak jakoś przeszperałem i na starym grupowym ftp takie dwa linki znalazłem, które w menu nie są uwzględnione, a wciąż działają smile_big ^^ (mam nadzieję, że się administracja nie pogniewa)

http://animesub.info/linki.php
http://animesub.info/rss_dokument.php

No, a tak niegdyś forum się prezentowało:
oldansi.th.jpg
Tutaj wątek z maja 2006, który z google wyszperałem klik (można spokojnie pozwiedzać xd)
Wracają wspomnienia... baka

Offline

#5 2010-01-14 10:07:12

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Powiadomienia na maila

Isao napisał:

Tutaj wątek z maja 2006, który z google wyszperałem klik (można spokojnie pozwiedzać xd)
Wracają wspomnienia... baka

Nicki, jakie się tam przewijają - rzeczywiście wracają wspomnienia baka


"Skazany na zajebistość"

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024