#21 2009-05-27 23:24:20

SethZero
Użytkownik
Skąd: Jastrzebie-Zdrój
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Flyff

A grać na globalu czy może polecicie jakiś priv?
Jak dobrze pójdzie to od poniedziałku bede grał smile


gotowy.gif
Nie chwale sie tym, ze pisze poprawnie po polsku.
Nie uzywam polskich znakow, bo to pedalskie - prawdziwi mezczyzni nie musza malowac ogonkow.

Offline

#22 2009-05-28 09:07:31

luki349
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Flyff

ja polecam global... privy mają to do siebie, że się sypią... poza tym nie znam żadnego godnego polecenia.

Offline

#23 2009-05-28 11:15:10

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Flyff

luki349 napisał:
Kroko napisał:

2x up
Party w flyffie to postać atakująca+supporter i tyle.
Co do twojego party to lepszy będzie bp+rm. W ogóle to bp od pewnego czasu jest lepszym tankerem niż knight. Spory dmg, sporo def'a, szybkie aoe do tego prawie nieśmiertelny. Na pvm powalczy i na pvp też. A knight? Fakt ma sporo def'a i hp ale dmg ma niższy niż bp...

to zależy... bp sam w sobie jest lepszy od knaja i to w... ale z bufami, jak knaja wybufujesz to gra wygląda tak: (ja tak grałem moim knajem) atakujesz gianta, idziesz po coś do jedzenia, potem idziesz na ćmika, wracasz giant ma resztkę życia to idziesz sobie zobaczyć co jest w TV wracasz zbierasz itemki smile_big (jak lazłem na gianty solo to taka operacja trwała nie 12min tylko 40... i raz na 10min trzeba było się podleczyć jezor)

Takie bicie giantów knightem to masochizm, już więcej zarobisz normalnie expiąc.

Knaj:
aby grać tą postacią potrzebne są skłonności masochistyczne z uwagi na śmieszne obrażenia i to, że trafia w przeciwnika raz na nigdy, w skrócie do 60lvl jest katorga, później jak już awansujemy na profesje knaja zaczynamy zadawać DMG i jakoś da się grać.

cechuje go to, że ładujemy wszystko w STA w wyniku czego mamy masę obrony i życia - postać nie do zabicia, żałosny w pvp i solo też dużo nie zdziała

Jako mercenary bijemy wyłącznie ze skilli. To najszybszy i najskuteczniejszy sposób dobicia 60 lv. Po zmianie klasy znowu bijemy skilami merca i tak do 65 gdy dostajemy dwa aoe(na miecze-kiepskie strasznie- i na topory-tego używamy cały czas).
Ładowanie wszystkiego w STA też jest bez sensu, hight STA buildy były modne w v6/7. Teraz najczęściej daje się 120-140 STA i resztę w STR co zwiększa dość niski dmg.Teraz mamy też awakening(losowa daje bonusy w przedmiotach) którym możemy nadrobić braki.

zabójca, bardzo fajnie się nim gra i bardzo fajnie wygląda (biega z dwoma broniami), zadaje pokaźne DMG + szybko atakuje + praktycznie zawsze trafia + rzadko co go trafia, kosztem tego jest to, że jest on w sumie jedno-strzałowcem (mało HP i defa).

ładujemy do około 60pkt w DEX, reszta w STR, jest bezsensownie potężny w pvp.

Ogólnie to tu się zgadzam, jedyne zastrzeżenia mam do tego buildu. Jest przestarzały, teraz wyłącznie full STR, ewentualnie 60 STA i XXX DEx(build aoe). Dodam ze to najbardziej faworyzowana postać przez twórców gry, co update to blade staje się coraz potężniejszy.

Bill Poster:
z uwagi na buffy, porównywalny z knajem, ma dużo życia defa i ma ładny DMG + fajnie wygląda (imo jest minimalnie gorszy od knaja)

jest to postać uniwersalna.

Tu się zgadzam kompletnie.

RingMaster:
tu też potrzeba skłonności masochistycznych - ma mało HP, mało defa i zadaje nic DMG, zato ma potężne buffy, od 60lvla gra wygląda tak, że piszemy na chacie "rm looking party" i 10 osób się odzywa jezor

bez znajomych absolutnie nie da się nim grać ! a o pvp zapomnijcie (ładujemy wszystko w INTa)

W walce wręcz zadaje mały dmg, to fakt, ale na 80 dostaje aoe, które dodatkowo jest dot'em. Od lv 100+ to jedyny sensowny sposób na expienie, bo support przestaje być opłacalny. Dodam że postać jest praktycznie nie śmiertelna. Full INT build jest dość popularny, ale wg mnie lepszy jest STA/INT. Mając np. te 50 STA+40 z buffa mamy sporo hp, więc tak szybko nie padniemy.

ja polecam global... privy mają to do siebie, że się sypią... poza tym nie znam żadnego godnego polecenia.

Global jest najlepszy, ale jeśli ktoś chce się pobawić, albo zobaczyć jak gra się daną klasą to priv jest lepszy. Na razie najlepszym priv serwerem jest Fly for Fame.


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#24 2009-05-28 11:44:13

SethZero
Użytkownik
Skąd: Jastrzebie-Zdrój
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Flyff

A jeśli chodzi o global to jest tylko jeden? Czy może jest podzielony na USA, EU itp?


gotowy.gif
Nie chwale sie tym, ze pisze poprawnie po polsku.
Nie uzywam polskich znakow, bo to pedalskie - prawdziwi mezczyzni nie musza malowac ogonkow.

Offline

#25 2009-05-28 11:50:43

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Flyff

Hmm...jest Japoński(albo Koreański/Chinski - który z tych 3), jest chyba filipiński, Niemiecki i Amerykański.


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#26 2009-05-28 12:12:05

SethZero
Użytkownik
Skąd: Jastrzebie-Zdrój
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Flyff

Teraz pytanie który mam ściągać xD


gotowy.gif
Nie chwale sie tym, ze pisze poprawnie po polsku.
Nie uzywam polskich znakow, bo to pedalskie - prawdziwi mezczyzni nie musza malowac ogonkow.

Offline

#27 2009-05-28 12:45:32

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Flyff

Stąd możesz pobrać instalke.


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#28 2009-05-28 13:01:06

SethZero
Użytkownik
Skąd: Jastrzebie-Zdrój
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Flyff

Juz mam instalke, patche i jestem zarejestrowany jezor.


gotowy.gif
Nie chwale sie tym, ze pisze poprawnie po polsku.
Nie uzywam polskich znakow, bo to pedalskie - prawdziwi mezczyzni nie musza malowac ogonkow.

Offline

#29 2009-05-28 15:35:16

Harz
Użytkownik
Skąd: Słupsk
Dołączył: 2007-04-24

Odp: Flyff

Jak grasz na Lawolfie, to podaj nick ipowiedz kiedy to wejdę i Ci pomogę ^^


Temee-0.png
"Why? Because Trolling is a Art!"
                                    ~Pablo Picasso

Offline

#30 2010-01-17 20:00:51

Bushido
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2010-01-17

Odp: Flyff

Flyff ma fajny kawaii klimat, z podobnych polecam też Rose Online.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024