#1 2010-01-26 05:40:04

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Bandai - darmowy stream Gundamów w Europie?

Tak szperając dzisiaj z rano (w zasadzie przed chwilą) trafiłem na takową informację:

According to Anime!Anime!, Bandai Channel will stream six Gundam series on AnimeNewsNetwork, Crunchyroll, and Youtube for North America and Europe. The whole episodes will be provided for free from February 1st. The six titles are shown below:

Mobile Suit Gundam
Mobile Suit Zeta Gundam
Mobile Suit Gundam Wing
Mobile Suit Gundam SEED
Mobile Suit Gundam SEED Destiny
Mobile Suit Gundam 00

It's a promotional campaign for the worldwide release of Mobile Suit Gundam Unicorn and Bandai Namco intends to acquire new Gundam fans by the free streaming.

Source: Anime!Anime!

Czyli jeśli wierzyć doniesieniom, powyżej wymienione serie będą całkowicie za darmo dostępne via stream (poprzez wspomniane strony) od 1 Lutego również na naszym kontynencie oO
Cała akcja ma związek z promocją nadchodzącego Unicorne'a. Według mnie pomysł jak najbardziej trafiony.
Nie powiem, że nie byłoby miło gdyby owa wiadomość okazała się jak najbardziej prawdziwa. W zasadzie pozostało jeszcze kilka dni. Osobiście zacieram rączki jako fan serii ^^

Jako ciekawostkę dodam, że osobą odpowiedzialną za motyw przewodni w Unicornie będzie nie kto inny jak znana z Kill Billa Chiaki Kuriyama... Singiel będzie nosić tytuł:
"Ryusei no Namida (lit. Tears of a Shooting Star)" i ukaże się 24 lutego. (źródło)

Ostatnio edytowany przez Isao (2010-01-26 06:12:32)

Offline

#2 2010-01-26 12:01:44

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Bandai - darmowy stream Gundamów w Europie?

Ciekawe, ciekawe... tylko że na ANN jest trochę inna informacja:

In addition, the Bandai Channel website will offer the first Mobile Suit Gundam series, Mobile Suit Z Gundam, Mobile Suit Gundam Wing, Mobile Suit Gundam Seed, Mobile Suit Gundam Seed Destiny, and Mobile Suit Gundam 00 for free streaming in North America exclusively on Anime News Network, Crunchyroll, and YouTube. More Gundam series will be added later after the first streams are launched on February 1.

Się zobaczy, co to w ogóle będzie... bo angielskie dubbing do mnie nie przemawia papa.

Jakby kogoś interesowało, to na BD/DVD Unicorna ma być:
audio: japońskie i angielskie,
napisy: angielskie, japońskie, francuskie, hiszpańskie i chińskie.


K5Cqyo6.png?1

Offline

#3 2010-02-25 19:59:10

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Bandai - darmowy stream Gundamów w Europie?

Może to i średnio dobry temat, ale po seansie pierwszego Unicorna prawie popłakałem się ze szczęścia... placze

Offline

#4 2010-02-25 20:33:44

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Bandai - darmowy stream Gundamów w Europie?

A mi zostało jeszcze trochę ZZ i CCA do oblukania zanim to obejrzę, ale po zrzutach jakie widziałem miałem mokro w gaciach. jezor

Offline

#5 2010-02-25 21:31:02

Tristan
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-07

Odp: Bandai - darmowy stream Gundamów w Europie?

Diabelnie warto to obejrzeć. Scena transformacji Unicorn to piękna rzecz smile_big

Zarathustra napisał:

A mi zostało jeszcze trochę ZZ i CCA

Zeta czeka u mnie na lepsze czasy (tj na polskie tłumaczenie smile_big ) a o ZZ nawet na razie nie myślę jezor

Ino pozostaje czekać na kolejne odcinki. A gdzieś czytałem że następny ma być dopiero jesienią, prawda to?


- No to wchodzę do Jakuba na podwórze - ciągnął opowieść Semen - A on coś opieka na ognisku. Na rożnie znaczy się...Ja go pytam: “Jakub, gdzie upolowałeś taką żółtą wiewiórkę? “, a on mi na to: “Powiedziało, że nazywa się Pikaczu”...

Offline

#6 2010-02-25 21:36:12

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Bandai - darmowy stream Gundamów w Europie?

Podobno cykl wydawniczy tych sześciu OVA jest rozłożony na trzy lata, więc różnie to może być.

Offline

#7 2010-02-25 22:17:22

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Bandai - darmowy stream Gundamów w Europie?

Przenieśta się z tym do jakiegoś tematu o Gundamach w "dyskusjach" lub załóżcie nowy temat o tym jednorogu oczkod


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#8 2010-02-26 03:36:30

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: Bandai - darmowy stream Gundamów w Europie?

Ale sam temat jest przeca głównie założony w związku z tą akcją:

It's a promotional campaign for the worldwide release of Mobile Suit Gundam Unicorn and Bandai Namco intends to acquire new Gundam fans by the free streaming.

Więc... jezor
Tak, wiem, czepiam się xD ale związek jakiś jednak jest mimo wszystko smile
W końcu GUNDAM to GUNDAM baka

Może to i średnio dobry temat, ale po seansie pierwszego Unicorna prawie popłakałem się ze szczęścia... placze

Nie będę ukrywać, że podobne miałem 'chwile uniesienia' oglądając 'jednorożca'. Choć nie powiem, że osobiście postać naszej 'księżniczki' mi nie spasowała (głównie z racji jej hmm wykonania/kreski etc. Wiem, że miało być i jest w starym style, ale jednak te loko~zawijasy wybitnie jej nie pasują oczkod ) No i te lekkie odniesienia do newtype, zeon i uch... ^_^ nic tylko żądać szybszego wydania dalszych części...
Myślę, że to ova naprawdę jest w stanie zaspokoić ten niesmak po niedokończonym i zbyt 'zhamerykaznizowanym' zakończeniu 00. Zobaczymy co nam dalej zaserwują, w końcu w tym roku również kinówka 00, czyżby jakaś zasłona dymna? Kto wie... w końcu to bodaj bandai i sunrise, które swoich 'cash cow'ów' tak łatwo nie ubije oczkod

Offline

#9 2010-02-26 12:05:37

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Bandai - darmowy stream Gundamów w Europie?

Akurat mnie pani hime bardzo przypadła do gustu - taka mieszanka Fraw Bow i Cagali. W ogóle design większości małolatów (i mobili) jest świetny oczkod

Ale żeby aż trzy lata na całość...?
Nowy powód do życia oczkod


No i wreszcie Gundam z dobrym OSTem smile_big

[edit]

No tak, wystarczy obejrzeć ep drugi raz na spokojnie, by stało się jasne - przecież ta hime to Mineva Zabi - trochę podrosła od czasów Zety (gdzie jako szkrab tylko siedziała na tronie) oczkod

Ostatnio edytowany przez Sir_Ace (2010-02-27 15:22:25)

Offline

#10 2010-02-26 14:01:42

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Bandai - darmowy stream Gundamów w Europie?

No dobra, chcecie robić Gundamowy bajzel to róbcie jezor Ale i tak jestem zdania, że ten news to tylko news, a seria jako taka powinna mieć osobny topik w dyskusjach oczkod Ale mnie to wisi, nie trawię tego uniwersum.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024