#481 2010-02-17 17:36:19

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Może ktoś będzie w stanie mi coś dopowiedzieć i wyjaśnić nieco,
dlaczego ten MGS nie chce się zainstalować :d
(szperam po googlach i nigdzie nic nie ma... oczkod)
problemj.th.jpg

Offline

#482 2010-02-17 18:17:35

Diablos
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2008-02-28

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

~Isao może spróbuj zamknąć wszystkie aplikacje, nie wiem czy pomoże to w 100% ale chyba warto spróbować nie? Innego rozwiązania nie widzę ;/

Offline

#483 2010-02-17 18:46:16

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Już tak próbowałem skutki były mierne... nawet świeżo po restarcie dalej wyskakuje ten wspaniały komunikat.

Offline

#484 2010-02-17 20:28:05

Diablos
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2008-02-28

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Może Ci to coś pomoże (a próbowałeś wyłączyć wszystkie bajery? [gg tlen itd.] ) Możesz spróbować uruchomić instalke w trybie zgodności ze starszym systemem.

Pokaż spoiler
MGS2 Problems resolved - It works, September 27, 2005
By     R. Stevens "Fedora Technologies" (USA) - See all my reviews
(REAL NAME)   
Fun:5.0 out of 5 stars
I had such a difficult time with this before, but found 2 second fixes and like the others say, it works great now. There's some things that they didn't post that I found ton o' people including me had issues with, so I'm posting it.

I'm getting the same errors as well. Error code: 5005 Doing an extensive google search revealed that there was something wrong with install shield Ver. 7. However, the steps I did are posted below, none of them worked so I will tell you what worked for me.

I copied the entire DVD to my HDD, and installed it from there instead. It worked fine.

Anyway, then I had to edit the DVD rom drive cause running the game, it was looking for the DVD on the wrong place, obviously. So I edited the key in

HKEY Current user / software/ konami/ metal gear solid 2 substance and edited where it said SrcDrv to the drive letter of my DVD rom which was E:\

and it ran great!!

If that doesn't work, it may be your install shield. Visit http://consumer.installshield.com/ and find the links there to update your install shield. It has great links to update the engine, driver, and so forth - its designed for consumers who are having problems with Install shield products. Its pretty lengthy, but hopefully one of the above would work for you.

And then install patch 02, even if you have nvidia. I set all the settings on high, except for model detail and everything ran and looked gorgeous. I was suprised because model detail, you would think that was characters and stuff. I was like great, this is gonna be crappy. But it wasn't. With that setting on low, everything else on high, it ran beautifully on my Geforce FX 5600 Ultra! I mean, it looked incredible. I highly recommend you get this game and do the steps if you run into trouble. I feel sorry for the folks who bought the game earlier cause the patch didn't do squat for them. So if you were debating whether or not you should buy it, yes, it totally works and any work arounds you will need to do is very small. (It just took me a couple hours to figure it out that's why I'm sharing my info)

Offline

#485 2010-02-17 20:32:21

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Może masz coś w rejestrze nawalone. Przywróć system - maybe pomoże.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#486 2010-03-06 01:11:42

MasterPLASTER
Użytkownik
Dołączył: 2007-07-26

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

No, to teraz już mamy odpowiednią kwestię na stosowną dyskusję w zakresie materiału na przyzwoitą żonę. Sprawa jest niebanalna, gdyż z jednej strony mamy wysoką i szczupłą, czyli zgrabną, a w dodatku subtelną i wrażliwą PODUCHĘ, z kolei zaś w czerwonym narożniku, jeszcze bardziej zgrabna, rozmowna, urocza, lecz już nie tak delikatna GRA NA DSa.

Zakładając, iż średnia roczna temperatura w Burkina Faso wynosi 302.5 K przy jednoczesnym zaniechaniu wpływu siły Coriolisa na cenę ogórków kiszonych sprzedawanych przez panią Zosię, wyprowadź wzór na zasolenie truskawek w funkcji zużycia sznurka przez snopowiązałkę w kolorze czerwonym. Następnie przeprowadź analogiczne obliczenia dla snopowiązałki w kolorze delikatnej pomarańczy, która dodatkowo jeździ do tyłu. Wynik podaj jako rapowany sonet w bezokoliczniku i uzasadnij swój tok rozumowania.

szalony

Offline

#487 2010-03-06 18:31:44

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Pierwsza kandydatka nie jest zła. Wzrostowo jest mniej więcej jak ten puszysty, skośnooki amant, co daje około 124 centymetrów fuj - trochę mało, kobieta nie musi mieć idealnie 4,7714 stopy egipskiej (biorąc, że 1 stopa Egipcjanina wynosi 35 centymetrów, oczywiście bez zarośniętych paznokci, co daje około metr koma sześćdziesiąt siedem centymetrów), ale nawet te niespełna półtora jarda to ździebko mało. Aczkolwiek taki wzrost może być przez niektórych uważany za plus, z wiadomego powodu, ja do tego grona nie należę. Wymiarów żadnej byłej miss świata nie ma (90-60-90 - o te wymiary chodzi), ale nie jest źle, jeśli się dobrze zegnie tu czy tam, nabiera tego "czegoś" smile . Kolejnym jej walorem są jej oczy i egzotyczne pochodzenie. Ta pani dla mało wymagających i z dużą pralką (Pan Amant z obrazka wygląda na takiego, który lubi nieprzyzwoite, brudne zabawy, po których trzeba często prać pościel[cmok].



Druga panna jest jakoś takoś  płaska niczym wypolerowana łysina Urbana, jakby była w 2d. Fałszywość z jej oczu aż wali piorunami, prowadzi gierki z kilkoma naraz, na wielu frontach  beznadzieja. Bez obaw ma i też swe plusy. Przede wszystkim dzięki swemu przemiodnemu głosowi doprowadza każdego do euforii, więc można takiej słuchać bez zatyczek do uszów. Kolejny + - nie jest wymagająca. Ciuchów, nie, ekstrawaganckich uniformów od Versacze nie potrzebuje - takiej wystarczy jeden skromniutki łaszek z kawałka szmatki od pana J. Dziewczyna szybko się grzeje, jeśli nie ma dobrej klimy, musi odpoczywać po długo godzinnych namiętnych akcjach.

Wybranie między nimi tej lepszej jest... strasznie, ale to naprawdę zajebiście strasznie twardy orzech do zgryzienia. Pierwsza pani, mimo minusów, ma cudne oczęta, druga ma ten słodziutki głosik... Ciężka sprawa, żadna jakoś mnie nie porwała. Ja bym spasował, panny dobre na raz, nie na całe życie oczkod .
BTW, waćpanom życzę szczęścia na nowej drodze życia ze swoimi nowymi nabytkami okej.

Ostatnio edytowany przez arystar (2010-03-06 19:18:02)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#488 2010-03-15 17:31:06

Boomerek
Użytkownik
Skąd: Bialy-StOOk
Dołączył: 2007-04-23

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Mam takie pytanie, który chapter Pandora Hearts jest ostatnim odcinkiem w anime?
(Chodzi o to od którego będzie można czytać mangę ?)


Nie mogę palić w klubach, więc upijam się szybciej!
Postawię igloo dla palaczy przed klubem koło stycznia! [...]
Odczuwam ucisk, e-trucizn,
Oplata mnie tyle światłowodów, że zaraz się przewrócę!    || !Ruch Narodowy!Czołem Wielkiej Polsce! ||

Offline

#489 2010-03-15 18:05:18

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Offline

#490 2010-03-15 18:21:32

Boomerek
Użytkownik
Skąd: Bialy-StOOk
Dołączył: 2007-04-23

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Dzieki ;] , i wszystko jasne.


Nie mogę palić w klubach, więc upijam się szybciej!
Postawię igloo dla palaczy przed klubem koło stycznia! [...]
Odczuwam ucisk, e-trucizn,
Oplata mnie tyle światłowodów, że zaraz się przewrócę!    || !Ruch Narodowy!Czołem Wielkiej Polsce! ||

Offline

#491 2010-03-18 02:16:19

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Ktoś wie, co zrobić, żeby nie wyskakiwały mi te durne okienka za każdym razem, gdy chcę odpalić jakiś nowopobrany plik? O te mi chodzi:
blablaen.png


"Skazany na zajebistość"

Offline

#492 2010-03-18 02:48:32

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Serio pytasz? A co z zaznaczonym "Zawsze pytaj przed otwarciem pliku"?



...
Nvm, nie looknalem dokladnie na topic jezor

Ostatnio edytowany przez marcin2 (2010-03-18 02:50:58)

Offline

#493 2010-03-18 03:34:18

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Serio pytam jezor Nie chodzi mi o ten znaczek, tylko o to, że ta ramka w ogóle wyskakuje. Gdy ściągnę załóżmy 100 plików i otwierając każdy, będę musiał 100 razy odznaczać tego ptaszka, to i tak mnie krew zaleje, więc chciałbym, żeby ta ramka w ogóle się nie pojawiała.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#494 2010-03-18 04:12:10

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Mozesz sprobowac przez ZoneAlarm. Jest bardzo skuteczny jesli chodzi o blokowanie niechcianych syfkow smile

Offline

#495 2010-03-18 10:09:58

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

marcin2 napisał:

Mozesz sprobowac przez ZoneAlarm. Jest bardzo skuteczny jesli chodzi o blokowanie niechcianych syfkow smile

Jemu nie o to chodzi.


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#497 2010-03-21 02:57:24

Boomerek
Użytkownik
Skąd: Bialy-StOOk
Dołączył: 2007-04-23

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

ojej, ten wygląd ,"miaUU", przywraca wspomnienia ;o ,aż łezka się kręci :<

Ostatnio edytowany przez Boomerek (2010-03-21 04:00:53)


Nie mogę palić w klubach, więc upijam się szybciej!
Postawię igloo dla palaczy przed klubem koło stycznia! [...]
Odczuwam ucisk, e-trucizn,
Oplata mnie tyle światłowodów, że zaraz się przewrócę!    || !Ruch Narodowy!Czołem Wielkiej Polsce! ||

Offline

#498 2010-03-22 17:42:49

ODIN
Użytkownik
Skąd: Malbork
Dołączył: 2009-05-13

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Szykuje sie hit na miarę Dragon Balla :p

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wyd … p?wi=64109

Ostatnio edytowany przez ODIN (2010-03-22 17:43:04)


Moje życzenia są piękne jak marzenia lecz moje marzenia są nie do spełnienia...

Offline

#499 2010-03-22 17:56:36

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Xa, ciekawe na kiedy go zapowiedzą i jak im wyjdzie smile_big


tumblr_static_bug.gif

Offline

#500 2010-03-25 20:16:27

MasterPLASTER
Użytkownik
Dołączył: 2007-07-26

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

No i po ptokach, ino dziwi mnie, że jakoś tak cicho teraz. O co chodzi? A zobaczcie sobie na avatora głównego kierownika tego całego bajzlu tutaj i "niech rozpocznie się rzeż". oczkod

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024