#1 2010-03-19 21:00:31

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Nowe funkcjonalności forum

Witam,

w tym temacie proszę zgłaszać prośby o nowe funkcjonalności forum, lub zmianę działania już obecnych :-)

ToDo:
- Informacja o nowych PW (prywatnych wiadomości ansi)
- system warnów
- ostatnie tematy
- automatyczne info o powodzie skasowania posta przez moda
- gubienie przesunięcia scrolla podczas kliknięcia przycisku BBcode przy edycji długiego postu
- łącze "Pokaż wszystkie posty" w profilu w wynikach wyszukiwania powinno pokazywać listę postów (a nie tematów), ew. zrobić dwa łącza Pokaż wszystkie posty/tematy
- w ustawieniach profilu opcja ukrywania danych użytkowników w viewtopic
- odnośnik do IRC'a?

Done:
- tag [ s] (przekreślenie)
- "zwijanie" kategorii forum

Ostatnio edytowany przez Kane (2011-09-05 20:18:06)


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#2 2010-03-19 21:24:05

Ma3y
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-03-14

Odp: Nowe funkcjonalności forum

Moim zdaniem jest za jasne. ^^

Offline

#3 2010-03-19 21:28:33

funki27
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-19

Odp: Nowe funkcjonalności forum

Można prosić o pasek odnośników(wiecie ten zielony) na dole strony??
Nie trzeba by było przewijać całości, by przenieść się w interesujące nas miejsce...

Offline

#4 2010-03-19 21:29:13

KKnD
Zbanowany
Skąd: Dystrykt Wschodni <=> D.G.
Dołączył: 2008-04-11

Odp: Nowe funkcjonalności forum

Jeszcze mniej przypomina pierwotne forum...
Oxygen imo ładniejsze, ale gdzie stalowo-krwisty świt ?


fontani32678yp1.gif

Offline

#5 2010-03-19 21:34:37

dzadzar
Użytkownik
Skąd: otw
Dołączył: 2007-12-04

Odp: Nowe funkcjonalności forum

Ja bym poprosił, żeby w szukajce w końcu można było szukać w całym dziale a nie tylko w tematach.
szukajkaansi.th.jpg
Żeby dało się szukać nie tylko np w "dyskusje", "skąd wziąć?" i "wymiana" ale też tak jak zaznaczyłem na obrazku w "O anime".

Offline

#6 2010-03-19 21:54:28

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Nowe funkcjonalności forum

funki27 napisał:

Można prosić o pasek odnośników(wiecie ten zielony) na dole strony??
Nie trzeba by było przewijać całości, by przenieść się w interesujące nas miejsce...

Znaczy się pasek głównego menu forum?


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#7 2010-03-19 21:58:53

funki27
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-19

Odp: Nowe funkcjonalności forum

Tak rozchodzi się o pasek gł. menu... a i subskrypcje tematu, by jakoś mocniej  uwidocznić, lub powrót na swoje stare miejsce...ledwo gadzine znalazłem.

Ostatnio edytowany przez funki27 (2010-03-19 22:31:34)

Offline

#8 2010-03-19 22:25:34

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Nowe funkcjonalności forum

Życzeń chwilowo nie mam ale muszę powiedzieć, że kolorystycznie mi się bardzo podoba. smile Prawdę mówiąc nie wierzyłem, że będzie przypominać stare forum a tu proszę oczkod

Dobra już mam pierwsze życzenie. Brakuje mi linku do "Pokaż nowe posty od ostatniej wizyty" w oknach tematów. Tak jak np tutaj - a na głównej już jest

Ostatnio edytowany przez DiamondBack (2010-03-19 22:28:01)


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#9 2010-03-20 02:04:39

Fari
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-02

Odp: Nowe funkcjonalności forum

A ja bym prosił, o dodanie możliwości wybrania wszystkich for na raz lub kilku, w wyszukiwarce, oraz o listę emotikonów, podczas pisania posta.

A co do wyglądu- wolałem stary wygląd, ale pewnie kwestia przyzwyczajenia się. oczkod

Offline

#10 2010-03-20 02:11:44

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Nowe funkcjonalności forum

Powtórzę to, o co prosiłem kiedyś - żeby przy wklepywaniu np. pogrubienia przyciskiem ekran nie wracał mi do początku posta. Przykład: edytuję pierwszy post w "Co kto tłumaczy", czyli tę gigantyczną listą. Wpisuję gdzieś w połowie jakiś tytuł, zaznaczam go, wciskam pogrubienie, wszystko się robi, ale ekran wraca na początek posta. Teraz muszę tę całą listę przewijać znowu do połowy, szukać dodanego wpisu i wklepywać nowy. Przy dwudziestu tytułach do dodania i dwudziestu przewijaniach człowieka może szlag trafić.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#11 2010-03-20 07:32:11

Nighthanter
Użytkownik
Dołączył: 2007-03-04

Odp: Nowe funkcjonalności forum

A ja mam takie pytanie: Jak kliknę w wizytówce wyszukaj, aby znalazło wszystkie moje posty, to mamy listę tematów posortowaną według daty dodania ostatniego posta, ale już nie konkretnie mojego, a dowolnego użytkownika. Możnaby to zmienić tak, by lista była sortowana według dat dodania moich postów?
I drugie pytanko, czy do wyszukiwarki wróci opcja przeszukiwania całego forum? Czy też może nadal za bardzo by to obciażało serwer?

Offline

#12 2010-03-20 13:02:43

Atabis
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2007-07-23

Odp: Nowe funkcjonalności forum

Znaczki płci przy avaratach się pojawią?

Offline

#13 2010-03-20 13:13:30

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Nowe funkcjonalności forum

Szkoda, że kolorystyka forum całkowicie rożni się od kolorystyki strony -.-

EDIT: Może by tak zwiększyć avatarki do 100x100 i może np. 50kb?

Ostatnio edytowany przez KieR (2010-03-20 13:26:09)


tumblr_static_bug.gif

Offline

#14 2010-03-20 13:37:17

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Nowe funkcjonalności forum

KieR napisał:

EDIT: Może by tak zwiększyć avatarki do 100x100 i może np. 50kb?

Również jestem za. Nie znam innego forum gdzie są tak restrykcyjne wymagania na avek.


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#15 2010-03-20 14:07:57

MasterPLASTER
Użytkownik
Dołączył: 2007-07-26

Odp: Nowe funkcjonalności forum

DiamondBack napisał:
KieR napisał:

EDIT: Może by tak zwiększyć avatarki do 100x100 i może np. 50kb?

Również jestem za. Nie znam innego forum gdzie są tak restrykcyjne wymagania na avek.

No to, jak to się mówi, w "powszechnie wiadomo, w którym miejscu byłeś" i "powszechnie wiadomo, co widziałeś", bo ja do niedawana znałem parę takich forów, gdzie zwykły user, to se mógł, co najwyżej wpisać miejscowość pochodzenia i jakiś tekst w sygnaturce do x znaków, gdzie x przyjmowało wartość z przedziału od 100 do 500. Dopiero jak sobie wykupiłeś konto premium (dla zmyły określane jako donator), mogłeś wrzucić sobie avka i majstrować w sygnaturce do woli, więc nie jest źle, a nawet najcudniejszy avek Ci nie pomoże w pisaniu "sensownych" postów, bo w gruncie rzeczy od tego jest to forum. oczkod

Offline

#16 2010-03-20 15:05:10

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Nowe funkcjonalności forum

MasterPLASTER napisał:
DiamondBack napisał:
KieR napisał:

EDIT: Może by tak zwiększyć avatarki do 100x100 i może np. 50kb?

Również jestem za. Nie znam innego forum gdzie są tak restrykcyjne wymagania na avek.

No to, jak to się mówi, w "powszechnie wiadomo, w którym miejscu byłeś" i "powszechnie wiadomo, co widziałeś", bo ja do niedawana znałem parę takich forów, gdzie zwykły user, to se mógł, co najwyżej wpisać miejscowość pochodzenia i jakiś tekst w sygnaturce do x znaków, gdzie x przyjmowało wartość z przedziału od 100 do 500. Dopiero jak sobie wykupiłeś konto premium (dla zmyły określane jako donator), mogłeś wrzucić sobie avka i majstrować w sygnaturce do woli, więc nie jest źle, a nawet najcudniejszy avek Ci nie pomoże w pisaniu "sensownych" postów, bo w gruncie rzeczy od tego jest to forum. oczkod

ansi to nie warez jezor a co ma avek do sensowności pisania postów?

Ostatnio edytowany przez DiamondBack (2010-03-20 15:05:29)


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#17 2010-03-22 22:24:39

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Nowe funkcjonalności forum

DiamondBack napisał:

a co ma avek do sensowności pisania postów?

Może to, że zamiast skupiać się na treści, forumowicz rozproszony jest gigantycznymi obrazkami, przez co głupoty pisze. oczkod

Po pierwsze primo - by się zdała funkcja przekreślenia tekstu - fajna sprawa smile. A może już jest, a ja nie wiem (?).  Po drugie primo - teraźniejsze wyszukiwanie swych postów ździebko ssie. Jeśli ktoś chce luknąć na posty napisane wtedy\tamtędy\kiedyś tam\w określonym czasie teoretycznie nie ma szans ich znaleźć (znalezienie granicy z cudem). Możnaby do możliwości, które oferuje teraz forum (czytaj "Wyniki wyszukiwania", tzn. wyszukiwanie postów), dodać jeszcze to, co było przed premierą tej odsłony. Diametralnie ułatwiłoby to życie ansiowiczów, przynajmniej mnie. smile Chyba zrozumiale tu nabazgrałem? He? oczkod


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#18 2010-03-23 10:13:53

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Nowe funkcjonalności forum

arystar napisał:

Po pierwsze primo - by się zdała funkcja przekreślenia tekstu - fajna sprawa smile.

Tak, mnie też tej funkcjonalności ostatnio brakuje.

arystar napisał:

Po drugie primo - teraźniejsze wyszukiwanie swych postów ździebko ssie. Jeśli ktoś chce luknąć na posty napisane wtedy\tamtędy\kiedyś tam\w określonym czasie teoretycznie nie ma szans ich znaleźć (znalezienie granicy z cudem). Możnaby do możliwości, które oferuje teraz forum (czytaj "Wyniki wyszukiwania", tzn. wyszukiwanie postów), dodać jeszcze to, co było przed premierą tej odsłony. Diametralnie ułatwiłoby to życie ansiowiczów, przynajmniej mnie. smile

Sprecyzuj.
BTW. dziś rano przebudowałem index wyszukiwarki wywalając z niego słowa takie jak:

nie
się
sie
jest
ale
jak
tak
już
tylko
moze
tego
tym
czy
anime
mam
mnie
tez
cos
ktos
jeszcze
będzie
więc
chyba
dla
ten
sobie
jesli
można
wiem
tam
było
bardzo
nawet
być
teraz
takie
żeby
nic
przez
jestem
chodzi
wszystko
trochę
tej
albo
bez
mogę
które
masz
sam
może
też
coś
jeśli
trzeba
jednak
lub
ktoś
ich
przy
tych
czyli
jakiś
dzięki
który
dlatego
właśnie
jakies
juz
oczywiście
bym
był
niż

czyli takie, które najpewniej nie są użytecznymi "słowami kluczowymi" a występują setki i tysiące razy.

Co do awatarów... może zorganizujemy małe głosowanie użytkowników forum, czy większość chce zmiany na 100x100? 20kb (czyli 2x większe niż obecnie).
Czasy się zmieniają, mamy szybsze łącza i większe rozdzielczości...


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#19 2010-03-23 11:26:46

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Nowe funkcjonalności forum

Mnie tam rybka, czy będą większe, ale jak patrzę po niektórych awatarach, to jakość przynajmniej będzie lepsza.
Kane, to aktywuj ankietę i założy się topik smile


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#20 2010-03-23 11:51:04

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Nowe funkcjonalności forum

Kane napisał:

Co do awatarów... może zorganizujemy małe głosowanie użytkowników forum, czy większość chce zmiany na 100x100? 20kb (czyli 2x większe niż obecnie).
Czasy się zmieniają, mamy szybsze łącza i większe rozdzielczości...

To jest żart tak? smile
btw 75px x 2 to nie 100 px

Ostatnio edytowany przez DiamondBack (2010-03-23 12:25:31)


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024