#1 2008-10-24 20:02:26

Hitaro
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Anime Heaven

Anime Heaven

Witam, chciałem zaprosić Was na stronę:
http://animeh.pl Anime Heaven
Strona nie jest nowa i być może ktoś stąd pamięta jeszcze starą wersje oczkod

Strona poświęcona jest recenzją Anime – obecnie tylko Anime.
Forum dyskusyjne, newsy m&a, ostatnio wydane oraz wydarzenia.
Pomimo tego, że strona istnieje dosyć długo wszystkie recenzje są pisane na nowo.
Mamy porażającą liczbe jak na razie ;p
Obecne funkcje i design są z czasów, kiedy strona była offline, więc jest dużo do zrobienia, dlatego tez zapraszam do pisania komentarzy na jej temat i konstruktywnej krytyki. Jestem otwarty na propozycje co do zmian.

PS
Obecnie poszukujemy osób chętnych do współpracy – chętnych zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam

Offline

#2 2010-03-21 19:30:47

Diablo
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-17

Odp: Anime Heaven

Przypominam o wymienionej wyżej stronie. Od czasów wstawienia tego postu, sytuacja nieco się tam zmieniła, i nie mam tu na myśli tylko zmiany layotu:P. Nadal poszukujemy chętnych do współpracy, czyli osób gotowych tworzyć dla nas recenzje, póki co nadal tylko anime. Standardowo oferujemy darmową korektę, i nieszczególnie restrykcyjne terminy. Zapraszam wszystkich chętnych tak do pytania tutaj, jak i pisania w tej sprawie na pw.


Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami

Życie jest spacerem cieni, biednych aktorów. Kroczą dumnie przez godzinę po scenie, a potem znikają i nikt już o nich nie słyszy.

250x50.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024