#1 2010-04-03 17:35:30

Asenroth
Użytkownik
Dołączył: 2010-01-25

OLIVIA - Dyskografia

OLIVIA.jpg
W oczekiwaniu na korektę (której w końcu nasza grupa się doczekała) zamieściłem na stronie dyskografię mojej ulubionej artystki ^^ mam nadzieję, że wam również się spodoba. Wszystko jest osobno ponieważ ktoś może mieć już kilka płyt więc po co ma sobie pobierać jedno i to samo wielokrotnie ~ Enjoy!

Fani Olivii opisują jej głos jako posiadający eteryczny wdzięk i piękno. Wokalistka nigdy nie przestaje zaskakiwać swoich wiernych słuchaczy: początkowo wchodziła w skład grupy pop-idols, ale obecnie tworzy bardziej rockowe kawałki. Udowodniła przy okazji, że równie dobrze wychodzi jej pop, rock jak i inne style muzyczne. Jako DJ, kompozytorka, modelka czy piosenkarka wielokrotnie pokazywała, że posiada wszechstronny talent i swój własny styl.

Olivia Lufkin urodziła się 9 grudnia 1979 roku na Okinawie jako najstarsza z trójki dzieci Japonki i Amerykanina. Ma siostrę Caroline, która także śpiewa. W czasie pierwszych lat swojego życia Olivia wielokrotnie przeprowadzała się z Japonii do Ameryki i spowrotem. Chociaż uczęszczała do wielu różnych szkół, udało jej się znaleźć czas na naukę gry na fortepianie i gitarze oraz lekcje śpiewu, nie zapominając przy tym o zwykłych szkolnych przedmiotach. Olivia bardzo ciężko pracowała, a jej talent rozkwitł już w podczas pierwszych lat liceum, kiedy to została wybrana do specjalnej jazzowej grupy wokalnej w swojej szkole.

Poza uczęszczaniem do normalnej szkoły Olivia pobierała także naukę w Okinawa Actors School, którą skończyły także takie gwiazdy jak Namie Amuro, Speed i Max. Szkoła ta dała w 1996 roku Olivii pierwszą szansę na występ przed dużą publicznością, a podczas tego występu wypatrzyli ją przedstawiciele Rising Productions.

Fani Anime znają jej utwory z Anime pod tytułem "Nana", gdzie udzielała głosu wokalistce "TRAPNEST", ostatnio też zauważyłem, że jeden z jej utworów (Dream Catcher) pojawił się jako ENDing Jigoku Shoujo Live Action (Nie polecam oglądać) Tak czy inaczej lista krążków:

Single:
OLIVIA - A Little Pain
OLIVIA - Color of Your Spoon
OLIVIA - Dear Angel
OLIVIA - I.L.Y
OLIVIA - Into the Stars
OLIVIA - re-ACT
OLIVIA - Sailing Free
OLIVIA - Sea Me
OLIVIA - Wish~Starless Night
Mini Albumy:
OLIVIA - Comatose Bunny Butcher
OLIVIA - Dekinai
OLIVIA - Dress Me Up
OLIVIA - Internal Bleeding Strawberry
OLIVIA - MERRY & HELL GO ROUND
OLIVIA - The Return of the Chlorophyll Bunny
OLIVIA - Trinka Trinka
Albumy:
OLIVIA - OLIVIA inspi' REIRA (TRAPNEST)
OLIVIA - Synchronicity
OLIVIA - The Cloudy Dreamer
OLIVIA - The Lost Lolli

Pobrać można tutaj: http://www.konasubs.ugu.pl/viewpage.php?page_id=22

Ostatnio edytowany przez Asenroth (2010-04-03 23:38:25)

Offline

#2 2010-04-03 18:03:55

wpieniacz
Użytkownik
Skąd: Monheim (Niemcy), Bytom
Dołączył: 2009-04-05

Odp: OLIVIA - Dyskografia

Tak po obejrzaniu NANY ponad rok temu odrazu zabralem sie za poszukiwanie piosenek i tak natrafilem na Olivie i stalem sie jej fanem moj ulubiony kawalek to Cloudy World  Cut me free  A little Pain Celestial Delinquent  Spider Spins i Recorded Butterflies.
Polecam rowniez zapoznac sie z dyskografia innej piosenkarki majacej swoj udzial w soudtracku z NANY a mianowicie Anny Tsuchiyi ( Anna Tsuchiya ) ktora rowniez z pochodzenia jeszt pol japonkom pol amerykankom. podam kilka tytulow piosenek : Zero, Lucy, Virgin Cat, My Fate, Frozen Rose, Rose, Taste my Skin, What you gonna do?

Ostatnio edytowany przez wpieniacz (2010-04-03 19:12:30)

Offline

#3 2010-04-03 18:11:27

Asenroth
Użytkownik
Dołączył: 2010-01-25

Odp: OLIVIA - Dyskografia

Posiadam również kilka płyt Anny jezor UPnę jak skompletuje całość smile bo nie jestem w tej chwili pewny. Nana to było coś co znacznie wpłynęło na moje muzyczne upodobania ~http://www.lastfm.pl/user/Kamikaze003~ widać tu przepięknie jak bardzo obie piosenkarki są w czołówce mojej listy oczkod

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024