#1521 2010-04-04 23:10:07

Heliar
Użytkownik
Skąd: P-ń
Dołączył: 2007-08-23

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

W każdej z list jaką tu wrzucano na sezon wiosenny było Da Capo Extension, tylko że nigdzie indziej nie widziałem zapowiedzi tego animca. To jakiś fejk czy jak ??

Offline

#1522 2010-04-06 22:59:16

sokolb
Użytkownik
Skąd: Newcastle upon Tyne
Dołączył: 2007-10-27

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Jak coś to jest już torrent do RAWa 1 ep K-ON!! drugiego sezonu. Ale szczerze mówiąc to OP i ED dużo bardziej podobał mi się w pierwszej serii.


sokolb.jpg

Offline

#1523 2010-04-06 23:14:27

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Angel Beats! - pierwszy odcinek to tragedia jezor


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#1524 2010-04-06 23:21:54

sokolb
Użytkownik
Skąd: Newcastle upon Tyne
Dołączył: 2007-10-27

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Quithe napisał:

Angel Beats! - pierwszy odcinek to tragedia jezor

A miałem dziś go włączyć i zobaczyć, ale chyba sobie odpuszczę jak takie to słabe smile_big


sokolb.jpg

Offline

#1525 2010-04-06 23:32:01

DaBiDo
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2007-03-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Z tego sezonu i z tych tytułów, których ukazał się już pierwszy odcinek, to najbardziej zachęcający, jak dla mnie, jest Ichiban Ushiro no Daimaou. Może dlatego, że dotyczy magii a co jeszcze lepsze to, jest to akademia magiczna.

Według AniDB premiera Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin miała miejsce 2 kwietnia (wcześniej była późniejsza data), jest już nawet raw [Dm258.Raws] RAINBOW 二舎六房の七人 第1話 720x480 h264 AAC.mkv. Mam nadzieje, że niebawem pojawi się jakiś sub (chyba, że już jest a nie zauważyłem). Czekam na tą serię, bo zapowiada się interesująco.

Offline

#1526 2010-04-06 23:38:49

Pisak
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-01-03

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

sokolb napisał:

Jak coś to jest już torrent do RAWa 1 ep K-ON!! drugiego sezonu. Ale szczerze mówiąc to OP i ED dużo bardziej podobał mi się w pierwszej serii.

Popieram, ani jedna z nutek mi w ucho nie wpadła z tego 2 sezonu.
Opening to tragedia, a ending jak każdy inny, a liczyłem na coś lepszego w stylu: Don't say lazy.

Żeby takiego offtopa nie robić, to z tego co wyszło, najbardziej spodobało mi się Kaichou wa Maid-sama!.
Co do Angel Beats trudno coś powiedzieć po 1 odc, ale wygląda na średniawe.
Heroman - zawsze doceniałem Stan'a Lee, ale nie tym razem, jak dla mnie słabiutko. Zawsze jak coś ma kolory flagi USA, to odrazu obrzydzenie mnie bierze.
Ichiban Ushiro no Daimaou - Tutaj lekkie zdziwienie, bo jak na razie wyszło całkiem nieźle.


Pisak.png

Offline

#1527 2010-04-06 23:44:26

Trips
Użytkownik
Skąd: Wołomin
Dołączył: 2006-05-14

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

"High school of the Dead" no fajnie. Manga mi się bardzo na początku podobała, ale w pewnym momencie autor sam pogubił się w scenariuszu, stracił wenę i zawiesił projekt zostawiając czytelników na lodzie. Teraz po roku wraca z anime oraz zamiarem kontynuacji mangi. Ciekawe czy zawiesi swoją następną serię "Triage X". Anime wypełnione zombiakami i cyckami, tego jeszcze nie widziałem. Anime akcji z kaprawą fabułą, to było wałkowane już wiele razy. Tak czy siak, czekam i zamierzam obejrzeć.

Offline

#1528 2010-04-07 00:43:59

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

DaBiDo napisał:

Według AniDB premiera Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin miała miejsce 2 kwietnia (wcześniej była późniejsza data), jest już nawet raw [Dm258.Raws] RAINBOW 二舎六房の七人 第1話 720x480 h264 AAC.mkv. Mam nadzieje, że niebawem pojawi się jakiś sub (chyba, że już jest a nie zauważyłem). Czekam na tą serię, bo zapowiada się interesująco.

To chyba jakiś przedpremierowy pokaz był (jakość wideo zresztą była koszmarna) bo emisja ma nastąpić dopiero dzisiaj. Grupa Saizen postanowiła to wziąć na warsztat, a ci kolesie poradzili sobie z przekładem tak wymagającego anime jak Shigurui, więc można spać spokojnie.

Offline

#1529 2010-04-07 13:55:39

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Z tego co mi wiadomo, to od 2 do 9 kwietnia Rainbow'a puszcza Bandai Channel online w Internecie, na razie pierwszy epek. Ten raw pierwszego odcinka od [Dm258.Raws] to kaszana, nikt nie będzie pracował na takim materiale. Trzeba czekać, aż puszczą w telewizji (najwcześniej 9, raczej). BTW, jak Zar pisał, za to bierze się team Saizenena, który kozak suby robi, więc lajt.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#1530 2010-04-07 16:52:20

akira1984
Użytkownik
Dołączył: 2008-10-27

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

a tu pare tytułów na letni sezon

Offline

#1531 2010-04-07 16:59:59

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Shiki wygląda bardzo obiecująco. smile Może w końcu znajdę jakaś fajną serię z 2010...

Offline

#1532 2010-04-07 17:11:56

DaBiDo
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2007-03-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Dzięki, już się przestraszyłem, że Rainbow będzie tłumaczone z dużym opóźnieniem albo wcale.

Offline

#1533 2010-04-07 17:18:35

aria
Użytkownik
Skąd: Krk
Dołączył: 2007-10-29

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Mayoi Neko Overrun! ma fajną obsadę. Nie ma to jak panienka z głosem Index, której dwie pokojówki to Kuroko i Biribiri xD


warneverchanges.png

Offline

#1534 2010-04-10 16:40:14

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

No więc tak. Obejrzałem parę serii i oto moja opinia:

Heroman - Jestem po dwóch odcinkach. Lubię studio Bones, ale... to do mnie nie przemawia. Zdeczka ciotowaty bohater, który woli roboty od dziewczyn, jego kolega z afro, które przeczy prawom fizyki bardziej niż piersi pań w niektórych hentajcach, jego koledzy, którzy zabawę robocikami powinni skończyć parę lat temu, te okrzyki "Hiroman! Go!" albo "Hiroman! Atak!", a do tego wszystkiego jeszcze kosmici przypominający jakieś chrząszcze. Jakby tego jeszcze było mało, to akcja dzieje się w USA. Zacząłem już, to dokończę. Ale jak dla mnie chłam. Muzyczka w miarę spoko, animacja typowa dla Bonesów, czyli ładna. Gdyby to wszystko miałobyć komedią wyśmiewającą całą tę fabułę, to pewnei byłoby dobre. Nie polecam.

Working!! - Moe licealistka z dużymi piersiami i wyglądem lolitki, do tego lolikon z głosem Juna, uwielbiający rozwielitki... sukces gwarantowany. Muzyka i grafika jak dla mnie całkowicie przeciętne, niczym się nie wyróżniają. Postacie całkiem ciekawe, samo anime zabawne. Akcja trochę za szybko leci, ale jest dobrze. Ot, dobra komedyjka.

Kaichou wa Maid-sama - pewna siebie nastolatka w stroju pokojówki z wielkimi oczami i blond bishonen z zielonymi ślepiami. No, nic specjalnego. Grafika cukierkowata, na muzykę nie zwróciłem uwagi, więc pewnie przeciętna. No ale jest humor, a to jest najważniejsze. Historia rozwija się całkiem nieźle, można się sporo pośmiać, więc jestem na tak. Kolejna dobra komedia.

B Gata H Kei - 15-letnia dziewica-nimfomanka, która ma zero doświadczeń seksualnych, chciałaby się tylko ruchać, ale na swój pierwszy cel wybiera prawiczka! Pewnie jeszcze z tego zakwitnie miłość! Ha, tego jeszcze nie było. Albo przynajmniej ja nie widziałem. I chociaż pomysł w miarę oryginalny, to mi się niedobrze robi, jak tam młoda dziewucha cały czas gada o seksie, a jak przychodzi co do czego, to wymięka. Jeśli chcieli zrobić zwykłe ecchi, to chociaż mogli by więcej pokazywać, tak to wyszło z tego takie niewiadomo co. Animacja nic ciekawego, muzyka też. Ot zwykły przeciętniak. Zobaczymy co będzie dalej.

Hakuouki - O, na to czekałem. Plakaty wyglądały zarąbiście. A czego się doczekałem? Mhmhm... stada bishonenów. Błagałem, żeby głowny bohater okazał się dziewczyną, bo jużwytrzymać nie mogłem widoku tylu mężczyzn. Na szczęście moje pragnienia się spełniły. Animacja bardzo ładna, ale kolory mogłyby być trochę ciemniejsze. Muzyka całkiem dobra, ale nic specjalnego. Historia zapowiada się imo ciekawie, czekam na kolejne odcinki. Tylko błagam, niech będzie więcej kobiet. Póki co miejsce 1. w tym sezonie. Seria na dobry +

Jak oglądnę parę innych serii, to jeszcze cośtu nabazgram. Btw. Jeśli ktoś może, to niech opisze z grubsza Rainbowa i Giant Killinga. Warto się zabierać?


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#1535 2010-04-10 16:51:57

DaBiDo
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2007-03-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Orientuje się ktoś, czy jakaś grupa będzie tłumaczyć Saikyou Bushou-den Sangoku Engi na angielski?

Offline

#1536 2010-04-18 13:46:05

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

II odcinki K-On !! i II odcinki Angel Beats.

Oba anime genialne choć Angels Beats po dwóch odcinkach uważam za lepsze, a graficznie znacznie bardziej mi się podoba. To prawdziwe arcydzieło pod tym względem czyli czołówka najlepszych serii TV.
Mam nadzieję, że będą świetne do samego końca jak również to, że zakończenia mi się spodobają.

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2010-04-18 13:47:03)

Offline

#1537 2010-04-18 14:34:20

Kensai
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-15

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Jeśli chodzi o Hakuouki, to się raczej kobiet nie doczekasz. Pomijając to, że to już taki typ anime, to tematyka też nie przemawia za postaciami kobiecymi oczkod

Offline

#1538 2010-04-18 15:03:28

Hyuga
Użytkownik
Skąd: Bristol UK
Dołączył: 2005-03-29

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

mam pytanko odbiło mi się o uszy że manga satan 666 ma zostać z ekranizowana jeszcze w tym roku! czy ktoś wie czy to oficjalnie??

Offline

#1539 2010-04-18 15:15:43

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Hyuga napisał:

mam pytanko odbiło mi się o uszy że manga satan 666 ma zostać z ekranizowana jeszcze w tym roku! czy ktoś wie czy to oficjalnie??

Znalazłem na forum malu:

TV anime
Director Tensai Okamura
Writer Dai Satō
Studio Bones
Network Fuji TV
Original run June 6, 2010 – ongoing
Episodes 72 (planned)

Ponoć informacja potwierdzona. Jeśli to prawda, to świetnie. Manga była bardzo fajna (chociaż za bardzo na końcu się pospieszyli), Bonesi potrafią zrobić dobre anime, więc będzie co oglądać.

Ostatnio edytowany przez Sado (2010-04-18 15:16:06)


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#1540 2010-04-18 15:19:52

Hyuga
Użytkownik
Skąd: Bristol UK
Dołączył: 2005-03-29

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

to by było super! właśnie jestem na 16 tomie i naprade przyjemnie by sie oglądało!AniDb jeszcze nie podało tego tytułu w swoim kalendarzu moze to tylko kwestia czasu!Moim zdaniem 72 odcinki na 19 tomów to trochę mało!

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024