#1 2006-02-02 01:43:13

RiXeD
Użytkownik
Dołączył: 2005-10-24

Tekstowe MMO Z KLIMATEM

Uh, tak więc bo czterogodzinnych poszukiwaniach klimatycznego tekstowego MMO zwracam się do was, moi drodzy współtowarzysze niedoli. Otóz z zamiarem 'powrotu do pleśni' postanowiłem jeszcze raz spróbować PRAWDZIWYCH RPG`ów, jakimi są oczywiście (A)D&D, Warhammer i reszta. A jako że jedynym znanym mi poważnym graczem RPG jest mój kuzyn (mieszka 40 km ode mnie, postanowiłem spróbować tego w `necie.

Niestety, najlepsze co udało mi się znaleźć to Vallheru, który niby jest kliatyczny, ale wszystko opiera się na klikaniu w opcje w menu... A poza tym w karczmie gada się o tym kto przyniesie piwo do ani w piątek wieczór bo ma wolną chatę. Marzyłoby mi się coś ze starym dobrym systemem GM-gracz-GM, tak więc pytam się Was. Liczę na pomoc, czcigodni rycerze, składam przed wami miecz swój, abyśmy mogli zjednoczyć nasze siły przeciwko RPG`om fałszywym! .....czy coś tam...

Offline

#2 2006-02-02 03:00:35

Psychopata
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2005-05-27

Odp: Tekstowe MMO Z KLIMATEM

Dla mnie nie ma czegoś takiego jak klimatyczna gra. Nie wiem, może nie umiem sie wczuć...

Ale szczerze mówiąc, jest jedna gra co miala klimat, tylko że wiejski. Tą grą jest Harvest Moon. hrhr  jezor

Offline

#3 2006-02-02 05:37:40

Evul
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2004-08-18

Odp: Tekstowe MMO Z KLIMATEM

Psychopata napisał:

Dla mnie nie ma czegoś takiego jak klimatyczna gra. Nie wiem, może nie umiem sie wczuć...

Ehh... to co z Ciebie za gracz?[bzdura] Każda dobra gra ma swój klimat[okej], jest jeszcze pojęcie "klimatycznego grania" inaczej mówiąc wczuwanie się w wykreowaną przez siebie postać, ma to miejsce na papierkowych sesjach RPG albo w grach typu: Ultima Online.

RiXeD napisał:

Liczę na pomoc, czcigodni rycerze, składam przed wami miecz swój, abyśmy mogli zjednoczyć nasze siły przeciwko RPG`om fałszywym! .....czy coś tam...

Mężny rycerzu jestem gotów przyłączyć się do twojej walki!
RPG po necie?.. Widziałem raz logi z irca, kolega z paroma znajomymi (poznanych na Vallheru.. heh) zorganizowali sobie małą sesje RPG, obrali bardzo proste zasady GM pełni swoja role, wszelkie rzuty generowane magiczna zużyta kostka dwudziestościenną smile, prosta przygoda i w ruch wchodziła wyobraźnia graczy i mały nadzór GM, bez żadnych zawiłych zasad D&D...

Można by zrobić sobie podobną sesje, również na umownych zasadach w końcu nie każdy zna reguły/posiada podręczniki czy scany/chce przeczytać te scany (o to się tyczy mnie jezor2). Ja bardzo chętnie zagrałbym w taką sesje, choć co prawda byłaby to moja pierwsza sesja, kiedys były plany nawet terminy ale do samej sesji niestety nie doszlo placze. Więc co Wy na to waleczni i chętni przygody podróżnicy?!

Offline

#4 2006-02-02 10:15:02

waultdweller
Użytkownik
Dołączył: 2005-09-26

Odp: Tekstowe MMO Z KLIMATEM

Precz z tekstowymi !! ludzie to naprawde strata czasu pochłaniają tylko niepotrzebnie czas, a jedyne co masz to napis. Czekasz na kolejny potem na kolejny i jeszcze następny. AAA naszczęście już sie z tego uwolniłem. Jak juz macie tracić czas to se zagrajcie np. w Lineage 2 ostatnio pogrywam i powiem tak ... znowu padłem ofiarą nałogu. Wystarczy troche po gogle poszukać dorwać jakiś ranking z serwerami i jazda. Pozatym giera ma troche mangowe klimaty szczególnie Krasnalki no i te Dark Elfki ...

Offline

#5 2006-02-02 11:03:50

Psychopata
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2005-05-27

Odp: Tekstowe MMO Z KLIMATEM

Evul napisał:

Ehh... to co z Ciebie za gracz?[bzdura] Każda dobra gra ma swój klimat[okej], jest jeszcze pojęcie "klimatycznego grania" inaczej mówiąc wczuwanie się w wykreowaną przez siebie postać, ma to miejsce na papierkowych sesjach RPG albo w grach typu: Ultima Online.

Umiem sie wczuwać i to bardzo. Ale tylko przy anime. jezor

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024