#181 2010-05-24 19:53:41

adi90a
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-08

Odp: NGE Rebuild of Evangelion - Błogosławmy komercje

Synchro angielskich subów z cam-ripa do wersji DVD (nie oglądałem jeszcze ale mam nadzieję, że da się z nimi obejrzeć jezor). Co do reżyserów to może później odpowiem bo straciłem posta i chwilowo nie mam sił pisać drugi raz...

EDIT. Pojawiła się takze paczka napisów z japońskiego DVD (nie żebym do czegoś zachecał smile_big).

Ostatnio edytowany przez adi90a (2010-05-24 22:13:27)

Offline

#182 2010-05-25 02:12:01

przemoc
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-07-13

Odp: NGE Rebuild of Evangelion - Błogosławmy komercje

Yousei skopało dźwięk, bo rozjeżdża się gdzieś od ok. połowy. Z ANISAB nie ma tego problemu. Jak inne wersje - nie wiem.

Angielskie napisy, o których już wspomniał adi90a zsynchronizował phlpp do 2.22 z 2.0: http://www.mediafire.com/?goti1nnxniz
Ponoć nie są dobrym tłumaczeniem, ale poza brakami (brakuje w nich bodajże 2 scen, phlpp pomylił się pisząc, że tylko 1 sceny) czy typowymi różnymi błędami, całkiem dobrze się z nimi oglądało.

Pokaż spoiler
Cam-ripa oczywiście nie oglądałem wcześniej. Wizualnie nowa filmowa Eva znów prezentuje się bardzo dobrze. Miło też popatrzeć na coś nowego. Prawdę mówiąc średnio pamiętam NGE TV (EoE podobnie), ale zamiana Shinjiego na Asukę w scenie z Misato pijącą piwo to jeden z zauważalnych ukłonów w stronę widza mającego styczność z pierwowzorem pierwszą wersją Nervo-Seeele'owych poczynań.

Poczynań, których tak naprawdę, tj. w pełni do końca, chyba nigdy nie zrozumiałem (mam wątpliwości czy były w nich: logika i sens), tzn. było tak te X lat temu i pewnie się to powtórzy, ale akurat to mi nie przeszkadza. Dziwi mnie natomiast to, że NGE urosło niemal do rangi kultu (przynajmniej swego czasu), IMO zdecydowanie na wyrost.

Ale co mamy teraz? Mamy jakieś kolejne super duper stany mocy/świadomości/synchronizacji Evy, przyśpieszenie wydarzeń związanych projektem instrumentacji ludzkości, nowe ładne widoki na Tokyo-3 i wydarzenia w nim zachodzące oraz mniej Japonii jako pępka świata. Co więcej, emo-factor w Rebuildzie został szczęśliwie mocno wyrugowany (nie do końca, ale bez niego to już byłoby jednak coś innego). To wszystko istotnie poprawia odbiór tego anime. No i muszę to napisać: Autentycznie zrobiło mi się żal Asuki, chociaż z kontekstu wynika, że jej śmierć nie jest pewnikiem (zresztą ona nawet czysto marketingowo byłaby mało opłacalna).

Offline

#183 2010-05-25 13:16:05

Bond
Użytkownik
Dołączył: 2010-05-25

Odp: NGE Rebuild of Evangelion - Błogosławmy komercje

Ale w tym filmie namieszali:) Sam film robi na mnie duże wrażenie. O ile w 1 części za wielu zmian nie było widać, teraz otrzymujemy całkiem nową historie. Sądziłem, że wprowadzają  Makinami Mari  tylko na krótką chwile, a tu proszę. Chociaż Asuki i tak nie przebije. A co do Asuki to

Pokaż spoiler
Przecież żyje, widać ją w zapowiedzi po napisach jezor

Offline

#184 2010-05-25 14:52:26

skam123
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2006-02-12

Odp: NGE Rebuild of Evangelion - Błogosławmy komercje

a wiadomo mniej więcej kiedy dobra wersja wyjdzie BR-rip jakiś 480 czy 780 z dobrymi subami??
angielski niby czaje wystarczająco żeby oglądać, ale ten film chce koniecznie z polskimi obejrzeć żeby wszystko zrozumieć smile_big


8e91e6824c8563f6m.jpg

Offline

#185 2010-05-25 15:31:27

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: NGE Rebuild of Evangelion - Błogosławmy komercje

Pozostało tylko czekać aż kolega groozin się zajmie spolszczeniem :> . Cóż, zapewne film obejrzę gdzieś pod koniec czerwca, no ale wtenczas będzie już BD w sumie.

Offline

#186 2010-05-25 15:37:24

groozin
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2006-07-15

Odp: NGE Rebuild of Evangelion - Błogosławmy komercje

Oficjalna premiera będzie jutro, więc wcześniej nie ma na co liczyć. Ptaszki ćwierkają, że THORA już zakasuje rękawy, więc pewnie czeka nas kolejne mega wydanie i 8GB do ściągania.
Jeśli chodzi o polskie napiski to... będą. Jutro... może pojutrze... jak się uda...
Znalazłem dosyć udane angielskie suby (osobne, nie zmuksowane z filmem) ale brakuje w nich kilku komunikatów radiowych i mam wątpliwości do paru wypowiedzi, więc do czasu pojawienia się bardziej zaufanej wersji napisy będą miały raczej status testowy.


5205.png

Offline

#187 2010-05-25 16:00:30

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: NGE Rebuild of Evangelion - Błogosławmy komercje

Pierwszy film nawet mi się podobał więc mam nadzieję, że drugi będzie lepszy. Ja żadnych wersji anime nagrywanych z kina nie oglądam.

Mimo wszystko uważam, że najlepszy klimat jest w seriach tv to znaczy oglądając te 10 czy nawet więcej odcinków w jeden dzień anime najbardziej wciąga. Oczywiście pod warunkiem, że jest dobre.

Offline

#188 2010-05-25 16:29:42

adi90a
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-08

Odp: NGE Rebuild of Evangelion - Błogosławmy komercje

Miło słyszeć, że suby się robią smile Mam nadzieje że zdarzę dorwać wcześniej BD-ripa bo wolałbym za tym drugim razem w lepszej jakości obejrzeć. W DVD brakowało trochę szczegółów (człowiek się szybko przyzwyczaja do wygody).

Mam z kolei pytanie natury technicznej ale muszę co nieco powiedzieć o paru scenach no i wyrazić swoją opinie po seansie, więc przyspojleruje.

Pokaż spoiler
Czy tylko ja tak miałem czy jest to zamierzony efekt, że w kluczowych scenach muzyka jest cichsza od wypowiedzi bohaterów? Może to moje subiektywne odczucie ale niszczy to moim zdaniem cały klimat i psuje scene ;/ w ogóle muzyka Sagisu jakoś mi się chyba zaczyna przejadać, bo nie podobały mi te kawałki. Bardzo ładna scena z "porankiem w Tokyo" jest zabijana przez jakieś słodkie siąpienie (może trochę przesadzam ale nie pasowało mi to). Kawałek w ostatniej scenie dobry, choć za cicho wg mnie (muzyka na spółkę z obrazem powinna budować tą scenę, tymczasem zostawała "gdzieś w tyle"), nie wspomnę już w ogóle o scenie walki z Evą 03 bo to dla mnie pasmo nieszczęść (animacja uruchamiania dumy pluga wygląda strasznie plastikowo, zachowanie Shina też jakieś takie dziecinne i mało przekonywujące).

Może to kwestia niezrozumienia wszystkich wypowiedzi ale nie czuje się już tak relacji głównych bohaterów, historia sporo przez to traci w moim mniemaniu (długość długością ale było tez parę niepotrzebnych scen więc można było niektóre sprawy lepiej przedstawić jak np. pojawienie się Asuki i jednostki 02, które w obecnej formie jest słabe). Ponarzekał bym więcej ale i tak nikt nie liczy się z fanami Evy smile_big powiem jeszcze aby co mnie najbardziej zniesmaczyło.  Scena z PenPen'em, która jak mniemam miała być ukłonem do fanów wyszła (łagodnie mówiąc) głupio (kopniak w twarz  wywołał u mnie niesmak)…  Żeby nie było to powiem, że było też sporo naprawdę fajnych scen i całościowo nie jest źle bo przecież nie da się nagle serialu w trzech filmach kinowych zamknąć (musi to być skondensowane i takie jest a mimo to ma ręce i nogi).  Nie przeszkadza mi też zmiana pewnych zachowań i relacji między bohaterami, bo wygląda to dobrze, sporo scen wypada nawet lepiej niż w serii  (np.  Kaji nieźle wypadł).
A mianem końca, dla mnie właśnie „Emo-factory" było i jest esencją NGE oczkod (w końcu każdy ma własny gust/lubi co innego smile)


skam123 napisał:

braci Wachowscy zrobili coś dobrego prócz Matrixa (1 części)??
Stanleya Kubricka tu podobnie oprócz Full Metal Jacket które średnio mi się podobało nic nie kojażę.
James Cameron może i by się nadał ale on nie pracuje teraz przy Battle Angel i Avatare 2??
a co do Spilberga to boje się żeby nie zrobił przypadkiem czegoś pokroju transformersa
Zack Snyder niby zekranizował 300 i waczmena ale nie wiadomo jak by sobie poradził z evangelionem, zwłaszcza że ponoć fani papierowego wydania się mimo wszystko na tych produkcjach zawiedli

Oby tylko nie wzięli uwe bolla lub tarantino, bo wtedy mimo iż evangelion zawsze będzie dla mnie nr.1 to nie pójdę na to do kina.

kiedyś miałem stronę gdzie było na bieżąco info o NGE:LA, ma ktoś może info o czymś takim

i jeszcze takie pytanie, czy wersja 2.22 jest już finalną?? wyszło to już na wszystkich możliwych nośnikach i nie będą mieli szansy żeby jednak jeszcze coś dopchać i zarobić na tym samym trochę więcej?? bo już tyle czekam na to że z chęcią już bym to zassał (nie mogę się doczekać aż zobaczę nowego pilota w akcji smile_big)

Skieruje odpowiedź do Ciebie bo nie chcę już wydłużać wypowiedzi kolejnymi cytatami.

Pisząc o Kubricku miałem na myśli przede wszystkim jego Odyseję Kosmiczną jako, że to chyba jedyne jego sci-fi . Biorąc pod uwagę jak poradził sobie w 1968 naprawdę chciałbym zobaczyć kolejną wizję przyszłości w jego wykonaniu (jako jednak, że nie żyje to jego temat można w tym miejscu zamknąć oczkod). Inne jego filmy to np.  Oczy Szeroko Zamknięte, Mechaniczna Pomarańcza, Dr. Strangelove (świetna komedia w klimatach zimnej wojny, polecam) czy wspomniany Pełen Magazynek (Fulll Metal Jacket), który dla mnie np. jest jednym z lepszych filmów w ogóle.  I tu pojawia się podstawowe pytanie, czego oczekujemy w Evangelionie? Bo gust każdy ma inny, dla mnie esencja NGE są bohaterowie i to oni powinni grać pierwszą rolę w filmie(Kubrick tworzył świetne kreacje) a inni wolą powiedzmy akcję, wizję przyszłości, wizję końca świata czy coś tam jeszcze. Każdy ma inne oczekiwania i nigdy nie da się dogodzić wszystkim.

Spielberg ma sporo głośnych filmów ale nie jestem fanem jego twórczości. Podobnie jak Cameron (liczę jednak na jego Alitę) kojarzy mi się z jakimiś mega produkcjami i oscarami :] Oczywiście nie można powiedzieć, że to źle, ale nie spodziewałbym się po ich Evangelionie niczego szczególnego. Podejrzewam, że mógłby się natomiast podobać większej grupie odbiorców no i trzymała by dość wysoki poziom jako całość.

Wachowscy to raczej by mogli nakręcić coś inspirując się Evangelionem (dzięki inspiracji powstał przecież świetny Matrix). Choć Speed Racer przekreśla ich w moich oczach kompletnie jezor

Snyder moim zdaniem jest najlepszy gdyż ma doświadczenie w adaptacjach i dużym budżecie. Nie popada przy tym w kino familijne ani efekciarskie. Jego Watchemni mają zresztą najwięcej z tego czego potrzeba w Evangelionie (sporo o bohaterach i ich słabościach/lateks ;D/trochę akcji/świetny klimat/porządna scenografia).  Tego właśnie potrzeba moim zdaniem Evangelionowi (niestety pewnie nie ma co liczyć na kategorie R a więc zamiast  świetnego „End of.." otrzymalibyśmy średniego „Rebuilda"). To oczywiście moje zdanie  podyktowane własnym gustem. Wszystkim dogodzić się nie da  (szczególnie fanom danego tytułu) bo każdy widzi/lubi w NGE coś innego . Pozostaje stwierdzić, że przy odpowiednim budżecie i którymkolwiek z tych reżyserów można było by śmiało Live Action obejrzeć i ocenić według własnego gustu oczkod (nie to co z Dragon Ballem)

Tarantino nie kręci przecież chyba adaptacji? (i niech nie zaczyna lepiej bo i tak już za nim nie przepadam oczkod) a Uwe Boll kręci adaptacje gier i niech lepiej tego nie zmienia jezor

Pytanie do moderacji. Czy nie warto by było przenieść części postów do nowego wątku o Live Action? (bo się trochę tematy mieszają w tym).

Ostatnio edytowany przez adi90a (2010-05-25 16:30:27)

Offline

#189 2010-05-25 16:40:33

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: NGE Rebuild of Evangelion - Błogosławmy komercje

Jakoś warezem zaczyna zalatywać...

adi90a napisał:

Czy tylko ja tak miałem czy jest to zamierzony efekt, że w kluczowych scenach muzyka jest cichsza od wypowiedzi bohaterów?

A nie masz tam dźwięku przestrzennego? Może w ustawieniach masz coś zwalone... może riper coś zwalił... a może tak po prostu ma być.


K5Cqyo6.png?1

Offline

#190 2010-05-25 19:22:44

adi90a
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-08

Odp: NGE Rebuild of Evangelion - Błogosławmy komercje

FAiM napisał:

Jakoś warezem zaczyna zalatywać...

adi90a napisał:

Czy tylko ja tak miałem czy jest to zamierzony efekt, że w kluczowych scenach muzyka jest cichsza od wypowiedzi bohaterów?

A nie masz tam dźwięku przestrzennego? Może w ustawieniach masz coś zwalone... może riper coś zwalił... a może tak po prostu ma być.

Nigdy nie miałem problemów z dźwiękiem przy obecnych ustawieniach (albo mi się wydaje, że nie miałem) dla tego pytam. W gruncie to może i tak miało być a ja szukam dziury w całym bo wydaje mi się, że czegoś tej muzyce w niektórych scenach brakuje (dlatego pomyślałem, że może przy cicha jest względem reszty). Poczekam jednak na BD, obejrzę jeszcze raz, może mi się odwidzi oczkod

Pokaż spoiler
Muszę jednak stwierdzić, że tak ogólnie to ścieżka dźwiękowa jakoś mi nie podeszła. Mamy albo stare kawałki (których mixy mi się przejadły) albo nowe cukierkowe (choć zamiary mieli dobre to dla mnie coś w nich nie gra oczkod), a tam gdzie muzyka powinna budować jakąś określoną atmosferę zawodzi (scena z  EVĄ 03).

Co do wareza to wybacz. Przyznaje, że to ja tu zacząłem zamieszczać linki do napisów, mając nadzieje, że może komuś pomogę a z pewnością nikomu nie zaszkodzę.

Ostatnio edytowany przez adi90a (2010-05-25 19:24:27)

Offline

#191 2010-05-25 21:04:46

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: NGE Rebuild of Evangelion - Błogosławmy komercje

Pojawiły się BDripy na toshokanie.

Offline

#192 2010-05-25 21:49:17

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: NGE Rebuild of Evangelion - Błogosławmy komercje

Evangelion - SERIOUS BUSINESS.

29847562.th.jpg 93918535.th.jpg 57753530.th.jpg

Offline

#193 2010-05-25 22:21:27

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: NGE Rebuild of Evangelion - Błogosławmy komercje


tumblr_static_bug.gif

Offline

#194 2010-05-25 23:02:48

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: NGE Rebuild of Evangelion - Błogosławmy komercje

Jest jakiś normalny DL tego BD? Bo torek z TT jest martwy >.>

Po 2 powyższych postach się napaliłem xD

Ostatnio edytowany przez _KiRA (2010-05-25 23:03:09)

Offline

#195 2010-05-26 00:29:49

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Odp: NGE Rebuild of Evangelion - Błogosławmy komercje

Damn it! Damn it! Damn it! Prawie rok czekania. Unikania spoilerów. I co? Niewiedza jest czasem lepsza :-/.

Pokaż spoiler
No nie. Mniej więcej do połowy myślałem że XXI wieczny Evangelion jest jakby bardziej pozytywny i zrywa po części z stylistyką serialu. Autor scenariusza zbudował normalniejsze i bardziej naturalne relacje między bohaterami (yeah!) i zamiast pozwolić się nimi nacieszyć to gra widzowi na nosie przerywając tą sielankę. Asuki mu nigdy nie wybaczę. Nigdy. Bardzo tania sztuczka. Czuje się emocjonalnie zgwałcony. Maaya Sakamoto jako Mari zdecydowanie się wyróżnia (trochę szkoda że jej ostatnie postacie są baaardzo do siebie podobne). Niestety, podobnie jak część pierwsza, film wali kolorkami po oczach. Wolałem serialową szarzyznę. Musze przetrawić to wszystko jeszcze raz, na spokojnie.

adi90a napisał:

Spielberg ma sporo głośnych filmów ale nie jestem fanem jego twórczości.

Po AI to Spielberg powinien dostać zakaz robienia sf. Jak widać nawet nie nadaje się żeby sprzątać po Kubricku. Po raz wtóry powtórzę to samo: Ridley Scott. Zamiast odcinać kupony po Blade Runnerze wydając wersje reżyserską wersji reżyserskiej, to zrobiłby coś nowego i równie klimatycznego.

Ostatnio edytowany przez m_jay (2010-05-26 00:30:56)


WoodenJesus.png

Offline

#196 2010-05-26 01:03:32

haitani
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-11

Odp: NGE Rebuild of Evangelion - Błogosławmy komercje

m_jay napisał:
adi90a napisał:

Spielberg ma sporo głośnych filmów ale nie jestem fanem jego twórczości.

Po AI to Spielberg powinien dostać zakaz robienia sf. Jak widać nawet nie nadaje się żeby sprzątać po Kubricku. Po raz wtóry powtórzę to samo: Ridley Scott. Zamiast odcinać kupony po Blade Runnerze wydając wersje reżyserską wersji reżyserskiej, to zrobiłby coś nowego i równie klimatycznego.

AI może nie jest najlepszym filmem Sci-fi, ale wyskakiwanie z tekstami o zakazie kręcenia to już spora przesada. Już niecały rok później Spielberg popełnił świetny "Raport Mniejszości". Tak samo będę bronił "Wojny Światów", może fabularnie trochę słabsza, do tej pory nie rozumiem pewnych odstępstw od treści książki ale mniejsza z tym. Wojna jest perfekcyjnie zrealizowana od strony technicznej, akcja sprawnie poprowadzona. Zresztą wyniki finansowe mówią same za siebie. Co do Kubricka, jemu by nie powierzono takiej produkcji jak Eva. To ma być widowisko prze duże W. On raczej nie był reżyserem od lekkich i przyjemnych widowisk pokroju Transformers. Bo zapewne tak by wyglądał fabularny Evangelion, takie trochę Transformers, tylko z cięższym klimatem. Mnie dziwi tylko to że tu nie padło jedno nazwisko jeśli chodzi o reżyserię. Mianowicie Nolan, pan od Mrocznego Rycerza. Facet pokazał, że zna się na robocie, filmów Memento, Bezsenność, czy ostatnich Batmanów nie muszę przypominać.

Offline

#197 2010-05-26 08:05:25

marc99
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-19

Odp: NGE Rebuild of Evangelion - Błogosławmy komercje

A ja się boję co z tego mogą zrobić amerykańscy producenci. W ich głowach się nie mieści myśl, że może być coś takiego jak film dla dorosłych z 14 letnimi bohaterami. Jeśli będzie to PG13 to będzie porażka.

Offline

#198 2010-05-26 10:52:18

adi90a
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-08

Odp: NGE Rebuild of Evangelion - Błogosławmy komercje

UWAGA UWAGA
Evangelion 2.22 You Can (NOT) Advance kończy się dopiero po napisach końcowych. I jest to 30sec zakończenia + 30sec zapowiedzi kolejnej części. (piszę tak na wszelki wypadek, żeby co raptowniejsi nie ominęli oczkod)

Po obejrzeniu tego mam ochotę odświeżyć sobie serial i obejrzeć Enda jezor

Ma ktoś już tego BD ripa? Bo podobno jakiś błąd ma, który dopiero patch naprawia. Tylko w jakiej formie mamy plik po spatchowaniu? Jest to ciągle .mp4 i napisów nie da się wyłączyć czy przerabia nam go do .mkv czy jak (nie znam się a nie chciałbym go ściągać kilka razy)?

m_jay napisał:

Po AI to Spielberg powinien dostać zakaz robienia sf. Jak widać nawet nie nadaje się żeby sprzątać po Kubricku. Po raz wtóry powtórzę to samo: Ridley Scott. Zamiast odcinać kupony po Blade Runnerze wydając wersje reżyserską wersji reżyserskiej, to zrobiłby coś nowego i równie klimatycznego.

Ridley Scott mógłby zrobić coś naprawdę mocnego tylko czy to są jego klimaty? Nie dadzą mu filmu o dzieciakach w mechach (on nie weźmie?). Wydaje mi się, że PG13 to nie jego target.

haitani napisał:

AI może nie jest najlepszym filmem Sci-fi, ale wyskakiwanie z tekstami o zakazie kręcenia to już spora przesada. Już niecały rok później Spielberg popełnił świetny "Raport Mniejszości". Tak samo będę bronił "Wojny Światów", może fabularnie trochę słabsza, do tej pory nie rozumiem pewnych odstępstw od treści książki ale mniejsza z tym. Wojna jest perfekcyjnie zrealizowana od strony technicznej, akcja sprawnie poprowadzona. Zresztą wyniki finansowe mówią same za siebie. Co do Kubricka, jemu by nie powierzono takiej produkcji jak Eva. To ma być widowisko prze duże W. On raczej nie był reżyserem od lekkich i przyjemnych widowisk pokroju Transformers. Bo zapewne tak by wyglądał fabularny Evangelion, takie trochę Transformers, tylko z cięższym klimatem. Mnie dziwi tylko to że tu nie padło jedno nazwisko jeśli chodzi o reżyserię. Mianowicie Nolan, pan od Mrocznego Rycerza. Facet pokazał, że zna się na robocie, filmów Memento, Bezsenność, czy ostatnich Batmanów nie muszę przypominać.

Raport Mniejszości był bardzo dobry tylko to zdecydowanie inne sci-fi od tego czym miałby być NGE. Natomiast wojna światów nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia (może moja ruska wersja była jakaś pocięta), choć sam nie wiem czemu. Niby film dobry ale jakoś tak bez porywu. Bohaterowie nie wywoływali we mnie żadnych emocji a w NGE chciałbym żeby oni jednak mieli większą role niż tylko dodatek do walki "mechów z kosmitami". Jakkolwiek przyznaje, że byłbym całkiem spokojny gdyby się okazało, że to Spielberg ma kręcić Live Action.
Nolana ja nie wymieniłem bo go nie widziałem jego filmów i nie mam zdania jezor Choć wszyscy zachwalają więc pewnie też nie było by źle.

marc99 napisał:

A ja się boję co z tego mogą zrobić amerykańscy producenci. W ich głowach się nie mieści myśl, że może być coś takiego jak film dla dorosłych z 14 letnimi bohaterami. Jeśli będzie to PG13 to będzie porażka.

Właśnie od tego należało by zacząć czyli od zidentyfikowania grupy docelowej. Jeśli będzie PG13 (a prawie na pewno będzie) to nie ma co liczyć, że którykolwiek z reżyserów zaserwuje nam porządne i klimatyczne widowisko oczkod Tylko czy istnieją w ogóle jakieś szanse, że któryś z nich weźmie się za to? Były już podawane jakieś informacje kto jest rozpatrywany na stanowisko reżysera? Boje się tylko drugiego DB jezor

Offline

#199 2010-05-26 11:18:24

nover
Użytkownik
Skąd: Stolica
Dołączył: 2009-02-16

Odp: NGE Rebuild of Evangelion - Błogosławmy komercje

adi90a napisał:

Ma ktoś już tego BD ripa? Bo podobno jakiś błąd ma, który dopiero patch naprawia. Tylko w jakiej formie mamy plik po spatchowaniu? Jest to ciągle .mp4 i napisów nie da się wyłączyć czy przerabia nam go do .mkv czy jak

tu masz bd rip http://www.nyaatorrents.org/?page=torre … tid=132976
tutaj patch http://www.nyaatorrents.org/?page=torre … tid=133006
patch poprawia dźwięk, dodaje napisy angielskie (da się wyłączyć smile ) i konwertuje do mkv.
miodzio smile

poza tym pojawiły się ISO:
http://www.nyaatorrents.org/?page=torre … tid=133017
http://www.nyaatorrents.org/?page=torre … tid=133059

Offline

#200 2010-05-26 12:32:20

almisael
Użytkownik
Dołączył: 2005-06-04

Odp: NGE Rebuild of Evangelion - Błogosławmy komercje

omg, tyle czekania i wreszcie!

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024