#21 2009-08-02 22:49:17

Anarchy Maniek
Użytkownik
Skąd: Galway
Dołączył: 2006-08-18

Odp: Berserk site (jedyna w Polsce)

Stronka świetna po za tym doskonałe źródło do pobierania mangi berserka ^___^

Offline

#22 2009-08-03 01:58:28

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Berserk site (jedyna w Polsce)

Anarchy Maniek napisał:

Stronka świetna po za tym doskonałe źródło do pobierania mangi berserka ^___^

No naprawdę super-rewelka stronka nie ma co, tylko że nie działa...

EDIT: Kensei, to dziwne bo już kilkanaście razy próbowałem wejść i nie mogę... a na wszystkie inne strony mogę...

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2009-08-03 02:03:47)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#23 2009-08-03 02:00:44

Kensei
Użytkownik
Skąd: Łagiewniki
Dołączył: 2007-12-13

Odp: Berserk site (jedyna w Polsce)

U mnie wszystko śmiga.

Offline

#24 2009-08-03 02:20:32

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Berserk site (jedyna w Polsce)

Co prawda w temacie pisze (jedyna w Polsce), ale czy to jest największa i najlepsza strona o mojej ulubionej mandze na naszym podwórku?

Niech ktoś da odpowiedź to się z nimi podzielę jak skończę czymś, co już trochę czasu robiłem z myślą o zagranicznej scenie fanów tej BEST MANGA EVER. oczkod

Offline

#25 2010-03-03 11:01:38

Wolfram
Użytkownik
Dołączył: 2006-08-10

Odp: Berserk site (jedyna w Polsce)

Wow, nie wiedziałem, że taki temat jeszcze istnieje na tym forum.
Nazwa, adres oraz wygląd strony już dawno temu uległy zmianie, więc chyba pora go odświeżyć...

BerserkFan - najlepsza polska strona o Berserku, gromadząca wszelkie materiały dotyczące mangi. Zawiera artykuły, recenzje, opisy postaci, miejsc i wydarzeń, biografię autora z wywiadem oraz własną galerię. Tworzona przez fanów dla fanów.
Chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić do rejestracji na naszej stronie www.berserkfan.info, oraz udzielania się na zintegrowanym ze stroną forum.

PS Dział informatyczny prowadzę samodzielnie, więc każda najmniejsza pomoc będzie bardzo mile widziana. :-)

Pozdrawiam!

Offline

#26 2010-03-03 19:09:46

krzykr
Użytkownik
Skąd: Słubice
Dołączył: 2006-12-18

Odp: Berserk site (jedyna w Polsce)

Wypowiem się na temat, na którym mi najbardziej zależy.

Wielki minus za SCREAM BOX po aktualce jest z 5 razy mniejszy wprost niewidoczny (dopiero niedawno go odnalazłem) poprzednio to głównie za wypowiedzi w tym oknie tak często zaglądałem na tą stonkę teraz jest gorzej.

Archiwum shoutboksa mogłoby być bardziej funkcjonalne. Proponuję zrobić coś z tą "główką”, która zajmuję mi cały ekran, mam na myśli by po przejściu do tego ekranu nie wyświetlało ankiety, cytatów, linki itp.(by wyświetlało tylko to, co naprawdę niezbędne). Czcionka moim zdaniem za drobna. Może jak usuniesz niepotrzebne ramki będzie miejsce na większą?

Wysyłanie wiadomości w tym oknie przesunąłbym na sam dół by nie musieć po każdym odświeżeniu strony na niego kierować wzrok, gdy nie mam ochoty odpowiadać.

Graficznie prezentuję się lepiej, ale też więcej miejsca zajmuję.

Offline

#27 2010-06-23 14:10:19

Wolfram
Użytkownik
Dołączył: 2006-08-10

Odp: Berserk site (jedyna w Polsce)

Jesteś prawdziwym fanem "Berserka"?
Znasz dobrze mangę i anime?
Projekt Miury Cię oczarował?
Wiedzę dotyczącą "Berserka" czerpiesz z zagranicznych serwisów?

Jeśli odpowiedzi na powyższe pytania stanowi słowo "TAK", a do tego potrafisz poprawnie pisać po polsku, masz nieodpartą chęć podzielenia się z innymi swoimi przemyśleniami, lub zdobycia wielkiego uznania użytkowników poprzez informowanie innych o nowinkach ze świata "Berserka", to mamy coś specjalnie dla Ciebie.

Pokaż spoiler
iwantyou.jpg

Serwis BerserkFan.info poszukuje zapaleńców, którzy chcieliby dołączyć do zespołu redakcyjnego i wyznaczać rytm życia strony. Poza możliwością łatwiejszego dodawania artykułów i newsów, możecie już dziś zostać głównodowodzącymi swoich autorskich projektów związanych z "Berserkiem", a także aktywnie wspomagać istniejące. Dzięki temu każdy użytkownik będzie mógł być nie tylko badaczem serwisu, ale jego integralną częścią; trybikiem w rozpędzającej się maszynie, z której korzystają setki osób. Dodatkowo oferujemy kilka ciekawych bonusów.

Wystarczy odrobina czasu w tygodniu i trochę dobrej woli.

Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą mailową, w formie prywatnych wiadomości, lub po prostu za pośrednictwem Gadu-Gadu. Dane kontaktowe znajdują się w profilu.

Offline

#28 2010-07-31 16:11:26

Wolfram
Użytkownik
Dołączył: 2006-08-10

Odp: Berserk site (jedyna w Polsce)

Jeśli do tej pory nie zastanawialiście się specjalnie nad możliwością alternatywnego wyjścia z pewnych sytuacji w Berserku, teraz macie okazję, ponieważ ogłaszamy konkurs pod hasłem „Co by było, gdyby…". Zabawa będzie polegać na wyborze dowolnego fragmentu mangi, a następnie przedstawieniu go według własnej wersji wydarzeń. Pomysły możecie spełniać w dowolnej formie, za pomocą obrazu (np. rysunek, grafika) czy też w postaci pisemnej (np. opowiadanie) - nie ograniczamy was pod tym względem. Liczy się pomysł, wasza kreatywność i wiarygodność. Trzy najciekawsze i najsolidniejsze prace zostaną nagrodzone w postaci kubków sponsorowanych przez sklep AnimeShop oraz umieszczone na stronie do ogólnego wglądu. W przypadku małego zainteresowania konkursem, nagrodzona zostanie tylko jedna osoba. Zanim jednak przystąpicie do tworzenia swoich dzieł, prosimy zapoznać się z zasadami konkursu na stronie: www.berserkfan.info.
Życzymy powodzenia!

Offline

#29 2010-07-31 19:46:27

MuSeSu
Użytkownik
Skąd: Biedrusko
Dołączył: 2009-04-14

Odp: Berserk site (jedyna w Polsce)

hm...

berserk.th.jpg

Offline

#30 2010-08-04 20:33:44

Wolfram
Użytkownik
Dołączył: 2006-08-10

Odp: Berserk site (jedyna w Polsce)

Konkurencja działa.
Sprawa została wyjaśniona.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024