#21 2010-04-02 18:15:13

BigBang
Użytkownik
Dołączył: 2006-05-23

Odp: [newhentai.pl] Polska baza doujinshi i hentai- prośba o wsparcie

@Fari
Byłbym wdzięczny, gdybyś dał mi linki/kontakty/jakiekolwiek namiary, bo aktualizuję na bieżąco mangi, a anime leży odłogiem.

@krzykr
Jeżeli jakaś grupa dodała stronę informacyjną (HNL, Baka-Neko chyba zawsze dodają), to będzie na początku albo końcu danej galerii (w zależności jaką dali nazwę i humoru funkcji sortującej smile ), ale jeżeli nie dali żadnego info w postaci pliku graficznego, to informacje na temat grupy, tłumaczy i opis samej mangi znajduje się w bazie wpisów na głównej, można skorzystać z wyszukiwarki po tytule. Skrypt galerii działa na strukturze katalogów aby zachować szybkość, odczytywane są tylko zdjęcia, więc dodatkowe info albo wyszukiwanie po tagach znajduje się na głównej.

Offline

#22 2010-04-02 18:22:13

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: [newhentai.pl] Polska baza doujinshi i hentai- prośba o wsparcie

KenneX napisał:

Prace nad bazą polskich tłumaczeń doujinshi i hentai idą pełną parą...

A mogę zapytać, w jakim celu? Ogromna większość ludzi pełnoletnich, którzy interesują się mangą, bardzo dobrze zna angielski. W dzisiejszych czasach to podstawa. Można ze spokojem stwierdzić, że osoba klikająca "mam 18 lat" przed wejściem na waszą stronę jest niepełnoletnia, co widać po poziomie wypowiedzi na shoutboksie. W języku polskim łatwiej popełnić błąd niż w angielskim, a jako że większość fanów m/a to perfekcjoniści, nie będą zaglądać na takie strony. Pomijając, że tego typu mangi czyta się lepiej po angielsku i typesetting w angielskich wydaniach też jest o niebo lepszy, wasza strona działa strasznie wolno, a niektóre tłumaczenia przyprawiają o ból głowy. Już na 1-szej stronie pewnej mangi z waszej strony widzę "okarzcie mi należny szacunek!". Ale Tobie to chyba nie przeszkadza, bo po Twoim poście można wywnioskować, że szukasz wszystkich polskich skanlacji, obojętnie jakie by one nie były.
Nie polecam Twojej strony, ale Polak z natury jest uparty. Na Wszechbiblii masz pełno tytułów, których nie ma na Twojej stronie.


Etoo.. Ogolnie przesadzasz ;]


Co do stronki.. Wszedłem tylko na stronę głowną, żeby zobaczyć jak to się wszystko prezentuje i jedna rzecz przykuła moją uwagę ;>

2010-04-03_1721242c81.jpg

Jakby nie patrzeć, tam nie ma żadnej mangi - to są same Doujinshi ;p

Offline

#23 2010-04-02 18:42:00

BigBang
Użytkownik
Dołączył: 2006-05-23

Odp: [newhentai.pl] Polska baza doujinshi i hentai- prośba o wsparcie

Z tego co wiem, to doujinshi jest także mangą, właściwie to jedną z jej odmian, ale generalnie jest to manga. Kolejną sprawą jest fakt, że trafiają się w bazie tłumaczenia mang nie będących doujinshi, ale ogólnie powiedzmy, że chodzi o mangę smile_big

Offline

#24 2010-04-02 21:07:32

Fari
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-02

Odp: [newhentai.pl] Polska baza doujinshi i hentai- prośba o wsparcie

BigBang napisał:

@Fari
Byłbym wdzięczny, gdybyś dał mi linki/kontakty/jakiekolwiek namiary, bo aktualizuję na bieżąco mangi, a anime leży odłogiem.

Proszę bardzo:

1. Anejiru - The Animation
Autorzy/Udostępniający:
~Zedolek (trochę z błędami ale moim zdaniem oddaje lepiej to co widać i klimat)
~martinru (lepsza wersja, ale oglądając miałem wrażenie że zakochane siostrzyczki zamieniły się w k****y)

2. Desperate Carnal Housewives Link
Autorzy/Udostępniający:
~hades 36

3. Little Monica Monogatari Link
Autorzy/Udostępniający:
~martinru

4. Virgin Night Link
Autorzy/Udostępniający:
~martinru
Przy czym albo oglądałem po ang, albo ktoś jeszcze inny robił suby do tego hentaja.

5. Sex Friend Link
Autorzy/Udostępniający:
~_KiRA
I znowu albo jest inna wersja, albo to ta sama, tyle że w ass. Mam wersję mkv z softsubem. Nie wiem kto je robił, nie porównywałem, ale tamta jest "kolorowa" jezor

6. Koihime Link
Autorzy/Udostępniający:
EP1 ~Meroko
EP2 ~jacek_52

Sezon 2 brak, chyba że w święta będzie bardzo mi się nudzić jezor

7. One: True Stories Link
Autorzy/Udostępniający:
~martinru (tak patrze, że chyba lubi ten gatunek ;P )

8. Futari Ecchi (Step Up Love Story) Link
Autorzy/Udostępniający:
~blejders

9. Tsumamigui Link
Autorzy/Udostępniający:
~Zedolek

10. Moonlight Lady Link
Autorzy/Udostępniający:
~martinru


Tyle na razie starczy, więcej nie chce mi się szukać ;p
Na 4 trafiłem przypadkiem (ot z ciekawości wpisałem "for fun" tytuł i akurat było ^^), więc pewnie jest tego dużo więcej, tylko trzeba posiedzieć i poszukać. smile

Ostatnio edytowany przez Fari (2010-04-02 21:13:01)

Offline

#25 2010-04-02 21:10:15

BigBang
Użytkownik
Dołączył: 2006-05-23

Odp: [newhentai.pl] Polska baza doujinshi i hentai- prośba o wsparcie

Jestem ci bardzo wdzięczny za te linki, jak wrzucę wszystko (na co pozwolą tłumacze), to jeszcze uderzę tutaj.

Offline

#26 2010-04-02 23:49:26

alfista
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [newhentai.pl] Polska baza doujinshi i hentai- prośba o wsparcie

http://db.fansubs.pl/tag/search/25 <- co jest w hardkach i co jest w bazie... pewnie nie wszystko ^^

Offline

#27 2010-08-29 20:59:20

chendriks
Użytkownik
Dołączył: 2010-08-28

Odp: [newhentai.pl] Polska baza doujinshi i hentai- prośba o wsparcie

Dodam linki z napisami PL;

http://www.filesonic.com/file/18008307/(HENTAI ANIME) Desperate Carnal Housewives ep 1(COMPLETE) sub.PL (UNCENSORED).zip

http://www.filesonic.com/file/18019885/(HENTAI ANIME) Desperate Carnal Housewives ep 2 (COMPLETE) sub.PL (UNCENSORED).zip

Dobra jakość w formacie mkv.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024