#1 2010-09-01 20:26:41

Wooren
Użytkownik
Skąd: Wołomin
Dołączył: 2006-05-16

[Animan] Angel Beats!

angelbeatsanime.jpg
Pewnej nocy młody chłopak budzi się na środku szkolnego chodnika, zupełnie nie pamiętając kim jest ani skąd się tam wziął. Na miejscu spotyka uczennicę z karabinem snajperskim, która w prostych słowach tłumaczy mu, że właśnie umarł i znalazł się w miejscu będącym swoistą „poczekalnią". Trafiają tu młodzi ludzie, którzy zakończyli swój żywot, i którzy po pewnym czasie zgodnie z buddyjską reinkarnacją przenoszą się z powrotem na ziemię. Nad całym procesem czuwa anioł pod postacią młodej dziewczyny, zaś przebywający w owej „poczekalni" nie starzeją się ani nie mogą umrzeć. Szkopuł w tym, że nikt pisemnie nie gwarantuje powrotu do egzystencji w ciele człowieka – równie dobrze można skończyć jako pąkla lub rozwielitka. Nie każdego pociąga taka perspektywa, co doprowadziło do powstania ruchu oporu, któremu przewodzi właśnie owa uzbrojona uczennica, a celem jest przejęcie władzy i ochrona własnej tożsamości.

Źródło - http://azunime.net/anime/idanm,726,s,an … jawka.html


Tłumaczenie: Pit91
Korekta: Trips, Wooren, Mercedes , Fari
Kodowanie: MMka
TS: Pit91
Karaoke: MMka
Efekty: MMka

Torrent

można też pobrać odcinki DLL na naszym forum w odpowiednim dziale.

Ostatnio edytowany przez Wooren (2010-09-01 21:49:40)

Offline

#2 2010-09-01 20:48:14

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [Animan] Angel Beats!

Wooren napisał:

Ekranizacja mangi Jun Maeda o tym samym tytule przez Key, Visual Art's, Aniplex.
Angel Beats! - akcja odbywa się w zaświatach, gdzie głównym bohaterem jest Otonashi, który stracił pamięć.
Został zwerbowany do szkoły życia po śmierci, która jest złotym środkiem między niebem a ziemią,
studenci uczą się jak ustrzec się przed grzechem, zanim w pójdą do nieba.
W szkole nie ma bólu czy śmierci lecz są uczucia dzięki którym uczniom wydaje się jakby żyli.
Otonashi spotyka dziewczynę o imieniu Yuri, który zaprasza go do wstąpienia do SSS-Shinda Sekai Sensen (Afterlife War Front) , organizacji, którą prowadzi walczy przeciwko Bogu.
Rada studentów w szkole, na czele z ich przewodniczącym i zarazem anioł Tenshi, jest odpowiedzialny za utrzymanie status quo i służyć walce z SSS.

Szanowny pan się nachlał, układając ten opis? Błędy fleksyjne w wielkiej obfitości. Po takim opisie strach ściągać suba.

Ostatnio edytowany przez bodzio (2010-09-01 20:48:49)


wladza1.png

Offline

#3 2010-09-01 21:05:01

Wooren
Użytkownik
Skąd: Wołomin
Dołączył: 2006-05-16

Odp: [Animan] Angel Beats!

nie, ale bardzo bym chciał. nie to, że jestem niemiły. po prostu, to nie jest mój opis.

Ostatnio edytowany przez Wooren (2010-09-01 21:24:29)

Offline

#4 2010-09-01 21:25:01

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: [Animan] Angel Beats!

Wstawka na nyaa mnie rozwaliła. Nie dość, że zły tytuł, to jeszcze dałeś to w kategorii English Translated Anime. Bez komentarza. xD

Offline

#5 2010-09-01 21:30:08

Wooren
Użytkownik
Skąd: Wołomin
Dołączył: 2006-05-16

Odp: [Animan] Angel Beats!

dziękuje Besamir, uznaję to jako wypadek przy pracy smile_big zmienione

Ostatnio edytowany przez Wooren (2010-09-01 21:32:33)

Offline

#6 2010-09-02 10:53:26

Archer
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-26

Odp: [Animan] Angel Beats!

Przejrzałem 2 pierwsze epki i jednym słowem... ŻAL. Tłumaczenia nie zdążyłem obczaić, bo już sama strona techniczna mnie dobiła. To co najbardziej mnie zabolało to wasze karaoke, gdyż w AB! ważną rolę gra muzyka i nie wypada tego zaniedbać.

Odcinek 01:

Insert song - Crow Song

Jaki jest sens dawania samego romaji? Rozumiem pominąć kanji, ale tłumaczenie? WTF?! Nie wspominając już o koszmarnym wyglądzie tego romaji. Skoro potrafiliście skombinować prosty efekt do insert songu, to czemu nie zrobiliście tego w endingu, który nie wygląda źle, ale zupełnie nie pasuje?

Odcinek 02:

W openingu jest już przyzwoity efekt, ale czcionka romaji jest zbyt fikuśna i nie pasuje. Natomiast zastanawia mnie jedno, po co daliście kanji, jeśli nie dodaliście do niego żadnego efektu? Gdzie w tym jakikolwiek sens? I jeszcze raz powtarzam, skoro macie możliwość zrobienia przyzwoitego karaoke, to czemu z endingiem nic nie zrobicie, gdyż jaki był w 1 epie, to taki jest i w drugim.

Amatorskie efekty mogę zrozumieć, bo nie każdy umie robić jakieś pro bajery, ale karaoke, które jest pół zaawansowane, pół beznadziejne?

Dobra rada, zanim coś wypuścicie, to zróbcie to dobrze.

Tak nawiasem, to chodzi mi po głowie wydanie AB! w wersji BD i patrząc na wasze wydanie, to chyba tak zrobię.

Ostatnio edytowany przez Archer (2010-09-02 10:55:37)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024