#41 2010-09-26 12:49:41

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [Mró-Event] Higurashi no Naku Koro ni - nabór do projektu!

Who knows. Prędzej czy później wydam. A jak nie, to cóż... zrezygnuję bo... życie. Wiadomo, fansubbing nie jest przymusem, tylko hobby. A tu tylko wytykać potrafią. Tak czy siak zamierzam to doprowadzić do końca.

PS. Może i są, tylko że to upscale z DVD są - co nie jest zbyt dobrym zabiegiem.

Offline

#42 2010-09-26 13:07:49

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: [Mró-Event] Higurashi no Naku Koro ni - nabór do projektu!

_KiRA napisał:

A tu tylko wytykać potrafią.

Nie bardzo rozumiem. Mnie to tam leży, czy ty to wydasz, czy nie, virus. Chciałem tylko podsunąć pomysł, który być może coś by ruszył. Nie sprawdził się, cóż. Życie. smile_lol

Offline

#43 2010-09-26 13:25:53

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [Mró-Event] Higurashi no Naku Koro ni - nabór do projektu!

Z takiego pomysłu więcej wyjdzie roboty niż pożytku - poprawa terminologii itd. Ja mam czasu minimum ostatnio - nawet nie mam kiedy wejść poczytać spam na dwóch "wielkich" forach - teraz też ze szkoły pisze, z zajęć.

Offline

#44 2010-09-26 13:33:24

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: [Mró-Event] Higurashi no Naku Koro ni - nabór do projektu!

Przecież i tak trzeba będzie poprawić terminologię, zrobić korektę itp. A na pewno mniej będzie z tym roboty niż z nowym tłumaczeniem, którego na razie i tak nie będzie, ba, nikt nawet nie myśli, żeby się go podjąć. No ale twoja sprawa, tyś jest lider.

Offline

#45 2010-09-26 13:38:26

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [Mró-Event] Higurashi no Naku Koro ni - nabór do projektu!

którego na razie i tak nie będzie, ba, nikt nawet nie myśli, żeby się go podjąć. No ale twoja sprawa, tyś jest lider.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania, bo pisałem już na ten temat dzisiaj.

Przecież i tak trzeba będzie poprawić terminologię, zrobić korektę itp.

Niekoniecznie, ale wielce prawdopodobne.

Offline

#46 2010-09-26 13:53:38

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: [Mró-Event] Higurashi no Naku Koro ni - nabór do projektu!

Chyba nie myślisz, virus, że czytam wszystkie wypociny w tym temacie. smile_big Zacząłem od mojej.
Wiadomo, jeśli nie będzie się chciało robić korekty czy tam czegoś poprawiać, to się nie poprawi.

Offline

#47 2010-09-26 15:05:08

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [Mró-Event] Higurashi no Naku Koro ni - nabór do projektu!

Czyli jednak projekt nadal stoi w zamrożeniu i czeka na lepsze czasy. Mi się nie chce w tym dłubać jak na razie, a tłumaczyć też nie będę (czasu brak i co innego do skończenia). Wszystkiego sam robić nie będę, walę to. Może być też tak że wydam sam OP i ED z tłumaczeniem (coś a la Xellos mode), żeby Bakurowe kara się nie zmarnowało.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024