#21 2010-04-15 20:38:08

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: [AG-Mró] Mnemosyne - Mnemosyne no musume-tachi [Zakończony]

Tai_ napisał:

Kiedyś działało. Kiedyś dawałem stop w MPC, wprowadzałem poprawki w Aegi, dawałem start w MPC i pokazywał się sub z poprawionym tekstem.

A to ciekawe, bo imo nie ma ch**a, żeby nadpisanie pliku na dysku powodowało nadpisanie go od razu w buforze. To tak jakbyś edytował .ass w Aegi i notatniku i spodziewał się, że po zapisaniu pliku w aegi notatnik automatycznie się zaktualizuje.

tl;dr, To nie bug, tak po prostu ma być.

A to dziwne, bo właśnie dla sprawdzenia odpaliłem MPC, zmieniłem czasówkę napisów o 10 sekund do przodu, nawet nie dawając stopu, i po zaakceptowaniu zmian, czasówka od razu się przestawiła do przodu.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#22 2010-04-15 20:40:36

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [AG-Mró] Mnemosyne - Mnemosyne no musume-tachi [Zakończony]

A to ciekawe, bo imo nie ma ch**a, żeby nadpisanie pliku na dysku powodowało nadpisanie go od razu w buforze. To tak jakbyś edytował .ass w Aegi i notatniku i spodziewał się, że po zapisaniu pliku w aegi notatnik automatycznie się zaktualizuje.

tl;dr, To nie bug, tak po prostu ma być.

Działa. Zainstalowałem CCCP sprzed dwóch lat i działa. Zmieniam w AEGI, zapisuje i aktualizuje w MPC - coś niedoinformowany jesteś.

Offline

#23 2010-04-15 20:41:33

Sidorf
Użytkownik
Skąd: Tuszyn
Dołączył: 2008-05-04

Odp: [AG-Mró] Mnemosyne - Mnemosyne no musume-tachi [Zakończony]

Kiedyś działało. Kiedyś dawałem stop w MPC, wprowadzałem poprawki w Aegi, dawałem start w MPC i pokazywał się sub z poprawionym tekstem.

Mi się przeładowują gdy wprowadzę zmiany. Chyba masz coś nie tak. Albo mi się pomyliło coś XD


"I spend my time by looking out the window
Ignoring everything that the teacher is saying"

Offline

#24 2010-04-15 20:43:54

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [AG-Mró] Mnemosyne - Mnemosyne no musume-tachi [Zakończony]

A jesteś pewien, że to MPC wyświetla napisy, a nie DVS (ta zielona strzałka)?
Bo to drugie rzeczywiście przeładowuje automatycznie napisy po wprowadzeniu zmian w pliku (i chyba nawet jest to ustawione domyślnie)...


K5Cqyo6.png?1

Offline

#25 2010-04-15 20:46:44

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [AG-Mró] Mnemosyne - Mnemosyne no musume-tachi [Zakończony]

A jesteś pewien, że to MPC wyświetla napisy, a nie DVS (ta zielona strzałka)?
Bo to drugie rzeczywiście przeładowuje automatycznie napisy po wprowadzeniu zmian w pliku (i chyba nawet jest to ustawione domyślnie)...

No strzałka, strzałka. Myślałem że ludzie się domyślą jak napiszę "podgląd w MPC" - nigdy nie wczytuje subów oddzielnie, bo... dziwnie to działa. U mnie niestety nie przeładowuje na tym najnowszym CCCP... ba w W7 mi jej nawet nie pokazuje... tylko HAALi.

Offline

#26 2010-04-15 20:55:02

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [AG-Mró] Mnemosyne - Mnemosyne no musume-tachi [Zakończony]

To mówicie wprost, że chodzi o zewnętrzny filtr...
Ustawienia -> Misc i zaznaczyć Auto-reload subtitle files after detecting modification i Apply changes immediately.


K5Cqyo6.png?1

Offline

#27 2010-04-16 15:37:33

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG-Mró] Mnemosyne - Mnemosyne no musume-tachi [Zakończony]

E, to już się pogubiłem. Da się obecnie zmienić coś, żeby te fonty były poprawnie wyświetlane bez ponownego muksowania? (przy ostatnim CCCP, bo miałem ten sam błąd przy QC, Rekid tak samo)?

A przy MPC wystarczy sobie ustawić np. R jako "reload" i po zmianach w aegi go klepnąć, żeby wprowadzić jezor


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#28 2010-04-16 17:05:01

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [AG-Mró] Mnemosyne - Mnemosyne no musume-tachi [Zakończony]

Q, z tym reloadem się lekki offtop zrobił. Tu chodzi o vobsuba ładującącego i upgredującego ASS z zewnątrz. Tylko remux, jeśli chcesz coś w MKV zmienić.

A, właśnie. Ja zmieniłem czcionkę w przypisach... nie wiem, co jest grane.

Offline

#29 2010-04-16 17:15:41

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG-Mró] Mnemosyne - Mnemosyne no musume-tachi [Zakończony]

Może patch? Mnie to w sumie obojętne, przypisy jakoś z automatu wtedy poszły, teraz już bym ich nie dawał.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#30 2010-09-29 22:30:52

krzykr
Użytkownik
Skąd: Słubice
Dołączył: 2006-12-18

Odp: [AG-Mró] Mnemosyne - Mnemosyne no musume-tachi [Zakończony]

Seria świetna.

6 ep 30:14:021 Mam wrażenie, że uciekło słowo "ginie" w środku zdania.

Pokaż spoiler

Ep 2 Komentarz hakera (Mimi) z 1991 roku powala na kolana. Nieraz słyszałem podobne teksty odnośnie najnowszych komputerów...

Ostatnio edytowany przez krzykr (2010-09-29 22:47:59)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024