#1 2010-11-02 23:31:59

lunatyk9
Użytkownik
Dołączył: 2010-11-02

napisy z srt do txt. problem

zrobiłam napisy do filmu i wszystko gra, chodzi na dvd, na kompie, na każdym odtwarzaczu w formacie .srt
Chciałam je dodać na napisy24 i tam mi piszę że nieprawidłowy typ pliku no to zmieniłam format na inny, żeby był .txt no i włączam film i napisy i przed tekstem leci mi godzina wyświetlenia. O co chodzi? smutny(( proszę o pomoc smutny((((((((((( i jeszcze czym się różnią napisy z { } a z normalną godziną np. 01:03:12 ?

wiem że to może jakoś nie w temacie ale naprawdę nie wiem gdzie mam pytac ::(

Offline

#2 2010-11-02 23:49:23

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: napisy z srt do txt. problem

Tak patrzę na tego posta... Może jednak nie wrzucaj do neta tych napisów?

Ale ok, mała podpowiedź - poczytaj w internecie o formatach klatkowych (mDVD) i czasowych (TMP, SRT).

Offline

#3 2010-11-02 23:51:02

MasterPLASTER
Użytkownik
Dołączył: 2007-07-26

Odp: napisy z srt do txt. problem

Faktycznie potrzebujesz pomocy, skoro nick masz męski, a piszesz w formie żeńskiej. oczkod

Podstawowa sprawa to format napisów. Nawiasy {} charakteryzują format klatkowy, czyli *.mDVD. W skrócie chodzi o to, że czas wyświetlania napisów opiera się o numer wyświetlanej klatki filmu. Cyferki w takiej zaś kolejności 01:03:12 wskazują na format czasowy w *.srt. A to, że nie bangladesz, to chodzi o to, że konwerter coś chyba popił ze szwagrem i nie chce robić roboty. Najlepiej pokarz, co tam masz pod płaszczem, to się zobaczy co pacjentowi dolega.

Offline

#4 2010-11-03 08:45:26

lunatyk9
Użytkownik
Dołączył: 2010-11-02

Odp: napisy z srt do txt. problem

lunatyczka by jakoś dziwnie brzmiało jezor

napisy są odpicowane, chodzą wszędzie, oglądałam film z nimi ja i moi znajomi więc tu wszystko jest git. Ale jak zmieniam typ np. na DVD Subtitle System to przy odtwarzaniu pokazuje mi się takie coś : nr. napisu. GG:MM:SS  i napis. Do tego teraz gdy chcę odtworzyć napisy z filmem w programie subtitle workshop program się zacina i wyłącza. Już wcześniej robiło mi się coś takiego i nie wiem o co chodzi. Jak moge zmienić na normalny format? bez tych wsyztskich cyferek?

Offline

#5 2010-11-03 09:12:47

lunatyk9
Użytkownik
Dołączył: 2010-11-02

Odp: napisy z srt do txt. problem

zamieniłam format czasowy na klatkowy najpierw na .sub sprawdziłam i wszystko było ok, ale jak przyszło zamienianie z .sub na .txt to znowu robi się to samo. o co chodzi?

Offline

#6 2010-11-03 09:26:41

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: napisy z srt do txt. problem

Przy .sub (z mDVD w środku) wystarczy zmienić rozszerzenie na .txt przez zmień nazwę. Nie możesz zostać przy .srt, skoro wszędzie Ci chodzi?
Napisz jeszcze, jakich playerów używasz.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#7 2010-11-03 11:14:21

jinjej
Użytkownik
Skąd: チェンストホヴァ
Dołączył: 2004-11-12

Odp: napisy z srt do txt. problem

Problem w tym, że autorka chce dodać napisy do pewnej strony, która z niewiadomych mi powodów nie przyjmuje formatu srt baka.

Edycja:

Zrób tak jak napisał Quithe, tzn. zmień rozszeżenie z sub na txt i problem zniknie.

Ostatnio edytowany przez jinjej (2010-11-03 11:24:04)


日本はきれいなです. 日本女の子にも..

Offline

#8 2010-11-03 16:17:35

lunatyk9
Użytkownik
Dołączył: 2010-11-02

Odp: napisy z srt do txt. problem

używam bestplayera smile ok, teraz na stronkę da się dodać plik .sub więc wszystko jest git, no i ładuje plik z napisami i daje wyślij a tam za każdym razem komunikat: Wybierz plik tekstowy dla CD1. (strona napisy24.pl)
Chyba się poddaje, już nawet nie mam siły się z tym męczyć. Co znowu robię źle?

Offline

#9 2010-11-03 16:18:45

lunatyk9
Użytkownik
Dołączył: 2010-11-02

Odp: napisy z srt do txt. problem

najchętniej bym dodała w .srt ale akurat ten format ta stronka nie odczytuje. Nawet na forum tak pisało ale czemu to nie wiem smile

Offline

#10 2010-11-03 18:36:54

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: napisy z srt do txt. problem

Zainstaluj Aegi lub subedita, przekonwertuj napisy z srt na mDVD. Jeśli zapiszesz jako .sub, zmień w nazwie to rozszerzenie na .txt i tyle.
A jeśli masz problem z napisami24 jako takimi, poskarż się administracji jezor Więcej Ci nie doradzimy, temat zamykam.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024