#1 2010-06-10 01:54:51

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

[Is&Iss] Kidou Senshi Gundam SEED C.E. 73 Stargazer

gseedstargazer.jpg
Temat założony na prośbę Iska :*

Uch generalnie projekt ów opowiada nam jedną z pobocznych historii mających miejsce podczas trwania serii Gundam SEED Destiny. Ot tak pobieżnie związana z całą serią, jak i całym uniwersum (nawet przez chwilę można zobaczyć kochaną Stellar :*, którą każdy fan [wraz z momentem jej pojawienia się] rozpozna bez problemu).

Generalnie w tym miejscu pragnę gorąco podziękować wszystkim, którzy choć w małym stopniu po prawie 4 latach (tak tyle prawie minęło od wydania pierwszej części ONA przez FREEDOM-Fansubs) przyczynili się do wydania tej zaledwie 45 minutowej ONA.
Sub jest naprawdę stary, (tak, to moje tłumaczenie na podstawie pierwszego wydania mendoi, jak i interpretacji własnej) po mega mocnym liftingu. Mam nadzieję, że będzie się w miarę dobrze oglądało. Dla wybrednych do wyboru mamy stylizowanego SSA/ASS (ładującego się od razu), jak i najzwyklejszego w świecie SRT (zero kolorów czcionek, jak i zbędnych bajerów). Jakieś pseudo rozdziały też są noo... to tak dla fagotów dodających gównianie mijające się z prawdą info o relku na 'fpl'. Do *uja Wacława, czytajcie chociaż kto co przy subie robi dodając to ku*eskie info tam, a nie manianę odpierdzielacie. Ew. niech administracja udostępnia publicznie info co za pajac to dodał do bazy. Oo <- no nie wiesz, że to nasz exp fansub hero Oinek muniu muniu, pseudonim "Chcę dostać wp*****l"? xDDD - dopisek by HatuśSratuś :* Kochamy cię OinkuOinku (dźwięk świnii dopychającej się do koryta).

Podziękowania dla ekipy składającej i ich cierpliwości *_*

Tłumaczenie: Isao (skrypt ma prawie 4 lata, a nie chciało się robić nowego oO)
Korekta: lilith_ , Toozoku (pierwsze 15minut za czasów FREEDOM'a),
koni (naprawdę kupię ci te tabsy na uspokojenie), hawk :* ^_^ jesteście wielcy.
Kodowanie & RAW: KiRA (ślicznie dziękuję) <- lol, jego klientowi p2p podziękuj, nie jemu xDDD
Karaoke: kappuchu (nie pytajcie, zrobił je wieki temu :d)
QC: Cobra, Axel (takie pobieżne, ale zawsze) hm Iss... (miała robić nie dotrwała xd mechy jednak jej nie leżą)
Efekty etc.: Isao

Generalnie w torrencie znajduje się cała ONA z dodatkowo dwoma PV.
W sensie z zapowiedzią części 2 i 3 oraz endingiem streszczającym część pierwszą (o ile pamięć mnie nie zawodzi). Oba PV są full softami, w samej ONA wkodowane są tylko efekty (sztuk kilka), jak i karaoke. To tyle chyba hm...
To raczej jeden z naszych (moich) ostatnich projektów.
Lowu andu pissu :*

Torrent -> NyaaTorrents
DLL -> megaupload (będzie, jak komuś zachce się wrzucić, póki co seed z dedykowanego serwera)


ps; taaak, czcionki może i ssą, ale mam to gdzieś... po to jest ten srt Oo

Ostatnio edytowany przez Hatake (2010-06-10 02:04:17)

Offline

#2 2010-11-26 17:24:20

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: [Is&Iss] Kidou Senshi Gundam SEED C.E. 73 Stargazer

Szybka aktualka xD linki do DDL poniżej... z racji iż nie posiadam uprawnień do edycji postu numero uno smile

DDL -> ONA (MU), PV1 (MU), PV2 (MU)

ew. później na stronie grupy się też pojawią... o ile zachce mi się cokolwiek tam edytować smile

Ostatnio edytowany przez Isao (2010-11-26 17:25:01)

Offline

#3 2010-11-27 17:17:07

Czolgi
Użytkownik
Skąd: Niemcy
Dołączył: 2008-01-17

Odp: [Is&Iss] Kidou Senshi Gundam SEED C.E. 73 Stargazer

Isao nic się nie chwaliłeś. Chętnie bym zlookał sobie ;]


ファンのファンのために

Offline

#4 2010-11-27 19:47:18

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: [Is&Iss] Kidou Senshi Gundam SEED C.E. 73 Stargazer

No zobacz, jakoś tak człowiek zalatany i zapomniałem o tym wspomnieć wczoraj smile

Offline

#5 2010-11-27 20:00:26

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [Is&Iss] Kidou Senshi Gundam SEED C.E. 73 Stargazer

Hatake napisał:

Kodowanie & RAW: KiRA (ślicznie dziękuję) <- lol, jego klientowi p2p podziękuj, nie jemu xDDD

Wtf? Kodowane z ISO (ch**owo jak na tamte czasy) a nie ściągnięte z neta oO

Wracam do swoich "zadań".

Ostatnio edytowany przez _KiRA (2010-11-27 20:00:49)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024