#1 2010-11-29 18:13:55

Yaku
Użytkownik
Skąd: fushigi Kraków
Dołączył: 2005-11-27

Japan Talk Radio Online, i walka z bezsennością

Yo.
Od czasu do czasu trapią ludzi problemu z zasypianiem. Bezsenność - to problem, kiedy nęka cię każdej nocy. Nie minie tydzień a masz oczy jak Kagura z odc 153. Dobrze wtedy położyć się wygodnie, zamknąć ślepia i zanurzyć się w relaksującą nutę umożliwiającą odpłynąć w odmęty własnej świadomości.
Moje zasypianie wspierają nagrania japońskich prezenterek. Wierzcie mi, melodyjny japoński głos jest czymś wspaniałym na taka chwilę. Działa niczym dziecięca kołysanka. Mimo to słuchanie tych samych żartów czy 'news'ów' przestaje być odprężające stąd.. ratujcie!

Znacie jakieś japońskie (i po japońsku) Talk Radia Online?

Wesprzyjcie. Przekopałem sporą część sieci, jednak nie jestem w stanie znaleźć nic w formacie *.m3u (na winampa). Mam pecha i zawsze trafia na odsyłacze do programu WMP - nie chcą u mnie działać. Zupełnie nie mam pomysłu dlaczego, gdyż sam prog.

Tak więc powtarzając + ubogacając pytanie:
Znacie jakieś japońskie (i po japońsku) Talk Radia Online, obsługiwane przez winampa?


Ostatecznie może być: Japan News Radio Online.

P.S. /edit:
Przykład japońskiego talk radio (godzinne nagranie):

www.ziddu.com/download/12752810/ugig.m3u.html

Ostatnio edytowany przez Yaku (2010-11-29 18:20:21)


center

Offline

#2 2010-11-29 18:17:48

Krid
Użytkownik
Skąd: Szczerców
Dołączył: 2005-12-08

Odp: Japan Talk Radio Online, i walka z bezsennością

Przerzuć się na foobara.
Edit: Ja tam nie miałem nigdy podobnych problemów, w foobarze działa i tyle. Jak to nietypowy plik to możesz looknąć w pluginach

Ostatnio edytowany przez Krid (2010-11-29 18:47:00)


Krid.jpg

Offline

#3 2010-11-29 18:22:47

Yaku
Użytkownik
Skąd: fushigi Kraków
Dołączył: 2005-11-27

Odp: Japan Talk Radio Online, i walka z bezsennością

Problem w tym że radia online pojawiają sie zazwyczaj w dwóch formatach. Jeden odtwarzany jest przez winampa, a drugi WMP. Jako że odsyłacz winapowy nie chodzi na wmp i odwrotnie tak logicznym jest, że i na innym playerze nie będą chciały działać, nie?

edit:
Ponadto chcąc połączyć się z danym radiem poprzez stronę radia automatycznie otwiera mi się WMP - nie daje możliwości wyrobu ani pobrania pliczku "łączącego". Kłopotliwa sprawa.

Ostatnio edytowany przez Yaku (2010-11-29 18:24:36)


center

Offline

#4 2010-11-29 18:41:20

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: Japan Talk Radio Online, i walka z bezsennością

To ściągnij plik m3u albo pls...

Offline

#5 2010-11-29 19:21:16

Yaku
Użytkownik
Skąd: fushigi Kraków
Dołączył: 2005-11-27

Odp: Japan Talk Radio Online, i walka z bezsennością

Krid napisał:

Przerzuć się na foobara.
Edit: Ja tam nie miałem nigdy podobnych problemów, w foobarze działa i tyle. Jak to nietypowy plik to możesz looknąć w pluginach

Problem w tym, że nie da się pobrać odsyłacza, a jedynie bezpośrednio klikając na stronie połączyć sie z radiem przez WMP

Może znajdziesz inny sposób. Looknij na  " News & Talk" z tej strony:

http://broadcast-live.com/japan.html

center

Offline

#6 2010-11-29 20:14:36

Krid
Użytkownik
Skąd: Szczerców
Dołączył: 2005-12-08

Odp: Japan Talk Radio Online, i walka z bezsennością

Znalazłem coś takiego http://www.hydrogenaudio.org/forums/ind … pic=19511&
Nie chciało mi się całości czytać, ale na końcu coś było "But wurks over here! Perfectly! Thanks a lot!!!!", więc chyba dali radę.


Krid.jpg

Offline

#7 2010-11-30 07:52:19

Yaku
Użytkownik
Skąd: fushigi Kraków
Dołączył: 2005-11-27

Odp: Japan Talk Radio Online, i walka z bezsennością

Wydaje mi się, że temat dotyczy łączenia się z radiem online za pomocą pliku *.asx Radia jakie napotykałem miały zapewne format *.wma

Tymczasowo rozwiązałem swój problem. Na stronie :

http://ladio.net/list/

Znajdziecie pełno fanowskich talk audycji prosto z Japonii. Nie tak fajowe jak nagranie z pierwszego postu.. jednak z braku laku tym zaspokoję ducha otaku ; P

Jeśli ktoś odkryje grejtowe live gadaninki zamieśćcie link w tym topicu.


center

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024