#81 2011-02-04 23:40:16

spayker
Użytkownik
Dołączył: 2010-10-13

Odp: Koniec Anime Gate?

Aurius napisał:

Ludzie, kiedy wy się nauczycie, że piractwo to złodziejstwo i nic tego nie zmieni? Jeśli nie pracujesz i nie stać cię na nowe PS3 to kradniesz je ze sklepu i twierdzisz, że masz do tego prawo, bo nie zarabiasz?

Czy ktoś powiedział, że musisz to nabyć i grać, lub iść do sklepu i kupić. Nie masz pieniędzy to nie grasz i nie kupujesz, równie dobrze można od kogoś pożyczyć i pograć (jeśli ktoś ma np. przyjaciół).

otakuJaro napisał:

Niestety, jest piractwem, ściąganie zresztą też. Ale przyjęło się, że oglądanie anime nie mających licencji w Polsce to mniejsze zło, bo nie uderza to w rodzimych wydawców. Fansubbing, streaming i wszystko z tym związane działa na, albo poza granicami prawa.

Chodziło mi bardziej o to, iż osoby które wrzuciły (uploaderzy) są piratami, ale czy osoba oglądająca to (zwykły użytkownik) jest zaraz postrzegana jako pirat ?

otakuJaro napisał:

To rzeczywiście sprawa moralności. Btw. na shindenie nie oglądniesz anime wydanych w Polsce.

Też mi o to chodzi, że trzymacie się zasady i usuwacie zlicencjonowane wstawki - dobrze to o was świadczy.

Sir_Ace napisał:

No i warto zaznaczyć, że my tu jesteśmy piratami największymi - nie tyle ściągamy i oglądamy treści, do których nie mamy praw, tylko je udostępniamy :p

Po części tutaj jest prawda, ale to się tyczy osób, które uploadują te serie.

_KiRA napisał:

Wziąłem. Sam nie mam stałej pracy, od czasu do czasu sobie dorobię, jak trafi się coś dobrego. Albo wyjeżdżam za granicę i pracuję okresowo za prawdziwą kasę i po przyjeździe sobie żyję jak panisko,

Widzisz jednak jeśli masz możliwości/znajomości to owszem możesz sobie na to pozwolić, ale zważ, że są osoby, które nie mogą sobie tak "panisko" żyć.

_KiRA napisał:

Poza tym jest jeszcze allegro, tam też można sobie dorobić i zarobić na tym, całkiem sporo.

Oczywiście jeśli ktoś wie jak to zrealizować - jeśli ja bym wiedział to chętnie bym na tym skorzystał i z zarobionymi pieniędzmi wiedział co bym zrobił.

Offline

#82 2011-02-04 23:42:02

krzymaj
Użytkownik
Skąd: W-wa
Dołączył: 2007-09-30

Odp: Koniec Anime Gate?

_KiRA napisał:

Ja zadam pytanie, czy wziąłeś może pod uwagę fakt, że nie każdy pracuje, aby go było stać i kupić zlicencjonowane animacje japońskie ?

Wziąłem. Sam nie mam stałej pracy, od czasu do czasu sobie dorobię, jak trafi się coś dobrego. Albo wyjeżdżam za granicę i pracuję okresowo za prawdziwą kasę i po przyjeździe sobie żyję jak panisko, a nie będę robić za polskie psie pieniądze (mam wyższe ambicje niż pracować za 900zł/m-c), gdzie musisz się naharować jak wół od rana do wieczora, a czasu wolnego ma się tyle co nic. Poza tym jest jeszcze allegro, tam też można sobie dorobić i zarobić na tym, całkiem sporo. W sumie jeśli chodzi o mnie to całą kasę inwestuje w hobby (gry, anime, kolekcjonerki) + utrzymanie. W co innego nie warto bo to wyrzucanie kasy w błoto (If ya know what I mean).

Tu się z tobą zgadzam...Na zachodzie jest i prawdziwa kasa...bo byłem i wiem.. No i jest tam prawdziwe dbanie o klienta...A nie kupiłeś, to rób co chcesz bo nas to juz nie obchodzi...
Allegro to tak za bardzo nie polecam się nastawiać... ostatnio urząd skarbowy się przypi...a do ludzi trudniącym się zbyt wygórowanym obrotem..(kurde wszędzie szukają pieniędzy)... a jak się bierze z niepewnego źródła można umoczyć...(ostatnio na alllegro facet wrzucił 20 tytułów anime ze zlikwidowanej wypożyczalni- wydawało się, że za śmieszną cena - ale były tak zjechane, że tylko napęd w kompie dał radę to odczytać)
Jak robić tam interesy to tylko z zaufanymi i pewnymi ludźmi...   

_KiRA napisał:

Jeśli kogoś nie stać, niech wcale nie ściąga/ogląda zlicencjonowanych serii. To rzeczywiście sprawa moralności. Btw. na shindenie nie oglądniesz anime wydanych w Polsce.

Popierem. Ale wszyscy ściągają po to by zaimponować komu innemu, lub po prostu dopisać do listy "zaliczonych rzeczy". Jestem tego samego zdania - "nie stać cię, nie grasz/nie oglądasz". Proste. No i zawsze można poczekać aż będzie obniżka cen, bo kto każe grać/oglądać zaraz po premierze.

Ja czekam na obniżkę cen już 4 lata na drugi sezon Ghost in Shell... kosztowało 199zł ...i nadal kosztuje  smile_big
Podobnie i pierwszy sezon się utrzymuje cenowo...choćby na Allegro...
Gdyby nie net to bym sobie nic nie pooglądał... chyba te łzawe romanse smile_big

Ostatnio edytowany przez krzymaj (2011-02-04 23:44:15)


Wiem, że nic nie wiem...
Kurcze ... to jednak coś wiem!!
joHbRQM.gif

Offline

#83 2011-02-04 23:43:26

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Koniec Anime Gate?

Zjadacz napisał:
_KiRA napisał:

[Albo wyjeżdżam za granicę i pracuję okresowo za prawdziwą kasę i po przyjeździe sobie żyję jak panisko, a nie będę robić za polskie psie pieniądze (mam wyższe ambicje niż pracować za 900zł/m-c), gdzie musisz się naharować jak wół od rana do wieczora, a czasu wolnego ma się tyle co nic.

Dobra, mam cię dość. Ciebie, pajacu, po tygodniu wywalili z roboty w Kanadzie, bo nawet na budowie nie potrafiłeś się znaleźć. Pracujesz za grosze, bo nie masz żadnego wykształcenia, a sobie na animce pozwalasz, bo ci starzy całe życie fundują - jak mieszkałeś w Poznaniu i miałeś jakikolwiek grosz dokładać do mieszkania, to wystawiałeś opisy na gg z żalami, że nie masz na czynsz, i numerem konta, żeby cię ktoś dofinansował. Więc nie klnij mi teraz na swój kraj, bo już mnie powoli wkurzasz, tylko zrób coś ze sobą.

Nie wiem skąd się zaopatrujesz w plotki, ale z tą robotą było inaczej nieco (szkoda że o wypadku z cegłą ci nie donieśli), no i nie był to tydzień, a ostatnie 3 tygodnie sierpnia (gratuluje platkarek donosicieli). Poza tym, czasy się zmieniają. Co prawda w Poznaniu było ciężko, ale po powrocie do domu się ustawiłem, no i nie wiem skąd masz info że mnie rodzice utrzymują - raczej oni ci się nie zwierzali z tego, poza tym do wszystkeigo się dokładam (a argument, że jestem dorosły i mieszkam z rodzicami wiesz gdzie sobie wsadź, nie zamierzam się wyporowadzać z wielkiej chaty do jakiegoś mieszkanka) w związku z czym nie obrażaj mnie, ok? Tak więc nie pierdziel, po przez te 2 lata wiele się zmieniło, a ty możesz gówno powiedzieć.

No i sorry, Z, nie jestem patriotą. Pozostaje ci to zaakcjeptować, albo olać.

Z tym numerkiem konta to zasłyszałem w poznaniu na jakiejś imprezie, więc postanowiłem wykorzystać. Już nie patrz tak na mnie z góry, bo wtedy były inne czasy.

Bullshit! Jest jeszcze sex, drugs & rock'n'roll. Waham się nadal, co do drugiego.

To można osiągnąć nie wywalając kupy szmalu oczkod Ofc chodzi mi o to pierwsze, pomijajac drugie, bo trzecie ujdzie.

Tu się z tobą zgadzam...Na zachodzie jest i prawdziwa kasa...bo byłem i wiem.. No i jest tam prawdziwe dbanie o klienta...A nie kupiłeś, to rób co chcesz bo nas to juz nie obchodzi...

Nom. Mogą mnie wszyscy za to potępić, ale byłem, widziałem, doświadczyłem na własnej skórze (a nie tylko na filmach widziałem i w brukowcach). Poziom kultury jest zupełnie wyższy, bezpieczeństwo większe (nie musisz się drechów obawiać po nocy, albo innego marginsu społeczenego), a za pracę ci podziekują - zależy też gdzie trafisz, ja pracowałem u życzliwych ludzi.

Widzisz jednak jeśli masz możliwości/znajomości to owszem możesz sobie na to pozwolić, ale zważ, że są osoby, które nie mogą sobie tak "panisko" żyć.

Zalezy ile się ma lat. Jak mniej niż 18 to można się dorobić pomagając sąsiadom lub znajomym (ja od gimnazjum na budowie swojego domu pomagałem, więc pare groszy kieszonkowego mi zawsze skapło), jak masz więcej niż 18... to albo studia na jakimś sensownym i opłacalnym kierunku, lub wyrobić sobie fach w ręku - jeśli chodzi o pracę normalną. Jest też druga szkoła. Bo można zarobić, ale się nie narobić. Trzeba mieć pomysł. A sam kasy sporo nie mam, bo też oszczędzam - biletu miesięcznego nie kupię i pójdę z buta, nie kupię piwa i fajek tylko grę lub anime. Nie kupię batonika, odłożę i będę miał coś na dłużej.

Ostatnio edytowany przez _KiRA (2011-02-05 00:38:53)

Offline

#84 2011-02-04 23:46:29

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Koniec Anime Gate?

_KiRA napisał:

Albo wyjeżdżam za granicę i pracuję okresowo za prawdziwą kasę i po przyjeździe sobie żyję jak panisko, a nie będę robić za polskie psie pieniądze (mam wyższe ambicje niż pracować za 900zł/m-c), gdzie musisz się naharować jak wół od rana do wieczora, a czasu wolnego ma się tyle co nic.

W naszym wojsku byle szczyl w stopniu szeregowego dostaje około 2500zł na rękę, co prawda trudniej się tam teraz dostać, bo nie biorą już wybrakowanych produktów jak to było za poborów. oczkod

Ostatnio edytowany przez Zarathustra (2011-02-04 23:46:55)

Offline

#85 2011-02-04 23:49:19

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Koniec Anime Gate?

Zarathustra napisał:
_KiRA napisał:

Albo wyjeżdżam za granicę i pracuję okresowo za prawdziwą kasę i po przyjeździe sobie żyję jak panisko, a nie będę robić za polskie psie pieniądze (mam wyższe ambicje niż pracować za 900zł/m-c), gdzie musisz się naharować jak wół od rana do wieczora, a czasu wolnego ma się tyle co nic.

W naszym wojsku byle szczyl w stopniu szeregowego dostaje około 2500zł na rękę, co prawda trudniej się tam teraz dostać, bo nie biorą już wybrakowanych produktów jak to było za poborów. oczkod

No co Ty, świetnie by IEDy w afganie czyścił... szkoda, że tylko jednorazowo.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#86 2011-02-04 23:53:07

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Koniec Anime Gate?

Bez przepychanek, bo znowu będę walił miotłą po głowie i spychał w kąt.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#87 2011-02-04 23:54:25

adi90a
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-08

Odp: Koniec Anime Gate?

A może by tak zwyczajnie skończyć dyskusje o piractwie? Bo to średnio związane z zamknięciem działu Anime Gate a odnoszę wrażenie, że połowa tematu została poświęcona komentowaniu tych paru zdań z otaku.

Edit

krzymaj napisał:

Ja czekam na obniżkę cen już 4 lata na drugi sezon Ghost in Shell... kosztowało 199zł ...i nadal kosztuje  smile_big
Podobnie i pierwszy sezon się utrzymuje cenowo...choćby na Allegro...
Gdyby nie net to bym sobie nic nie pooglądał... chyba te łzawe romanse smile_big

http://animesub.info/forum/viewtopic.ph … 85#p325985
Tak żeby nie czekać w nieskończoność oczkod

Ostatnio edytowany przez adi90a (2011-02-04 23:59:51)

Offline

#88 2011-02-06 21:11:26

duch_84
Użytkownik
Skąd: Sieradz
Dołączył: 2005-03-26

Odp: Koniec Anime Gate?

No właśnie. Czytałem cały temat od początku i kilka razy musiałem sprawdzać czy to faktycznie temat "Koniec Anime Gate?" bo tak sobie skaczecie do oczu opierdzielacie się nawzajem i chrzanicie o dupie pewnej białogłowej że nachodziły mnie wątpliwości.

Wszystkie firmy związane z mangą i anime na naszym rynku ograniczają działalność albo się z nami zupełnie żegnają. Jeśli to nie jest powód do dyskusji na tym dokąd to wszystko idzie, to może lepiej zamknąć temat z dopiskiem "mamy to tam gdzie słońce nie dochodzi". Jestem ciekaw ilu z was będzie później lamentował nad tym że nie ma u nas porządnych firm zajmujących się działalnością wydawniczą jak rynek naprawdę się nam rozsypie.

Offline

#89 2011-02-06 22:53:21

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Koniec Anime Gate?

duch_84 napisał:

No właśnie. Czytałem cały temat od początku i kilka razy musiałem sprawdzać czy to faktycznie temat "Koniec Anime Gate?" bo tak sobie skaczecie do oczu opierdzielacie się nawzajem i chrzanicie o dupie pewnej białogłowej że nachodziły mnie wątpliwości.

Wszystkie firmy związane z mangą i anime na naszym rynku ograniczają działalność albo się z nami zupełnie żegnają. Jeśli to nie jest powód do dyskusji na tym dokąd to wszystko idzie, to może lepiej zamknąć temat z dopiskiem "mamy to tam gdzie słońce nie dochodzi". Jestem ciekaw ilu z was będzie później lamentował nad tym że nie ma u nas porządnych firm zajmujących się działalnością wydawniczą jak rynek naprawdę się nam rozsypie.

To forum internetowe. Dziwisz się jakbyś tego nie znał:

ILU FORUMOWICZÓW POTRZEBA, BY WYMIENIĆ ŻARÓWKĘ?

1 - aby zmienić żarówkę i napisać że żarówka została zmieniona
14 - którzy podzielą się podobnymi doświadczeniami przy zmienianiu żarówki i
napiszą o tym jak inaczej można było to zrobić
7 - którzy ostrzegą o niebezpieczeństwach grożących przy zmianie żarówki
1 - który przeniesie temat do działu "Oświetlenie"
2 - którzy zaczną się kłócić i przeniosą to do działu "Elektryka"
7 - którzy wytkną błędy gramatyczne/ortograficzne w postach na temat wymiany
żarówki
5 - którzy pojadą tym co wytykali błędy
3 - którzy poprawią te błędy
6 - którzy będą się kłócić czy pisze się "żarówka" czy "rzarówka"
6 - którzy powiedzą im że są głupi
2 - profesjonalnych elektryków którzy poinformują wszystkich że mówi się "lampa"
15 - wszechwiedzących którzy twierdzą że siedzieli w tym temacie i mówi się
"żarówka"
19 - którzy napiszą że to forum nie jest o żarówkach i powinno się to
przenieść do forum o żarówkach
11 - którzy obronią temat mówiąc że wszyscy używają żarówek więc temat pasuje
36 - którzy będą debatować która metoda zmieniania żarówek jest lepsza, gdzie
kupić żarówki, jakiej marki i które są wadliwe
7 - którzy podeślą linki gdzie można zobaczyć różne przykłady żarówek
4 - którzy napiszą że te linki nie działają i podeślą nowe
13 - którzy zacytują kilkanaście postów pod cytatami pisząc: "Ja też" /
"Zgadzam się"
5 - którzy napiszą że odchodzą z forum bo nie mogą dłużej znieść kontrowersji
wokół żarówek
4 - którzy napiszą że "BYŁO!?"
13 - którzy napiszą żeby "szukać" zanim napisze się kolejne pytania o żarówki
1 - który zrobi mały hijack i zapyta się jak wymienić klakson
1 - użytkownik który odpowie na oryginalny post po pół roku i zacznie temat od
nowa.

nice try.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#90 2011-02-06 23:11:46

krzymaj
Użytkownik
Skąd: W-wa
Dołączył: 2007-09-30

Odp: Koniec Anime Gate?

qwig napisał:
duch_84 napisał:

No właśnie. Czytałem cały temat od początku i kilka razy musiałem sprawdzać czy to faktycznie temat "Koniec Anime Gate?" bo tak sobie skaczecie do oczu opierdzielacie się nawzajem i chrzanicie o dupie pewnej białogłowej że nachodziły mnie wątpliwości.

Wszystkie firmy związane z mangą i anime na naszym rynku ograniczają działalność albo się z nami zupełnie żegnają. Jeśli to nie jest powód do dyskusji na tym dokąd to wszystko idzie, to może lepiej zamknąć temat z dopiskiem "mamy to tam gdzie słońce nie dochodzi". Jestem ciekaw ilu z was będzie później lamentował nad tym że nie ma u nas porządnych firm zajmujących się działalnością wydawniczą jak rynek naprawdę się nam rozsypie.

To forum internetowe. Dziwisz się jakbyś tego nie znał:

ILU FORUMOWICZÓW POTRZEBA, BY WYMIENIĆ ŻARÓWKĘ?

1 - aby zmienić żarówkę i napisać że żarówka została zmieniona
14 - którzy podzielą się podobnymi doświadczeniami przy zmienianiu żarówki i
napiszą o tym jak inaczej można było to zrobić
7 - którzy ostrzegą o niebezpieczeństwach grożących przy zmianie żarówki
1 - który przeniesie temat do działu "Oświetlenie"
2 - którzy zaczną się kłócić i przeniosą to do działu "Elektryka"
7 - którzy wytkną błędy gramatyczne/ortograficzne w postach na temat wymiany
żarówki
5 - którzy pojadą tym co wytykali błędy
3 - którzy poprawią te błędy
6 - którzy będą się kłócić czy pisze się "żarówka" czy "rzarówka"
6 -którzy powiedzą im że są głupi
2 - profesjonalnych elektryków którzy poinformują wszystkich że mówi się "lampa"
15 - wszechwiedzących którzy twierdzą że siedzieli w tym temacie i mówi się
"żarówka"
19 - którzy napiszą że to forum nie jest o żarówkach i powinno się to
przenieść do forum o żarówkach
11 - którzy obronią temat mówiąc że wszyscy używają żarówek więc temat pasuje
36 - którzy będą debatować która metoda zmieniania żarówek jest lepsza, gdzie
kupić żarówki, jakiej marki i które są wadliwe
7 - którzy podeślą linki gdzie można zobaczyć różne przykłady żarówek
4 - którzy napiszą że te linki nie działają i podeślą nowe
13 - którzy zacytują kilkanaście postów pod cytatami pisząc: "Ja też" /
"Zgadzam się"
5 - którzy napiszą że odchodzą z forum bo nie mogą dłużej znieść kontrowersji
wokół żarówek
4 - którzy napiszą że "BYŁO!?"
13 - którzy napiszą żeby "szukać" zanim napisze się kolejne pytania o żarówki
1 - który zrobi mały hijack i zapyta się jak wymienić klakson
1 - użytkownik który odpowie na oryginalny post po pół roku i zacznie temat od
nowa.

nice try.

No i qwig szybko i bezboleśnie podsumowała całą sytuację:D
Jakieś pytania ? Bo ja ich nie mam...XD


Wiem, że nic nie wiem...
Kurcze ... to jednak coś wiem!!
joHbRQM.gif

Offline

#91 2011-02-06 23:26:22

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Koniec Anime Gate?

A teraz powrót do części zasadniczej (nawet kosztem śmierci tematu) oczkod


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#92 2011-02-07 17:57:50

wizard2000
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2007-12-11

Odp: Koniec Anime Gate?

wy nazekacie na zamkniecie AG co prawda to jakas dla nas jest tragedia a ja dzis odwiedzam media market szukam jakies anime, a noz cos ciekawego sie znajdzie, a tam cale dwa tytuly evangelion 1.11 za 45zl oraz bakugan wiec o czym my tu mowimy


wizard2000.jpg

Offline

#93 2011-02-07 18:25:46

nover
Użytkownik
Skąd: Stolica
Dołączył: 2009-02-16

Odp: Koniec Anime Gate?

Wizard, jakbyś dokładniej przeczytał temat, to byś przeczytał, że A-G wycofało w ostatnich tygodniach swoje animce z półek większości sklepów - te co się ostały to to co się uchowało w pojedynczych sztukach z niewiadomego powodu. wcześniej było tego multum, ba! były nawet działy z anime specjalnie wydzielone -_-

Offline

#94 2011-02-07 19:41:31

wizard2000
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2007-12-11

Odp: Koniec Anime Gate?

wiem, sledzilem dokladnie watek ale chodzilo mi o to ze zadnego animce nie bylo


wizard2000.jpg

Offline

#95 2011-02-07 22:18:34

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Koniec Anime Gate?

Byłem w ten weekend w Gdańsku i tam w pewnym empiku cały corner z anime od Anime Gate. Co prawda box Aquariona 140 zł oO zaś Shany 40... ale zawsze coś. Sporo serii się tam uchowało. Mam nadzieję, że na długo.

Offline

#96 2011-02-08 00:28:00

adi90a
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-08

Odp: Koniec Anime Gate?

_KiRA napisał:

Byłem w ten weekend w Gdańsku i tam w pewnym empiku cały corner z anime od Anime Gate. Co prawda box Aquariona 140 zł oO zaś Shany 40... ale zawsze coś. Sporo serii się tam uchowało. Mam nadzieję, że na długo.

Wydaje mi się, że za jakiś czas te wszystkie płyty i tak wrócą do sklepów. Przecież nie będą tego po magazynach przetrzymywać w nieskończoność (mam taką nadzieje).

W ogóle to jakoś dziwnie Vision działa. Przejmuje animekompas, przejmuje dystrybucje AV, bierze się za nowe tytuły i nagle wszystko ze sklepów wycofuje bo zamyka dział.

Offline

#97 2011-02-08 13:18:39

krzymaj
Użytkownik
Skąd: W-wa
Dołączył: 2007-09-30

Odp: Koniec Anime Gate?

adi90a napisał:
_KiRA napisał:

Byłem w ten weekend w Gdańsku i tam w pewnym empiku cały corner z anime od Anime Gate. Co prawda box Aquariona 140 zł oO zaś Shany 40... ale zawsze coś. Sporo serii się tam uchowało. Mam nadzieję, że na długo.

Wydaje mi się, że za jakiś czas te wszystkie płyty i tak wrócą do sklepów. Przecież nie będą tego po magazynach przetrzymywać w nieskończoność (mam taką nadzieje).

W ogóle to jakoś dziwnie Vision działa. Przejmuje animekompas, przejmuje dystrybucje AV, bierze się za nowe tytuły i nagle wszystko ze sklepów wycofuje bo zamyka dział.

Owszem tytuły, które wydało AG a teraz ma na nie prawa Vision wrócą na półki pod innym logo...
Mam tylko nadzieję, że nie w takiej jakości jaka zaprezentowało AG smutny
Wczoraj do mnie wpadł kumpel z nowo nabytym "Haibane Renmei" od AG...za 49,99
He, he... dwa kompy (jego i mój), notebook z opcją kina domowego oraz odtwarzacz DVD nie mogły sobie poradzić z odtworzeniem deklarowanego polskiego 5:1 dźwięku... o lektorze nie wspomnę ciągle przerywał...co dziwne 5:1 japoński podkład działał znakomicie...(żeby było jasne dla niedowiarków mój komp i notebook mają zamontowane Sound Blastera Adigy 2 - plus zestaw zewnętrznych głośników 5:1)
W końcu obejrzeliśmy tą serię w postaci którą wieki temu ściągnąłem ze strony grupy "Banzai" (gdy tylko "Haibane"  zostało z licencjonowane zdjęli je z pobrań ), jakość obrazu była trochę no 10% gorsza od DVD...za to podkład japoński nie umywał się jednak do DVD...
Dzisiaj kumpel leci wymieniać... zobaczymy co wskóra smile_big


Wiem, że nic nie wiem...
Kurcze ... to jednak coś wiem!!
joHbRQM.gif

Offline

#98 2011-02-08 16:40:15

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Koniec Anime Gate?

"Banzai"

A nie Basaka? oO

Offline

#99 2011-02-08 17:18:00

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Koniec Anime Gate?

_KiRA napisał:

"Banzai"

A nie Basaka? oO

Kiedyś Banzai! trzymali na serwerze trochę fansubów. Wydanie było Basaki, ale krzymaj pisał o stronie.

Offline

#100 2011-02-08 17:21:39

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Koniec Anime Gate?

Wczoraj do mnie wpadł kumpel z nowo nabytym "Haibane Renmei" od AG...za 49,99
He, he... dwa kompy (jego i mój), notebook z opcją kina domowego oraz odtwarzacz DVD nie mogły sobie poradzić z odtworzeniem deklarowanego polskiego 5:1 dźwięku... o lektorze nie wspomnę ciągle przerywał...co dziwne 5:1 japoński podkład działał znakomicie...(żeby było jasne dla niedowiarków mój komp i notebook mają zamontowane Sound Blastera Adigy 2 - plus zestaw zewnętrznych głośników 5:1)
W końcu obejrzeliśmy tą serię w postaci którą wieki temu ściągnąłem ze strony grupy "Banzai" (gdy tylko "Haibane"  zostało z licencjonowane zdjęli je z pobrań ), jakość obrazu była trochę no 10% gorsza od DVD...za to podkład japoński nie umywał się jednak do DVD...

Ja nabyłem za 20... i to jeszcze przed promocją (bez boxa, ale oba dvd) i wcale nie byłem jakoś rozczarowany. Odtwarzało mi bez problemu na kompie i na tv. Obraz nie był taki zły, spodziewałem się gorszego, japońskie audio odtwarzało mi normalnie. Teraz tak z ciekawości sobie odpaliłem, żeby zobaczyć jak tam z lektorem i u mnie wszystko gra. Nie wiem, dlaczego tylko u Ciebie są takie problemy...


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024